For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:35:23 AM
Matchday 17 Swift AVV Swift 3:2 Xerxes DZB Xerxes DZB
Matchday 17 Staphorst VV Staphorst 2:1 ACV Assen ACV Assen
Matchday 17 WHC Wezep WHC Wezep 2:0 SC Genemuiden Genemuiden
Matchday 16 DETO VV DETO Twenterand 1:2 AZSV Aalten AZSV Aalten
Matchday 17 SVZW Wierden SVZW Wierden 2:4 VV Berkum Berkum
Matchday 18 VV Duno VV Duno Doorwerth 0:1 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Matchday 24
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:4 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 24
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 2:0 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 24
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 3:2 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 24
Hertha BSC Hertha BSC 2:1 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 24
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 0:1 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 24
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:5 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 24
SV Sandhausen SV Sandhausen 0:3 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 24
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 1:2 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 24
SC Paderborn SC Paderborn 07 0:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 26
Preußen Münster Preußen Münster 4:0 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 26
Karlsruher SC Karlsruher SC 2:1 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 26
FSV Zwickau FSV Zwickau 0:2 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 26
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 2:2 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 26
SV Meppen SV Meppen 1:1 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 26
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 0:0 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Group Stage CS Constantine CS Constantine 3:2 Ismaily SC Ismaily
Matchday 29
Spurs Tottenham Hotspur 1:1 Arsenal FC Arsenal
Matchday 29 Bournemouth AFC Bournemouth 0:1 Manchester City Man City
Matchday 29 Brighton Brighton & Hove Albion 1:0 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 29
Burnley Burnley FC 1:3 Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 29
Man Utd Manchester United 3:2 Southampton FC Southampton
Matchday 29
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:0 Cardiff City Cardiff
Matchday 29 West Ham West Ham United 2:0 Newcastle United Newcastle
Matchday 26 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 3:1 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 26 Villarreal Villarreal CF 1:2 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 26 SD Huesca SD Huesca 2:1 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 26
Real Madrid Real Madrid 0:1 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 26 FC Empoli FC Empoli 3:3 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 26
AC Milan AC Milan 1:0 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 26
Lazio SS Lazio 3:0 AS Roma AS Roma
Matchday 27 SM Caen SM Caen 1:2 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 27 SCO Angers SCO Angers 2:2 AS Monaco Monaco
Matchday 27 Reims Stade Reims 2:2 SC Amiens SC Amiens
Matchday 18 Ural Ural Yekaterinburg 0:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 18 Arsenal Tula Arsenal Tula 2:0 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 18 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 2:2 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 18 Rubin Kazan Rubin Kazan 1:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 18 Ufa II FK Ufa II 1:2 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 20
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:4 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 20
RB Salzburg Red Bull Salzburg 3:0 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 20
SCR Altach SC Rheindorf Altach 0:1 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 26 Gaz Metan Gaz Metan Medias 0:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 26 FC Voluntari FC Voluntari 2:2 FCSB FCSB
Matchday 24 Fenerbahce U21 Fenerbahce SK U21 4:1 Caykur Rizespor U21 C. Rizespor U21
Matchday 24 Bursaspor U21 Bursaspor U21 1:1 Sivasspor U21 Sivasspor U21
Matchday 24 Kayserispor U21 Kayserispor U21 0:3 Besiktas JK U21 Besiktas U21
Matchday 24 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 4:2 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 24 C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 1:2 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 24 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 5:1 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
Matchday 24 Göztepe U19 Göztepe U19 2:1 Konyaspor U19 Konyaspor U19
Matchday 24 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 1:1 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 24 Bursaspor Bursaspor 3:2 Sivasspor Sivasspor
Matchday 24 Kayserispor Kayserispor 2:2 Besiktas JK Besiktas
Matchday 24 Fenerbahce Fenerbahce SK 3:2 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 24 Heracles Almelo Heracles Almelo 1:5 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 24 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 0:2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 24 Vitesse Vitesse Arnhem 4:1 NAC Breda NAC Breda
Matchday 23
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 1:3 FC Luzern FC Luzern
Matchday 23
BSC Young Boys BSC Young Boys 1:0 FC Sion FC Sion
Matchday 24 Nacional CD Nacional 3:2 CD Tondela Tondela
Matchday 24 Moreirense Moreirense FC 1:1 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 24 FC Porto FC Porto 1:2 SL Benfica Benfica
Matchday 28 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 0:0 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 28 St. Mirren St. Mirren FC 1:0 Livingston FC Livingston FC
Matchday 20 Desna Desna Chernihiv 1:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 20 Chornomorets Chornomorets Odessa 0:1 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 23 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 2:0 AEK Athens AEK Athens
Matchday 23 PAS Giannina PAS Giannina 0:0 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 28 RSC Charleroi RSC Charleroi 1:1 KRC Genk KRC Genk
Matchday 28 KV Kortrijk KV Kortrijk 2:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 28 KV Oostende KV Oostende 1:1 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 28 Club Brugge Club Brugge KV 1:0 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 23 UR La Louvière UR La Louvière Centre 1:1 RFC Meux RFC Meux
Matchday 23 Slovácko 1.FC Slovácko 1:1 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 23 1.FK Pribram 1.FK Pribram 2:1 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 23 FK Dukla Prague FK Dukla Prag 0:4 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 23 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 1:0 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 23 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 0:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 24 Esbjerg fB Esbjerg fB 1:0 AC Horsens AC Horsens
Matchday 24 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 4:0 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 24 Spartak FK Spartak Subotica 1:2 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 24 Vozdovac FK Vozdovac 1:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 24 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 4:1 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 24 Proleter FK Proleter Novi Sad 2:0 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 24 Red Star Red Star Belgrade 1:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 23 HNK Gorica HNK Gorica 3:1 NK Rudes NK Rudes
Matchday 23 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 1:1 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 24 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 4:1 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 24 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 2:2 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 24 Wisla Plock Wisla Plock 3:2 Cracovia Cracovia
Matchday 24 FK Dunav FK Dunav Ruse 1:1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 24 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 4:1 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 24 CSKA Sofia CSKA Sofia 5:1 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
Matchday 19 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 2:0 PFK Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
Matchday 19 PFK Nesebar PFK Nesebar 1:1 OFK Pomorie Pomorie
Matchday 19 OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 0:0 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 19 Litex Lovetch FC Litex Lovetch 2:0 FK Botev Galabovo B. Galabovo
Matchday 19 Strumska Slava Strumska Slava 3:1 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 21 NS Mura NS Mura 0:0 NK Domzale NK Domzale
Matchday 21 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:0 NK Celje NK Celje
Matchday 23 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 2:0 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 23 Újpest FC Újpest FC 0:0 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 23 Honvéd Budapest Honvéd FC 1:3 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 23 Fehérvár MOL Fehérvár FC 2:1 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 23 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 2:0 Paksi FC Paksi FC
Matchday 23 Ferencváros Ferencvárosi TC 7:0 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 21 FC Nitra FC Nitra 0:2 SKF Sered SKF Sered
Matchday 21 Ruzomberok MFK Ruzomberok 0:0 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 21 AS Trencin AS Trencin 1:1 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Matchday 21 MSK Zilina MSK Zilina 2:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 21 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:0 FK Senica FK Senica
Matchday 22 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 3:0 FC Moosinning FC Moosinning
Matchday 22 TSV Neuried TSV Neuried 2:3 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
Matchday 22 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 3:3 TSV Grünwald TSV Grünwald
Matchday 22 FC Töging FC Töging 1:4 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 22 SE Freising SC Eintracht Freising 4:3 ASCK Simbach Simbach
Matchday 22 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 1:0 TuS 1860 Pfarrkirchen Pfarrkirchen
Matchday 16 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:2 ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
Matchday 16 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 0:4 FSV Martinroda FSV Martinroda
Matchday 16 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 0:0 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 16 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 3:0 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 16 Sondershausen Eintracht Sondershausen 1:0 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 16 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 2:2 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 23 TSV Kornburg TSV Kornburg 0:2 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 23 Quelle Fürth SG Quelle Fürth 1:2 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Matchday 23 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 0:4 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 23 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 2:2 FC Coburg FC Coburg
Matchday 23 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 1:0 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 17 FC Grimma FC Grimma 4:1 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 17 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 3:0 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
Matchday 17 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 3:2 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
Matchday 17 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 4:2 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 19 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 2:1 SV Schackendorf SV Schackendorf
Matchday 15 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 3:1 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 18 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 5:1 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 18 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 1:0 SV Horst-Emscher 08 SV Horst 08
Matchday 18 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 1:1 YEG Hassel YEG Hassel
Matchday 17 TSV Essingen TSV Essingen 3:0 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 17 Olymp. Laupheim FV Olympia Laupheim 0:3 Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
Matchday 17 Sindelfingen VfL Sindelfingen 4:0 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 17 FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt 0:0 FV Löchgau FV Löchgau
Matchday 17 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 2:1 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 17 TSG Tübingen TSG Tübingen 0:5 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 18 SV Pastow SV Pastow 1:0 MSV Pampow MSV Pampow
Matchday 18 FSV Malchin FSV Malchin 1:0 SV Hanse Neubrandenburg 01 SV Hanse 01
Matchday 18 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 1:1 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
Matchday 18 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 2:1 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 18 TSV Bützow TSV Bützow 1:3 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 18 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 3:2 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 21 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 0:5 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 23 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 1:2 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 23 SV Etzenricht SV Etzenricht 4:0 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 23 1.FC Passau 1.FC Passau 1:3 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 23 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 1:2 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 23 SV Donaustauf SV Donaustauf 1:1 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 23 SV Hutthurm SV Hutthurm 0:5 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 23 ASV Cham ASV Cham 2:2 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 7 SV Steinwenden SV Steinwenden 2:1 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 13 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 1:5 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 18 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 1:1 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 18 Rotenburger SV Rotenburger SV 2:1 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe
Matchday 18 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 2:0 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 18 TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude 0:3 SV Emmendorf SV Emmendorf
Matchday 22 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 1:1 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 22 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 2:1 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 22 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 2:2 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 22 SpVgg Wirges SpVgg EGC Wirges 2:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 22 VfB Linz VfB Linz 2:2 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 22 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 0:1 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Quarter-Finals B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 1:2 FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
Quarter-Finals Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 1:3 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 17 U. Schönebeck Union 1861 Schönebeck 0:0 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 17 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 1:2 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
Matchday 17 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 1:0 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 17 Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 0:1 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 17 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 0:1 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 17 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 3:3 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 17 RW Maaslingen SC Rot-Weiß Maaslingen 0:2 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 19 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 2:0 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
Matchday 19 FC Dorndorf FC Dorndorf 1:1 SV Bauerbach SV Bauerbach
Matchday 19 Langenaubach SSV Langenaubach 1:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
Matchday 19 FSV Fernwald FSV Fernwald 7:1 FC Gießen II FC Gießen II
Matchday 19 VfB Marburg VfB Marburg 5:1 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf
Matchday 19 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 3:0 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 19 FV Breidenbach FV Breidenbach 3:0 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
Matchday 19 TSV Bicken TSV Bicken 2:1 Germania Schwanheim G. Schwanheim
Matchday 17 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 5:5 FC Kray FC Kray
Matchday 19 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 0:1 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Matchday 19 TuRa Bremen TuRa Bremen 5:0 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
Matchday 19 Lesum-Burgdamm TSV Lesum-Burgdamm 0:4 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 17 BSC Preußen 07 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow 0:1 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Matchday 17 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 0:0 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 17 Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 1:0 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 17 GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 1:5 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 17 Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 0:0 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
Matchday 17 FSV Bernau FSV Bernau 3:1 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 17 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 0:2 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 17 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 2:2 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 23 Schwalmstadt 1.FC Schwalmstadt 3:0 TuSpo Grebenstein Grebenstein
Matchday 23 SSV Sand SSV Sand 4:0 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 23 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 0:4 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 23 FC Hanau 93 FC Hanau 93 1:0 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 23 FC Sandzak SV FC Sandzak Frankfurt 0:3 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 23 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 3:3 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 23 Ober-Roden Germania Ober-Roden 0:2 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 23 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 1:0 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 21 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 0:1 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 21 VfB Solingen VfB Solingen 3:5 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 18 Kickers Emden Kickers Emden 2:1 SV Bevern SV Bevern
Matchday 18 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 4:2 TV Dinklage TV Dinklage
Semi-Finals SC Verl SC Verl 0:3 on pens SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
Matchday 9 Morelia Monarcas Morelia 2:2 CF América América
Matchday 9 Club Tijuana Club Tijuana 3:1 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 1 Philadelphia Philadelphia Union 1:3 Toronto FC Toronto FC
Matchday 1 Orlando City SC Orlando City SC 2:2 New York City FC NYCFC
Matchday 1 Columbus Crew Columbus Crew SC 1:1 New York Red Bulls NY Red Bulls
Matchday 1 FC Dallas FC Dallas 1:1 New England Revolution Revolution
Matchday 4 ASC San Diego ASC San Diego 3:2 Riverside Coras Riverside Coras
Matchday 4 Orange County Orange County FC 1:3 FC Arizona FC Arizona
Matchday 6 Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF 4:1 Leones FC Leones FC
Matchday 8 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 0:1 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 8 Once Caldas Once Caldas 0:1 Junior FC Junior FC
Matchday 8 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 0:4 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 2 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 2:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 2 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 2:4 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 2 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 2:0 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 2 Vissel Kobe Vissel Kobe 1:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 2 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2:3 FC Tokyo FC Tokyo
Matchday 2 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 2 Oita Trinita Oita Trinita 0:1 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 2 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 2:5 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 2 Omiya Ardija Omiya Ardija 3:4 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 2 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:1 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 2 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 2 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 0:0 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 22 Al-Batin Al-Batin 1:1 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 22 Al-Hazm Al-Hazm 0:1 Al-Feiha FC Al-Feiha
Matchday 9 Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 3:2 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 21 Melbourne Melbourne Victory 0:2 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 14 FK Mladost U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 1:0 NK Celik Zenica U19 NK Celik U19
Matchday 14 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 2:1 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 20 Zrinjski U17 HSK Zrinjski Mostar U17 0:0 NK Siroki Brijeg U17 Siroki B. U17
Matchday 20 GOSK U17 NK GOSK Gabela U17 1:3 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Matchday 20 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 4:1 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 24 FK Kukësi FK Kukësi 3:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 24 KF Teuta KF Teuta 2:2 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 21 FK Tuzla City FK Tuzla City 1:1 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 21 FK Sarajevo FK Sarajevo 2:1 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 21 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 1:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 6 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 0:0 Zamora FC Zamora
Matchday 6 Carabobo FC Carabobo FC 3:1 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 6 Caracas FC Caracas FC 1:0 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 6 Portuguesa FC Portuguesa FC 0:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 1 Atlantas Atlantas Klaipeda 2:0 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 1 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 1:0 FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 16 NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 2:1 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 16 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 0:1 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 16 FK Gorazde FK Gorazde 0:2 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 16 NK Visoko NK Bosna Visoko 0:0 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 16 NK Novi Travnik NK Novi Travnik 2:1 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
Matchday 16 Velez Mostar FK Velez Mostar 4:0 HNK Capljina HNK Capljina
Matchday 16 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 1:1 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 25 Nogoom FC Nogoom FC 0:0 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 25 El Ittihad Ittihad Alexandria 1:1 El Dakhlia SC El Dakhlia
Matchday 16 Club Africain Club Africain Tunis 1:0 Stade Gabèsien Stade Gabèsien
Matchday 16 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 1:0 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 16 Stade Tunisien Stade Tunisien 1:2 Esperance Tunis Esperance
Matchday 20 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 1:0 FUS Rabat FUS Rabat
Matchday 20 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 1:1 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech
Matchday 23 USM Alger USM Alger 1:2 Paradou AC Paradou AC
Matchday 23 JS Kabylie JS Kabylie 1:0 ES Sétif ES Sétif
Matchday 23 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet 1:0 Olympique de Médéa O Médéa
Matchday 23 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 3:1 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 23 JS Saoura JS Saoura 0:0 MO Béjaïa MO Béjaïa
Final BATE Borisov BATE Borisov 1:3 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 1 Incheon Utd. Incheon United FC 1:1 Jeju United FC Jeju Utd.
Matchday 1 Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 2:0 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 1 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 4:1 FC Rustavi Rustavi
Matchday 1 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 3:2 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 1 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 0:3 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 1 Busan IPark Busan IPark FC 1:4 FC Anyang FC Anyang
Matchday 1 Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:0 Suwon FC Suwon FC
Matchday 27 Airdrieonians Airdrieonians FC 1:0 Montrose FC Montrose
Matchday 27 Dumbarton FC Dumbarton FC 2:0 Arbroath FC Arbroath
Matchday 27 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 3:0 East Fife FC East Fife
Matchday 27 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 1:1 Brechin City FC Brechin City
Matchday 27 Stranraer Stranraer FC 2:2 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 18 Harkemase Boys Harkemase Boys 3:1 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 17 Wiener Neustadt 1. Wiener Neustädter Sportclub 1:0 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 17 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 2:1 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 35 Aston Villa Aston Villa 4:0 Derby County Derby
Matchday 35 Brentford Brentford FC 3:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 35 Hull City Hull City 2:0 Birmingham City Birmingham
Matchday 35 Ipswich Ipswich Town 1:2 Reading FC Reading
Matchday 35 Millwall Millwall FC 1:3 Norwich City Norwich
Matchday 35 Preston NE Preston North End 1:1 Bristol City Bristol City
Matchday 35 Rotherham Rotherham United 3:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 35 Stoke City Stoke City 2:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 35
Swansea Swansea City 2:0 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 35 Wigan Wigan Athletic 0:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 27 Albion Rovers Albion Rovers FC 1:1 Berwick Rangers FC Berwick Rangers
Matchday 27 Annan Athletic Annan Athletic FC 2:1 Queen's Park FC Queen's Park
Matchday 27 Clyde FC Clyde FC 1:0 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 27 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:2 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 27 Peterhead FC Peterhead FC 1:0 Elgin City FC Elgin City
Quarter-Finals Hibernian FC Hibernian FC 0:2 Celtic FC Celtic
Matchday 3 Cerro Largo Cerro Largo FC 1:0 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 3 Racing Club Racing Club de Montevideo 1:1 Club Nacional Nacional
Matchday 3 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 3:5 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 18 Rafaela Atlético de Rafaela 2:1 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 18 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:1 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Matchday 18 Los Andes Club Atlético Los Andes 1:1 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 18 Brown Adrogue Brown de Adrogue 3:0 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 18 Quilmes Quilmes Atlético Club 2:2 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Group Stage FC Honka FC Honka 2:0 FC Inter Turku FC Inter
Group Stage AC Oulu AC Oulu 4:0 Musan Salama MuSa
Matchday 15 Sandweiler US Sandweiler 0:1 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 15 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 1:1 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Matchday 15 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 2:2 FC Mamer 32 FC Mamer 32
Matchday 15 Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 2:1 FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen
Matchday 15 FC Rodange 91 FC Rodange 91 3:1 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 15 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 3:0 Swift Hesperange Hesperange
Group Stage Stjarnan Stjarnan Gardabaer 6:0 ÍF Magni Grenivík Magni
Group Stage Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 3:3 Thróttur Reykjavík Thróttur
Group Stage Fylkir Fylkir Reykjavík 4:2 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Group Stage Afturelding UMF Afturelding 3:5 KA Akureyri KA Akureyri
Group Stage Leiknir Leiknir Reykjavík 1:3 UMF Grindavík Grindavík
Matchday 1 AEK Larnaca AEK Larnaca 1:0 AEL Limassol AEL Limassol
Matchday 1 Apol. Limassol Apollon Limassol 3:1 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
Matchday 1 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 1:1 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 16 Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 5:1 Waitakere United Waitakere Utd.
Matchday 3 USM Porres Universidad San Martín de Porres 2:3 Universitario de Deportes Universitario
Matchday 3 Binacional Deportivo Binacional 3:0 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 3 Mannucci  Carlos A. Mannucci 0:1 Real Garcilaso Garcilaso
Matchday 5 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 1:1 Southern Myanmar FC S. Myanmar FC
Matchday 5 Magwe FC Magwe FC 2:0 FC Dagon FC Dagon
Matchday 2 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:0 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 2 Chonburi FC Chonburi FC 0:2 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 2 Bangkok Utd. True Bangkok United 1:0 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 2 Chiangmai FC Chiangmai FC 0:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 5 PKNP FC PKNP FC 0:3 Pahang FA Pahang FA
Matchday 5 Kedah FA Kedah FA 0:0 PKNS FC PKNS FC
Matchday 5 FELDA United FELDA United FC 1:0 Petaling Jaya City FC PJ City
Matchday 2 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 0:1 Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 2 Longford Town Longford Town FC 3:0 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 1 Young Lions Garena Young Lions 1:4 Balestier Khalsa FC Balestier FC
Matchday 1 Geylang Geylang International FC 1:0 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 35 Southend United Southend United 0:3 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 35 Bristol Rovers Bristol Rovers 4:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 35 Shrewsbury Shrewsbury Town 0:0 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 35 Doncaster Doncaster Rovers 1:1 Charlton Athletic Charlton
Matchday 35 Fleetwood Fleetwood Town 1:1 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 35 Oxford United Oxford United 2:1 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 35 Portsmouth Portsmouth FC 5:1 Bradford City Bradford
Matchday 35 Accrington Accrington Stanley 0:1 Coventry City Coventry
Matchday 35 Burton Albion Burton Albion 0:0 Walsall FC Walsall
Matchday 35 Peterborough Peterborough United 4:2 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 35 Luton Luton Town 2:0 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 35 Sunderland Sunderland AFC 2:0 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 35 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0:2 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 35 Grimsby Town Grimsby Town 0:2 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 35 Mansfield Town Mansfield Town 4:2 Cheltenham Town Cheltenham
Matchday 35 Exeter City Exeter City 0:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 35 Notts County Notts County 0:0 Port Vale FC Port Vale
Matchday 35 Bury Bury FC 3:0 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 35 Newport County Newport County 2:0 Carlisle United Carlisle United
Matchday 35 Forest Green Forest Green Rovers 1:2 Lincoln City Lincoln City
Matchday 35 Yeovil Town Yeovil Town 3:2 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 35 Swindon Town Swindon Town 3:0 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 35 MK Dons Milton Keynes Dons 1:0 Crawley Town Crawley Town
Matchday 35 Oldham Athletic Oldham Athletic 1:1 Stevenage FC Stevenage
Matchday 36 Fylde AFC Fylde 2:1 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 36 Aldershot Town Aldershot Town 0:2 Gateshead FC Gateshead FC
Matchday 36 Barnet Barnet FC 3:1 Barrow AFC Barrow
Matchday 36 Bromley Bromley FC 0:2 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 36 Dover Athletic Dover Athletic 3:0 Braintree Town Braintree
Matchday 36 Eastleigh FC Eastleigh FC 0:1 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 36 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 0:1 Salford City Salford
Matchday 36 Harrogate Town Harrogate Town 1:1 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 36 Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 1:2 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 36 Sutton Utd Sutton United 2:2 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 36 Wrexham Wrexham AFC 1:0 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 36 Solihull Moors Solihull Moors 5:0 Maidstone United Maidstone
Matchday 10 Queen's Uni Queen's University 2:0 Portstewart FC Portstewart FC
Matchday 16 Annagh United Annagh United FC 5:1 Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
Matchday 16 Dollingstown FC Dollingstown FC 2:2 Moyola Park AFC Moyola Park
Matchday 16 Lisburn FC Lisburn Distillery FC 2:0 Banbridge Town Banbridge
Matchday 16 Newington YC Newington YC 3:1 Armagh City FC Armagh City FC
Matchday 16 Tobermore Tobermore United FC 8:2 Sport & Leisure Swifts S & L Swifts
Matchday 11 Glenavon Glenavon FC 0:2 Cliftonville FC Cliftonville
Matchday 27 Carpi Carpi FC 1909 1:1 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 27 Brescia Brescia Calcio 0:1 AS Cittadella Cittadella
Matchday 27 Padova Calcio Padova 0:0 FC Crotone Crotone
Matchday 27 Palermo SSD Palermo 2:1 US Lecce Lecce
Matchday 29 Cuneo AC Cuneo 1905 1:0 SS Arezzo Arezzo
Matchday 29 Albissola Albissola 2010 0:3 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 29 Piacenza Piacenza Calcio 1919 2:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 29 Siena Robur Siena 1:0 AC Gozzano Gozzano
Matchday 29 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:0 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 29 Pontedera <