For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:53:46 PM
Matchday 21
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:3 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 21
RB Leipzig RB Leipzig 0:0 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 21
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 0:3 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 21
Hannover 96 Hannover 96 2:0 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 21
SC Freiburg SC Freiburg 3:3 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 21
Bayern Munich Bayern Munich 3:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 21
VfL Bochum VfL Bochum 1:2 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 21
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:0 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 21
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 1:0 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 23
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 0:0 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 23
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 23
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 1:2 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 23
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 2:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 23
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:0 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 23
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 1:1 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 26 Fulham Fulham FC 0:3 Manchester United Man Utd
Matchday 26
Crystal Palace Crystal Palace 1:1 West Ham United West Ham
Matchday 26 Huddersfield Huddersfield Town 1:2 Arsenal FC Arsenal
Matchday 26
Liverpool Liverpool FC 3:0 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 26
Southampton Southampton FC 1:2 Cardiff City Cardiff
Matchday 26 Watford Watford FC 1:0 Everton FC Everton
Matchday 26 Brighton Brighton & Hove Albion 1:3 Burnley FC Burnley
Matchday 23 Getafe Getafe CF 3:1 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 23
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:3 Real Madrid Real Madrid
Matchday 23 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 2:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 23 Girona Girona FC 0:2 SD Huesca SD Huesca
Matchday 23 Fiorentina ACF Fiorentina 0:0 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 23 Parma Parma Calcio 1913 0:1 Inter Milan Inter
Matchday 24 Paris SG Paris Saint-Germain 1:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 24 Amiens SC Amiens SC 1:0 SM Caen SM Caen
Matchday 24 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:2 SCO Angers SCO Angers
Matchday 21 VVOG VVOG Harderwijk 0:0 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 21 ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 1:0 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 21 Hoek HSV Hoek 2:0 FC Lisse FC Lisse
Matchday 21 SteDoCo VV SteDoCo 0:1 ASWH Ambacht ASWH
Matchday 21 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 1:2 Quick Boys Quick Boys
Matchday 21 DVS '33 DVS '33 Ermelo 1:2 VV Noordwijk Noordwijk
Matchday 21 ONS Sneek ONS Sneek 4:1 VV Eemdijk VV Eemdijk
Matchday 21 Groningen U21 FC Groningen U21 1:1 ASV De Dijk De Dijk
Matchday 21 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 4:2 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 23 Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 0:1 Dinamo Bucharest Dinamo Bucarest
Matchday 21 Basaksehir U21 Istanbul Basaksehir FK U21 0:0 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 BB Erzurum U21
Matchday 21 C. Rizespor U21 Caykur Rizespor U21 1:2 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21
Matchday 21 Besiktas U21 Besiktas JK U21 1:3 Bursaspor U21 Bursaspor U21
Matchday 21 BB Erzurum U19 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 0:1 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 21 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 2:0 Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 21 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19 0:0 Sivasspor U19 Sivasspor U19
Matchday 21 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 1:0 Konyaspor U19 Konyaspor U19
Matchday 21
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 21 C. Rizespor Caykur Rizespor 1:1 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 21
Besiktas Besiktas JK 2:0 Bursaspor Bursaspor
Matchday 19 Gravenzande FC 's-Gravenzande 0:0 VV Spijkenisse Spijkenisse
Matchday 19 Rijnvogels FC Rijnvogels 5:0 Xerxes DZB Xerxes DZB
Matchday 19 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 1:3 Achilles Veen Achilles Veen
Matchday 19 SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 3:2 SV Nootdorp SV Nootdorp
Matchday 19 Swift AVV Swift 4:4 RKAV Volendam RKAV Volendam
Matchday 19 Ter Leede VV Ter Leede 2:1 VV Smitshoek Smitshoek
Matchday 19 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 2:0 SV DFS Opheusden SV DFS
Matchday 19 Den Bosch U21 FC Den Bosch U21 1:2 VV Capelle VV Capelle
Matchday 21 Heracles Almelo Heracles Almelo 1:0 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 21 Heerenveen SC Heerenveen 1:1 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 21 VVV-Venlo VVV-Venlo 2:1 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 21
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 4:0 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 20
FC Basel FC Basel 1893 1:1 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 20
FC Zürich FC Zürich 3:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 19 Buitenpost VV Buitenpost 0:2 AZSV Aalten AZSV Aalten
Matchday 19 Staphorst VV Staphorst 2:1 SDC Putten SDC Putten
Matchday 19 WHC Wezep WHC Wezep 1:1 ACV Assen ACV Assen
Matchday 19 SVZW Wierden SVZW Wierden 1:2 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
Matchday 19 VV Duno VV Duno Doorwerth 1:2 VV Berkum Berkum
Matchday 19 CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn 4:3 VV DETO Twenterand DETO
Matchday 19 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 0:1 SC Genemuiden Genemuiden
Matchday 19 SV Urk SV Urk 1:1 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
Matchday 19 Hollandia HVV Hollandia 1:1 VPV Purmersteijn Purmersteijn
Matchday 20 AEK Athens U19 AEK Athens U19 4:1 OFI Crete U19 OFI Crete U19
Matchday 20 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 0:0 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
Matchday 16 Doxa Dramas Doxa Dramas 1:2 AO Trikala AO Trikala
Matchday 20 Panionios Panionios Athens 0:1 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 20 AO Xanthi AO Xanthi 0:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 20 PAS Giannina PAS Giannina 1:0 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 25 KSV Roeselare KSV Roeselare 4:2 Lommel SK Lommel SK
Matchday 25 KV Mechelen KV Mechelen 2:1 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 25 RSC Charleroi RSC Charleroi 1:1 KV Oostende KV Oostende
Matchday 25 KAS Eupen KAS Eupen 0:1 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 25 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 2:1 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 25 KSC Lokeren KSC Lokeren 2:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 21 Dessel Sport KFC Dessel Sport 0:4 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 21 KSK Heist KSK Heist 3:1 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 21 RFC Seraing RFC Seraing 2:2 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 21 RSC Chatelet RSC Chatelet-Farciennes 2:0 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
Matchday 21 RE Virton Royal Excelsior Virton 0:1 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 20 La Louvière RAAL La Louvière 3:1 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 20 RE Durbuy Royale Entente Durbuy 2:0 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 20 RUW Ciney RUW Ciney 1:1 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
Matchday 20 RFC Meux RFC Meux 3:2 Solières Sport Solières
Matchday 20 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 4:2 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 20 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 4:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 20 MFK Karvina MFK Karvina 1:1 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 20 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 1:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 20 FC Zlin FC FASTAV Zlin 0:1 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 20 Slavia Prague SK Slavia Prague 2:0 FK Teplice FK Teplice
Matchday 21 Vejle BK Vejle Boldklub 2:0 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 20 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 2:0 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 20 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:0 NK Istra 1961 NK Istra
Group Stage FC Inter FC Inter Turku 1:0 HJK Helsinki HJK Helsinki
Group Stage FC KTP FC KTP 3:2 Turun Palloseura TPS
Group Stage KuPS Kuopion Palloseura 2:2 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Group Stage Ekenäs IF Ekenäs IF 3:5 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Group Stage FF Jaro FF Jaro 1:3 AC Oulu AC Oulu
Group Stage Helsinki IFK Helsinki IFK 1:2 FC Honka FC Honka
Group Stage VPS Vaasan Palloseura 2:1 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 4 FC Espoo U19 FC Espoo U19 1:0 FC Inter Turku U19 FC Inter U19
Matchday 4 TPS U19 Turun Palloseura U19 3:0 SJK Seinäjoki U19 SJK U19
Matchday 4 FC Honka U19 FC Honka U19 0:1 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
Matchday 4 Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 2:1 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Matchday 4 Lohjan U19 Lohjan Pallo U19 1:7 Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
Matchday 4 HJK U19 HJK Helsinki U19 3:1 Järvenpään Palloseura U19 JäPs U19
Matchday 21 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:0 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 21 Cracovia Cracovia 2:1 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 21 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 2:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 20 Honvéd Budapest Honvéd FC 2:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 20 Paksi FC Paksi FC 1:1 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 20 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 2:3 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 20 Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:2 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 20 Kisvárda Kisvárda FC 3:0 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 20 Újpest FC Újpest FC 1:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 18 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 5:1 SC Charlottenburg SCC Berlin
Matchday 23 Odenkirchen SpVg Odenkirchen 3:4 Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 18 Tigre Club Atlético Tigre 4:4 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 18 Huracán Club Atlético Huracán 1:1 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Matchday 18 Lanús Club Atlético Lanús 2:0 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Matchday 18 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:0 Club Atlético Patronato CA Patronato
Matchday 15 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 3:1 Club Ferro Carril Oeste Ferro
Matchday 15 Defensores Defensores de Belgrano 1:0 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Matchday 15 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 1:0 Club Atlético Los Andes Los Andes
Matchday 15 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 2:0 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 6 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 0:2 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 6 Atlas Atlas Guadalajara 1:2 Puebla FC Puebla FC
Matchday 1 Temecula Temecula FC 3:2 City of Angels FC City of Angels
Matchday 4 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 1:0 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 4 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:2 Millonarios FC Millonarios
Matchday 2 Tigres FC Tigres FC 1:1 Leones FC Leones FC
Matchday 2 Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF 2:1 Llaneros FC Llaneros FC
Matchday 2 Valledupar FCR Valledupar 1:1 CD Real Cartagena Real Cartagena
Matchday 2 Atlético FC Atlético FC 0:2 Cortuluá Cortuluá
Matchday 2 CF Barranquilla CF Barranquilla 0:0 Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
Matchday 19 Al-Raed Al-Raed 1:3 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 19 Al-Fateh Al-Fateh 1:0 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 19 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 0:0 Al-Taawon Taawon
Matchday 6 Potros UAEM Potros UAEM 1:1 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 6 Correcaminos Correcaminos de la UAT 0:1 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
Matchday 18 Western Sydney Western Sydney Wanderers 2:0 Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 18 Melbourne City Melbourne City FC 1:1 Adelaide United Adelaide United
Matchday 3 LALA FC AC LALA FC 2:3 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 3 Metropolitanos Metropolitanos FC 2:1 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 3 Aragua FC Aragua FC 0:0 Zulia FC Zulia FC
Matchday 3 Deportivo Lara Deportivo Lara 2:0 Monagas SC Monagas SC
Matchday 3 Portuguesa FC Portuguesa FC 1:2 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 21 FK Partizani FK Partizani 2:0 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 21 O Médéa Olympique de Médéa 0:1 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 21 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet 2:0 ES Sétif ES Sétif
Matchday 21 JS Kabylie JS Kabylie 1:1 MC Algiers MC Algiers
Matchday 21 USM Alger USM Alger 1:0 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 17 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 2:0 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
Matchday 17 O. Khouribga Olympique Khouribga 2:1 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 17 FAR Rabat FAR Rabat 3:0 CR Al Hoceima CR Al Hoceima
Matchday 21 Nogoom FC Nogoom FC 0:1 Zamalek SC Zamalek
Matchday 24 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 2:0 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 24 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:0 Montrose FC Montrose
Matchday 31 Middlesbrough Middlesbrough FC 1:1 Leeds United Leeds
Matchday 31 Blackburn Blackburn Rovers 0:1 Bristol City Bristol City
Matchday 31 Bolton Bolton Wanderers 1:2 Preston North End Preston
Matchday 31 Derby Derby County 2:0 Hull City Hull City
Matchday 31 Nottm Forest Nottingham Forest 2:1 Brentford FC Brentford
Matchday 31
QPR Queens Park Rangers 3:4 Birmingham City Birmingham
Matchday 31 Rotherham Rotherham United 1:1 Wigan Athletic Wigan
Matchday 31 Sheff Wed Sheffield Wednesday 0:0 Reading FC Reading
Matchday 31
Swansea Swansea City 1:0 Millwall FC Millwall
Matchday 31 Stoke City Stoke City 0:1 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 24 Albion Rovers Albion Rovers FC 0:3 Elgin City FC Elgin City
Matchday 24 Annan Athletic Annan Athletic FC 1:1 Clyde FC Clyde FC
Matchday 24 Berwick Rangers Berwick Rangers FC 1:2 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 24 Peterhead FC Peterhead FC 0:0 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 24 Queen's Park Queen's Park FC 1:1 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Round of 16 East Fife East Fife FC 0:1 Partick Thistle FC Partick Thistle
Round of 16 Hibernian FC Hibernian FC 3:1 Raith Rovers FC Raith Rovers
Round of 16 St. Mirren St. Mirren FC 1:2 Dundee United FC Dundee United
Round of 16 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 0:0 Rangers FC Rangers
Matchday 5 Libertad Club Libertad Asunción 4:0 Club General Díaz de Luque General Diaz
Group Stage KR Reykjavík KR Reykjavík 1:0 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 2 PJ City FC Petaling Jaya City FC 1:1 FA Selangor FA Selangor
Matchday 2 Selangor FA II Selangor FA II 0:1 Melaka United SA Melaka Utd. SA
Matchday 2 Pahang FA Pahang FA 3:0 Terengganu FC Terengganu FC
Matchday 1 Cork City Cork City FC 1:2 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 32 Doncaster Doncaster Rovers 3:1 Peterborough United Peterborough
Matchday 32 Bradford Bradford City 0:1 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 32 Gillingham FC Gillingham FC 1:4 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 32 Charlton Charlton Athletic 1:1 Southend United Southend United
Matchday 32 Bristol Rovers Bristol Rovers 1:1 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 32 Blackpool Blackpool FC 2:0 Walsall FC Walsall
Matchday 32 Rochdale Rochdale AFC 0:1 Coventry City Coventry
Matchday 32 Plymouth Plymouth Argyle 1:1 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 32 Oxford United Oxford United 1:1 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 32 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 0:2 Burton Albion Burton Albion
Matchday 32 Luton Luton Town 3:0 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 32 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:0 Accrington Stanley Accrington
Matchday 32 Cambridge Utd. Cambridge United 1:0 Port Vale FC Port Vale
Matchday 32 Colchester Utd. Colchester United 3:0 Cheltenham Town Cheltenham
Matchday 32 Forest Green Forest Green Rovers 1:2 Notts County Notts County
Matchday 32 Carlisle United Carlisle United 1:1 Exeter City Exeter City
Matchday 32 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2:0 Stevenage FC Stevenage
Matchday 32 Morecambe FC Morecambe FC 2:3 Bury FC Bury
Matchday 32 Yeovil Town Yeovil Town 1:3 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 32 Macclesfield Macclesfield Town 3:3 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 32 Lincoln City Lincoln City 1:1 Northampton Town Northampton
Matchday 32 Newport County Newport County 1:0 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 32 Crawley Town Crawley Town 0:3 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 32 MK Dons Milton Keynes Dons 2:3 Swindon Town Swindon Town
Matchday 33 Aldershot Town Aldershot Town 1:3 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 33 Barnet Barnet FC 0:1 Sutton United Sutton Utd
Matchday 33 Barrow Barrow AFC 1:1 Bromley FC Bromley
Matchday 33 Braintree Braintree Town 1:0 Salford City Salford
Matchday 33 Chesterfield FC Chesterfield FC 1:0 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 33 Dover Athletic Dover Athletic 2:3 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 33 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 0:1 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 33 Gateshead FC Gateshead FC 0:0 Havant & Waterlooville FC Havant & Water.
Matchday 33 Hartlepool Utd. Hartlepool United 1:1 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 33 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:0 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 33 Maidstone Maidstone United 1:1 AFC Fylde Fylde
Matchday 33 Wrexham Wrexham AFC 1:0 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 13 Lisburn FC Lisburn Distillery FC 2:2 Armagh City FC Armagh City FC
Matchday 2 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 4:1 Limavady United Limavady United
Matchday 2 Knockbreda FC Knockbreda FC 0:4 Dergview FC Dergview
Matchday 2 PSNI FC PSNI FC 1:4 Loughgall FC Loughgall
Matchday 28 Institute FC Institute FC 1:2 Ballymena United Ballymena
Matchday 28 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 0:5 Glentoran FC Glentoran
Matchday 23 Cremonese US Cremonese 0:0 Calcio Padova Padova
Matchday 23 Perugia AC Perugia Calcio 1:2 Palermo FC Palermo
Matchday 23 Cittadella AS Cittadella 0:1 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 23 Brescia Brescia Calcio 3:1 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 25 Pontedera US Città di Pontedera 1:1 SS Arezzo Arezzo
Matchday 25 Giana Erminio AS Giana Erminio 1:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 25 Südtirol FC Südtirol 2:0 Fermana FC Fermana
Matchday 25 AS Gubbio AS Gubbio 1910 2:3 Imolese Calcio 1919 Imolese
Matchday 25 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:1 AC Renate Renate
Matchday 25 Ternana Ternana Calcio 2:2 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 25 Feralpisalò Feralpisalò 1:0 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 25 Triestina US Triestina 3:1 AC Monza Monza
Matchday 25 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:1 Pordenone Calcio Pordenone
Matchday 25 Sambenedettese US Sambenedettese 0:1 Ravenna FC Ravenna
Matchday 25 Teramo Teramo Calcio 1913 1:0 Rimini FC Rimini
Matchday 21 A. Keciörengücü Ankara Keciörengücü 1:0 Sancaktepe FK Sancaktepe FK
Matchday 21 Sariyer Sariyer 3:0 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 21 Pendikspor Pendikspor 1:2 Mamak FK Mamak FK
Matchday 25 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 1:0 CF Reus Deportiu Reus Deportiu
Matchday 25 Elche CF Elche CF 1:2 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 25 Extremadura Extremadura UD 1:1 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
Matchday 25 CD Tenerife CD Tenerife 0:2 Córdoba CF Córdoba CF
Matchday 25 CD Lugo CD Lugo 1:2 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 16 CA Pontarlier CA Pontarlier 1:2 Sporting Club de Toulon SC Toulon
Matchday 15 Saint-Pryvé FC Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC 2:1 Stade Montois Stade Montois
Matchday 15 G. Bordeaux B FC Girondins Bordeaux B 0:2 Blois Football 41 Blois Foot 41
Matchday 16 Andrézieux Andrézieux-Bouthéon FC 1:0 Bergerac Périgord FC Bergerac
Matchday 18 US Colomiers US Colomiers 1:2 FC Sète 34 FC Sète 34
Matchday 18 US Saint-Malo US Saint-Malo 3:1 AS Poissy AS Poissy
Matchday 18 Paris SG B FC Paris Saint-Germain B 3:0 AS Furiani-Agliani AS Furiani
Matchday 16 ASM Belfort ASM Belfort 0:1 RC Lens B RC Lens B
Matchday 16 SAS Epinal SAS Epinal 3:2 LOSC Lille B LOSC Lille B
Matchday 17 FC Fleury 91 Football Club Fleury 91 1:1 US Créteil-Lusitanos US Créteil
Matchday 17 Stade Reims B Stade Reims B 0:0 Football Club 93 Bobigny FC 93 Bobigny
Matchday 18 SC Schiltigheim SC Schiltigheim 2:4 FCSR Haguenau FCSR Haguenau
Matchday 18 CS Sedan CS Sedan-Ardennes 2:2 Entente Feignies Aulnoye FC EFAFC
Matchday 24 Lens RC Lens 0:0 FC Metz FC Metz
Matchday 21 JA Drancy Jeanne d'Arc de Drancy 2:0 Sporting Club de Lyon SC Lyon
Matchday 21 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 0:1 USL Dunkerque USL Dunkerque
Matchday 21 Académico Viseu Académico Viseu FC 3:3 FC Porto B FC Porto B
Matchday 21 Farense SC Farense 1:1 Leixões SC Leixões
Matchday 21 Penafiel FC Penafiel 3:0 SC Braga B Braga B
Matchday 21 Benfica B SL Benfica B 0:1 Académica Coimbra Coimbra
Matchday 21 Marítimo CS Marítimo 0:1 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 21 Portimonense Portimonense SC 0:1 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 21 Tondela CD Tondela 1:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Matchday 26 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 1:2 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 21 Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:4 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 21
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 0:2 Ankaraspor Ankaraspor
Matchday 20 Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 1:2 FC Aarau FC Aarau
Matchday 20 SC Kriens SC Kriens 2:0 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 8 Man City U18 Manchester City U18 1:2 Stoke City U18 Stoke U18
Matchday 12 Man Utd U18 Manchester United U18 1:1 Liverpool FC U18 Liverpool U18
Matchday 12 Sunderland U18 Sunderland AFC U18 1:1 Wolverhampton Wanderers U18 Wolves U18
Matchday 11 Blackburn U18 Blackburn Rovers U18 3:0 Newcastle United U18 Newcastle U18
Matchday 22 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0:1 FC Ashdod FC Ashdod
Matchday 22 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 0:2 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 22 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 1:0 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 22 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 1:0 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Group Stage Senegal U20 Senegal U20 5:1 Burkina Faso U20 Burkina U20
Group Stage Mali U20 Mali U20 1:0 Ghana U20 Ghana U20
Matchday 21 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 1:1 Erbaaspor Erbaaspor
Matchday 21 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 0:0 Silivrispor Silivrispor
Matchday 24 Arenas Club Arenas Club 2:1 Barakaldo CF Barakaldo CF
Matchday 24 SD Amorebieta SD Amorebieta 1:1 Gimnástica Torrelavega Gimnástica
Matchday 24 SD Leioa SD Leioa 1:2 CD Tudelano CD Tudelano
Matchday 24 Gernika Gernika Club 2:1 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
Matchday 24 Real Sociedad B Real Sociedad B 3:1 Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 24 Unionistas CF Unionistas CF 0:1 AD Unión Adarve Unión Adarve
Matchday 24 Villarreal CF B Villarreal CF B 0:0 SD Ejea SD Ejea
Matchday 24 FC Barcelona B FC Barcelona B 1:2 UB Conquense UB Conquense
Matchday 21 Karsiyaka Karsiyaka 0:0 Alibeyköyspor Alibeyköy
Matchday 21 Catalcaspor Catalcaspor 0:0 Ofspor Ofspor
Matchday 21 Cankaya FK Cankaya FK 1:1 1461 Trabzon 1461 Trabzon
Matchday 21 Bagcilar SK Bagcilar Spor Kulübü 1:2 Payasspor Payasspor
Matchday 6 Naranjeros Naranjeros Escuintla 2:1 CD Malacateco Malacateco
Matchday 6 CSD Municipal CSD Municipal 3:0 Deportivo Iztapa Iztapa
Matchday 6 Cobán Imperial Cobán Imperial 4:1 Sanarate FC Sanarate FC
Matchday 13 VfB Dillingen VfB Dillingen 0:4 TuS Koblenz TuS Koblenz
Matchday 21 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 2:3 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 4 Almere City U19 Almere City FC U19 1:1 FC Volendam U19 Volendam U19
Matchday 13 Groningen U19 FC Groningen U19 1:0 ADO Den Haag U19 ADO U19
Matchday 4 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 0:1 SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
Matchday 3 Den Bosch U19 FC Den Bosch U19 3:4 Roda JC Kerkrade U19 Roda JC U19
Matchday 3 Go Ahead U19 Go Ahead Eagles Deventer U19 4:2 VVV-Venlo U19 VVV U19
Matchday 4 Excelsior U19 Excelsior Rotterdam U19 0:1 Willem II Tilburg U19 Willem II U19
Matchday 4 FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 3:1 De Graafschap Doetinchem U19 Graafschap U19
Matchday 3 Alexandria U19 VV Alexandria '66 U19 0:2 FC Emmen U19 Emmen U19
Matchday 3 PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 5:0 Alphense Boys U19 Alphense B. U19
Matchday 3 Sparta U19 Sparta Rotterdam U19 2:1 NAC Breda U19 NAC Breda U19
Matchday 3 NEC U19 NEC Nijmegen U19 2:1 Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
Matchday 16 Hamburg U19 Hamburger SV U19 2:5 VfL Wolfsburg U19 Wolfsburg U19
Matchday 16 Niendorf U19 Niendorfer TSV U19 0:5 Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
Matchday 16 Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 6:0 Alemannia Aachen U19 Aachen U19
Matchday 16 Oberhausen U19 Rot-Weiß Oberhausen U19 2:2 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
Matchday 16 Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 3:0 TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
Matchday 16 Frankfurt U19 Eintracht Frankfurt U19 3:2 SC Freiburg U19 SC Freiburg U19
Matchday 16 Heidenheim U19 1.FC Heidenheim 1846 U19 2:2 VfB Stuttgart U19 Stuttgart U19
Matchday 16 FC Bayern U19 FC Bayern Munich U19 3:0 FSV Frankfurt U19 FSV Frankf. U19
Matchday 20 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 0:2 Anorthosis Famagusta Anorthosis
Matchday 20 Apol. Limassol Apollon Limassol 0:0 AEL Limassol AEL Limassol
Matchday 8 Murata SS Murata 2:3 FC Domagnano Domagnano
Matchday 8 La Fiorita La Fiorita 1967 2:1 SS Folgore/Falciano SS Folgore
Matchday 8 Tre Fiori SP Tre Fiori 3:1 SS Pennarossa Pennarossa
Matchday 8 Fiorentino FC Fiorentino 2:2 AC Libertas Libertas
Matchday 2 Barry Town Barry Town United FC 0:2 Bala Town FC Bala Town
Matchday 2 Llandudno FC Llandudno FC 3:1 Carmarthen Town AFC Carmarthen
Matchday 1 Guayaquil City Guayaquil City FC 1:1 CD Macará CD Macará
Matchday 1 Fuerza Amarilla Fuerza Amarilla SC 0:2 Delfín SC Delfín SC
Matchday 16 Sabah FK Sabah FK 0:1 FK Qabala FK Qabala
Matchday 16 Sumgayit Sumgayit PFC 0:2 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Quarter-Finals KF Vëllaznimi KF Vëllaznimi Gjakovë 1:0 FC Drita Gjilan FC Drita
Quarter-Finals KF Kika FC KF Kika FC 0:1 AET KF Ballkani KF Ballkani
Quarter-Finals FC Prishtina FC Prishtina 4:5 on pens KF Trepca 89 KF Trepca 89
Round of 16 Lynx FC Lynx FC 1:3 Gibraltar Phoenix Gibr. Phoenix
Round of 16 Glacis United Glacis United 4:5 on pens Lions Gibraltar FC Lions Gibraltar
Round of 16 Europa Point FC Europa Point FC 0:2 FC Olympique 13 FC Olympique
Matchday 18 Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 1:2 Inter Milan Primavera Inter U19
Matchday 18 Milan U19 Milan Primavera 1:2 Juventus Primavera Juventus U19
Matchday 18 Genoa U19 Genoa Primavera 2:1 Empoli Primavera Empoli U19
Matchday 15 Carpi U19 Carpi Berretti 0:0 Salernitana Primavera Salernitana U19
Matchday 15 Parma U19 Parma Primavera 0:2 Cremonese Primavera Cremonese U19
Matchday 15 Brescia U19 Brescia Primavera 1:1 Hellas Verona Primavera Verona U19
Matchday 15 Bologna U19 Bologna Primavera 2:0 Padova Berretti Padova U19
Matchday 15 Spezia U19 Spezia Primavera 2:0 Venezia Primavera Venezia U19
Matchday 15 Livorno U19 Livorno Berretti 0:1 Lecce Primavera Lecce U19
Matchday 15 Pescara U19 Pescara Primavera 4:1 Cosenza Primavera Cosenza U19
Matchday 15 Foggia U19 Foggia Juniores 0:0 Ascoli Picchio Primavera Ascoli U19
Matchday 15 Lazio U19 Lazio Primavera 2:2 Benevento Primavera Benevento U19
Matchday 21 Barendrecht BVV Barendrecht 0:3 De Treffers De Treffers
Matchday 21 GVVV GVVV Veenendaal 1:0 SVV Scheveningen Scheveningen
Matchday 21 IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 2:2 Excelsior Maassluis Excelsior M
Matchday 21 Vitesse U21 Vitesse Arnhem U21 1:1 Kozakken Boys Kozakken Boys
Matchday 21 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 2:5 VVSB Noordwijkerhout VVSB
Matchday 21 Lienden FC Lienden 3:2 Almere City FC U21 Almere City U21
Matchday 21 Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 3:0 Sparta Rotterdam U21 Sparta U21
Matchday 21 Katwijk VV Katwijk 2:1 SV Spakenburg Spakenburg
Matchday 23 Borgosesia Borgosesia Calcio 1:3 US Inveruno Inveruno
Matchday 23 Union Feltre Union Feltre 1:0 AC Belluno 1905 Belluno
Matchday 26 Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 1:2 ASD Cannara Cannara
Matchday 26 Aglianese Aglianese Calcio 1923 2:1 USD Real Forte Querceta Real Forte
Matchday 26 Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 1:1 San Donato - Tavarnelle San Donato
Matchday 26 Scandicci CS Scandicci 1908 3:1 Sangimignano Sport Sangimignano
Matchday 26 Montevarchi Aquila 1902 Montevarchi 1:0 UC Sinalunghese Sinalunghese
Matchday 26 Massese US Massese 1919 0:0 Sporting Club Trestina Trestina
Matchday 26 Campobasso SSD Città di Campobasso 3:0 Città di Isernia Isernia
Matchday 26 SN Notaresco San Nicolò Notaresco 3:2 Sammaurese Calcio Sammaurese
Matchday 26 Cesena Cesena FC 3:0 Santarcangelo Calcio Santarcangelo
Matchday 26 Lanusei ASD Lanusei Calcio 0:2 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 26 Monterosi Monterosi FC 0:0 Cynthialbalonga Calcio Albalonga
Matchday 26 Castiadas Castiadas Calcio 1973 2:0 Ladispoli Calcio Ladispoli
Matchday 26 Trastevere Trastevere Calcio 3:0 Polisportiva Budoni Calcio Budoni
Matchday 26 Cassino Cassino Calcio 1924 1:0 Atletico Terme Fiuggi Atletico Fiuggi
Matchday 26 Vis Artena Vis Artena 0:0 SEF Torres 1903 Torres
Matchday 26 Latte Dolce Sassari Latte Dolce 2:0 Anzio Calcio 1924 Anzio
Matchday 17 Senglea Ath. Senglea Athletic FC 2:1 Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs
Matchday 17 Mosta FC Mosta FC 0:0 Balzan FC Balzan FC
Matchday 17 Hamrun Spart. Hamrun Spartans 3:0 Tarxien Rainbows Tarxien
Matchday 17 Sliema Wander. Sliema Wanderers 1:1 St. Andrews FC St. Andrews FC
Matchday 20 Highlands Park Highlands Park FC 2:1 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Matchday 20 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 1:1 Orlando Pirates Orlando Pirates
Matchday 20 FS Stars Free State Stars 0:2 Chippa United Chippa United
Matchday 20 AmaZulu FC AmaZulu FC 1:0 Cape Town City FC Cape Town City
Matchday 5 Muktijoddha Muktijoddha Sangsad KS 1:3 Bashundhara Kings Bashund. Kings
Matchday 5 Rahmatganj Rahmatganj MFS 2:2 NoFeL Sporting Club NoFeL SC
Matchday 2 Carrick Rangers Carrick Rangers 7:2 Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 2 Dundela FC Dundela FC 4:0 Ballinamallard United Ballinamallard
Matchday 2 Portadown Portadown FC 1:2 Larne FC Larne FC
Matchday 18 Ch. Brothers Churchill Brothers SC 1:1 Mohun Bagan AC Mohun Bagan
Argentina U16 Argentina U16 2:4 Germany U16 Germany U16
Portugal U16 Portugal U16 1:0 Netherlands U16 Netherlands U16