For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:41:29 PM
Matchday 25 SC Victoria SC Victoria Hamburg 1:3 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 25 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 5:2 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 25 FC Süderelbe FC Süderelbe 1:3 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 25
Werder Bremen SV Werder Bremen 4:2 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 25
VfL Bochum VfL Bochum 1:0 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 25
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:0 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 27
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:3 Karlsruher SC Karlsruher SC
Group Stage CS Constantine CS Constantine 0:1 Club Africain Tunis Club Africain
Group Stage Ismaily Ismaily SC 1:1 TP Mazembe TP Mazembe
Group Stage Orlando Pirates Orlando Pirates 2:2 FC Platinum FC Platinum
Group Stage Esperance Esperance Tunis 2:0 Horoya AC Horoya AC
Matchday 27 Athletic Athletic Bilbao 1:1 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 27
Juventus Juventus FC 4:1 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 19 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 1:1 Enisey Krasnoyarsk II Enisey II
Matchday 19 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 3:0 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
group stage LDU Quito LDU Quito 2:0 CA Peñarol Peñarol
Group Stage Deportivo Lara Deportivo Lara 0:0 CS Emelec CS Emelec
Matchday 25 Sivasspor U21 Sivasspor U21 0:1 Yeni Malatyaspor U21 Y. Malatya U21
Matchday 25 Sivasspor Sivasspor 2:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 25 FC Utrecht FC Utrecht 0:0 FC Groningen FC Groningen
Matchday 1 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 2:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 25 Chaves GD Chaves 1:1 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 29 Hibernian FC Hibernian FC 1:1 Rangers FC Rangers
Matchday 24 FK Jablonec FK Jablonec 2:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 25 Hobro IK Hobro IK 1:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 24 NK Rudes NK Rudes 2:0 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
First Round Kymin Kymin Palloilijat 7:1 FC Villisiat FC Villisiat
First Round Keski-Uudenmann Keski-Uudenmann Pallo 1:7 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
First Round Halkian Alku Halkian Alku 1:7 Koivukylän Palloseura Koivukylän
Matchday 25 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 0:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 25 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:0 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 25 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 3:0 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
Matchday 20 CSKA 1948 CSKA 1948 3:0 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 18 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 3:0 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 18 FSV Barleben FSV Barleben 1911 1:3 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 24 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 1:1 SV Mitterteich SV Mitterteich
Matchday 20 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 0:0 SV Schackendorf SV Schackendorf
Matchday 19 MSV Pampow MSV Pampow 4:0 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 24 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 2:2 SV Etzenricht SV Etzenricht
Matchday 18 Markranstädt SSV Markranstädt 0:3 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
Matchday 23 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 1:0 TSV Neuried TSV Neuried
Matchday 18 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 3:2 Grün-Weiß Brieselang GW Brieselang
Matchday 18 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 2:2 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 19 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 3:2 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 23 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 0:0 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 13 Patriotas Boyacá Patriotas FC 0:3 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 23 Al Qadisiyah Al Qadisiyah FC 1:2 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 23 Al-Nassr Al-Nassr FC 3:2 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 23 Hilal Al-Hilal Riyadh 1:1 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 23 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 2:0 Al-Feiha FC Al-Feiha
Matchday 21 Brisbane Roar Brisbane Roar 1:4 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 15 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 1:3 FK Sloboda Tuzla U19 Tuzla U19
Matchday 21 Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 0:1 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 7 Zamora Zamora FC 3:3 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 21 FUS Rabat FUS Rabat 0:1 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 18 FAC Floridsdorfer AC 0:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 18 Young Violets Young Violets Austria Wien 1:1 FC Liefering FC Liefering
Matchday 18 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 1:1 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 18
SV Ried SV Ried 0:0 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 18 SV Lafnitz SV Lafnitz 0:1 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 36
Norwich Norwich City 1:0 Swansea City Swansea
Matchday 16 FC Mamer 32 FC Mamer 32 3:1 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Group Stage KR Reykjavík KR Reykjavík 5:0 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Group Stage Afturelding UMF Afturelding 5:3 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 1 Kalju Nömme Nomme Kalju FC 0:2 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 4 Ayacucho FC Ayacucho FC 3:2 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 3 Chonburi FC Chonburi FC 2:3 Port FC Port FC
Matchday 6 Pahang FA Pahang FA 1:0 Kedah FA Kedah FA
Matchday 5 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 1:1 Derry City Derry City
Matchday 5 Dundalk FC Dundalk FC 4:0 Waterford FC Waterford FC
Matchday 5 St. Patricks St. Patricks Athletic 0:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 5 Finn Harps Finn Harps 3:4 Cork City FC Cork City
Matchday 3 Athlone Town Athlone Town AFC 0:2 Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 3 Cabinteely Cabinteely FC 1:1 Longford Town FC Longford Town
Matchday 3 Galway United Galway United FC 0:1 Bray Wanderers Bray Wanderers
Matchday 3 Limerick FC Limerick FC 0:0 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 2 Tampines Rovers Tampines Rovers FC 5:1 Home United FC Home Utd.
Matchday 36 Coventry Coventry City 1:2 Burton Albion Burton Albion
Matchday 36 Lincoln City Lincoln City 1:0 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 36 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 31 Glenavon Glenavon FC 2:0 Linfield FC Linfield
Matchday 28 Perugia AC Perugia Calcio 1:2 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 4 O'Higgins CD O'Higgins 2:0 Coquimbo Unido Coquimbo Unido
Matchday 28 AC Ajaccio AC Ajaccio 0:0 Red Star FC Red Star FC
Matchday 28 AS Béziers AS Béziers 1:1 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 28 Stade Brest 29 Stade Brest 29 2:5 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 28 Clermont Foot Clermont Foot Auvergne 63 1:1 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 28 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 3:2 FC Lorient FC Lorient
Matchday 28 US Orléans US Orléans 2:2 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 28 Paris FC Paris FC 0:0 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 28 Troyes ES Troyes AC 1:0 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 25 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 1:2 US Avranches US Avranches
Matchday 25 US Boulogne US Boulogne 0:1 USL Dunkerque Dunkerque
Matchday 25 JA Drancy Jeanne d'Arc de Drancy 3:0 FC Chambly FC Chambly
Matchday 25 Rodez AF Rodez AF 2:0 Pau FC Pau FC
Matchday 25 Sport-Club Lyon Sporting-Club de Lyon 1:1 Entente SSG Entente SSG
Matchday 25 Tours FC Tours FC 0:1 FC Villefranche-Beaujolais FC Villefranche
Matchday 25 Concarneau US Concarneau 0:1 SO Cholet SO Cholet
Matchday 28 FC Volendam FC Volendam 0:1 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 28 PSV U21 PSV Eindhoven U21 3:1 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 28 Telstar SC Telstar 1:0 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 28 MVV Maastricht MVV Maastricht 1:1 Almere City FC Almere City
Matchday 28 FC Eindhoven FC Eindhoven 0:0 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 28
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 0:2 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 28
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 1:0 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 28 TOP Oss TOP Oss 0:2 FC Twente Enschede FC Twente
Matchday 28 FC Den Bosch FC Den Bosch 3:0 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 28 Falkirk FC Falkirk FC 2:0 Ayr United FC Ayr United
Matchday 25 Gaziantep FK Gaziantep FK 2:0 Elazigspor Elazigspor
Matchday 24 FC Wil 1900 FC Wil 1900 1:0 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 16 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 3:2 FK Dukla Prag U19 Dukla Prag U19
Matchday 16 M. Boleslav U19 FK Mlada Boleslav U19 1:2 FC Vysocina Jihlava U19 Jihlava U19
Matchday 16 Hr. Králové U19 FC Hradec Králové U19 1:0 FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
Matchday 18 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 6:1 MFK Chrudim Chrudim
Matchday 18 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 0:0 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 15 NK Sesvete NK Sesvete 3:1 NK Osijek II NK Osijek II
Matchday 15 Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 3:0 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 23 Stal Mielec Stal Mielec 0:1 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 23 Odra Opole Odra Opole 3:0 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 23 Mornar Bar FK Mornar Bar 0:0 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
Matchday 1 Qizilqum Qizilqum Zarafshan 1:1 FK Andijon FK Andijon
Matchday 15 Arsenal U18 Arsenal FC U18 3:0 Chelsea FC U18 Chelsea U18
Matchday 12 West Brom U18 West Bromwich Albion U18 1:1 Newcastle United U18 Newcastle U18
Matchday 19 Derby U23 Derby County U23 1:3 Liverpool FC U23 Liverpool U23
Matchday 19 Leicester U23 Leicester City U23 1:2 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 19 Chelsea U23 Chelsea FC U23 2:0 Manchester City U23 Man City U23
Matchday 19 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 1:1 Manchester United U23 Man Utd U23
Matchday 27 Hapoel Acre Hapoel Acre 1:1 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 27 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 2:0 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
Matchday 27 H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 0:1 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
Matchday 27 B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 3:1 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 27 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal 1:1 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 23 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2:1 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 23 Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 1:1 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 23 SV Elversberg SV 07 Elversberg 3:1 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 23 Stuttgart II VfB Stuttgart II 0:1 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 23 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 1:0 Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
Matchday 23 K. Offenbach Kickers Offenbach 1:0 SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
Matchday 24 Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 2:1 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Matchday 24 Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 0:0 FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
Matchday 24 TSV Buchbach TSV Buchbach 0:1 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 24
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 0:1 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 16 Allerheiligen SV Allerheiligen 0:2 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 16 SC Weiz SC Weiz 3:0 VST Völkermarkt Völkermarkt
Matchday 16 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 3:0 FC Wels FC Wels
Matchday 17 Mattersburg II SV Mattersburg II 0:2 ASK Ebreichsdorf Ebreichsdorf
Matchday 17 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 3:0 SKN St. Pölten Juniors St. Pölten Jun.
Matchday 17 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See 2:3 Wiener Sport-Club Wiener SC
Matchday 17 SV Schwechat SV Schwechat 0:1 FC Marchfeld Donauauen Marchfeld
Matchday 17 Traiskirchen FCM Traiskirchen 1:0 FC Stadlau FC Stadlau
Matchday 17 Skive IK Skive IK 2:0 Ringköbing IF Ringköbing IF
Matchday 24 Eltersdorf SC Eltersdorf 1:1 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
Matchday 17 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 1:0 FC Hennef 05 FC Hennef 05
Matchday 19 Malchower SV Malchower SV 90 1:4 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
Matchday 19 Greifswalder FC Greifswalder FC 2:1 Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
Matchday 19 FC Eilenburg FC Eilenburg 1:0 FC International Leipzig Inter Leipzig
Matchday 18 Dubnica FK Dubnica nad Vahom 4:1 MSK Zilina B Zilina B
First Round Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 0:1 Real Pilar Fútbol Club Real Pilar FC
Matchday 22 Lanús Club Atlético Lanús 1:1 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 18 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 0:1 SV Wienerberg Wienerberg
Matchday 20 RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 2:0 Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
Matchday 16 Kilb SCU Kilb 1:0 UFC St. Peter/Au St. Peter/Au
Matchday 16 Langenrohr SV Langenrohr 1:1 SC Union Ardagger Ardagger
Matchday 16 Kremser SC Kremser SC 0:0 USC Rohrbach/Gölsen Rohrbach/G.
Matchday 16 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 2:2 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 17 Stegersbach SV Stegersbach 0:0 FC Deutschkreutz Deutschkreutz
Matchday 17 Oberwart SV Oberwart 5:1 ASK Kohfidisch Kohfidisch
Matchday 16 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 4:2 SV Bad Ischl SV Bad Ischl
Matchday 16 Weißkirchen Union Weißkirchen 2:1 SV Wallern SV Wallern
Matchday 16 Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 1:1 SV Grieskirchen Grieskirchen
Matchday 16 Gmunden SV Gmunden 2:2 Sportunion St. Martin im Mühlkreis St. Martin/M.
Matchday 16 St. Florian Union St. Florian 1:0 Union Edelweiß Linz Edelweiß
Matchday 5 Caernarfon Town Caernarfon Town 1:0 Bala Town FC Bala Town
Matchday 5 Aberystwyth Aberystwyth Town FC 3:2 Carmarthen Town AFC Carmarthen
Matchday 5 Cefn Druids Cefn Druids AFC 2:2 Llandudno FC Llandudno FC
Matchday 5 Llanelli Llanelli AFC 0:4 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
Matchday 20 Gibr. Phoenix Gibraltar Phoenix 0:3 Lincoln Red Imps FC Lincoln FC
Matchday 15 Vejle BK U19 Vejle Boldklub U19 3:0 Aarhus GF U19 Aarhus GF U19
Matchday 2 Kalev U17 Kalev Tallinn U17 1:5 FC Nomme United U17 FC Nomme U17
Matchday 2 Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 0:7 Tallinn JK Legion U17 TJK Legion U17
Matchday 22 Genoa U19 Genoa Primavera 1:1 Napoli Primavera Napoli U19
Matchday 22 Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 2:3 Cagliari Primavera Cagliari U19
Matchday 22 Palermo U19 Palermo Primavera 1:1 Juventus Primavera Juventus U19
Matchday 19 Salernitana U19 Salernitana Primavera 1:0 Venezia Primavera Venezia U19
Matchday 19 Cittadella U19 Cittadella Primavera 0:4 Bologna Primavera Bologna U19
Matchday 19 Parma U19 Parma Primavera 1:2 Hellas Verona Primavera Verona U19
Matchday 19 SPAL U19 SPAL Primavera 1:3 Spezia Primavera Spezia U19
Group Stage Madura United Madura United FC 2:2 Persija Jakarta Persija Jakarta
Group Stage Borneo FC Borneo FC 0:2 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 2 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 1:0 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 20 Tarxien Tarxien Rainbows 0:2 Birkirkara FC Birkirkara FC
Matchday 20 Hamrun Spart. Hamrun Spartans 1:1 Hibernians FC Hibernians FC
Matchday 20 Sliema Wander. Sliema Wanderers 3:1 Mosta FC Mosta FC
Matchday 19 Vittoriosa Vittoriosa Stars FC 2:0 Marsa FC Marsa FC
Matchday 19 Gudja United FC Gudja United FC 1:1 Lija Athletic FC Lija Athletic
Matchday 21 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 1:1 Persepolis FC Persepolis
Matchday 21 Sepahan Sepahan FC 1:0 Pars Jonoubi Jam Pars Jam
Matchday 21 Sanat Naft Sanat Naft FC 1:1 Sepidrood Rasht FC Sepidrood
Matchday 21 Esteghlal FC Esteghlal FC 1:0 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 21 Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 0:3 Düneberger SV Düneberger SV
Matchday 21 Rahlstedt Rahlstedter SC 1:3 Bramfelder SV Bramfelder SV
Denmark U16 Denmark U16 5:0 Albania U16 Albania U16
Turkey U17 Turkey U17 5:0 Tansania U17 Tansania U17
Scotland U16 Scotland U16 1:0 Malta U16 Malta U16
Egypt U23 Egypt U23 2:0 Malawi U23 Malawi U23
Dominica Dominica 0:2 Barbados Barbados
Matchday 23 Shillong Lajong Shillong Lajong FC 2:3 Mohun Bagan AC Mohun Bagan
Matchday 21 Harburger TB Harburger TB 4:0 FK Nikola Tesla Hamburg FK Nikola Tesla
Matchday 21 HSV III Hamburger SV III 6:0 FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye