For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:08:21 AM
Matchday 19 IFC Ambacht IFC Ambacht 2:3 RKSV Leonidas Leonidas
Matchday 19 De Meern VV De Meern 3:2 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 19 RKSV Halsteren RKSV Halsteren 3:1 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 19 Baronie VV Baronie 4:2 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 19 RKAVV RKAVV Leidschendam 0:2 RKSV Groene Ster Groene Ster
Matchday 19 Fortuna Worm. Fortuna Wormerveer 4:3 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 19 Be Quick 1887 Be Quick 1887 5:0 AWC Wijchen AWC
Matchday 19 RKZVC RKZVC Zieuwent 4:2 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 19 Alcides MVV Alcides 2:0 Sportclub Silvolde SP Silvolde
Matchday 19 SDO Bussum SDO Bussum 3:1 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 21 HEBC Hamburg HEBC Hamburg 2:3 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 21 SC Condor SC Condor 2:2 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 21 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 1:4 Altona 93 Altona 93
Matchday 21 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 3:1 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
Matchday 21 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 1:2 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 21 TSV Sasel TSV Sasel 2:1 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 21
Werder Bremen SV Werder Bremen 4:0 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 21
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 3:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 21
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:2 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 21
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 0:3 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 21
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:1 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 23
VfR Aalen VfR Aalen 1:2 SV Meppen SV Meppen
Matchday 23
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:3 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Group Stage Colombia U20 Colombia U20 0:0 Uruguay U20 Uruguay U20
Group Stage Venezuela U20 Venezuela U20 0:3 Ecuador U20 Ecuador U20
Matchday 26
Spurs Tottenham Hotspur 3:1 Leicester City Leicester
Matchday 26
Man City Manchester City 6:0 Chelsea FC Chelsea
Matchday 23 CD Leganés CD Leganés 3:0 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 23
Valencia Valencia CF 0:0 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 23
Sevilla FC Sevilla FC 2:2 SD Eibar SD Eibar
Matchday 23 Athletic Athletic Bilbao 0:0 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 14 FC Encamp FC Encamp 1:2 UE Sant Julia Sant Julia
Matchday 14 Lusitanos FC Lusitanos 1:2 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 14 UE Engordany UE Engordany 1:0 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 23 Bologna Bologna FC 1909 1:1 Genoa CFC Genoa
Matchday 23 Sampdoria UC Sampdoria 0:1 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 23 Atalanta Atalanta BC 2:1 SPAL SPAL
Matchday 23 Torino Torino FC 1:0 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 23 Sassuolo US Sassuolo 0:3 Juventus FC Juventus
Matchday 23
AC Milan AC Milan 3:0 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 24 Montpellier HSC Montpellier 2:2 AS Monaco Monaco
Matchday 24 FC Nantes FC Nantes 2:4 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 24 Toulouse FC Toulouse 1:1 Stade Reims Reims
Matchday 24 Guingamp EA Guingamp 0:2 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 24 Stade Rennais Stade Rennais FC 3:0 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 24 OGC Nice OGC Nice 1:0 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 23 D. Calarasi Dunarea Calarasi 2:1 Concordia Chiajna Chiajna
Matchday 23 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 1:0 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 23 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 2:0 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 21 Konyaspor U21 Konyaspor U21 1:1 Yeni Malatyaspor U21 Y. Malatya U21
Matchday 21 Galatasaray U21 Galatasaray SK U21 2:1 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21
Matchday 21 Göztepe U21 Göztepe U21 2:2 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21
Matchday 21 Konyaspor Konyaspor 1:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 21 Göztepe Göztepe 3:2 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 21 Galatasaray Galatasaray SK 3:1 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 21 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 4:1 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 21 FC Emmen FC Emmen 3:2 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 21 FC Groningen FC Groningen 2:1 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 21 FC Utrecht FC Utrecht 2:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 20
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 2:1 FC Luzern FC Luzern
Matchday 20
FC Sion FC Sion 2:2 FC Lugano FC Lugano
Matchday 20
FC Thun FC Thun 1:1 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 21 Braga SC Braga 2:1 GD Chaves Chaves
Matchday 21 Boavista Boavista Porto FC 1:0 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 21 Benfica SL Benfica 10:0 CD Nacional Nacional
Matchday 21 Feirense CD Feirense 1:3 Sporting CP Sporting CP
Matchday 20 AEK Athens AEK Athens 1:0 OFI Crete OFI Crete
Matchday 20 Atromitos Athen Atromitos Athen 1:0 APO Levadiakos APO Levadiakos
Matchday 20 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 3:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 25 Cercle Brugge Cercle Brugge 2:2 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 25 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 0:0 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 25 KAA Gent KAA Gent 1:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 21 RFC Lüttich RFC Lüttich 3:0 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 21 FC Knokke FC Knokke 0:2 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 20 KRC Gent KRC Gent 1:1 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 20 Dikkelvenne SC Dikkelvenne 2:1 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 20 Olsa Brakel Olsa Brakel 0:1 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 20 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 1:1 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 20 KFC Eppegem KFC Eppegem 1:1 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 20 Tempo Overijse Tempo Overijse 0:2 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 20 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 1:1 KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 20 SK Londerzeel SK Londerzeel 1:1 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 20 Francs Borains Royal Francs Borains 1:2 URSL Visé URSL Visé
Matchday 20 RFC Tilleur RFC Tilleur 2:2 UR La Louvière Centre UR La Louvière
Matchday 20 RRC Hamoir RRC Hamoir 1:1 RFC Wallonia Walhain RFC Wallonia Walhain
Matchday 20 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 0:3 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 20 Bocholt VV Bocholt VV 1:2 Spouwen Mopertingen Mopertingen
Matchday 20 Berchem Sport Berchem Sport 0:2 RC Hades RC Hades
Matchday 20 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 5:0 KFC Turnhout KFC Turnhout
Matchday 20 KSK Hasselt KSK Hasselt 0:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 20 KSV Temse KSV Temse 2:3 KSC City Pirates City Pirates
Matchday 20 Heur Tongeren KFC Heur Tongeren 3:0 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 20 Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1:3 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 25 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 3:1 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 20 Sparta Praha AC Sparta Praha 1:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 21 Hobro IK Hobro IK 0:0 AC Horsens AC Horsens
Matchday 21 Aalborg BK Aalborg BK 0:3 Randers FC Randers FC
Matchday 21 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 3:3 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 21 FC Copenhagen FC Copenhagen 6:1 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 20 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 0:3 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 20 Hajduk Split HNK Hajduk Split 2:1 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 21 Arka Gdynia Arka Gdynia 1:2 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 21 Wisla Plock Wisla Plock 0:1 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 18 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 1:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 18 BFC Preussen BFC Preussen 1:1 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 18 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 2:0 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 18 Berliner SC Berliner SC 1:0 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 18 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 2:2 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 18 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 1:1 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 18 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 1:3 FSV Berolina Stralau Berolina S.
Matchday 24 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 3:1 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 23 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 1:3 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 23 Heiligenhaus SSVg Heiligenhaus 4:1 Düsseldorfer SC 99 DSC 99
Matchday 23 VSF Amern VSF Amern 1:0 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 23 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 5:2 VfL Jüchen-Garzweiler VfL Jüchen-G.
Matchday 23 ASV Süchteln ASV Süchteln 3:3 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 23 Rather SV Rather SV 2:1 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 23 VfB Solingen VfB Solingen 0:1 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 23 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 0:2 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 19 Kirchhörder SC Kirchhörder SC 1:3 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
Matchday 19 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 1:1 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 19 YEG Hassel YEG Hassel 1:2 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 19 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 0:1 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
Matchday 19 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 1:2 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
Matchday 19 SV Horst 08 SV Horst-Emscher 08 0:0 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 19 Lennestadt FC Lennestadt 3:4 SC Neheim SC Neheim
Quarter-Finals VfB Homberg VfB Homberg 0:1 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Matchday 6 Querétaro FC Querétaro FC 0:2 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 6 Monterrey CF Monterrey 4:0 Lobos BUAP Lobos
Matchday 6 América CF América 0:3 Club León FC León
Matchday 6 CF Pachuca CF Pachuca 2:0 Monarcas Morelia Morelia
Matchday 6 Necaxa Club Necaxa 3:3 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 6 Toluca Deportivo Toluca 1:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 1 Riverside Coras Riverside Coras 2:4 Oxnard Guerreros FC Oxnard
Matchday 4 Envigado Envigado FC 1:0 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 4 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 0:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 4 Indep. Medellín Independiente Medellín 1:1 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 4 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 0:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 2 Quindío Deportes Quindío 4:1 Bogotá FC Bogotá FC
Matchday 2 Orsomarso SC Orsomarso SC 2:2 Universitario Popayán Uni. Popayán
Matchday 6 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 1:0 Celaya FC Celaya
Matchday 6 Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 2:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 6 FC Juárez FC Juárez 0:1 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 6 Cimarrones Cimarrones de Sonora 0:0 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 18 Melbourne Melbourne Victory 1:2 Perth Glory Perth Glory
Matchday 21 FC Luftëtari FC Luftëtari 0:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 21 FK Kukësi FK Kukësi 0:1 KF Tirana KF Tirana
Matchday 21 KF Teuta KF Teuta 0:0 FC Kamza FC Kamza
Matchday 3 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 3:3 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 3 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 1:0 Deportivo Anzoátegui SC Dep. Anzoátegui
Matchday 3 Táchira Deportivo Táchira 2:1 Caracas FC Caracas FC
Matchday 3 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 1:1 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 13 Al-Ain FC Al-Ain FC 1:0 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 22 Wadi Degla Wadi Degla FC 1:3 Ittehad Alexandria Ittehad
Matchday 17 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 3:2 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 21 HBS HBS Craeyenhout 0:3 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 21 Westlandia RKVV Westlandia 1:0 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 21 JVC Cuijk JVC Cuijk 1:2 USV Hercules USV Hercules
Matchday 21 Dongen VV Dongen 2:2 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 21 SV Oss '20 SV Oss '20 0:1 EVV Echt EVV Echt
Matchday 21 VV UNA VV UNA Veldhoven 3:1 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 21 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 4:0 VV Goes VV Goes
Matchday 21 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 4:1 SV TEC Tiel SV TEC
Matchday 31
Norwich Norwich City 3:0 Ipswich Town Ipswich
Round of 16 Celtic Celtic FC 5:0 St. Johnstone FC St. Johnstone
Round of 16 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 4:0 Auchinleck Talbot FC Auchinleck
Round of 16 Aberdeen FC Aberdeen FC 4:1 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Group Stage MYPA Myllykosken Pallo -47 1:4 Musan Salama MuSa
Group Stage IFK Mariehamn IFK Mariehamn 1:0 FC Lahti FC Lahti
Matchday 15 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 1:2 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 15 Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 2:0 Club Olimpo Olimpo
Matchday 15 Platense Club Atlético Platense 3:1 Club Almagro Almagro
Matchday 15 CA Temperley Club Atlético Temperley 2:1 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 15 Instituto AC Instituto AC Córdoba 0:1 Brown de Adrogue Brown Adrogue
group stage Keflavík ÍF Keflavík ÍF 2:0 Haukar Hafnarfjördur Haukar
Matchday 15 Team Wellington Team Wellington 3:1 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
Matchday 15 Auckland City Auckland City FC 2:1 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
Matchday 15 Hamilton W. Hamilton Wanderers 2:4 Canterbury United Canterbury Utd
Matchday 2 FELDA United FELDA United FC 1:1 PKNP FC PKNP FC
Matchday 28 Cliftonville Cliftonville FC 1:0 Newry City AFC Newry City
Matchday 28 Dungannon Dungannon Swifts 1:0 Crusaders FC Crusaders
Matchday 28 Glenavon Glenavon FC 2:0 Ards FC Ards FC
Matchday 28 Linfield Linfield FC 3:2 Coleraine FC Coleraine
Matchday 23 AS Livorno AS Livorno 2:0 Cosenza Calcio Cosenza
Matchday 23 Foggia Foggia Calcio 1:1 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 23 Hellas Verona Hellas Verona 1:1 FC Crotone Crotone
Matchday 25 Siena Robur Siena 3:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 25 Juventus U23 Juventus U23 1:0 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
Matchday 25 Novara Novara Calcio 1908 1:2 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 25 Olbia Olbia Calcio 1905 1:2 AC Cuneo 1905 Cuneo
Matchday 25 Lucchese AS Lucchese Libertas 0:0 AC Gozzano Gozzano
Matchday 25 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 0:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 25 Virtus Entella Virtus Entella 3:0 Pro Piacenza 1919 Pro Piacenza
Matchday 25 Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:1 Albissola 2010 Albissola
Matchday 25 AC Pisa AC Pisa 1909 2:1 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 25 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 3:0 SS Matera Calcio Matera
Matchday 25 Catanzaro US Catanzaro 4:1 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 25 Rieti FC Rieti 0:0 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 25 Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:0 Trapani Calcio Trapani
Matchday 25 Monopoli SS Monopoli 1966 0:2 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 25 Catania Calcio Catania 3:0 Casertana FC Casertana
Matchday 25 Potenza Potenza Calcio 0:0 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 25 Cavese Cavese 1919 0:0 US Vibonese Vibonese
Matchday 21 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 0:1 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 21 Tokatspor Tokatspor 0:1 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 21 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 0:3 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 21 1922 Konya 1922 Konyaspor 2:2 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 21 Karagümrük Fatih Karagümrük 2:1 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 21 Bandirmaspor Bandirmaspor 2:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 21 Darica GB Darica Genclerbirligi 0:3 Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 21 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 0:3 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 21 Usak Spor AS Usak Spor AS 0:0 Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 21 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 5:1 Manisaspor Manisaspor
Matchday 21 Bayrampasa Bayrampasa 0:1 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 21 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 0:1 Inegölspor Inegölspor
Matchday 21 Hacettepe Hacettepe Spor 1:1 Amed SK Amed SK
Matchday 21 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 3:0 Gaziantepspor Gaziantepspor
Matchday 21 Samsunspor Samsunspor 1:0 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 25 Alcorcón AD Alcorcón 1:2 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 25 Albacete Albacete Balompié 2:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 25 UD Almería UD Almería 1:0 CD Numancia CD Numancia
Matchday 25 Granada CF Granada CF 0:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 25 Málaga CF Málaga CF 0:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 21 Estoril Estoril Praia 2:0 CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 21 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 1:0 Varzim SC Varzim
Matchday 21 Oliveirense UD Oliveirense 3:2 CD Mafra Mafra
Matchday 21 Arouca FC Arouca 2:1 FC Famalicão Famalicão
Matchday 21 Balikesirspor Balikesirspor 3:1 Elazigspor Elazigspor
Matchday 21 Boluspor Boluspor 1:1 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 21 Adanaspor Adanaspor 2:3 Altay SK Altay SK
Matchday 21 Istanbulspor Istanbulspor 2:0 Adana Demirspor Adana Demirspor
Matchday 21 Denizlispor Denizlispor 1:0 Altinordu FK Altinordu
Matchday 20 FC Chiasso FC Chiasso 2:1 Servette FC Servette FC
Matchday 20 FC Wil 1900 FC Wil 1900 1:1 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 20 Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 3:2 Aris Thessaloniki U19 Aris U19
Matchday 20 PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 2:0 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
Matchday 20 Atromitos U19 Atromitos Athens U19 3:0 APO Levadiakos U19 Levadiakos U19
Matchday 20 PAS U19 PAS Giannina U19 3:2 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
Matchday 20 Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 2:0 AE Larisa U19 AE Larisa U19
Matchday 20 Panionios U19 Panionios Athen U19 0:0 Apollon Smyrnis U19 Apollon U19
Matchday 16 PAE Chania PAE Chania 4:1 AE Sparti AE Sparti
Matchday 16 Eginiakos PAE Eginiakos 0:0 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 16 AOK Kerkyra AOK Kerkyra 1:2 Apollon Larisas Ap. Larisas
Matchday 16 PASA Irodotos PASA Irodotos 1:1 Iraklis Thessaloniki Iraklis
Matchday 16 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 0:1 Volos NPS Volos NPS
Matchday 16 Aittitos Spaton Aittitos Spaton 0:0 AO Platanias Platanias
Matchday 4 PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 2:2 Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
Matchday 4 MP U19 Mikkelin Palloilijat U19 0:2 FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
Matchday 4 JanPa U19 Janakkalan Palloseura U19 0:6 Ilves Tampere U19 Ilves U19
Matchday 4 RiPS U19 Riihimäen Palloseura U19 0:3 Tampereen Pallo-Veikot U19 TPV U19
Matchday 2 Syrianska U21 Syrianska FC U21 1:13 Djurgardens IF U21 Djurgarden U21
Matchday 22 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 0:4 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Matchday 22 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 1:1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Matchday 23 Budafoki MTE Budafoki MTE 2:1 BFC Siófok BFC Siófok
Matchday 23 Csákvár Aqvital FC Csákvár 2:3 Vasas FC Vasas FC
Matchday 23 ETO FC Győr ETO FC Győr 2:1 Monor SE Monor SE
Matchday 23 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 4:1 Ceglédi VSE Cegléd
Matchday 23 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 1:1 Mosonmagyaróvári TE 1904 Mosonmagyaróvár
Matchday 23 Balmazújváros Balmazújváros FC 1:0 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
Matchday 23 Vác Vác FC 1:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
Matchday 23 Dorog Dorogi FC 0:2 Soroksár SC Soroksár
Matchday 23 Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 1:2 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 23 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 0:2 Budaörsi SC Budaörs
Matchday 21 Yomra Spor Yomra Spor 0:0 Gebzespor Gebzespor
Matchday 21 Batman Petrol Batman Petrolspor 0:3 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 21 Erzin Spor Erzin Spor 3:2 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
Matchday 21 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 1:0 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
Matchday 21 Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 2:1 Ci Group Buca Ci Group Buca
Matchday 21 Körfez SK Körfez Spor Kulübü 0:4 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Matchday 24 Atl. Madrid B Atlético Madrid B 3:0 CDA Navalcarnero Navalcarnero
Matchday 24 Depor Fabril RC Deportivo Fabril 2:0 Burgos CF Burgos CF
Matchday 24 UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 1:0 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 24 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 0:1 Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 24 Bouzas Club Rápido de Bouzas 0:1 Celta Vigo B Celta Vigo B
Matchday 24 Coruxo FC Coruxo FC 1:1 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 24 Pontevedra Pontevedra CF 2:2 Internacional de Madrid Inter de Madrid
Matchday 24 CD Guijuelo CD Guijuelo 1:0 Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 24 RM Castilla Real Madrid Castilla 2:2 Cultural Leonesa CyD Leonesa
Matchday 21 Yeni Orduspor Yeni Orduspor 1:1 Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 21 Van Spor FK Van Spor FK 0:0 Esenler Erokspor Erokspor
Matchday 21 Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 1:1 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Matchday 21 Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 2:0 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Matchday 21 Bergama Bld Bergama Belediyespor 0:2 Pazarspor Pazarspor
Matchday 21 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 0:0 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
Matchday 21 Düzce Spor Düzce Spor 1:1 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Matchday 24 Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 1:1 Real Unión Club Real Unión
Matchday 24 UD Logroñés UD Logroñés 1:1 CD Calahorra Calahorra
Matchday 24 CD Mirandés CD Mirandés 1:0 UP Langreo UP Langreo
Matchday 24 CD Izarra CD Izarra 1:1 Cultural Durango SCD Durango
Matchday 24 Racing Racing Santander 4:0 CD Vitoria CD Vitoria
Matchday 21 Cizre Spor Cizre Spor 1:1 Muglaspor Muglaspor
Matchday 21 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 2:0 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 21 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 4:1 Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 21 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 2:1 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 21 Serik Belediye Serik Belediyespor 3:1 Bucaspor Bucaspor
Matchday 21 Kocaelispor Kocaelispor 1:2 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Matchday 21 Y. Corumspor Yeni Corumspor 1:0 Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 24 Atl. Baleares Atlético Baleares 1:0 CF Peralada CF Peralada
Matchday 24 UE Cornellà UE Cornellà 0:0 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
Matchday 24 CD Ebro CD Ebro 0:0 CD Castellón CD Castellón
Matchday 24 RCD Espanyol B RCD Espanyol B 0:1 CD Alcoyano CD Alcoyano
Matchday 24 Valencia B Valencia Mestalla 2:0 UE Olot UE Olot
Matchday 24 Atl. Levante Atlético Levante UD 1:2 CF Badalona CF Badalona
Matchday 24 CD Teruel CD Teruel 0:0 Hércules CF Hércules CF
Matchday 24 Ontinyent CF Ontinyent CF 3:1 CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 24 CD Don Benito CD Don Benito 1:0 UD Almería B UD Almería B
Matchday 24 Recre Granada Recreativo Granada 0:0 Atlético Malagueño A. Malagueño
Matchday 24 R. B. Linense Real Balompédica Linense 1:2 UD Melilla UD Melilla
Matchday 24 Marbella FC Marbella FC 1:0 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
Matchday 24 UCAM Murcia UCAM Murcia CF 1:5 Recreativo Huelva Recr. Huelva
Matchday 24 UD Ibiza UD Ibiza 3:2 Real Murcia CF Real Murcia
Matchday 24 CF Talavera CF Talavera de la Reina 2:1 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
Matchday 24 CD El Ejido CD El Ejido 2012 0:2 CD Badajoz CD Badajoz
Matchday 24 FC Cartagena FC Cartagena 1:0 FC Jumilla FC Jumilla
Matchday 24 San Fernando CD San Fernando CD 2:0 CF Villanovense Villanovense
Matchday 20 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 1:0 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 20
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 0:2 Germania Halberstadt G. Halberstadt
Group Stage Central Sports AS Central Sports 3:2 Henderson Eels Henderson Eels
Group Stage Toti City FC Toti City FC 3:3 AS Tefana AS Tefana
Group Stage FC Morobe W. FC Morobe Wawens 0:5 Lautoka FC Lautoka FC
Group Stage Malampa RFC Malampa Revivors FC 0:5 Hienghene Sport Hienghene Sport
Matchday 19 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 4:0 TuS Ennepetal TuS Ennepetal
Matchday 19 Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine 0:4 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 19 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 1:3 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
Matchday 19 Westfalia Herne SC Westfalia Herne 4:4 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 18 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 3:2 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
Matchday 18 Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 0:0 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
Matchday 18 River Plate Club Atlético River Plate 2:0 Racing Club Racing Club
Matchday 16 RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 5:1 FC Carl Zeiss Jena U19 CZ Jena U19
Matchday 16 D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 1:0 FC St. Pauli U19 St. Pauli U19
Matchday 16 W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 3:2 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
Matchday 16 U. Berlin U19 1.FC Union Berlin U19 2:2 TSV Havelse U19 TSV Havelse U19
Matchday 16 Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 2:1 VfL Osnabrück U19 Osnabrück U19
Matchday 16 VfL Bochum U19 VfL Bochum U19 3:0 Rot-Weiss Essen U19 RW Essen U19
Matchday 16 Pr. Münster U19 Preußen Münster U19 0:1 Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
Matchday 16 Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 1:1 Borussia Mönchengladbach U19 M'gladbach U19
Matchday 16 Paderborn U19 SC Paderborn 07 U19 2:0 SV Rödinghausen U19 SV Rödingh. U19
Matchday 16 Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 1:1 MSV Duisburg U19 Duisburg U19
Matchday 16 Karlsruhe U19 Karlsruher SC U19 0:2 1.FC Nürnberg U19 Nürnberg U19
Matchday 16 Mainz 05 U19 1.FSV Mainz 05 U19 1:0 1.FC Kaiserslautern U19 K'lautern U19
Matchday 16 FC Augsburg U19 FC Augsburg U19 1:0 Stuttgarter Kickers U19 St. Kickers U19
Matchday 20 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 0:2 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 20 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 2:2 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Matchday 20 AEK Larnaca AEK Larnaca 2:0 Alki Oroklini Alki Oroklini
Matchday 8 San Giovanni SS San Giovanni 0:0 S.S. Virtus Virtus
Matchday 8 Tre Penne SP Tre Penne 5:2 SP Cailungo Cailungo
Matchday 8 AC Juvenes-D. AC Juvenes-Dogana 3:1 SS Cosmos Cosmos
Matchday 2 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 3:0 Cefn Druids AFC Cefn Druids
Matchday 1 Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 5:2 CD El Nacional CD El Nacional
Matchday 1 Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 3:2 Independiente del Valle Independiente
Matchday 1 SD Aucas SD Aucas 0:2 CS Emelec CS Emelec
Matchday 9 Santos FC Santos de Guápiles FC 0:1 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
Matchday 9 Saprissa Deportivo Saprissa 0:0 LD Alajuelense LD Alajuelense
Matchday 9 AD Carmelita AD Carmelita 0:3 CS Cartaginés Cartaginés
Matchday 9 Limón FC Limón FC 0:2 Municipal Grecia Grecia
Matchday 16 Neftchi Baku Neftchi Baku 2:0 Keshla FK Keshla
Matchday 16 FK Sabail FK Sabail 0:2 Zira FC Zira FC
Group Stage Leo FC Leo FC 1:0 FC Hound Dogs FC Hound Dogs
Matchday 9 Red Imps Res Lincoln Red Imps FC Reserve 5:0 Mons Calpe SC Reserve Mons Calpe Res
Round of 16 FC Boca Gib  FC Boca Gibraltar 2:5 FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
Matchday 8 MFM FC MFM FC 3:2 Niger Tornadoes Niger Tornad.
Matchday 8 Kwara United Kwara United FC 1:0 Wikki Tourists Wikki Tourists
Matchday 8 Enyimba Aba Enyimba Aba 1:0 Remo Stars FC Remo Stars FC
Matchday 8 El-Kanemi Warr. El-Kanemi Warriors 1:0 Abia Warriors FC Abia Warriors
Matchday 8 FC Heartland FC Heartland 1:1 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Matchday 8 Kano Pillars Kano Pillars 3:1 Yobe Desert Stars FC Desert Stars
Matchday 8 Plateau United Plateau United FC 1:0 Go Round FC Go Round FC
Matchday 18 Napoli U19 Napoli Primavera 3:2 Palermo Primavera Palermo U19
Matchday 18 Torino U19 Torino Primavera 1:2 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Matchday 18 Atalanta U19 Atalanta Primavera 4:1 Udinese Primavera Udinese U19
Matchday 21 AFC Amsterdam AFC Amsterdam 0:0 Koninklijke HFC Haarlem Koninklijke HFC
Matchday 18 Lazio U17 Lazio Under 17 0:0 Fiorentina Under 17 Fiorentina U17
Matchday 18 Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 0:1 Juventus Under 17 Juventus U17
Matchday 18 Empoli U17 Empoli Under 17 2:2 Parma Under 17 Parma U17
Matchday 18 Torino U17 Torino Under 17 5:0 Spezia Under 17 Spezia U17
Matchday 18 Cremonese U17 Cremonese Under 17 1:1 Livorno Under 17 Livorno U17
Matchday 18 Genoa U17 Genoa Under 17 1:2 Sampdoria Under 17 Sampdoria U17
Matchday 18 Venezia U17 Venezia Under 17 2:1 Cagliari Under 17 Cagliari U17
Matchday 18 Inter U17 Inter Under 17 0:3 Cittadella Under 17 Cittadella U17
Matchday 18 Padova U17 Padova Under 17 2:0 Udinese Under 17 Udinese U17
Matchday 18 Hellas U17 Hellas Under 17 3:3 Atalanta Bergamo U17 Atalanta U17
Matchday 18 Brescia U17 Brescia Under 17 3:3 Milan Under 17 Milan U17
Matchday 18 Bologna U17 Bologna Under 17 1:1 SPAL U17 SPAL U17
Matchday 18 Lecce U17 Lecce Under 17 1:2 Ascoli Under 17 Ascoli U17
Matchday 18 Foggia U17 Foggia Under 17 2:1 Palermo Under 17 Palermo U17
Matchday 18 Benevento U17 Benevento Under 17 5:3 Cosenza Under 17 Cosenza U17
Matchday 18 Napoli U17 Napoli Under 17 0:0 Pescara Under 17 Pescara U17
Matchday 18 Salernitana U17 Salernitana Under 17 2:3 Perugia Under 17 Perugia U17
Matchday 23 Lavagnese USD Lavagnese 1919 0:1 GS Arconatese Arconatese
Matchday 23 Casale FBC Casale 1:2 AC Bra Bra
Matchday 23 Caratese US Folgore Caratese 1:2 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 23 Borgaro Borgaro Nobis 1965 0:1 SC Ligorna 1922 Ligorna
Matchday 23 Fezzanese US Fezzanese 0:0 USD Sestri Levante 1919 Sestri Levante
Matchday 23 Pro Dronero ACD Pro Dronero 0:0  Associazione Stresa Sportiva Stresa
Matchday 23 Chieri ASD Chieri Calcio 3:2 Sanremese Calcio Sanremese
Matchday 23 Savona Savona FBC 1:2 Milano City FC Milano City
Matchday 23 Virtus Bergamo Virtus Ciserano Bergamo 1909 2:0 USD Caravaggio Caravaggio
Matchday 23 Caronnese SC Caronnese 3:2 US Darfo Boario Darfo Boario
Matchday 23 Ciserano USD Ciserano 1:1 FC Legnago Salus Legnago
Matchday 23 Como Como 1907 1:0 Mantova FC Mantova FC
Matchday 23 Villa d'Almè Villa d'Almè Valbrembana 0:1 AC Ponte San Pietro Ponte S.Pietro
Matchday 23 Olginatese USD Olginatese 0:1 SSD Pro Sesto Pro Sesto
Matchday 23 Ambrosiana GSD Ambrosiana 2:2 AC Rezzato Rezzato
Matchday 23 Sondrio Sondrio Calcio 2:2 ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca
Matchday 23 Scanzorosciate USD Scanzorosciate 0:1 USD 1913 Seregno Calcio Seregno
Matchday 23 Clodiense Clodiense SSD 3:1 Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
Matchday 23 Adriese 1906 US Adriese 1906 2:0 ACD Campodarsego Campodarsego
Matchday 23 Chions APC Chions 1:1 ASD Cartigliano Cartigliano
Matchday 23 Delta PT AC Delta Porto Tolle 0:1 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
Matchday 23 Virtus Bolzano Virtus Bolzano 2:1 Calcio Sandonà Sandonà
Matchday 23 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 4:0 ASC St. Georgen St. Georgen