For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:22:28 PM
last 16
Liverpool Liverpool FC 0:0 Bayern Munich Bayern Munich
last 16 Olympique Lyon Olympique Lyon 0:0 FC Barcelona FC Barcelona
intermediate stage Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 6:5 on pens Lokomotiv Moscow UEFA U19 Loko Moscow
intermediate stage Hertha BSC Hertha BSC UEFA U19 2:1 Paris Saint-Germain UEFA U19 Paris
intermediate stage PAOK PAOK Thessaloniki UEFA U19 0:1 Tottenham Hotspur UEFA U19 Tottenham
intermediate stage Chelsea Chelsea FC UEFA U19 3:1 AS Monaco UEFA U19 AS Monaco
Matchday 3 Heracles U21 Heracles Almelo U21 1:1 FC Twente Enschede U21 FC Twente U21
Matchday 22 Slavia Sofia Slavia Sofia 3:2 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 22 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 1:1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 22 CSKA Sofia CSKA Sofia 2:1 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 3 Leones FC Leones FC 4:2 Atlético FC Atlético FC
Matchday 3 Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 3:1 Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF
Matchday 23 El Gouna El Gouna FC 2:1 Pyramids FC Pyramids FC
Quarter-Finals USM Annaba USM Annaba 2:0 ES Sétif ES Sétif
Quarter-Finals CR Belouizdad CR Belouizdad 0:1 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 29
QPR Queens Park Rangers 2:3 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 21 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:0 Albion Rovers FC Albion Rovers
Round of 16 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 7:6 on pens Ross County FC Ross County
Qualifying Round SD Luneng Shandong Luneng Taishan 4:1 Ha Noi FC Ha Noi FC
Qualifying Round Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 4:3 on pens Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Qualifying Round Kashima Antlers Kashima Antlers 4:1 Newcastle United Jets Newcastle
Qualifying Round Ulsan Ulsan Hyundai 5:1 Perak TBG FC Perak TBG
Qualifying Round Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 1:2 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Qualifying Round Al-Nassr Al-Nassr FC 4:0 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Qualifying Round Al Rayyan Al Rayyan Sports Club 3:1 Saipa FC Saipa FC
Qualifying Round Al Gharafa Al Gharafa Sports Club 2:3 Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
Group Stage HJK Helsinki HJK Helsinki 2:3 FC Honka FC Honka
last 16 FC Ajka FC Ajka 2:3 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 1 CSD Alianza Alianza Universidad 0:0 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
Matchday 30 Portsmouth Portsmouth FC 1:1 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 33 Rochdale Rochdale AFC 3:4 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 9 Barnsley FC Barnsley FC 0:0 Burton Albion Burton Albion
Matchday 30 Accrington Accrington Stanley 4:2 Oxford United Oxford United
Matchday 30 Sunderland Sunderland AFC 4:2 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 30 Notts County Notts County 1:4 Newport County Newport County
Matchday 31 Cheltenham Cheltenham Town 2:0 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 31 Port Vale Port Vale FC 1:2 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 31 Oldham Athletic Oldham Athletic 1:2 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 16 Sutton Utd Sutton United 0:0 Barnet FC Barnet
Matchday 32 Fylde AFC Fylde 6:2 Havant & Waterlooville FC Havant & Water.
Matchday 32 Maidstone Maidstone United 0:1 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 32 Boreham Wood Boreham Wood FC 0:2 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 32 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 0:0 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 20 Rimini Rimini FC 1:1 Ternana Calcio Ternana
Matchday 20 B. Podgorica Buducnost Podgorica 5:0 FK Mornar Bar Mornar Bar
Matchday 20 FK Lovcen FK Lovcen Cetinje 1:3 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
Matchday 20 OFK Petrovac OFK Petrovac 3:3 OFK Grbalj OFK Grbalj
Matchday 20 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 1:1 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 20 Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 2:3 OFK Titograd OFK Titograd
Matchday 14 Leicester U18 Leicester City U18 0:5 Arsenal FC U18 Arsenal U18
Matchday 24 Aluminium Arak Aluminium Arak FC 1:0 Navad Urmia FC Navad Urmia FC
Matchday 24 Baadraan Baadraan Tehran 2:1 Khooneh Be Khooneh Mazandaran Khooneh
Matchday 24 Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 0:0 Malavan of Bandar Anzali Malavan
Matchday 24 Mes Kerman Mes Kerman 5:0 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz
Matchday 24 Golreyhan FC Golreyhan Alborz FC 1:2 Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
Matchday 24 Sorkhpooshan Sorkhpooshan Samasha Pakdasht 2:2 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
Matchday 24 Sh. Mahshahr Shahrdari Mahshahr 0:1 Arvand Khorramshahr FC Arvand Kh
Matchday 20 Bandar Abbas Shahrdari Bandar Abbas 1:1 Naft Omidiyeh FC Naft Omidiyeh
Matchday 20 Mes Shahr Babak Mes Shahr Babak FC 7:1 Shohada Babolsar Sh. Babolsar
Matchday 20 Damash Gilan Damash Gilan FC 2:1 Shahrdari Hamedan Sh. Hamedan
Matchday 20 Be'sat K Be'sat Kermanshah 1:0 Persepolis Genaveh FC Persepolis Gen
Matchday 20 PAS Hamedan PAS Hamedan 1:1 Arman Gohar Sirjan Arman Gohar
Matchday 20 Est Ramshir Esteghlal Ramshir 0:1 Shahrdari Fuman Shahrdari Fuman
Matchday 20 Foolad Novin Foolad Novin 1:0 Chooka Talesh FC Chooka Talesh
Matchday 19 Racing Club Racing Club 3:0 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 3 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 1:0 Bala Town FC Bala Town
Matchday 2 Independiente Independiente del Valle 1:0 Técnico Universitario Técnico U.
Group Stage FC Hound Dogs FC Hound Dogs 0:4 FC Olympique 13 FC Olympique
last 16 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 1:1 PSIS Semarang PSIS
last 16 Persidago Persidago Gorontalo 1:4 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 17 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 1:1 Polokwane City FC Polokwane City
Tunisia U23 Tunisia U23 1:0 Algeria U23 Algeria U23
Malta U16 Malta U16 0:2 Luxembourg U16 Luxembourg U16
England U16 England U16 4:0 France U16 France U16
Bosnia U17 Bosnia and Herzegovina U17 2:1 Slovenia U17 Slovenia U17
Brazil U16 Brazil U16 4:1 Norway U16 Norway U16
Cyprus U15 Cyprus U15 2:2 Austria U15 Austria U15
N. Ireland U17 Northern Ireland U17 1:3 Greece U17 Greece U17
Matchday 7 BJMC Team BJMC 0:0 Bashundhara Kings Bashund. Kings
Matchday 7 Rahmatganj Rahmatganj MFS 2:2 Muktijoddha Sangsad KS Muktijoddha