For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:42:56 PM
Matchday 16 SDO Bussum SDO Bussum 3:2 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 24 Wedeler TSV Wedeler TSV 1:1 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 24 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 0:2 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 24 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 2:1 HEBC Hamburg HEBC Hamburg
Matchday 24 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 4:3 SC Condor SC Condor
Matchday 24 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 1:1 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 24 TSV Sasel TSV Sasel 1:2 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 24
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 5:1 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 24
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 24
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:0 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 24
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:2 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 24
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 2:2 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 26
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:2 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 26
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 0:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Group Stage AS Otôho AS Otôho 1:0 Hassania d'Agadir Hassania
Group Stage RS Berkane Renaissance de Berkane 0:0 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Group Stage Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 0:2 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Group Stage Salitas Salitas Football School 0:0 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Group Stage Asante Kotoko Asante Kotoko SC 3:0 Nkana FC Nkana FC
Group Stage Al-Hilal Al-Hilal Omdurman 3:1 ZESCO United FC ZESCO United FC
Group Stage Petro Luanda CA Petróleos Luanda 0:1 Zamalek SC Zamalek
Group Stage NA Hussein Dey NA Hussein Dey 1:0 Gor Mahia Nairobi Gor Mahia FC
Matchday 29 Watford Watford FC 2:1 Leicester City Leicester
Matchday 29 Fulham Fulham FC 1:2 Chelsea FC Chelsea
Matchday 29
Everton Everton FC 0:0 Liverpool FC Liverpool
Matchday 26 SD Eibar SD Eibar 1:0 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 26 Real Betis Real Betis Balompié 1:2 Getafe CF Getafe
Matchday 26 Real Sociedad Real Sociedad 0:2 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 26
Valencia Valencia CF 2:0 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 17 UE Engordany UE Engordany 5:0 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 17 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:0 FC Encamp FC Encamp
Matchday 17 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 2:1 UE Sant Julia Sant Julia
Matchday 26 Torino Torino FC 3:0 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 26 Udinese Calcio Udinese Calcio 2:1 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 26 Genoa Genoa CFC 0:0 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 26 SPAL SPAL 1:2 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 26 Atalanta Atalanta BC 3:1 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 26
SSC Napoli SSC Napoli 1:2 Juventus FC Juventus
Matchday 27 Guingamp EA Guingamp 0:0 FC Nantes FC Nantes
Matchday 27 LOSC Lille LOSC Lille 1:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 27 OGC Nice OGC Nice 1:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 27 Olympique Lyon Olympique Lyon 5:1 FC Toulouse Toulouse
Matchday 27 Marseille Olympique Marseille 2:0 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 18 Ufa FK Ufa 1:2 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 18 Enisey Enisey Krasnoyarsk 1:1 FK Rostov Rostov
Matchday 18 Spartak Moscow Spartak Moscow 1:1 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 18 Spartak II Spartak Moskow II 0:1 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 20
Austria Vienna Austria Vienna 4:2 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 20
Sturm Graz SK Sturm Graz 0:3 LASK LASK
Matchday 20
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 0:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 26 FC Hermannstadt FC Hermannstadt 2:0 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Matchday 26 FC Viitorul FC Viitorul 1:0 FC Botosani FC Botosani
Matchday 26 CFR Cluj CFR Cluj 1:0 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 24 Y. Malatya U21 Yeni Malatyaspor U21 1:1 Istanbul Basaksehir FK U21 Basaksehir U21
Matchday 24 BB Erzurum U21 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 3:0 Galatasaray SK U21 Galatasaray U21
Matchday 24 Konyaspor U21 Konyaspor U21 0:1 Göztepe U21 Göztepe U21
Matchday 24 Konyaspor Konyaspor 1:1 Göztepe Göztepe
Matchday 24 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 0:2 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 24 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:1 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 24 Heerenveen SC Heerenveen 4:2 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 24 FC Groningen FC Groningen 3:2 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 24 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4:2 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 24
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 4:0 FC Emmen FC Emmen
Matchday 23
FC Basel FC Basel 1893 3:1 FC Thun FC Thun
Matchday 23
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 3:0 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 23
FC Zürich FC Zürich 0:1 FC Lugano FC Lugano
Matchday 24 Chaves GD Chaves 0:0 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 24 Belenenses SAD Belenenses SAD 4:0 CD Feirense Feirense
Matchday 24 Rio Ave FC Rio Ave FC 1:2 SC Braga Braga
Matchday 24 Sporting CP Sporting CP 3:1 Portimonense SC Portimonense
Matchday 20 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 3:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 20 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 0:1 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
Matchday 20 FK Oleksandria FK Oleksandria 1:1 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 20 Karpaty Karpaty Lviv 0:1 FK Lviv FK Lviv
Matchday 23 OFI Crete OFI Crete 0:0 AE Larisa AE Larisa
Matchday 23 Atromitos Athen Atromitos Athen 3:0 Panionios Athens Panionios
Matchday 23 APO Levadiakos APO Levadiakos 1:1 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 23 Panathinaikos Panathinaikos Athens 0:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 23 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 3:0 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 28 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 1:3 KAA Gent KAA Gent
Matchday 28 KSC Lokeren KSC Lokeren 1:2 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 28 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 2:1 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 23 RUS Rebecq RUS Rebecq 2:1 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 23 URSL Visé URSL Visé 6:0 RUW Ciney RUW Ciney
Matchday 23 Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 1:2 RFC Tilleur RFC Tilleur
Matchday 23 Solières Solières Sport 2:2 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 23 RFC Wallonia Walhain RFC Wallonia Walhain 2:2 Royal Francs Borains Francs Borains
Matchday 23 Waremme RS Waremmien FC 0:2 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 23 RE Acren RE Acren-Lessines 2:0 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 28 Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 1:0 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 28 Lommel SK Lommel SK 1:1 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 28 KSV Roeselare KSV Roeselare 1:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 28 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 2:2 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 23 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 0:3 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 23 FK Teplice FK Teplice 3:2 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 24 SönderjyskE SönderjyskE 3:0 Randers FC Randers FC
Matchday 24 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 2:2 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 24 FC Copenhagen FC Copenhagen 2:0 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 24 Odense BK Odense Boldklub 2:0 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 24 Backa OFK Backa 2:0 FK Zemun Zemun
Matchday 23 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:3 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 23 NK Osijek NK Osijek 1:1 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
First Round Kauklahden Kauklahden Pyrintö 0:5 Riihimäen Palloseura RiPS
First Round Ponnistus Lapuan Ponnistus FC 0:9 Käskö Idrottsklubb Käskö IK
First Round HIFK IV Helsinki IFK IV 1:2 Roihuvuoren Ruisku Ruisku
Matchday 24 Wisla Kraków Wisla Kraków 2:3 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 24 Lech Poznan Lech Poznan 1:0 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 24 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 1:1 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 24 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 2:0 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 24 Slavia Sofia Slavia Sofia 0:3 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 21 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 0:1 NK Maribor NK Maribor
Matchday 21 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:0 NK Krsko NK Krsko
Matchday 21 ND Gorica ND Gorica 1:2 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 15 Titus Petange Union Titus Petange 3:0 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 15 F91 Dudelange F91 Dudelange 1:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 15 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 2:0 US Hostert US Hostert
Matchday 15 US Rumelange US Rumelange 3:5 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 15 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 1:2 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 21 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 21 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:0 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 21 Frohnauer SC Frohnauer SC 2:1 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 21 Berliner SC Berliner SC 0:4 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 21 SCC Berlin SC Charlottenburg 0:0 FSV Berolina Stralau Berolina S.
Matchday 21 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 4:0 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 21 Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 4:0 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 21 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 4:3 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 21 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 2:0 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 17 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 1:4 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 23 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 0:0 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz
Matchday 23 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 6:0 TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld
Matchday 17 Breuningsweiler SV Breuningsweiler 3:1 VfL Nagold VfL Nagold
Matchday 19 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 3:0 SG Findorff SG Findorff
Matchday 19 SV Grohn SV Grohn 2:5 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 19 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 3:5 FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
Matchday 16 Teistungen FC Wacker Teistungen 1:1 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 23 VfB Bach VfB Bach 0:1 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 20 Sandhausen II SV Sandhausen II 1:3 ATSV Mutschelbach ATSV Mutschelb.
Matchday 20 TSV Wieblingen TSV Wieblingen 1:0 TuS Bilfingen TuS Bilfingen
Matchday 20 F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 3:1 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
Matchday 18 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 1:2 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 18 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 0:0 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 18 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 3:1 TV Meckelfeld TV Meckelfeld
Matchday 18 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 3:1 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 18 MTVE Celle MTV Eintracht Celle 1:1 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 18 SC Melle 03 SC Melle 03 3:1 Vorwärts Nordhorn Vorw. Nordhorn
Matchday 18 TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst 0:1 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
Matchday 18 GW Mühlen GW Mühlen 3:2 SV Bad Rothenfelde Bad Rothenfelde
Matchday 18 BV Essen BV Essen 1:1 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
Matchday 18 GW Firrel GW Firrel 3:1 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 17 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 2:1 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 17 SV Olbernhau SV Olbernhau 5:00 PM SSV Markranstädt Markranstädt
Matchday 22 SVG Göttingen SVG Göttingen 8:0 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
Matchday 22 TSV Hillerse TSV Hillerse 3:2 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 22 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 4:5 Goslarer SC Goslarer SC
Matchday 22 SC Gitter SC Gitter 3:1 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 22 SCW Göttingen SCW Göttingen 1:0 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 22 SV Lengede SV Lengede 1:5 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 22 FT Braunschweig FT Braunschweig 2:0 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 23 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 1:1 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege
Matchday 23 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 1:5 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 23 Sandershausen TSG Sandershausen 2:2 SC Willingen SC Willingen
Matchday 23 Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 3:9 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07
Matchday 23 FSV Dörnberg FSV Dörnberg 0:1 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 18 Scherpenberg SV Scherpenberg 1:2 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 19 GSV Moers GSV Moers 2:1 SF Königshardt Königshardt
Matchday 21 River Plate Club Atlético River Plate 4:2 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 21 CA Patronato Club Atlético Patronato 1:0 Club Atlético Huracán Huracán
Matchday 21 CA Talleres Club Atlético Talleres 2:0 Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 21 Racing Club Racing Club 1:0 Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
Matchday 18 Olimpo Club Olimpo 3:1 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
Matchday 18 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 1:0 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 18 Nueva Chicago Nueva Chicago 4:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 18 Ferro Club Ferro Carril Oeste 2:0 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 18 Platense Club Atlético Platense 0:0 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 1 Colorado Colorado Rapids 3:3 Portland Timbers Timbers
Matchday 1 Houston Houston Dynamo 1:1 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 1 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 2:3 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 1 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 2:1 Chicago Fire FC Chicago Fire
Matchday 1 Quakes San Jose Earthquakes 1:2 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 1 Sounders FC Seattle Sounders FC 4:1 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 9 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 2:1 Club Necaxa Necaxa
Matchday 9 León Club León FC 3:0 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 9 Tigres UANL Tigres UANL 3:0 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 9 Chivas Deportivo Guadalajara 0:2 CF Monterrey Monterrey
Matchday 9 Toluca Deportivo Toluca 3:1 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 9 Lobos Lobos BUAP 2:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 4 High Desert High Desert Elite FC 0:3 Temecula FC Temecula
Matchday 4 A.S. LA A.S. Los Angeles 0:1 FC Arizona FC Arizona
Matchday 6 Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 0:0 Bogotá FC Bogotá FC
Matchday 6 Tigres FC Tigres FC 2:1 Orsomarso SC Orsomarso SC
Matchday 6 Atlético FC Atlético FC 0:1 Real San Andrés Real San Andrés
Matchday 6 Llaneros FC Llaneros FC 3:2 Cortuluá Cortuluá
Matchday 8 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 2:1 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 8 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 2:2 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 8 Union Magdalena AD Union Magdalena 1:0 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 8 Deportivo Cali Deportivo Cali 1:1 Millonarios FC Millonarios
Matchday 2 Mito HollyHock Mito HollyHock 3:0 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 2 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:4 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 2 Yokohama FC Yokohama FC 0:2 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 2 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 1:0 FC Gifu FC Gifu
Matchday 2 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 2:1 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 2 Ehime FC Ehime FC 1:0 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 9 Celaya Celaya FC 1:1 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 9 San Luis Atlético de San Luis 0:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 9 Venados FC Venados FC Yucatán 0:1 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 9 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 4:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 9 Tampico Madero Tampico Madero 1:1 CF Atlante Atlante
Matchday 9 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 4:0 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 21 Melbourne City Melbourne City FC 2:2 Perth Glory Perth Glory
Matchday 20 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 2:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 20 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 5:1 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 20 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 5:0 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
Matchday 14 Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 3:1 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 14 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 3:1 FK Radnik Bijeljina U19 Bijeljina U19
Matchday 14 Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 2:0 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 14 Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 2:3 NK Travnik U19 Travnik U19
Matchday 24 FC Kamza FC Kamza 1:1 KF Laçi KF Laçi
Matchday 24 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:1 KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 21 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 0:0 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 21 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 0:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 21 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 2:1 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 6 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 0:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 6 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 3:2 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 6 Mineros Mineros de Guayana 1:0 Deportivo Táchira Táchira
Matchday 6 Zulia FC Zulia FC 0:2 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 6 Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:1 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 6 Monagas SC Monagas SC 0:1 Aragua FC Aragua FC
Matchday 16 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 2:0 NK Vitez NK Vitez
Matchday 1 Suduva Suduva Marijampole 2:1 FK Riteriai Riteriai
Matchday 1 Zalgiris Zalgiris Vilnius 5:1 FK Palanga FK Palanga
Matchday 16 JS Kairouan JS Kairouanaise 1:2 US Monastir US Monastir
Matchday 16 AS Gabès Avenir Sportif de Gabès 1:1 US Tataouine US Tataouine
Matchday 25 Entag El Harby Entag El Harby 1:3 Masr El Makasa El Makasa
Matchday 25 Gaish Tala'ea El Gaish 0:1 El Masry SC El Masry
Matchday 25 Enppi SC Enppi SC 1:2 Wadi Degla FC Wadi Degla
Matchday 20 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 2:3 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Matchday 20 FAR Rabat FAR Rabat 3:4 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 23 MC Oran MC Oran 1:1 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 1 FC Seoul FC Seoul 2:0 Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 1 FC Dila FC Dila Gori 0:1 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 1 Ansan Greeners Ansan Greeners 1:2 Daejeon Hana Citizen Daejeon Citizen
Matchday 1 Seoul E-Land Seoul E-Land 0:2 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 14 VV Goes VV Goes 1:2 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 20 USV Hercules USV Hercules 3:0 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 16 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 5:0 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 17 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 5:0 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Quarter-Finals Aberdeen FC Aberdeen FC 1:1 Rangers FC Rangers
Quarter-Finals Dundee United Dundee United FC 1:2 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Group Stage RoPS Rovaniemen Palloseura 3:2 Kuopion Palloseura KuPS
Group Stage IFK Mariehamn IFK Mariehamn 3:0 Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 3 Danubio FC Danubio FC 1:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 3 Boston River Club Atlético Boston River 2:0 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 3 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 0:2 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 3 Peñarol CA Peñarol 4:1 Juventud de Las Piedras Juventud
group stage Keflavík ÍF Keflavík ÍF 3:4 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 1 Pafos FC Pafos FC 0:3 Alki Oroklini Alki Oroklini
Matchday 1 Levadia U17 Levadia Tallinn U17 1:1 Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
Matchday 1 TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 6:0 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17
Matchday 1 FC Nomme U17 FC Nomme United U17 10:1 JK Tabasalu U17 Tabasalu U17
Final Kalju Nömme Nomme Kalju FC 3:2 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 16 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 2:2 Tasman United Tasman United
Matchday 3 Sport Boys Sport Boys Callao 0:3 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
Matchday 3 CSD Alianza Alianza Universidad 1:0 Ayacucho FC Ayacucho FC
Matchday 3 Alianza Lima Club Alianza Lima 3:1 Universidad César Vallejo César Vallejo
Matchday 5 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 0:2 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 5 Rakhine Utd. Rakhine United FC 0:1 Yangon United FC Yangon Utd.
Matchday 5 FC Chinland FC Chinland 0:3 Shan United FC Shan Utd.
Matchday 2 Trat FC Trat FC 2:2 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 2 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 1:2 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 2 Port FC Port FC 1:0 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 5 Melaka Utd. SA Melaka United SA 2:0 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA
Matchday 1 Hougang Utd. Hougang United FC 1:5 Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Matchday 1 Home Utd. Home United FC 0:1 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 27 Perugia AC Perugia Calcio 3:1 US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 27 Pescara Delfino Pescara 1936 2:0 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 27 Hellas Verona Hellas Verona 1:0 Venezia FC Venezia
Matchday 29 Ternana Ternana Calcio 0:1 AC Monza Monza
Matchday 29 Teramo Teramo Calcio 1913 0:1 Fermana FC Fermana
Matchday 29 Rimini Rimini FC 1:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 29 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 0:0 Imolese Calcio 1919 Imolese
Matchday 29 Renate AC Renate 0:1 Ravenna FC Ravenna
Matchday 29 Pordenone Pordenone Calcio 1:1 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 29 Feralpisalò Feralpisalò 1:1 FC Südtirol Südtirol
Matchday 29 Giana Erminio AS Giana Erminio 1:1 US Triestina Triestina
Matchday 29 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:0 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 29 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:1 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 29 Catania Calcio Catania 1:1 Potenza Calcio Potenza
Matchday 29 Cavese Cavese 1919 2:0 Siracusa Calcio Siracusa
Matchday 29 Matera SS Matera Calcio 0:3 Trapani Calcio Trapani
Matchday 29 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:1 US Vibonese Vibonese
Matchday 29 Rieti FC Rieti 1:0 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 29 Bisceglie AS Bisceglie 1913 1:0 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 29 Casertana Casertana FC 0:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 3 U. de Chile Club Universidad de Chile 3:0 Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 3 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 4:0 CD Everton CD Everton
Matchday 3 Curicó CDP Curicó Unido 3:4 CSD Colo Colo Colo Colo
Matchday 28 RCD Mallorca RCD Mallorca 1:1 Elche CF Elche CF
Matchday 28 CD Numancia CD Numancia 1:2 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 28 Reus Deportiu CF Reus Deportiu 0:1 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 28 R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 0:3 Granada CF Granada CF
Matchday 28 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 CD Lugo CD Lugo
Matchday 28 UD Las Palmas UD Las Palmas 1:1 Extremadura UD Extremadura
Matchday 28 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:2 UD Almería UD Almería
Matchday 27 Paris FC Paris FC 2:0 RC Lens Lens
Matchday 25 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 1:3 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 25 Sibir Sibir Novosibirsk 2:0 FK Tyumen Tyumen
Matchday 25 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 0:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
Matchday 25 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 0:0 FC Sochi Sochi
Matchday 25 Mordovia Mordovia Saransk 1:3 FK Tambov Tambov
Matchday 25 Khimki FK Khimki 1:1 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 25 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 2:1 Luch Vladivostok Luch
Matchday 25 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 1:0 Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 25 Armavir FK Armavir 0:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 25 Baltika Baltika Kaliningrad 2:1 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 23 Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 1:1 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
Matchday 24 Covilhã SC Covilhã 2:0 SL Benfica B Benfica B
Matchday 24 Cova Piedade CD Cova Piedade 1:0 SC Farense Farense
Matchday 24 Leixões Leixões SC 0:2 Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 24 FC Porto B FC Porto B 1:1 FC Famalicão Famalicão
Matchday 24 Varzim Varzim SC 0:0 Estoril Praia Estoril
Matchday 24 Altinordu Altinordu FK 2:2 Hatayspor Hatayspor
Matchday 24 Ümraniyespor Ümraniyespor 3:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 24 Boluspor Boluspor 2:1 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 24 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 0:0 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 23 FC Chiasso FC Chiasso 2:2 SC Kriens SC Kriens
Matchday 23 FC Winterthur FC Winterthur 1:1 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 23 PAO U19 Panathinaikos Athens U19 0:1 PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
Matchday 19 AE Sparti AE Sparti 0:2 Apollon Larisas Ap. Larisas
Matchday 19 Iraklis Iraklis Thessaloniki 0:0 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 19 Aittitos Spaton Aittitos Spaton 1:0 PAE Eginiakos Eginiakos
Matchday 19 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 1:1 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 17 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 4:1 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Matchday 17 Hradec Králové FC Hradec Králové 2:0 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 17 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 17 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 0:0 FK Pardubice FK Pardubice
Matchday 20 Fremad Amager BK Fremad Amager 0:2 Nyköbing FC Nyköbing FC
Matchday 20 Hvidovre IF Hvidovre IF 0:1 Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 20 Naestved BK Naestved Boldklub 1:0 Viborg FF Viborg FF
Matchday 20 HB Köge HB Köge 3:3 FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 20 Thisted FC Thisted FC 1:3 FC Helsingör FC Helsingör
Matchday 20 Silkeborg IF Silkeborg IF 3:1 FC Roskilde FC Roskilde
Matchday 24 Indjija FK Indjija 2:2 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 24 FK Bezanija FK Bezanija 3:0 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 24 Novi Pazar FK Novi Pazar 1:0 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 24 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 1:1 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 24 Borac Cacak FK Borac 1926 Cacak 0:1 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
Matchday 24 Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice 0:0 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 24 Teleoptik FK Teleoptik Zemun 0:4 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 24 Trayal FK Trayal Kruševac 1:1 FK Becej Becej
Matchday 14 Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 0:2 NK Dugopolje NK Dugopolje
Matchday 14 Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 0:0 NK Sesvete NK Sesvete
Matchday 7 FC Inter U19 FC Inter Turku U19 11:0 Janakkalan Palloseura U19 JanPa U19
Matchday 7 MP U19 Mikkelin Palloilijat U19 4:3 HJK Helsinki U19 HJK U19
Matchday 7 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 1:0 Järvenpään Palloseura U19 JäPs U19
Matchday 22 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 2:0 GKS Katowice GKS Katowice
Final Kairat Almaty Kairat Almaty 0:2 FC Astana FC Astana
Matchday 20 FK Berane FK Berane 0:1 FK Otrant-Olympic Ulcinj Otrant-Olympic
Matchday 20 Kom Podgorica Kom Podgorica 0:0 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje
Matchday 20 FK Jezero FK Jezero 1:4 FK Podgorica FK Podgorica
Matchday 20 OSK Igalo OSK Igalo 0:1 FK Bokelj FK Bokelj
Matchday 18 Man City U23 Manchester City U23 1:0 Leicester City U23 Leicester U23
Matchday 25 Hapoel Raanana Hapoel Raanana 1:0 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 25 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 6:0 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 26 Budaörs Budaörsi SC 2:3 Vác FC Vác
Matchday 26 Cegléd Ceglédi VSE 0:1 Balmazújváros FC Balmazújváros
Matchday 26 Monor SE Monor SE 2:2 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 26 BFC Siófok BFC Siófok 1:0 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 26 Csákvár Aqvital FC Csákvár 1:4 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 26 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 2:1 Soroksár SC Soroksár
Matchday 26 Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 1:3 Dorogi FC Dorog
Matchday 26 Vasas FC Vasas FC 5:1 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 26 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 4:1 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 26 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 2:1 Budafoki MTE Budafoki MTE
Matchday 22 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 1:2 Widzew Lodz Widzew Lodz
Matchday 22 Gornik Leczna Gornik Leczna 1:0 Resovia Rzeszów Resovia
Matchday 24 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 1:0 Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 27 Valladolid B Real Valladolid B 1:1 Unionistas CF Unionistas CF
Matchday 27 Burgos CF Burgos CF 1:0 Club Rápido de Bouzas Bouzas
Matchday 27 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 1:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
Matchday 27 Inter de Madrid Internacional de Madrid 2:1 Real Madrid Castilla RM Castilla
Matchday 27 Unión Adarve AD Unión Adarve 1:0 RC Deportivo Fabril Depor Fabril
Matchday 27 Celta Vigo B Celta Vigo B 0:3 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
Matchday 27 Navalcarnero CDA Navalcarnero 0:1 Cultural Leonesa CyD Leonesa
Matchday 27 CD Guijuelo CD Guijuelo 3:0 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Matchday 27 Salamanca CF Salamanca CF UDS 0:0 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 27 Ponferradina SD Ponferradina 1:0 Pontevedra CF Pontevedra
Matchday 27 Real Unión Real Unión Club 0:0 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 27 CD Tudelano CD Tudelano 2:1 UD Logroñés UD Logroñés
Matchday 27 CD Vitoria CD Vitoria 3:1 SD Leioa SD Leioa
Matchday 27 Gimnástica Gimnástica Torrelavega 2:1 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
Matchday 27 UP Langreo UP Langreo 2:1 Racing Santander Racing
Matchday 27 Barakaldo CF Barakaldo CF 1:0 Cultural Durango SCD Durango
Matchday 27 Calahorra CD Calahorra 1:1 Arenas Club Arenas Club
Matchday 24 Pazarspor Pazarspor 1:0 Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
Matchday 27 SD Ejea SD Ejea 0:0 CD Teruel CD Teruel
Matchday 27 UE Olot UE Olot 0:0 Atlético Baleares Atl. Baleares
Matchday 27 CF Peralada CF Peralada 2:2 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
Matchday 27 CE Sabadell CE Sabadell 0:0 CD Ebro CD Ebro
Matchday 27 UB Conquense UB Conquense 1:1 Villarreal CF B Villarreal CF B
Matchday 27 CD Alcoyano CD Alcoyano 0:2 UE Cornellà UE Cornellà
Matchday 27 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 0:0 CF Badalona CF Badalona
Matchday 27 CD Castellón CD Castellón 1:1 Atlético Levante UD Atl. Levante
Matchday 27 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 1:1 CD Don Benito CD Don Benito
Matchday 27 A. Malagueño Atlético Malagueño 0:3 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
Matchday 27 UD Almería B UD Almería B 0:1 FC Jumilla