For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:09:11 AM
Matchday 20 Leonidas RKSV Leonidas 2:0 VV Baronie Baronie
Matchday 20 Vlissingen VC Vlissingen 0:0 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 20 Alphense Boys Alphense Boys 2:3 VV Gemert VV Gemert
Matchday 20 RKSV Minor RKSV Minor 3:1 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 20 Groene Ster RKSV Groene Ster 1:0 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 20 Unitas GVV Unitas 1:2 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 20 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 0:1 VV De Meern De Meern
Matchday 20 SP Silvolde Sportclub Silvolde 7:2 Achilles 1894 Achilles 1894
Matchday 20 RKHVV Huissen RKHVV Huissen 0:2 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 20 MSC Meppel MSC Meppel 3:0 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 20 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 1:0 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 20 RKVV DEM RKVV DEM 2:0 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 20 Purmersteijn VPV Purmersteijn 4:0 VV De Bataven Gendt De Bataven
Matchday 20 AWC AWC Wijchen 0:2 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 20 Hoogland VV Hoogland 2:1 MVV Alcides Alcides
Matchday 22 Wedeler TSV Wedeler TSV 2:0 SC Condor SC Condor
Matchday 22 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 3:0 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 22 TSV Sasel TSV Sasel 2:1 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 22
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:1 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 22
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:0 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 22
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:2 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 22
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:3 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 22
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:0 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 24
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 0:2 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 24
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 24
Real Madrid Real Madrid 1:2 Girona FC Girona
Matchday 24
Valencia Valencia CF 0:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 24 Villarreal Villarreal CF 3:0 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 24 Real Betis Real Betis Balompié 1:1 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 15 FC Ordino FC Ordino 1:3 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 15 FC Encamp FC Encamp 1:2 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 15 UE Engordany UE Engordany 0:2 UE Sant Julia Sant Julia
Matchday 15 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 2:0 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 16 Sant Julia UE Sant Julia 3:0 FC Ordino FC Ordino
Matchday 24 SPAL SPAL 1:4 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 24 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:0 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 24 Genoa Genoa CFC 2:1 SS Lazio Lazio
Matchday 24 FC Empoli FC Empoli 3:0 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 24
Inter Inter Milan 2:1 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 24
SSC Napoli SSC Napoli 0:0 Torino FC Torino
Matchday 25 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 2:1 FC Toulouse Toulouse
Matchday 25 SM Caen SM Caen 0:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 25 LOSC Lille LOSC Lille 0:0 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 25 Reims Stade Reims 2:0 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 25 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 0:1 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 24 FC Voluntari FC Voluntari 0:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 24 Gaz Metan Gaz Metan Medias 0:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 24 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 1:2 FC Botosani FC Botosani
Matchday 22 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21 1:2 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21
Matchday 22 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21 2:3 Galatasaray SK U21 Galatasaray U21
Matchday 22 Kayserispor U21 Kayserispor U21 1:3 Göztepe U21 Göztepe U21
Matchday 22 BB Erzurum U21 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 1:0 Sivasspor U21 Sivasspor U21
Matchday 22 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 4:2 Sivasspor Sivasspor
Matchday 22 Trabzonspor Trabzonspor 0:2 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 22 Kayserispor Kayserispor 2:1 Göztepe Göztepe
Matchday 22 Kasimpasa Kasimpasa 1:4 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 22
Ajax Ajax Amsterdam 5:0 NAC Breda NAC Breda
Matchday 22 FC Groningen FC Groningen 1:0 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 22 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 2:1 FC Emmen FC Emmen
Matchday 22 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 0:1 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 21
FC Basel FC Basel 1893 1:0 FC Sion FC Sion
Matchday 21
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 0:1 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 21
BSC Young Boys BSC Young Boys 2:0 FC Zürich FC Zürich
Matchday 22 Moreirense Moreirense FC 2:0 CD Tondela Tondela
Matchday 22 Belenenses SAD Belenenses SAD 0:1 CS Marítimo Marítimo
Matchday 22 Chaves GD Chaves 1:1 Boavista Porto FC Boavista
Matchday 22 Sporting CP Sporting CP 3:0 SC Braga Braga
Matchday 26 Motherwell FC Motherwell FC 2:1 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 26 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 0:1 Celtic FC Celtic
Matchday 21 AE Larisa AE Larisa 1:1 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 21 APO Levadiakos APO Levadiakos 1:0 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 21 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 1:1 Panionios Athens Panionios
Matchday 21 Olympiacos Olympiacos Piraeus 4:1 AEK Athens AEK Athens
Matchday 26 Club Brugge Club Brugge KV 3:1 KRC Genk KRC Genk
Matchday 26 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 0:1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 26 Mouscron Royal Excel Mouscron 3:0 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 21 Waremme RS Waremmien FC 1:2 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 21 RRC Hamoir RRC Hamoir 1:2 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 21 RFC Wallonia Walhain RFC Wallonia Walhain 3:0 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 21 Solières Solières Sport 2:1 RFC Tilleur RFC Tilleur
Matchday 21 RE Acren RE Acren-Lessines 0:0 RFC Meux RFC Meux
Matchday 22 Rupel Boom FC Rupel Boom 0:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 21 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 0:1 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 21 KSK Ronse KSK Ronse 0:1 KFC Eppegem KFC Eppegem
Matchday 21 KSCT Menen KSCT Menen 1:3 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
Matchday 21 Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 4:3 Tempo Overijse Tempo Overijse
Matchday 21 KVK Westhoek KVK Westhoek 0:2 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 21 Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 2:1 Olsa Brakel Olsa Brakel
Matchday 21 Diegem Sport Diegem Sport 1:0 KRC Gent KRC Gent
Matchday 21 FC Gullegem FC Gullegem 2:1 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 21 KFC Duffel KFC Duffel 0:0 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 21 Mopertingen Spouwen Mopertingen 0:2 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
Matchday 21 VW Hamme KFC VW Hamme 0:4 KSK Hasselt KSK Hasselt
Matchday 26 Lommel SK Lommel SK 0:2 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 21 FK Jablonec FK Jablonec 2:2 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 21 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:0 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 22 AC Horsens AC Horsens 3:0 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 22 Odense BK Odense Boldklub 1:0 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 22 Randers FC Randers FC 0:2 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 22 Esbjerg fB Esbjerg fB 2:1 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 22 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 1:0 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 22 Rad FK Rad 2:2 FK Zemun Zemun
Matchday 21 NK Osijek NK Osijek 1:0 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 21 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 22 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 3:0 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 22 Legia Warszawa Legia Warszawa 0:2 Cracovia Kraków Cracovia Kraków
Matchday 21 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 3:0 FK Dunav Ruse FK Dunav
Matchday 21 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 1:0 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 21 Levski Sofia Levski Sofia 1:1 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 19 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 2:2 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 19 Frohnauer SC Frohnauer SC 2:2 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 19 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 3:0 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 19 SCC Berlin SC Charlottenburg 3:2 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 19 Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 5:2 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 19 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 2:0 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 19 Berolina S. FSV Berolina Stralau 1:1 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 19 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 2:2 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 17 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 2:3 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 17 FC Huchting FC Huchting 1:3 FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
Matchday 17 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 2:2 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 17 SV Grohn SV Grohn 4:1 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
Matchday 17 TuRa Bremen TuRa Bremen 2:2 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 24 Cronenberger SC Cronenberger SC 4:2 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
Matchday 24 FC Remscheid FC Remscheid 2:0 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 24 Meerbusch II TSV Meerbusch II 5:2 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
Matchday 24 VfR Fischeln VfR Fischeln 4:0 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 24 VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 2:0 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Matchday 24 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 2:3 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 24 DSC 99 Düsseldorfer SC 99 3:0 VSF Amern VSF Amern
Matchday 24 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 4:0 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
Matchday 18 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 3:1 SC Rot-Weiß Maaslingen RW Maaslingen
Matchday 18 SV Spexard SV Spexard 2:2 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 18 Beckumer SV Beckumer SV 2:2 SC Herford SC Herford
Matchday 18 SV Mesum SV Mesum 2:1 Preußen Münster II Pr. Münster II
Matchday 18 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 1:1 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 18 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 0:3 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 18 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 1:4 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 20 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 1:1 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 20 Niederwenigern SF Niederwenigern 3:1 GSV Moers GSV Moers
Matchday 20 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 3:0 FC Kray FC Kray
Matchday 20 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 1:1 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 20 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 2:1 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
Matchday 20 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 1:2 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 20 A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 4:1 FC Blau-Gelb Überruhr FC BG Überruhr
Matchday 20 Scherpenberg SV Scherpenberg 2:1 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 20 Königshardt SF Königshardt 0:2 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 20 SC Neheim SC Neheim 2:2 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
Matchday 20 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 5:0 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 20 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 2:3 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
Matchday 20 Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 3:0 YEG Hassel YEG Hassel
Matchday 20 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 5:0 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
Matchday 20 C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 1:1 Kirchhörder SC Kirchhörder SC
Matchday 20 BSV Schüren BSV Schüren 4:1 Lüner SV Lüner SV
Round of 16 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 1:5 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 7 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:2 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 7 Tigres UANL Tigres UANL 3:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 7 León Club León FC 3:0 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 7 Chivas Deportivo Guadalajara 3:0 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 7 UNAM Pumas UNAM Pumas 1:0 CF América América
Matchday 7 Lobos Lobos BUAP 3:1 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 5 Junior FC Junior FC 1:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 5 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 4:1 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 5 Deportes Tolima Deportes Tolima 2:0 Envigado FC Envigado
Matchday 5 Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 3:2 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
Matchday 3 Uni. Popayán Universitario Popayán 2:1 FCR Valledupar Valledupar
Matchday 3 Llaneros FC Llaneros FC 0:0 Deportivo Pereira Pereira
Matchday 3 Real Cartagena CD Real Cartagena 2:0 Tigres FC Tigres FC
Matchday 3 Real San Andrés Real San Andrés 2:2 Orsomarso SC Orsomarso SC
Matchday 3 Cortuluá Cortuluá 1:3 Deportes Quindío Quindío
Matchday 7 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 1:0 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 7 Venados FC Venados FC Yucatán 1:0 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 7 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 3:6 CF Atlante Atlante
Matchday 7 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 4:2 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 7 Tampico Madero Tampico Madero 1:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 19 Sydney FC Sydney FC 1:1 Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 22 FC Kamza FC Kamza 0:1 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 22 KF Laçi KF Laçi 1:0 FK Partizani FK Partizani
Matchday 22 Flamurtari FC Flamurtari FC 2:0 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 22 KF Tirana KF Tirana 1:1 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 4 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 0:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 4 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 0:2 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 4 Trujillanos Trujillanos FC 0:2 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 4 Mineros Mineros de Guayana 1:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 4 Zulia FC Zulia FC 2:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 4 Estudiantes Estudiantes de Mérida 2:1 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 14 JS Kairouan JS Kairouanaise 0:2 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Matchday 18 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 3:3 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 18 FUS Rabat FUS Rabat 0:1 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 18 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 1:1 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 22 Zamalek Zamalek SC 2:1 Enppi Club Enppi
Matchday 22 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 1:1 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 22 VV Goes VV Goes 0:1 JVC Cuijk JVC Cuijk
Matchday 22 USV Hercules USV Hercules 0:3 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 22 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 0:0 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 22 EVV Echt EVV Echt 2:2 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 22 Quick DH HV & CV Quick 2:2 VV Dongen Dongen
Matchday 22 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 4:0 FC Volendam U21 Volendam U21
Matchday 22 SV TEC SV TEC Tiel 2:1 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 33 Blackburn Blackburn Rovers 0:1 Middlesbrough FC Middlesbrough
Quarter-Finals Wiener Neustadt SC Wiener Neustadt 1:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Quarter-Finals
Rapid Vienna Rapid Vienna 5:2 TSV Hartberg TSV Hartberg
Round of 16 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 1:0 FC Atert Bissen FC Atert Bissen
Matchday 16 Almagro Club Almagro 0:0 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
Matchday 16 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:1 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 16 Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 1:1 CD Morón CD Morón
Matchday 1 Cerro Largo Cerro Largo FC 2:0 Danubio FC Danubio FC
Matchday 1 Boston River Club Atlético Boston River 2:2 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 1 Racing Club Racing Club de Montevideo 1:3 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 1 Defensor Defensor Sporting Club 0:1 CA Peñarol Peñarol
Group Stage Fylkir Fylkir Reykjavík 1:1 Thróttur Reykjavík Thróttur
Matchday 15 Tasman United Tasman United 1:2 Southern United Southern United
Matchday 16 Canterbury Utd Canterbury United 2:1 Team Wellington Team Wellington
Matchday 16 Auckland City Auckland City FC 3:2 Hamilton Wanderers Hamilton W.
Matchday 1 Sport Huancayo Sport Huancayo 0:2 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 1 Unión Comercio CD Unión Comercio 1:1 Universitario de Deportes Universitario
Matchday 1 FBC Melgar FBC Melgar 0:3 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 3 Selangor FA Selangor FA 0:4 PKNS FC PKNS FC
Matchday 24 Cosenza Cosenza Calcio 2:0 US Cremonese Cremonese
Matchday 24 Lecce US Lecce 3:2 AS Livorno AS Livorno
Matchday 24 Spezia Calcio Spezia Calcio 1:2 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 27 Albissola Albissola 2010 1:2 SS Arezzo Arezzo
Matchday 27 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 0:1 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
Matchday 27 Olbia Olbia Calcio 1905 3:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 27 AC Pisa AC Pisa 1909 2:0 AC Gozzano Gozzano
Matchday 27 Siena Robur Siena 3:2 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 27 Novara Novara Calcio 1908 1:1 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 27 Cuneo AC Cuneo 1905 3:0 Pro Piacenza 1919 Pro Piacenza
Matchday 27 Pontedera US Città di Pontedera 0:2 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 27 Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 27 Lucchese AS Lucchese Libertas 1:1 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 27 Catania Calcio Catania 2:1 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 27 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 2:0 US Vibonese Vibonese
Matchday 27 Cavese Cavese 1919 1:1 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 27 Monopoli SS Monopoli 1966 0:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 27 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:0 Reggina 1914 Reggina
Matchday 27 Bisceglie AS Bisceglie 1913 2:1 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 27 Potenza Potenza Calcio 2:0 Siracusa Calcio Siracusa
Matchday 27 Casertana Casertana FC 3:0 SS Matera Calcio Matera
Matchday 1 UdeConce Universidad Concepción 0:0 CD Everton CD Everton
Matchday 1 Huachipato FC Huachipato FC 2:1 CD O'Higgins O'Higgins
Matchday 1 Española Unión Española 1:3 CSD Colo Colo Colo Colo
Matchday 22 Amed SK Amed SK 2:1 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 22 Gümüshanespor Gümüshanespor 1:1 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 22 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 0:2 Sariyer Sariyer
Matchday 22 Inegölspor Inegölspor 2:1 Bayrampasa Bayrampasa
Matchday 22 Gaziantepspor Gaziantepspor 0:3 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Matchday 22 Sakaryaspor Sakaryaspor 3:2 Manisaspor Manisaspor
Matchday 22 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 1:0 Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 22 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 1:0 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 22 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 1:0 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 22 Kirklarelispor Kirklarelispor 0:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 22 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 2:1 Pendikspor Pendikspor
Matchday 22 Fethiyespor Fethiyespor 0:0 Tokatspor Tokatspor
Fifth Round Bristol City Bristol City 0:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
Fifth Round Doncaster Doncaster Rovers 0:2 Crystal Palace Crystal Palace
Fifth Round
Swansea Swansea City 4:1 Brentford FC Brentford
Matchday 26 RCD Mallorca RCD Mallorca 3:0 CD Lugo CD Lugo
Matchday 26 CD Numancia CD Numancia 1:1 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 26 Reus Deportiu CF Reus Deportiu 0:1 UD Almería UD Almería
Matchday 26 R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 0:1 Málaga CF Málaga CF
Matchday 26 UD Las Palmas UD Las Palmas 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 25 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 0:1 RC Lens Lens
Matchday 22 Covilhã SC Covilhã 3:0 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Matchday 22 Coimbra Académica Coimbra 1:0 SC Farense Farense
Matchday 22 FC Porto B FC Porto B 1:1 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 22 Braga B SC Braga B 0:2 FC Arouca Arouca
Matchday 22 Mafra CD Mafra 1:1 Estoril Praia Estoril
Matchday 22 Leixões Leixões SC 2:1 Vitória Guimarães SC B Guimarães B
Matchday 22 Altinordu Altinordu FK 1:0 Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 22 Osmanlispor Osmanlispor FK 3:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 22 Adanaspor Adanaspor 1:1 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 22 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 3:2 Giresunspor Giresunspor
Matchday 21 FC Aarau FC Aarau 1:0 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 21 AE Larisa U19 AE Larisa U19 0:1 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
Matchday 17 AE Sparti AE Sparti 2:3 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 17 Ap. Larisas Apollon Larisas 3:2 PAE Eginiakos Eginiakos
Matchday 17 AO Trikala AO Trikala 0:1 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 17 Iraklis Iraklis Thessaloniki 1:1 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 17 Volos NPS Volos NPS 2:1 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 17 Aittitos Spaton Aittitos Spaton 1:1 PASA Irodotos PASA Irodotos
Matchday 17 Platanias AO Platanias 2:0 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Matchday 5 Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 1:0 Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
Matchday 5 FC Inter U19 FC Inter Turku U19 2:3 Turun Palloseura U19 TPS U19
Matchday 5 Lohjan U19 Lohjan Pallo U19 2:4 FC Espoo U19 FC Espoo U19
Matchday 5 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 2:2 Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
Matchday 23 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 1:4 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 23 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3:1 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 24 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 0:5 Vác FC Vác
Matchday 24 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 1:1 Balmazújváros FC Balmazújváros
Matchday 24 Budaörs Budaörsi SC 0:0 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 24 Cegléd Ceglédi VSE 1:2 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 24 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 2:1 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 24 Monor SE Monor SE 2:2 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 24 Vasas FC Vasas FC 0:4 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 24 BFC Siófok BFC Siófok 1:2 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 24 Soroksár Soroksár SC 0:1 Budafoki MTE Budafoki MTE
Matchday 24 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 3:1 Dorogi FC Dorog
Final Mali U20 Mali U20 4:3 on pens Senegal U20 Senegal U20
Matchday 22 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 5:0 Körfez Spor Kulübü Körfez SK
Matchday 22 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:2 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 22 Erbaaspor Erbaaspor 3:1 Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 22 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 2:0 Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 22 Gebzespor Gebzespor 0:1 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Matchday 22 Silivrispor Silivrispor 1:1 Erzin Spor Erzin Spor
Matchday 25 Burgos CF Burgos CF 0:2 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Matchday 25 Celta Vigo B Celta Vigo B 0:1 Pontevedra CF Pontevedra
Matchday 25 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 2:0 Club Rápido de Bouzas Bouzas
Matchday 25 Inter de Madrid Internacional de Madrid 2:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
Matchday 25 Unión Adarve AD Unión Adarve 0:1 CD Guijuelo CD Guijuelo
Matchday 25 Navalcarnero CDA Navalcarnero 2:3 Real Madrid Castilla RM Castilla
Matchday 25 CyD Leonesa Cultural Leonesa 1:1 Unionistas CF Unionistas CF
Matchday 25 Salamanca CF Salamanca CF UDS 0:0 RC Deportivo Fabril Depor Fabril
Matchday 25 Ponferradina SD Ponferradina 1:1 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 22 Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü 4:0 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
Matchday 22 Ofspor Ofspor 0:5 Yeni Orduspor Yeni Orduspor
Matchday 22 Pazarspor Pazarspor 2:1 Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 22 Altindag Bld Altindag Belediye Spor 0:0 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Matchday 22 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 3:1 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Matchday 22 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 2:1 Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 22 Alibeyköy Alibeyköyspor 0:1 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Matchday 22 Erokspor Esenler Erokspor 3:1 Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 25 Sporting B Sporting de Gijón B 0:2 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 25 CD Tudelano CD Tudelano 0:0 Gernika Club Gernika
Matchday 25 Gimnástica Gimnástica Torrelavega 1:1 SD Leioa SD Leioa
Matchday 25 Real Unión Real Unión Club 0:0 UD Logroñés UD Logroñés
Matchday 25 Calahorra CD Calahorra 0:1 Real Sociedad B Real Sociedad B
Matchday 25 UP Langreo UP Langreo 1:0 Arenas Club Arenas Club
Matchday 25 Barakaldo CF Barakaldo CF 1:0 CD Izarra CD Izarra
Matchday 22 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 2:1 Cankaya FK Cankaya FK
Matchday 22 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 5:1 Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 22 Payasspor Payasspor 1:0 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 22 Bucaspor Bucaspor 0:0 Bagcilar Spor Kulübü Bagcilar SK
Matchday 22 Gölcükspor Gölcükspor 0:2 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 22 Serik Belediye Serik Belediyespor 1:1 Cizre Spor Cizre Spor
Matchday 22 Turgutluspor Turgutluspor 3:2 Yeni Corumspor Y. Corumspor
Matchday 22 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 1:0 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Matchday 25 SD Ejea SD Ejea 1:1 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
Matchday 25 CF Peralada CF Peralada 0:1 Ontinyent CF Ontinyent CF
Matchday 25 CF Badalona CF Badalona 1:0 Valencia Mestalla Valencia B
Matchday 25 CD Alcoyano CD Alcoyano 0:1 CD Ebro CD Ebro
Matchday 25 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 2:0 Atlético Levante UD Atl. Levante
Matchday 25 UE Olot UE Olot 1:1 FC Barcelona B FC Barcelona B
Matchday 25 CE Sabadell CE Sabadell 1:1 Villarreal CF B Villarreal CF B
Matchday 25 CD Castellón CD Castellón 1:1 CD Teruel CD Teruel
Matchday 25 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 2:0 Real Balompédica Linense R. B. Linense
Matchday 25 UD Almería B UD Almería B 2:2 FC Cartagena FC Cartagena
Matchday 25 CD Badajoz CD Badajoz 2:0 San Fernando CD San Fernando CD
Matchday 25 A. Malagueño Atlético Malagueño 0:2 CD Don Benito CD Don Benito
Matchday 25 Recr. Huelva Recreativo Huelva 0:0 UD Ibiza UD Ibiza
Matchday 25 FC Jumilla FC Jumilla 1:3 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
Matchday 25 UD Melilla UD Melilla 1:1 Recreativo Granada Recre Granada
Matchday 25 Real Murcia Real Murcia CF 1:1 CD El Ejido 2012 CD El Ejido
Matchday 25 Villanovense CF Villanovense 0:0 Marbella FC Marbella FC
Matchday 25 Sanluqueño Atlético Sanluqueño 1:0 CF Talavera de la Reina CF Talavera
Matchday 21 Berliner AK Berliner AK 07 1:0 BFC Dynamo BFC Dynamo
Matchday 21 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 2:2 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
Matchday 21 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 5:0 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
Matchday 21 G. Halberstadt Germania Halberstadt 1:1 VfB Auerbach VfB Auerbach
Matchday 22
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 0:0 Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
Matchday 22
Alem. Aachen Alemannia Aachen 4:0 Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
Matchday 20 A. Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 0:2 TuS Koblenz TuS Koblenz
Matchday 20 TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 1:1 SV Röchling Völklingen SV Röchling
Matchday 20 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 1:0 SSVg Velbert 02 Velbert 02
Matchday 20 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 2:2 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Matchday 20 VfB Speldorf VfB Speldorf 1:1 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 20 SC Union Nettetal SC Union Nettetal 0:3 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
Matchday 20 VfB Homberg VfB Homberg 3:2 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
Matchday 20 Schonnebeck SpVg Schonnebeck 3:2 1.FC Monheim 1.FC Monheim
Matchday 20 Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 2:2 SC Velbert SC Velbert
Matchday 20 VfB Hilden VfB 03 Hilden 3:3 TSV Meerbusch TSV Meerbusch
Matchday 20 Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 2:2 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 20 TuS Ennepetal TuS Ennepetal 1:1 SC Westfalia Herne Westfalia Herne
Matchday 20 Hammer SpVg Hammer SpVg 4:2 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
Matchday 20 Brünninghausen FC Brünninghausen 2:1 SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
Matchday 20 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 0:1 FC Gütersloh FC Gütersloh
Matchday 20 SV Schermbeck SV Schermbeck 1:0 Holzwickeder SC Holzwickeder SC
Matchday 20 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 1:1 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
Matchday 20 TuS Haltern TuS Haltern 2:0 FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
Matchday 16 Lok Stendal 1.FC Lok Stendal 1:0 SC Staaken 1919 SC Staaken
Matchday 19 ESC Geestemünde ESC 02 Geestemünde 2:4 SV Werder Bremen III W. Bremen III
Matchday 19 BSC Hastedt BSC Hastedt 1:1 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
Matchday 19 Habenhauser FV Habenhauser FV 4:3 Brinkumer SV Brinkumer SV
Matchday 19 San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 1:1 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 19 CA Talleres Club Atlético Talleres 0:0 Club Atlético Huracán Huracán
Matchday 19 CA Rosario Club Atlético Rosario Central 0:2 Club Atlético Tigre Tigre
Matchday 19 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 2:1 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 5 Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 2:3 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19
Matchday 17 M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 1:1 Rot-Weiß Oberhausen U19 Oberhausen U19
Matchday 17 B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 0:1 FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
Matchday 17 RW Essen U19 Rot-Weiss Essen U19 0:1 Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
Matchday 17 SV Rödingh. U19 SV Rödinghausen U19 0:2 VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
Matchday 17 Aachen U19 Alemannia Aachen U19 4:3 Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
Matchday 17 FSV Frankf. U19 FSV Frankfurt U19 0:3 FC Ingolstadt 04 U19 Ingolstadt U19
Matchday 17 K'lautern U19 1.FC Kaiserslautern U19 0:1 FC Bayern Munich U19 FC Bayern U19
Matchday 17 Nürnberg U19 1.FC Nürnberg U19 3:2 Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
Matchday 17 St. Kickers U19 Stuttgarter Kickers U19 0:0 1.FC Heidenheim 1846 U19 Heidenheim U19
Matchday 17 D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 1:0 Holstein Kiel U17 Holst. Kiel U17
Matchday 17 W. Bremen U17 SV Werder Bremen U17 3:1 1.FC Union Berlin U17 U. Berlin U17
Matchday 17 Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 3:0 FC St. Pauli U17 St. Pauli U17
Matchday 17 Schalke 04 U17 FC Schalke 04 U17 0:5 Borussia Dortmund U17 B. Dortmund U17
Matchday 17 VfL Bochum U17 VfL Bochum U17 1:4 1.FC Köln U17 1.FC Köln U17
Matchday 17 FC Hennef U17 FC Hennef 05 U17 3:1 SG Unterrath U17 Unterrath U17
Matchday 17 Düsseldorf U17 Fortuna Düsseldorf U17 3:0 MSV Duisburg U17 Duisburg U17
Matchday 17 Pr. Münster U17 Preußen Münster U17 1:1 Rot-Weiss Essen U17 RW Essen U17
Matchday 17 Paderborn U17 SC Paderborn 07 U17 0:4 Borussia Mönchengladbach U17 M'gladbach U17
Matchday 17 Frankfurt U17 Eintracht Frankfurt U17 3:0 SpVgg Unterhaching U17 U'haching U17
Matchday 17 Ingolstadt U17 FC Ingolstadt 04 U17 0:1 Stuttgarter Kickers U17 St. Kickers U17
Matchday 17 FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 3:1 VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
Matchday 17 Heidenheim U17 1.FC Heidenheim 1846 U17 2:0 SSV Ulm 1846 U17 SSV Ulm U17
Matchday 21 Anorthosis Anorthosis Famagusta 0:0 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
Matchday 21 AEL Limassol AEL Limassol 3:2 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
Matchday 21 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 1:1 Ermis Aradippou Ermis Aradippou