For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:54:19 AM
Matchday 16 VV Capelle VV Capelle 1:0 Xerxes DZB Xerxes DZB
Matchday 17 Gravenzande FC 's-Gravenzande 2:2 VV Smitshoek Smitshoek
Matchday 17 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 2:1 SV Nootdorp SV Nootdorp
Matchday 18 SV DFS SV DFS Opheusden 0:2 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 18 Spijkenisse VV Spijkenisse 0:3 Achilles Veen Achilles Veen
Matchday 16 SDC Putten SDC Putten 3:2 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
Matchday 16 Staphorst VV Staphorst 3:1 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Matchday 17 AZSV Aalten AZSV Aalten 1:1 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
Matchday 14 DETO VV DETO Twenterand 1:0 VV Berkum Berkum
Matchday 16 VV Duno VV Duno Doorwerth 3:1 WHC Wezep WHC Wezep
Matchday 23 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 2:1 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 23
Bayern Munich Bayern Munich 1:0 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 23
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 0:3 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 23
SC Freiburg SC Freiburg 5:1 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 23
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 3:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 23
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 2:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 23
1. FC Köln 1. FC Köln 3:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 23
VfL Bochum VfL Bochum 1:3 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 23
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 2:0 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 23
FC St. Pauli FC St. Pauli 1:0 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 25
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 2:0 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 25
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 1:2 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 25
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 0:2 SV Meppen SV Meppen
Matchday 25
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 1:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 25
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 0:1 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 25 SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:0 Karlsruher SC Karlsruher SC
Group Stage Ismaily Ismaily SC 1:1 CS Constantine CS Constantine
Matchday 27
Burnley Burnley FC 2:1 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 27 Bournemouth AFC Bournemouth 1:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 27 Newcastle Newcastle United 2:0 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 27
Leicester Leicester City 1:4 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 25 Getafe Getafe CF 2:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 25
Sevilla FC Sevilla FC 2:4 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 25 Alavés Deportivo Alavés 0:0 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 25 Athletic Athletic Bilbao 1:0 SD Eibar SD Eibar
Matchday 25 Torino Torino FC 2:0 Atalanta BC Atalanta
Matchday 25 Frosinone Frosinone Calcio 2:3 AS Roma AS Roma
Matchday 26 Paris SG Paris Saint-Germain 3:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 26 SC Amiens SC Amiens 1:0 OGC Nice OGC Nice
Matchday 26 Guingamp EA Guingamp 1:0 SCO Angers SCO Angers
Matchday 19
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 3:0 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 19
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0:0 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 25 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1:0 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 25 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 0:1 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 23 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21 3:3 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21
Matchday 23 Sivasspor U21 Sivasspor U21 1:1 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21
Matchday 23 Sivasspor Sivasspor 1:2 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 23 Alanyaspor Alanyaspor 3:0 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 23 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 1:0 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 23 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 1:0 Göztepe U19 Göztepe U19
Matchday 23 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 1:1 Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
Matchday 23 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 2:3 Sivasspor U19 Sivasspor U19
Matchday 23 BB Erzurum U19 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 0:1 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
Matchday 23 Kayserispor U19 Kayserispor U19 1:2 Konyaspor U19 Konyaspor U19
Matchday 23 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 0:3 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 23 Bursaspor U19 Bursaspor U19 0:3 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 23 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19 1:2 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 23 FC Utrecht FC Utrecht 0:0 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 23 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2:4 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 23 PEC Zwolle PEC Zwolle 0:3 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 23 NAC Breda NAC Breda 0:0 FC Groningen FC Groningen
Matchday 22
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 0:2 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 22
FC Sion FC Sion 2:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 23 Feirense CD Feirense 1:3 Moreirense FC Moreirense
Matchday 23 Portimonense Portimonense SC 1:1 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 23 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 1:1 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Matchday 27 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 1:1 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 27 Livingston FC Livingston FC 1:0 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 27 St. Johnstone St. Johnstone FC 0:2 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 19 FK Mariupol FK Mariupol 2:1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 19 FK Lviv FK Lviv 0:1 Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 22 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 1:1 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 22 AEK Athens AEK Athens 2:1 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 27 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 1:1 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 27 KV Mechelen KV Mechelen 0:5 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 27 KAS Eupen KAS Eupen 2:3 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 27 Cercle Brugge Cercle Brugge 2:2 KV Oostende KV Oostende
Matchday 27 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 2:6 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 27 Mouscron Royal Excel Mouscron 1:0 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 23 Dessel Sport KFC Dessel Sport 0:1 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 23 RFC Seraing RFC Seraing 5:1 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 23 RSC Chatelet RSC Chatelet-Farciennes 2:2 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 23 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 3:1 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
Matchday 23 RE Virton Royal Excelsior Virton 1:1 KSK Heist KSK Heist
Matchday 22 RC Hades RC Hades 1:3 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 22 Bocholt VV Bocholt VV 2:1 KSC City Pirates City Pirates
Matchday 22 Heur Tongeren KFC Heur Tongeren 2:4 KFC Turnhout KFC Turnhout
Matchday 22 KSV Temse KSV Temse 0:3 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 22 Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 0:2 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 22 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 2:3 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 22 RFC Meux RFC Meux 0:0 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 22 RUW Ciney RUW Ciney 1:2 Solières Sport Solières
Matchday 22 RE Durbuy Royale Entente Durbuy 1:1 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 22 La Louvière RAAL La Louvière 0:0 RFC Wallonia Walhain RFC Wallonia Walhain
Matchday 22 Tempo Overijse Tempo Overijse 1:3 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 22 KRC Gent KRC Gent 1:1 Olsa Brakel Olsa Brakel
Matchday 22 KSK Ronse KSK Ronse 0:0 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 22 FC Zlin FC FASTAV Zlin 0:2 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 22 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 2:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 22 MFK Karvina MFK Karvina 1:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 22 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 1:0 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 23 Vejle BK Vejle Boldklub 1:3 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 23 Zemun FK Zemun 0:0 FK Macva Sabac Macva
Matchday 23 Mladost FK Mladost Lucani 5:0 OFK Backa Backa
Matchday 23 Napredak FK Napredak Krusevac 0:0 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 23 Radnik FK Radnik Surdulica 0:1 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 23 Partizan FK Partizan Belgrade 3:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 22 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 0:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 22 Hajduk Split HNK Hajduk Split 0:0 HNK Gorica HNK Gorica
First Round FC Kontu FC Kontu 9:0 FC Viikingit II FC Viikingit II
Matchday 23 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 2:1 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 23 Lech Poznan Lech Poznan 2:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 23 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:0 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 23 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 1:3 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 23 Cherno More Cherno More Varna 1:0 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 23 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 4:0 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
Matchday 18 B. Galabovo FK Botev Galabovo 0:0 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 18 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 1:0 FC Litex Lovetch Litex Lovetch
Matchday 18 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 3:1 PFK Nesebar PFK Nesebar
Matchday 18 Dob. Dobrich PFK Dobrudzha Dobrich 0:0 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
Matchday 18 Pomorie OFK Pomorie 1:0 OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
Matchday 20 NK Celje NK Celje 4:3 ND Gorica ND Gorica
Matchday 20 NK Maribor NK Maribor 1:1 NS Mura NS Mura
Matchday 14 US Rumelange US Rumelange 1:1 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 22 Ferencváros Ferencvárosi TC 4:0 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 22 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 2:2 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 22 Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:0 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 22 Újpest FC Újpest FC 5:0 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 22 Paksi FC Paksi FC 2:1 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 22 Honvéd Budapest Honvéd FC 2:1 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 20 SKF Sered SKF Sered 0:1 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 20 Spartak Trnava Spartak Trnava 3:1 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 20 FK Senica FK Senica 0:1 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 20 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 3:1 AS Trencin AS Trencin
Matchday 20 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 0:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 20 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 0:0 FC Nitra FC Nitra
Matchday 16 IMO Merseburg VfB IMO Merseburg 7:1 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 16 SV Kelbra SV Kelbra 1:3 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 16 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 2:0 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Matchday 16 SG Taucha 99 SG Taucha 99 1:2 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 16 Radebeuler BC Radebeuler BC 08 0:0 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 16 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 2:0 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 16 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 6:4 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 22 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 4:2 FC Hanau 93 FC Hanau 93
Matchday 22 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 2:3 SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
Matchday 16 MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 0:1 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 16 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 2:3 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 16 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 4:0 Grün-Weiß Brieselang GW Brieselang
Matchday 16 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 1:0 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 16 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 1:0 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow BSC Preußen 07
Matchday 16 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 3:3 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 16 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 1:1 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 17 Rostocker FC Rostocker FC 1895 2:0 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 17 Grimmener SV Grimmener SV 0:1 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Matchday 17 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 2:0 FSV Malchin FSV Malchin
Matchday 17 Güstrower SC Güstrower SC 09 3:0 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 17 SV Pastow SV Pastow 1:0 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 18 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 0:2 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 18 SC Vahr-Blockd. SC Vahr-Blockdiek 2:3 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 18 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle 2:4 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 16 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 0:3 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
Matchday 8 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 1:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 8 Atlas Atlas Guadalajara 0:1 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 6 Atlético Huila CD Atlético Huila 2:0 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 6 Envigado Envigado FC 0:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 6 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:1 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 6 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 0:1 Millonarios FC Millonarios
Matchday 1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0:0 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 1 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 0:0 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 1 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 1 Sagan Tosu Sagan Tosu 0:4 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 1 Kashima Antlers Kashima Antlers 1:2 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:1 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 1 Gamba Osaka Gamba Osaka 2:3 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2:0 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 21 Al-Raed Al-Raed 0:3 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 21 Al-Nassr Al-Nassr FC 1:0 Al-Feiha FC Al-Feiha
Matchday 8 Atlante CF Atlante 0:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 8 Correcaminos Correcaminos de la UAT 3:1 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 8 Cimarrones Cimarrones de Sonora 3:2 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 20 Wellington P. Wellington Phoenix 0:1 Sydney FC Sydney FC
Matchday 20 Melbourne Melbourne Victory 1:1 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 19 Celik U17 NK Celik Zenica U17 0:3 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 19 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 2:1 NK GOSK Gabela U17 GOSK U17
Matchday 19 Doboj U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 1:0 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 23 FC Luftëtari FC Luftëtari 1:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 23 FK Partizani FK Partizani 3:1 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 20 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 1:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 20 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 1:1 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 20 FK Tuzla City FK Tuzla City 0:3 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 20 Celik Zenica NK Celik Zenica 2:1 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 16 Ajman Club Ajman Club 3:0 Al-Fujairah SC Fujairah SC
Matchday 16 Al-Ain FC Al-Ain FC 2:1 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 5 LALA FC AC LALA FC 1:2 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 5 Metropolitanos Metropolitanos FC 0:3 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 5 Aragua FC Aragua FC 0:0 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 15 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:0 Avenir Sportif de Gabès AS Gabès
Matchday 19 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 1:1 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Matchday 19 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 0:2 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 26 Arbroath Arbroath FC 3:2 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 26 Brechin City Brechin City FC 1:2 Stranraer FC Stranraer
Matchday 26 East Fife East Fife FC 3:4 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 26 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 2:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Matchday 26 Raith Rovers Raith Rovers FC 4:1 Montrose FC Montrose
Matchday 23 Noordwijk VV Noordwijk 2:1 ASWH Ambacht ASWH
Matchday 23 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 2:5 VV Eemdijk VV Eemdijk
Matchday 23 SteDoCo VV SteDoCo 2:2 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 23 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 2:0 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 23 DVS '33 DVS '33 Ermelo 3:1 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 23 Quick Boys Quick Boys 4:1 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 23 ONS Sneek ONS Sneek 1:5 HSV Hoek Hoek
Matchday 23 Groningen U21 FC Groningen U21 5:1 FC Lisse FC Lisse
Matchday 23 De Dijk ASV De Dijk 3:1 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 23 Volendam U21 FC Volendam U21 5:1 USV Hercules USV Hercules
Matchday 23 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 1:5 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 16 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 3:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 16 A. Lustenau SC Austria Lustenau 1:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 34 Birmingham Birmingham City 2:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 34 Brentford Brentford FC 5:1 Hull City Hull City
Matchday 34 Leeds Leeds United 2:1 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 34 Middlesbrough Middlesbrough FC 2:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 34 Millwall Millwall FC 1:3 Preston North End Preston NE
Matchday 34
Norwich Norwich City 3:2 Bristol City Bristol City
Matchday 34 Reading Reading FC 1:1 Rotherham United Rotherham
Matchday 34 Sheff Wed Sheffield Wednesday 3:1 Swansea City Swansea
Matchday 34 Stoke City Stoke City 1:1 Aston Villa Aston Villa
Matchday 34 Wigan Wigan Athletic 1:1 Ipswich Town Ipswich
Matchday 34
West Brom West Bromwich Albion 0:1 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 26 Annan Athletic Annan Athletic FC 4:0 Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 26 Berwick Rangers Berwick Rangers FC 0:3 Elgin City FC Elgin City
Matchday 26 Edinburgh City Edinburgh City FC 2:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Matchday 26 Queen's Park Queen's Park FC 1:1 Clyde FC Clyde FC
Matchday 26 Stirling Stirling Albion FC 0:1 Peterhead FC Peterhead FC
Group Stage Helsinki IFK Helsinki IFK 1:3 FC Inter Turku FC Inter
Group Stage FC Honka FC Honka 0:0 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Group Stage FC Lahti FC Lahti 1:4 HJK Helsinki HJK Helsinki
Group Stage Ilves Ilves Tampere 3:0 Vaasan Palloseura VPS
Group Stage AC Kajaani AC Kajaani 2:1 Ekenäs IF Ekenäs IF
Group Stage FF Jaro FF Jaro 0:3 FC Haka FC Haka
Group Stage AC Oulu AC Oulu 0:0 Myllykosken Pallo -47 MYPA
Group Stage TPV Tampereen Pallo-Veikot 1:1 FC KTP FC KTP
Matchday 17 Defensores Defensores de Belgrano 0:3 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 17 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 1:3 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 17 Agropecuario Argentino Agropecuario 1:1 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 17 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 2:0 Club Almagro Almagro
Matchday 17 Instituto AC Instituto AC Córdoba 2:3 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 2 River Plate Atletico River Plate Montevideo 4:1 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 2 CA Cerro Club Atlético Cerro 0:1 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 2 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 0:1 Danubio FC Danubio FC
group stage Breidablik Breidablik Kópavogur 2:0 Víkingur Reykjavík Víkingur
Group Stage Leiknir Leiknir Reykjavík 1:1 Thór Akureyri Thór
Group Stage Grindavík UMF Grindavík 3:0 ÍF Magni Grenivík Magni
Group Stage Fram Reykjavík Fram Reykjavík 1:2 KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 2 Universitario Universitario de Deportes 3:1 Pirata FC Pirata
Matchday 2 César Vallejo Universidad César Vallejo 2:2 Sport Huancayo Sport Huancayo
Matchday 2 Ayacucho FC Ayacucho FC 1:1 FBC Melgar FBC Melgar
Matchday 2 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 0:4 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 1 Chainat FC Chainat Hornbill FC 0:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 1 PTT Rayong PTT Rayong 0:1 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 1 Buriram Utd. Buriram United 2:2 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 1 Samut Prakan C. Samut Prakan City 3:2 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 4 Perak TBG Perak TBG FC 1:1 FELDA United FC FELDA United
Matchday 4 PKNS FC PKNS FC 1:0 PKNP FC PKNP FC
Matchday 4 Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 2:1 Melaka United SA Melaka Utd. SA
Matchday 34 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 1:1 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 34 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 34 Blackpool Blackpool FC 0:1 Oxford United Oxford United
Matchday 34 Walsall Walsall FC 3:2 Bradford City Bradford
Matchday 34 Plymouth Plymouth Argyle 5:1 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 34 Peterborough Peterborough United 1:2 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 34 Portsmouth Portsmouth FC 0:0 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 34 Accrington Accrington Stanley 1:1 Southend United Southend United
Matchday 34 Bristol Rovers Bristol Rovers 0:2 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 34 Burton Albion Burton Albion 0:1 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 34 Wycombe Wycombe Wanderers 0:1 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 34 Crawley Town Crawley Town 1:1 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 34 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:0 Notts County Notts County
Matchday 34 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 1:2 Exeter City Exeter City
Matchday 34 Morecambe FC Morecambe FC 0:2 Lincoln City Lincoln City
Matchday 34 Colchester Utd. Colchester United 1:1 Carlisle United Carlisle United
Matchday 34 Stevenage Stevenage FC 1:2 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 34 Cheltenham Town Cheltenham Town 1:0 Port Vale FC Port Vale
Matchday 34 Swindon Town Swindon Town 1:1 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 34 Mansfield Town Mansfield Town 1:0 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 34 Yeovil Town Yeovil Town 1:0 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 34 Bury Bury FC 3:1 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 34 MK Dons Milton Keynes Dons 2:0 Newport County Newport County
Matchday 35 Barrow Barrow AFC 0:0 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 35 Braintree Braintree Town 0:1 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 35 Chesterfield FC Chesterfield FC 0:1 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 35 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 1:0 Sutton United Sutton Utd
Matchday 35 Halifax Town FC Halifax Town 0:0 Havant & Waterlooville FC Havant & Water.
Matchday 35 Gateshead FC Gateshead FC 1:1 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 35 Hartlepool Utd. Hartlepool United 1:2 Bromley FC Bromley
Matchday 35 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:0 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 35 Salford Salford City 0:2 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 15 Armagh City FC Armagh City FC 1:2 Tobermore United FC Tobermore
Matchday 15 Lisburn FC Lisburn Distillery FC 0:3 Portstewart FC Portstewart FC
Matchday 15 Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 0:0 Dollingstown FC Dollingstown FC
Matchday 15 Moyola Park Moyola Park AFC 2:0 Banbridge Town Banbridge
Matchday 15 Newington YC Newington YC 2:1 Sport & Leisure Swifts S & L Swifts
Matchday 15 Queen's Uni Queen's University 0:1 Annagh United FC Annagh United
Matchday 4 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 1:1 Knockbreda FC Knockbreda FC
Matchday 4 Dergview Dergview FC 2:1 PSNI FC PSNI FC
Matchday 4 Limavady United Limavady United 1:3 Loughgall FC Loughgall
Matchday 25 Cremonese US Cremonese 0:1 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 25 Perugia AC Perugia Calcio 0:1 Cosenza Calcio Cosenza
Matchday 25 Brescia Brescia Calcio 2:0 FC Crotone Crotone
Matchday 25 Cittadella AS Cittadella 4:1 US Lecce Lecce
Matchday 25 Pescara Delfino Pescara 1936 2:0 Calcio Padova Padova
Matchday 25 Carpi Carpi FC 1909 3:2 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 25 Foggia Foggia Calcio 1:1 Benevento Calcio Benevento
Matchday 28 Gozzano AC Gozzano 1:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 28 AS Gubbio AS Gubbio 1910 0:3 Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 28 Triestina US Triestina 2:0 AC Renate Renate
Matchday 28 Südtirol FC Südtirol 1:0 Rimini FC Rimini
Matchday 28 Monza AC Monza 1:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 28 Fermana Fermana FC 0:1 Pordenone Calcio Pordenone
Matchday 28 Ravenna Ravenna FC 1:3 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 28 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 2:0 AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 28 Virtus Verona Virtusvecomp Verona 1:0 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Matchday 28 Sambenedettese US Sambenedettese 2:0 Ternana Calcio Ternana
Matchday 28 Imolese Imolese Calcio 1919 2:0 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 2 Colo Colo CSD Colo Colo 1:0 Universidad Concepción UdeConce
Matchday 2 CD Everton CD Everton 1:2 Unión La Calera La Calera
Matchday 2 O'Higgins CD O'Higgins 1:0 Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 23 Sariyer Sariyer 1:2 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 23 Hacettepe Hacettepe Spor 2:2 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 23 Karagümrük Fatih Karagümrük 2:1 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 23 Menemen Spor Menemen Spor 2:1 Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 27 Albacete Albacete Balompié 0:0 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 27 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 2:3 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 27 Alcorcón AD Alcorcón 2:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 27 CA Osasuna CA Osasuna 1:0 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 22 Luceafarul Luceafarul Oradea 0:0 ASU Poli ASU Poli
Matchday 22 Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 1:0 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 22 CS Balotesti CS Balotesti 0:2 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 22 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 2:1 ASC Daco-Getica Bukarest Daco-Getica
Matchday 22 Ac. Clinceni Academica Clinceni 1:0 SSC Farul Constanta SSC Farul
Matchday 22 UTA Arad UTA Arad 3:0 Dacia Unirea Braila Braila
Matchday 22 Poli Timisoara ACS Poli Timisoara 1:0 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 22 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 0:2 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 23 Famalicão FC Famalicão 2:1 CD Mafra Mafra
Matchday 23 Oliveirense UD Oliveirense 3:2 Leixões SC Leixões
Matchday 23 Penafiel FC Penafiel 0:0 SC Covilhã Covilhã
Matchday 25 Ayr United Ayr United FC 0:1 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 25 Falkirk FC Falkirk FC 1:1 Dundee United FC Dundee United
Matchday 25 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 1:0 Greenock Morton FC Morton
Matchday 25 Partick Thistle Partick Thistle FC 2:4 Ross County FC Ross County
Matchday 25 Queen o. t. S. Queen of the South FC 1:2 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Matchday 23 Boluspor Boluspor 0:1 Adanaspor Adanaspor
Matchday 23 Adana Demirspor Adana Demirspor 3:0 Altinordu FK Altinordu
Matchday 23 Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 2:1 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 22 Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 2:0 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 22 SC Kriens SC Kriens 0:3 Servette FC Servette FC
Matchday 22 FC Chiasso FC Chiasso 1:1 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 22 Panionios U19 Panionios Athen U19 2:2 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
Matchday 22 AEK Athens U19 AEK Athens U19 1:0 Apollon Smyrnis U19 Apollon U19
Matchday 22 Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 1:4 Atromitos Athens U19 Atromitos U19
Matchday 18 Ergotelis GS Ergotelis 3:0 AE Sparti AE Sparti
Matchday 18 Panachaiki Panachaiki GE 1:0 Apollon Larisas Ap. Larisas
Matchday 18 Doxa Dramas Doxa Dramas 2:2 AO Platanias Platanias
Matchday 6 Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 0:0 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
Matchday 6 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 3:2 FC Honka U19 FC Honka U19
Matchday 6 RiPS U19 Riihimäen Palloseura U19 1:3 SJK Seinäjoki U19 SJK U19
Matchday 6 PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 0:1 Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
Matchday 6 TPS U19 Turun Palloseura U19 2:1 Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
Matchday 6 HJK U19 HJK Helsinki U19 1:1 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Matchday 6 JäPs U19 Järvenpään Palloseura U19 2:2 FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
Matchday 16 Blackburn U18 Blackburn Rovers U18 2:2 Manchester United U18 Man Utd U18
Matchday 16 Newcastle U18 Newcastle United U18 1:1 Liverpool FC U18 Liverpool U18
Matchday 16 Stoke U18 Stoke City U18 4:2 Everton FC U18 Everton U18
Matchday 16 Leicester U18 Leicester City U18 1:2 Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
Matchday 16 Reading U18 Reading FC U18 0:2 Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
Matchday 16 Southampton U18 Southampton FC U18 1:3 Arsenal FC U18 Arsenal U18
Matchday 16 Norwich U18 Norwich City U18 0:2 Fulham FC U18 Fulham U18
Matchday 16 West Ham U18 West Ham United U18 3:1 Aston Villa U18 Aston Villa U18
Matchday 16 Boro U18 Middlesbrough FC U18 0:2 Derby County U18 Derby U18
Matchday 16 Chelsea U18 Chelsea FC U18 6:0 Swansea City U18 Swansea U18
Matchday 24 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 2:0 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 24 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 2:1 Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
Matchday 24 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 1:2 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 24 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 2:0 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 23 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:2 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 26 Depor Fabril RC Deportivo Fabril 0:1 CD Guijuelo CD Guijuelo
Matchday 26 RM Castilla Real Madrid Castilla 3:2 Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 23 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:0 Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
Matchday 26 SCD Durango Cultural Durango 1:1 CD Vitoria CD Vitoria
Matchday 26 SD Leioa SD Leioa 0:0 SD Amorebieta SD Amorebieta
Matchday 26 UD Logroñés UD Logroñés 2:1 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
Matchday 26 CD Mirandés CD Mirandés 4:1 CD Calahorra Calahorra
Matchday 26 Arenas Club Arenas Club 1:1 Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 26 Racing Racing Santander 1:0 Barakaldo CF Barakaldo CF
Matchday 26 Villarreal CF B Villarreal CF B 3:3 CF Peralada CF Peralada
Matchday 23 Hannover 96 II Hannover 96 II 1:0 SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh
Matchday 23 VfB Lübeck VfB Lübeck 2:0 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 23
W. Bremen II SV Werder Bremen II 1:1 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 23 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 1:0 SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
Matchday 22 BFC Dynamo BFC Dynamo 3:1 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 21
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 4:1 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 21 TSG Balingen TSG Balingen 2:1 SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
Matchday 21 FK Pirmasens FK Pirmasens 0:4 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 21 K. Offenbach Kickers Offenbach 3:0 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 21 Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 2:1 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 21 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 3:0 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 21 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 0:3 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Matchday 21 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 1:2 SC Freiburg II SC Freiburg II