For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:09:58 AM
last 16
Atlético Madrid Atlético Madrid 2:0 Juventus FC Juventus
last 16
FC Schalke 04 FC Schalke 04 2:3 Manchester City Man City
intermediate stage
Sevilla FC Sevilla FC 2:0 SS Lazio Lazio
intermediate stage FC Midtjylland FC Midtjylland UEFA U19 5:3 on pens AS Roma UEFA U19 Roma
intermediate stage Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv UEFA U19 3:0 Juventus FC UEFA U19 Juventus FC
intermediate stage Montpellier HSC Montpellier UEFA U19 2:1 SL Benfica UEFA U19 Benfica
intermediate stage Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc UEFA U19 0:2 Olympique Lyon UEFA U19 Olympique Lyon
last 16 Saprissa Deportivo Saprissa 1:0 Tigres UANL Tigres UANL
last 16 CA Independient CA Independiente de La Chorrera 4:0 Toronto FC Toronto FC
last 16 Dep. Guastatoya Deportivo Guastatoya 0:1 Houston Dynamo Houston
Matchday 23 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 0:0 EA Guingamp Guingamp
Matchday 17 Paris SG Paris Saint-Germain 5:1 HSC Montpellier Montpellier
3rd round FBC Melgar FBC Melgar 2:0 Caracas FC Caracas FC
3rd round CA Talleres Club Atlético Talleres 2:2 CD Palestino CD Palestino
Matchday 22 FK Dunav FK Dunav Ruse 1:0 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
Matchday 22 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0:2 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
Matchday 22 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:2 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 5 Deportivo Cali Deportivo Cali 2:1 AD Union Magdalena Union Magdalena
group stage Necaxa Club Necaxa 2:3 Atlético de San Luis San Luis
group stage Correcaminos Correcaminos de la UAT 0:1 Monarcas Morelia Morelia
group stage CD Cruz Azul CD Cruz Azul 0:1 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
group stage Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 2:0 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Group Stage Club Tijuana Club Tijuana 2:1 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 4 Tigres FC Tigres FC 2:0 Universitario Popayán Uni. Popayán
Matchday 21 Al-Fateh Al-Fateh 2:1 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 1 Carabobo FC Carabobo FC 1:0 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 23 Smouha Smouha SC 1:2 Arab Contractors SC Arab Contr.
Matchday 23 Gaish Tala'ea El Gaish 2:2 Zamalek SC Zamalek
Matchday 23 Ahly El Ahly Cairo 3:1 El Dakhlia SC El Dakhlia
Matchday 16 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 1:0 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 17 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 1:2 Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 9 OC Safi Olympique Safi 0:1 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 29 Derby Derby County 0:1 Millwall FC Millwall
First Round Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:1 Unión La Calera La Calera
Round of 16 Rangers Rangers FC 5:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
First Round Erchim Erchim Ulaanbaatar 0:3 Ryomyong SC Ryomyong SC
First Round FC Alay FC Alay 1:2 FK Ahal Akdasayak FK Ahal
First Round Colombo Colombo FC 7:1 Transport United Transport Utd.
Matchday 16 Quilmes Quilmes Atlético Club 2:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
last 16 Soroksár Soroksár SC 3:2 Andráshida SC Andráshida
last 16 Budaörs Budaörsi SC 2:1 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
last 16 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 0:1 Budapest Honvéd FC Honvéd
last 16 Taksony SE Taksony SE 0:1 MOL Fehérvár FC Fehérvár
last 16 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 1:2 Paksi FC Paksi FC
last 16 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:0 Szombathelyi Haladás Haladás
last 16 Ferencváros Ferencvárosi TC 2:0 Kisvárda FC Kisvárda
group stage Keflavík ÍF Keflavík ÍF 2:2 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 5 Virtus Entella Virtus Entella 3:1 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 24 Cuneo AC Cuneo 1905 0:1 AS Lucchese Libertas Lucchese
Matchday 5 Siracusa Siracusa Calcio 1:0 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 19 FC Winterthur FC Winterthur 2:0 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 5 Ilves U19 Ilves Tampere U19 11:0 Tampereen Pallo-Veikot U19 TPV U19
Matchday 20 Niroye Zamini Niroye Zamini FC 1:1 Naft Gachsaran FC Naft Gachsaran
Group Stage FC College 1975 FC College 1975 0:6 Manchester 62 FC Manchester 62
Matchday 10 Enyimba Aba Enyimba Aba 2:0 Katsina United FC Katsina Utd.
Matchday 10 MFM FC MFM FC 2:0 Sunshine Stars Sunshine Stars
Matchday 10 Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 2:1 Wikki Tourists Wikki Tourists
Matchday 10 Lobi Stars Lobi Stars FC 2:1 Remo Stars FC Remo Stars FC
Matchday 10 Kwara United Kwara United FC 2:0 Niger Tornadoes Niger Tornad.
Matchday 10 Bendel Bendel Insurance 1:1 Rivers United FC Rivers United
Matchday 10 Kano Pillars Kano Pillars 2:0 Abia Warriors FC Abia Warriors
Matchday 10 Akwa United Akwa United 1:0 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Matchday 10 El-Kanemi Warr. El-Kanemi Warriors 2:0 FC Heartland FC Heartland
Matchday 10 Gombe United Gombe United FC 0:1 Go Round FC Go Round FC
Matchday 10 Nasarawa United Nasarawa United 1:0 Yobe Desert Stars FC Desert Stars
Matchday 10 Plateau United Plateau United FC 0:1 Kada City FC Kada City
Final Inter U19 Inter Milan Primavera 4:6 on pens Torino Primavera Torino U19
Matchday 18 Crotone U17 Crotone Under 17 2:2 Roma Under 17 Roma U17
last 16 PSS Sleman PSS Sleman 0:0 Borneo FC Borneo FC
last 16 Badak Lampung Perseru Badak Lampung FC 0:3 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 22 Sestri Levante USD Sestri Levante 1919 2:5 Savona FBC Savona
Matchday 23 Levico Terme US Levico Terme 1:0 Polisportiva Tamai Tamai
Matchday 24 Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 1:0 UC Sinalunghese Sinalunghese
Matchday 19 Esteghlal FC Esteghlal FC 2:0 Pars Jonoubi Jam Pars Jam
Matchday 19 SuperSport Utd. SuperSport United 1:0 Orlando Pirates Orlando Pirates
Matchday 4 Hindustan FC Hindustan FC 0:2 ARA FC ARA FC
Matchday 17 NorthEast Utd. NorthEast United FC 1:1 FC Pune City FC Pune City
France U18 France U18 3:0 Italy U18 Italy U18