For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:01:16 AM
last 16
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 0:0 Inter Milan Inter
last 16 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:0 SL Benfica Benfica
last 16
Sevilla FC Sevilla FC 2:2 SK Slavia Prague Slavia Prague
last 16 Stade Rennais Stade Rennais FC 3:1 Arsenal FC Arsenal
last 16 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 1:3 Villarreal CF Villarreal
last 16
Chelsea Chelsea FC 3:0 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
last 16
SSC Napoli SSC Napoli 3:0 Red Bull Salzburg RB Salzburg
last 16
Valencia Valencia CF 2:1 FK Krasnodar Krasnodar
Quarter-Finals CA Independient CA Independiente de La Chorrera 2:1 Sporting Kansas City Kansas
Quarter-Finals Monterrey CF Monterrey 3:0 Atlanta United FC Atlanta United
Group Stage Alianza Lima Club Alianza Lima 1:1 Club Atlético River Plate River Plate
group stage Zamora Zamora FC 0:1 Club Nacional Nacional
group stage Junior FC Junior FC 0:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
group stage CA Rosario Club Atlético Rosario Central 1:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Group Stage Huracán Club Atlético Huracán 0:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 23 Shabab Al-Shabab Riyadh 2:1 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 23 Taawon Al-Taawon 2:1 Al-Raed Al-Raed
Matchday 10 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 2:1 FC Juárez FC Juárez
Matchday 10 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 0:0 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
Matchday 10 Cimarrones Cimarrones de Sonora 0:2 Celaya FC Celaya
Matchday 16 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 2:0 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 16 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 2:1 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 24 Entag El Harby Entag El Harby 2:4 Ittehad Alexandria Ittehad
Matchday 1 JK Welco Tartu JK Welco 2:2 FC Elva FC Elva
Matchday 1 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 2:1 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Quarter-Finals Ural Ural Yekaterinburg 1:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
group stage Haukar Haukar Hafnarfjördur 1:3 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Group Stage Fylkir Fylkir Reykjavík 3:1 UMF Njardvik Njardvik
Group Stage Valur Valur Reykjavík 2:1 Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Matchday 25 Quevilly-Rouen US Quevilly-Rouen Métropole 1:1 FC Le Mans FC Le Mans
Matchday 20 PAE Chania PAE Chania 2:2 AO Platanias Platanias
Matchday 3 Song Lam FC Song Lam Nghe An FC 2:1 Becamex Binh Duong FC Binh Duong
Matchday 3 SHB Da Nang SHB Da Nang 2:2 Quang Nam FC Quang Nam FC
Matchday 20 Glacis United Glacis United 1:6 Europa FC Europa FC
Matchday 20 Urartu II FC Urartu Erewan II 0:0 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 20 Ararat II FC Ararat Yerevan II 2:2 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 20 Banants III Banants Erewan III 3:0 Erebuni Erewan Erebuni Erewan
Matchday 20 Gandzasar II Gandzasar Kapan II 0:8 FC Sevan FC Sevan
Matchday 20 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 0:3 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 19 Benevento U19 Benevento Primavera 1:1 Ascoli Picchio Primavera Ascoli U19
Group Stage Persebaya Persebaya Surabaya 3:2 Persib Bandung Persib Bandung
Group Stage TR-KABO TIRA-Persikabo 3:2 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 21 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 0:2 Tractor FC Tractor
Matchday 21 Esteghlal Khz. Esteghlal Khuzestan 0:1 Paykan FC Paykan
Matchday 21 Saipa FC Saipa FC 1:0 Foolad FC Foolad
Matchday 21 Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 0:1 Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
St. Vincent Saint Vincent and the Grenadines 2:1 Dominica Dominica
Guatemala Guatemala 1:3 El Salvador El Salvador
Serbia U17 Serbia U17 2:2 Bosnia and Herzegovina U17 Bosnia U17
Armenia U18 Armenia U18 0:3 Hungary U18 Hungary U18
Austria U17 Austria U17 1:1 Georgia U17 Georgia U17
Croatia U16 Croatia U16 1:1 Turkey U16 Turkey U16
Netherlands U15 Netherlands U15 1:1 Belgium U15 Belgium U15
Matchday 7 Fateh Hyderabad Fateh Hyderabad AFC 0:0 Ozone FC Ozone FC
Semi-Finals NorthEast Utd. NorthEast United FC 2:1 Bengaluru FC Bengaluru FC