For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:34:22 PM
Matchday 4 FCH Reserves FC Helsingör Reserves 2:1 FC Nordsjaelland Reserves FCN Reserves
Matchday 5 FCK Reserves FC Copenhagen Reserves 0:1 AC Horsens Reserves ACH Reserves
Matchday 10 OB Reserves Odense Boldklub Reserves 4:1 SönderjyskE Reserves SE Reserves
Matchday 9 AaB Reserves Aalborg BK Reserves 3:1 Bröndby IF Reserves BIF Reserves
Matchday 10 RFC Reserves Randers FC Reserves 2:2 Hobro IK Reserves Hobro Reserves
Matchday 21
Hamburger SV Hamburger SV 1:0 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 23 SF Lotte Sportfreunde Lotte 1:0 Preußen Münster Preußen Münster
Group Stage Brazil U20 Brazil U20 1:0 Argentina U20 Argentina U20
Matchday 26
Wolves Wolverhampton Wanderers 1:1 Newcastle United Newcastle
Matchday 23 Alavés Deportivo Alavés 2:0 Levante UD Levante
Matchday 23 FC Botosani FC Botosani 1:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 23 FCSB FCSB 3:0 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 21 Ankaragücü U21 MKE Ankaragücü U21 0:3 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21
Matchday 21 Sivasspor U21 Sivasspor U21 0:2 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21
Matchday 2 NEC U21 NEC Nijmegen U21 4:0 Feyenoord U21 Feyenoord U21
Matchday 2 RKC U21 RKC Waalwijk U21 1:1 FC Emmen U21 Emmen U21
Matchday 2 FC Twente U21 FC Twente Enschede U21 4:1 Willem II Tilburg U21 Willem II U21
Matchday 2 Sittard U21 Fortuna Sittard U21 0:2 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21
Matchday 2 ADO U21 ADO Den Haag U21 4:0 Heracles Almelo U21 Heracles U21
Matchday 21 Ankaragücü MKE Ankaragücü 3:0 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 21 Sivasspor Sivasspor 2:1 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 3 Achilles U21 Achilles '29 U21 0:7 SC Heerenveen U21 Heerenveen U21
Matchday 3 Dordrecht U21 FC Dordrecht U21 0:5 SC Cambuur-Leeuwarden U21 SC Cambuur U21
Matchday 21 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 0:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 20 Panetolikos Panetolikos GFS 2:2 AE Larisa AE Larisa
Matchday 20 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 0:3 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 21 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 21 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 2:0 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 6 Santos Laguna Santos Laguna 1:1 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 4 Atlético Huila CD Atlético Huila 1:1 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 4 Rionegro Águila Rionegro Águilas 2:1 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 4 CD América CD América de Cali 0:1 Junior FC Junior FC
Matchday 6 Atlante CF Atlante 4:0 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 21 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 2:1 KF Laçi KF Laçi
Matchday 17 OC Safi Olympique Safi 3:3 FUS Rabat FUS Rabat
Round of 16 Ross County Ross County FC 2:2 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 15 Agropecuario Argentino Agropecuario 2:0 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 15 CA Mitre Club Atlético Mitre 1:1 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 23 Venezia Venezia FC 1:1 US Lecce Lecce
Matchday 25 Siracusa Siracusa Calcio 0:2 Reggina 1914 Reggina
Matchday 24 Stade Brest 29 Stade Brest 29 1:0 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 24 Utrecht U21 FC Utrecht U21 2:4 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 24 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 5:1 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 21 Guimarães B Vitória Guimarães SC B 2:2 SC Covilhã Covilhã
Matchday 21 Gaziantep FK Gaziantep FK 2:0 Hatayspor Hatayspor
Matchday 21 Giresunspor Giresunspor 1:1 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 16 Apollon Pontou Apollon Pontou 3:0 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 23 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 0:0 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 23 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal 0:3 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
Matchday 23 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 0:1 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 22 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 0:0 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Matchday 18 Belgrano Club Atlético Belgrano 1:1 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 18 Defensa Defensa y Justicia 2:1 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 20 Pafos FC Pafos FC 2:1 Ermis Aradippou Ermis Aradippou
Matchday 1 Técnico U. Técnico Universitario 1:2 CD Universidad Católica Uni. Católica
Matchday 9 Guadalupe FC Guadalupe FC 0:0 CS Herediano Herediano
Matchday 9 AD San Carlos AD San Carlos 3:1 La U Universitarios La U
Matchday 8 Sunshine Stars Sunshine Stars 2:0 Katsina United FC Katsina Utd.
Matchday 8 Gombe United Gombe United FC 5:2 Nasarawa United Nasarawa United
Matchday 8 Akwa United Akwa United 4:0 Kada City FC Kada City
Matchday 18 Cagliari U19 Cagliari Primavera 1:0 Sampdoria Primavera Sampdoria U19
Matchday 16 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 0:4 Zebbug Rangers FC Zebbug Rangers
Matchday 16 Vittoriosa Vittoriosa Stars FC 2:5 Gudja United FC Gudja United FC
Matchday 18 NEROCA FC NEROCA FC 3:3 Chennai City FC Chennai City
Germany U16 Germany U16 1:2 Portugal U16 Portugal U16
Netherlands U16 Netherlands U16 1:3 Argentina U16 Argentina U16
Romania U17 Romania U17 0:2 Norway U17 Norway U17