For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:08:58 AM
Matchday 20 Achilles Veen Achilles Veen 2:4 FC Rijnvogels Rijnvogels
Matchday 20 VV Capelle VV Capelle 0:0 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
Matchday 20 SV DFS SV DFS Opheusden 2:5 SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
Matchday 20 SV Nootdorp SV Nootdorp 1:3 AVV Swift Swift
Matchday 20 Smitshoek VV Smitshoek 2:2 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 20 Spijkenisse VV Spijkenisse 0:3 VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
Matchday 20 RKAV Volendam RKAV Volendam 2:1 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 20 Xerxes DZB Xerxes DZB 2:3 FC 's-Gravenzande Gravenzande
Matchday 20 ACV Assen ACV Assen 3:1 VV Duno Doorwerth VV Duno
Matchday 20 AZSV Aalten AZSV Aalten 0:0 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Matchday 20 Berkum VV Berkum 1:2 SV Urk SV Urk
Matchday 20 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 3:0 VV Buitenpost Buitenpost
Matchday 20 Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 2:3 CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn
Matchday 20 Genemuiden SC Genemuiden 2:3 SVZW Wierden SVZW Wierden
Matchday 20 SDC Putten SDC Putten 3:0 WHC Wezep WHC Wezep
Matchday 20 DETO VV DETO Twenterand 1:1 VV Staphorst Staphorst
Matchday 22 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 0:2 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 22 FC Süderelbe FC Süderelbe 1:2 Altona 93 Altona 93
Matchday 22
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:0 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 22
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 3:0 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 22
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:3 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 22
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 3:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 22
Hertha BSC Hertha BSC 1:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 22
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:3 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 22
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:1 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 22
FC St. Pauli FC St. Pauli 1:2 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 22
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:2 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 24
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:3 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 24
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 3:2 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 24
Preußen Münster Preußen Münster 0:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 24
Hallescher FC Hallescher FC 0:0 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 24
Karlsruher SC Karlsruher SC 0:1 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 24
SV Meppen SV Meppen 3:0 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 24 Celta de Vigo Celta de Vigo 1:4 Levante UD Levante
Matchday 24 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 24 Real Sociedad Real Sociedad 3:0 CD Leganés CD Leganés
Matchday 24
FC Barcelona FC Barcelona 1:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 24 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:1 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 24 Atalanta Atalanta BC 1:3 AC Milan AC Milan
Matchday 25 Marseille Olympique Marseille 2:0 SC Amiens SC Amiens
Matchday 25 SCO Angers SCO Angers 3:0 OGC Nice OGC Nice
Matchday 25 Monaco AS Monaco 1:0 FC Nantes FC Nantes
Matchday 24 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 0:1 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 24 CFR Cluj CFR Cluj 1:1 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 22 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21 2:1 MKE Ankaragücü U21 Ankaragücü U21
Matchday 22 Bursaspor U21 Bursaspor U21 4:0 Caykur Rizespor U21 C. Rizespor U21
Matchday 22 Fenerbahce U21 Fenerbahce SK U21 3:1 Konyaspor U21 Konyaspor U21
Matchday 22 Akhisarspor Akhisarspor 0:0 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 22 Bursaspor Bursaspor 0:2 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 22 Fenerbahce Fenerbahce SK 1:1 Konyaspor Konyaspor
Matchday 22 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 4:0 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 22 Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 0:1 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 22 Göztepe U19 Göztepe U19 1:2 Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 22 Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
Matchday 22 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 0:0 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 22 C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 1:3 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 22 Besiktas U19 Besiktas JK U19 2:0 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 22 Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:0 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 22 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 3:0 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19
Matchday 22 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 3:0 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 22 Heerenveen SC Heerenveen 2:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 22 Heracles Almelo Heracles Almelo 6:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 22 Vitesse Vitesse Arnhem 3:2 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 21
FC Luzern FC Luzern 0:3 FC Lugano FC Lugano
Matchday 21
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 1:3 FC Thun FC Thun
Matchday 22 Nacional CD Nacional 4:0 CD Feirense Feirense
Matchday 22 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 2:0 Portimonense SC Portimonense
Matchday 22 FC Porto FC Porto 2:0 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 26 Aberdeen FC Aberdeen FC 2:2 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 26 Hibernian FC Hibernian FC 2:0 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 26 Livingston FC Livingston FC 1:2 Dundee FC Dundee FC
Matchday 26 Rangers Rangers FC 0:0 St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 21 Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:0 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 21 PAS Giannina PAS Giannina 0:2 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 26 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 3:0 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 26 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 1:2 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 26 KV Kortrijk KV Kortrijk 1:2 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 26 KV Oostende KV Oostende 1:1 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 26 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 1:1 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 26 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 2:1 KAA Gent KAA Gent
Matchday 22 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 1:2 RFC Seraing RFC Seraing
Matchday 22 Thes Sport KVV Thes Sport 5:2 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 22 ASV Geel AS Verbroedering Geel 2:1 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 22 FCV Dender EH FCV Dender EH 1:0 FC Knokke FC Knokke
Matchday 22 RWDM RWD Molenbeek (2015) 3:2 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 22 KSK Heist KSK Heist 2:0 RSC Chatelet-Farciennes RSC Chatelet
Matchday 22 SK Deinze KMSK Deinze 3:0 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 21 KFC Turnhout KFC Turnhout 2:3 KSV Temse KSV Temse
Matchday 21 RC Hades RC Hades 1:1 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 21 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 2:1 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 21 Hoogstraten VV Hoogstraten VV 1:2 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 21 City Pirates KSC City Pirates 2:1 KFC Heur Tongeren Heur Tongeren
Matchday 21 UR La Louvière UR La Louvière Centre 9:1 RUW Ciney RUW Ciney
Matchday 21 RUS Rebecq RUS Rebecq 3:1 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 21 Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 1:0 URSL Visé URSL Visé
Matchday 21 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 0:1 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 21 1.FK Pribram 1.FK Pribram 3:2 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 21 Slovácko 1.FC Slovácko 2:0 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 21 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 22 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:1 Hobro IK Hobro IK
Matchday 22 Backa OFK Backa 0:3 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 22 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:0 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 22 Macva FK Macva Sabac 0:1 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 22 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:0 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 22 Red Star Red Star Belgrade 4:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 21 HNK Rijeka HNK Rijeka 0:0 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 21 HNK Gorica HNK Gorica 2:2 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 22 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 1:0 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 22 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 3:2 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 22 Korona Kielce Korona Kielce 0:0 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 21 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 1:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 21 Cherno More Cherno More Varna 2:0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 21 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 21 Debrecen Debreceni VSC 2:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 21 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 0:1 Újpest FC Újpest FC
Matchday 21 Diósgyőr Diósgyőri VTK 2:1 Budapest Honvéd FC Honvéd
Matchday 21 Haladás Szombathelyi Haladás 1:2 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 21 Kisvárda Kisvárda FC 0:0 Paksi FC Paksi FC
Matchday 21 MTK Budapest MTK Budapest 1:3 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 19 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 1:0 SKF Sered SKF Sered
Matchday 19 FC Nitra FC Nitra 1:3 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Matchday 19 Ruzomberok MFK Ruzomberok 4:0 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 19 AS Trencin AS Trencin 3:0 FK Senica FK Senica
Matchday 19 MSK Zilina MSK Zilina 1:1 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 19 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 0:1 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 14 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 4:4 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 15 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 1:1 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 15 FSV Bernau FSV Bernau 2:1 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 19 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 1:1 Berliner SC Berliner SC
Matchday 17 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 2:1 SG Findorff SG Findorff
Matchday 17 Lesum-Burgdamm TSV Lesum-Burgdamm 4:7 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 24 TVD Velbert TVD Velbert 1:0 Rather SV Rather SV
Matchday 7 Morelia Monarcas Morelia 2:3 CF Monterrey Monterrey
Matchday 7 Puebla FC Puebla FC 1:1 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 7 Club Tijuana Club Tijuana 3:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 2 City of Angels City of Angels FC 1:2 Orange County FC Orange County
Matchday 5 Millonarios Millonarios FC 3:2 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 5 CD América CD América de Cali 3:0 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 5 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:1 Once Caldas Once Caldas
Matchday 7 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 0:0 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 7 San Luis Atlético de San Luis 2:0 FC Juárez FC Juárez
Matchday 19 Adelaide United Adelaide United 1:3 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 19 Perth Glory Perth Glory 4:0 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 4 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 2:3 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 4 Carabobo FC Carabobo FC 2:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 4 Caracas FC Caracas FC 1:1 Aragua FC Aragua FC
Matchday 22 Ismaily Ismaily SC 3:2 Nogoom FC Nogoom FC
Matchday 22 Entag El Harby Entag El Harby 0:1 El Ahly Cairo Ahly
Matchday 18 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 1:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Matchday 18 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 2:1 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech
Matchday 18 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 3:1 Olympique Khouribga O. Khouribga
Matchday 22 JS Saoura JS Saoura 2:0 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet
Matchday 25 Airdrieonians Airdrieonians FC 0:1 Brechin City FC Brechin City
Matchday 25 Montrose Montrose FC 2:0 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 25 Raith Rovers Raith Rovers FC 0:1 Arbroath FC Arbroath
Matchday 25 Stranraer Stranraer FC 0:3 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 22 DOVO VV DOVO Veenendaal 1:1 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 22 Harkemase Boys Harkemase Boys 2:1 ONS Sneek ONS Sneek
Matchday 22 VV Eemdijk VV Eemdijk 0:2 FC Groningen U21 Groningen U21
Matchday 22 FC Lisse FC Lisse 2:0 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 22 Noordwijk VV Noordwijk 2:3 Odin '59 Heemskerk Odin '59
Matchday 22 De Dijk ASV De Dijk 2:5 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 22 ASWH ASWH Ambacht 2:2 HSV Hoek Hoek
Matchday 22 Quick Boys Quick Boys 2:1 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 22 Achilles '29 Achilles '29 1:6 DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 22 Quick '20 KVV Quick '20 4:1 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 33 Rotherham Rotherham United 2:2 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 33 Aston Villa Aston Villa 0:2 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 33 Bolton Bolton Wanderers 0:4 Norwich City Norwich
Matchday 33 Ipswich Ipswich Town 1:1 Stoke City Stoke City
Matchday 33 Preston NE Preston North End 0:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 33 Sheffield Utd. Sheffield United 4:0 Reading FC Reading
Quarter-Finals
LASK LASK 6:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 25 Clyde FC Clyde FC 1:0 Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 25 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 2:4 Annan Athletic FC Annan Athletic
Matchday 25 Elgin City Elgin City FC 3:2 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 25 Peterhead FC Peterhead FC 2:1 Queen's Park FC Queen's Park
Semi-Finals Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 6:5 on pens Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 16 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:0 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 16 Los Andes Club Atlético Los Andes 0:1 Argentino Agropecuario Agropecuario
Matchday 16 Nueva Chicago Nueva Chicago 0:1 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
Matchday 16 Ferro Club Ferro Carril Oeste 1:1 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 16 Brown Adrogue Brown de Adrogue 0:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 16 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 1:0 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 16 Rafaela Atlético de Rafaela 0:0 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Group Stage FC Inter FC Inter Turku 1:2 FC Lahti FC Lahti
Group Stage SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 2:3 Rovaniemen Palloseura RoPS
Group Stage Ekenäs IF Ekenäs IF 1:0 FC KTP FC KTP
Group Stage VPS Vaasan Palloseura 0:1 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Group Stage AC Kajaani AC Kajaani 2:1 Turun Palloseura TPS
Matchday 1 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 1:1 Club Nacional Nacional
Matchday 1 Juventud Juventud de Las Piedras 1:2 CA Fénix CA Fénix
Matchday 1 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 3:4 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 1 Wanderers Montevideo Wanderers 1:1 Atletico River Plate Montevideo River Plate
group stage Breidablik Breidablik Kópavogur 3:0 ÍF Grótta Grótta
Group Stage KA Akureyri KA Akureyri 4:0 Valur Reykjavík Valur
Final Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 1:0 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 1 Alianza Lima Club Alianza Lima 3:0 Sport Boys Callao Sport Boys
Matchday 1 USM Porres Universidad San Martín de Porres 1:1 UTC Cajamarca Club UTC
Matchday 1 Binacional Deportivo Binacional 1:0 Universidad César Vallejo César Vallejo
Matchday 1 Mannucci  Carlos A. Mannucci 4:4 Ayacucho FC Ayacucho FC
Matchday 3 PKNP FC PKNP FC 2:3 Petaling Jaya City FC PJ City
Matchday 3 Melaka Utd. SA Melaka United SA 1:1 Pahang FA Pahang FA
Matchday 3 Kedah FA Kedah FA 4:0 FELDA United FC FELDA United
Matchday 33 Southend United Southend United 3:3 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 33 Coventry Coventry City 3:0 Walsall FC Walsall
Matchday 33 Bradford Bradford City 0:0 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 33 Gillingham FC Gillingham FC 1:0 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 33 Charlton Charlton Athletic 0:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 33 Oxford United Oxford United 0:1 Peterborough United Peterborough
Matchday 33 Fleetwood Fleetwood Town 1:2 Luton Town Luton
Matchday 33 Barnsley FC Barnsley FC 2:1 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 33 Shrewsbury Shrewsbury Town 1:1 Burton Albion Burton Albion
Matchday 33 Notts County Notts County 1:0 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 33 Cambridge Utd. Cambridge United 0:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 33 Exeter City Exeter City 0:1 Bury FC Bury
Matchday 33 Northampt. Town Northampton Town 0:0 Crawley Town Crawley Town
Matchday 33 Macclesfield Macclesfield Town 1:1 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 33 Lincoln City Lincoln City 2:2 Stevenage FC Stevenage
Matchday 33 Grimsby Town Grimsby Town 1:0 Cheltenham Town Cheltenham Town
Matchday 33 Port Vale Port Vale FC 0:1 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 33 Forest Green Forest Green Rovers 3:0 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 33 Carlisle United Carlisle United 2:3 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 33 Oldham Athletic Oldham Athletic 1:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 34 Fylde AFC Fylde 0:1 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 34 Boreham Wood Boreham Wood FC 0:4 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 34 Bromley Bromley FC 2:0 Maidstone United Maidstone
Matchday 34 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 0:2 Gateshead FC Gateshead FC
Matchday 34 Eastleigh FC Eastleigh FC 2:1 Braintree Town Braintree
Matchday 34 Halifax Town FC Halifax Town 0:0 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 34 Harrogate Town Harrogate Town 1:2 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 34 Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 2:3 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 34 Leyton Orient Leyton Orient 0:1 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 34 Salford Salford City 1:3 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 34 Solihull Moors Solihull Moors 2:2 Barnet FC Barnet
Matchday 34 Sutton Utd Sutton United 0:1 Barrow AFC Barrow
Matchday 14 Tobermore Tobermore United FC 4:0 Lisburn Distillery FC Lisburn FC
Matchday 14 Moyola Park Moyola Park AFC 3:2 Annagh United FC Annagh United
Matchday 14 Armagh City FC Armagh City FC 1:4 Dollingstown FC Dollingstown FC
Matchday 14 Banbridge Banbridge Town 0:1 Queen's University Queen's Uni
Matchday 14 Portstewart FC Portstewart FC 0:0 Newington YC Newington YC
Matchday 14 S & L Swifts Sport & Leisure Swifts 1:4 Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
Matchday 3 Dergview Dergview FC 2:0 Ballyclare Comrades FC Ballyclare
Matchday 3 Limavady United Limavady United 1:1 PSNI FC PSNI FC
Matchday 3 Loughgall Loughgall FC 1:1 Knockbreda FC Knockbreda FC
Matchday 4 Ballymena Ballymena United 0:1 Linfield FC Linfield
Final Ballymena Ballymena United 0:1 Linfield FC Linfield
Matchday 24 Benevento Benevento Calcio 1:0 AS Cittadella Cittadella
Matchday 24 Padova Calcio Padova 1:1 Foggia Calcio Foggia
Matchday 24 Carpi Carpi FC 1909 0:1 AC Perugia Calcio Perugia
Matchday 24 Ascoli Ascoli Calcio 2:4 US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 27 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:1 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 27 Südtirol FC Südtirol 4:0 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 27 Teramo Teramo Calcio 1913 1:1 AC Monza Monza
Matchday 27 Ternana Ternana Calcio 0:2 US Triestina Triestina
Matchday 27 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 0:0 Fermana FC Fermana
Matchday 27 Renate AC Renate 1:1 Pordenone Calcio Pordenone
Matchday 27 Feralpisalò Feralpisalò 3:0 Ravenna FC Ravenna
Matchday 27 Giana Erminio AS Giana Erminio 1:1 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 27 Rimini Rimini FC 2:0 Imolese Calcio 1919 Imolese
Matchday 27 Sambenedettese US Sambenedettese 0:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 1 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 1:2 CD Universidad Católica CDUC
Matchday 1 CD Iquique Club Deportes Iquique 0:0 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 1 U. de Chile Club Universidad de Chile 1:1 CD Cobresal Cobresal
Matchday 22 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 1:1 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 22 Eyüpspor Eyüpspor 1:3 Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 22 Ankara Demir Ankara Demirspor 0:1 Samsunspor Samsunspor
Matchday 22 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 4:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 22 Tuzlaspor Tuzlaspor 1:3 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 22 BAK FK Baskent Akademi FK 1:0 Bandirmaspor Bandirmaspor
Fifth Round Brighton Brighton & Hove Albion 2:1 Derby County Derby
Fifth Round AFC Wimbledon AFC Wimbledon 0:1 Millwall FC Millwall
Fifth Round Newport County Newport County 1:4 Manchester City Man City
Matchday 26 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 1:1 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
Matchday 26 Elche CF Elche CF 2:0 Extremadura UD Extremadura
Matchday 26 Real Zaragoza Real Zaragoza 0:0 Albacete Balompié Albacete
Matchday 26 Real Oviedo Real Oviedo 1:0 AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 26 Cádiz CF Cádiz CF 2:0 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 22 Varzim Varzim SC 0:1 SL Benfica B Benfica B
Matchday 22 Cova Piedade CD Cova Piedade 1:1 FC Penafiel Penafiel
Matchday 22 Famalicão FC Famalicão 3:2 Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 24 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 0:2 Partick Thistle FC Partick Thistle
Matchday 24 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 1:0 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 24 Morton Greenock Morton FC 0:0 Ayr United FC Ayr United
Matchday 24 Queen o. t. S. Queen of the South FC 0:1 Dundee United FC Dundee United
Matchday 22 Hatayspor Hatayspor 1:1 Adana Demirspor Adana Demirspor
Matchday 22 Ümraniyespor Ümraniyespor 2:0 Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 22 Altay SK Altay SK 1:0 Boluspor Boluspor
Matchday 21
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 1:0 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 21 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:2 SC Kriens SC Kriens
Matchday 21
Servette FC Servette FC 0:0 FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 21 Levadiakos U19 APO Levadiakos U19 1:2 Panetolikos GFS U19 Panetolikos U19
Matchday 21 PAS U19 PAS Giannina U19 2:0 Atromitos Athens U19 Atromitos U19
Matchday 21 Aris U19 Aris Thessaloniki U19 4:0 Panionios Athen U19 Panionios U19
Matchday 21 PAO U19 Panathinaikos Athens U19 0:1 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
Matchday 21 OFI Crete U19 OFI Crete U19 0:1 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
Matchday 21 Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 3:1 AEK Athens U19 AEK Athens U19
Matchday 17 Ergotelis GS Ergotelis 1:0 PAE Chania PAE Chania
Matchday 5 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 3:2 Järvenpään Palloseura U19 JäPs U19
Matchday 5 Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 4:1 Riihimäen Palloseura U19 RiPS U19
Matchday 5 SJK U19 SJK Seinäjoki U19 5:0 Janakkalan Palloseura U19 JanPa U19
Matchday 5 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 0:3 HJK Helsinki U19 HJK U19
Matchday 5 FC Honka U19 FC Honka U19 3:1 Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
Matchday 14 Norwich U18 Norwich City U18 0:4 Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
Matchday 15 Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 0:1 Newcastle United U18 Newcastle U18
Matchday 23 Hapoel Raanana Hapoel Raanana 0:0 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 23 FC Ashdod FC Ashdod 2:1 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 23 Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 4:2 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Matchday 23 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 3:0 Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
Third Place Play-Off Nigeria U20 Nigeria U20 3:5 on pens South Africa U20 S. Africa U20
Matchday 22 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 1:3 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 22 Ci Group Buca Ci Group Buca 0:0 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Matchday 25 Valladolid B Real Valladolid B 1:1 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
Matchday 22 Bergama Bld Bergama Belediyespor 0:1 Düzce Spor Düzce Spor
Matchday 25 Bilbao Athletic Bilbao Athletic 4:1 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
Matchday 25 SCD Durango Cultural Durango 0:4 Racing Santander Racing
Matchday 25 CD Vitoria CD Vitoria 1:2 SD Amorebieta SD Amorebieta
Matchday 22 1461 Trabzon 1461 Trabzon 2:0 Muglaspor Muglaspor
Matchday 25 UB Conquense UB Conquense 0:1 Atlético Baleares Atl. Baleares
Matchday 25 Hércules CF Hércules CF 1:0 UE Cornellà UE Cornellà
Matchday 21 Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 1:0 Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
Matchday 21 Altglienicke VSG Altglienicke 3:1 FC Oberlausitz Neugersdorf FCO Neugersdorf
Matchday 24 SC Freiburg II SC Freiburg II 2:0 FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 22 Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 0:0 Bonner SC Bonner SC
Matchday 22 SV Straelen SV Straelen 1:1 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Matchday 22 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 1:0 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 22
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:1 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
Matchday 22 RW Essen Rot-Weiss Essen 2:0 TV Herkenrath 09 TV Herkenrath
Matchday 22 SC Verl SC Verl 1:1 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
Matchday 22 VfB Oldenburg VfB Oldenburg 1:2 Hannover 96 II Hannover 96 II
Matchday 22 TSV Havelse TSV Havelse 1:0 VfL Oldenburg VfL Oldenburg
Group Stage Henderson Eels Henderson Eels 7:0 FC Morobe Wawens FC Morobe W.
Group Stage AS Tefana AS Tefana 3:3 Malampa Revivors FC Malampa RFC
Group Stage Lautoka FC Lautoka FC 2:2 AS Central Sports Central Sports
Group Stage Hienghene Sport Hienghene Sport 1:1 Toti City FC Toti City FC
Matchday 19 Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 1:0 SV Oberachern SV Oberachern
Matchday 19 TSV Ilshofen TSV Ilshofen 0:3 FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
Matchday 19 TSG Backnang TSG Backnang 5:0 SV Spielberg SV Spielberg
Matchday 19 SGV Freiberg SGV Freiberg 2:2 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
Matchday 19 Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 1:4 Bahlinger SC Bahlinger SC
Matchday 19 Neckarsulmer SU Neckarsulmer Sport-Union 1:1 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
Matchday 19 SV Linx SV Linx 3:1 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Matchday 19 Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 0:2 FV Ravensburg FV Ravensburg
Matchday 20 K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 0:2 FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
Matchday 20 Schott Mainz TSV Schott Mainz 1:2 TuS Mechtersheim Mechtersheim
Matchday 20 Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 3:1 FC Karbach FC Karbach
Matchday 20 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen 1:0 SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
Matchday 20 FV Engers 07 FV Engers 07 5:0 VfB Dillingen VfB Dillingen
Matchday 20 SF Baumberg SF Baumberg 3:4 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 16 VfL Hohenstein VfL Hohenstein-Ernstthal 1:4 FC International Leipzig Inter Leipzig
Matchday 19 Bremer SV Bremer SV 7:0 SC Borgfeld SC Borgfeld
Matchday 19 SG Aumund-Veg. SG Aumund-Vegesack 2:3 TuS Schwachhausen Schwachhausen
Matchday 19 BTS Neustadt BTS Neustadt 0:2 Blumenthaler SV Blumenthaler SV
Matchday 19 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 2:2 Leher TS Bremerhaven Leher TS
Matchday 4 Feyenoord U19 Feyenoord U19 2:0 Sparta Rotterdam U19 Sparta U19
Matchday 4 Ajax U19 Ajax Amsterdam U19 3:1 NEC Nijmegen U19 NEC U19
Matchday 4 Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 3:2 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
Matchday 4 NAC Breda U19 NAC Breda U19 1:2 PSV Eindhoven U19 PSV U19
Matchday 19 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 0:0 Club Atlético Belgrano Belgrano
Matchday 19 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 1:1 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 19 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 0:1 Defensa y Justicia Defensa
Matchday 19 CA Patronato Club Atlético Patronato 0:0 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
Matchday 4 Emmen U19 FC Emmen U19 1:1 Go Ahead Eagles Deventer U19 Go Ahead U19
Matchday 4 Roda JC U19 Roda JC Kerkrade U19 3:0 VV Alexandria '66 U19 Alexandria U19
Matchday 5 Heerenveen U19 SC Heerenveen U19 2:0 Excelsior Rotterdam U19 Excelsior U19
Matchday 5 Willem II U19 Willem II Tilburg U19 0:0 FC Volendam U19 Volendam U19
Matchday 5 ADO U19 ADO Den Haag U19 1:2 Almere City FC U19 Almere City U19
Matchday 4 VVV U19 VVV-Venlo U19 4:1 PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19
Matchday 5 Groningen U19 FC Groningen U19 0:1 FC Twente Enschede U19 FC Twente U19
Matchday 4 Alphense B. U19 Alphense Boys U19 3:1 FC Den Bosch U19 Den Bosch U19
Matchday 5 NEC U17 NEC Nijmegen U17 1:0 Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
Matchday 5 Vitesse U17 Vitesse Arnheim U17 1:3 FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
Matchday 5 Feyenoord U17 Feyenoord U17 4:1 AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17
Matchday 17 Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 4:1 Dynamo Dresden U19 D. Dresden U19
Matchday 17 CZ Jena U19 FC Carl Zeiss Jena U19 1:3 Hamburger SV U19 Hamburg U19
Matchday 17 Osnabrück U19 VfL Osnabrück U19 1:4 RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
Matchday 17 Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 2:1 Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
Matchday 17 St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 2:2 SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
Matchday 17 Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 4:2 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
Matchday 17 Duisburg U19 MSV Duisburg U19 1:0 Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
Matchday 17 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19 4:0 SC Paderborn 07 U19 Paderborn U19
Matchday 17 SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 1:2 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
Matchday 17 Stuttgart U19 VfB Stuttgart U19 2:0 Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
Matchday 17 Hoffenheim U19 TSG 1899 Hoffenheim U19 2:1 FC Augsburg U19 FC Augsburg U19
Matchday 17 Hamburg U17 Hamburger SV U17 2:2 VfL Wolfsburg U17 Wolfsburg U17
Matchday 17 E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 2:0 Tennis Borussia Berlin U17 TeBe Berlin U17
Matchday 17 RB Leipzig U17 RasenBallsport Leipzig U17 0:2 Hannover 96 U17 Hannover 96 U17
Matchday 17 Borgfeld U17 SC Borgfeld U17 1:4 Chemnitzer FC U17 Chemnitz U17
Matchday 17 Bielefeld U17 Arminia Bielefeld U17 1:4 Bayer 04 Leverkusen U17 Leverkusen U17
Matchday 17 SV Wehen U17 SV Wehen Wiesbaden U17 2:1 1.FC Nürnberg U17 Nürnberg U17
Matchday 21 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 2:2 AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 21 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 1:1 Pafos FC Pafos FC
Matchday 21 Alki Oroklini Alki Oroklini 1:3 Apollon Limassol Apol. Limassol
Quarter-Finals FC Jazz FC Jazz Juniorit 5:6 on pens JS Hercules JS Hercules
Matchday 9 Cailungo SP Cailungo 2:1 SC Faetano Faetano
Matchday 9 San Giovanni SS San Giovanni 1:0 AC Juvenes-Dogana AC Juvenes-D.
Matchday 9 Virtus S.S. Virtus 0:4 SP Tre Penne Tre Penne
Matchday 3 Newtown Newtown AFC 3:2 Caernarfon Town Caernarfon Town
Matchday 3 The New Saints The New Saints FC 2:2 Barry Town United FC Barry Town
Matchday 3 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 3:0 Llandudno FC Llandudno FC
Matchday 2 CD El Nacional CD El Nacional 1:3 SD Aucas SD Aucas
Matchday 2 CD Olmedo CD Olmedo 1:0 CD América de Quito CD América
Matchday 2 Uni. Católica CD Universidad Católica 0:0 LDU Quito LDU Quito
Matchday 11 Tai Po Tai Po FC 3:0 Kitchee SC Kitchee
Matchday 11 Lee Man Lee Man 1:3 R&F (Hong Kong) R&F (HK)