For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:55:44 AM
Matchday 21 VV Gemert VV Gemert 0:0 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 21 De Meern VV De Meern 1:2 RKSV Leonidas Leonidas
Matchday 21 RKSV Halsteren RKSV Halsteren 0:0 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 21 Baronie VV Baronie 2:0 VC Vlissingen Vlissingen
Matchday 21 RKAVV RKAVV Leidschendam 1:1 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 21 Unitas GVV Unitas 2:1 RKSV Groene Ster Groene Ster
Matchday 21 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 0:2 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 21 Fortuna Worm. Fortuna Wormerveer 3:2 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 21 RKZVC RKZVC Zieuwent 1:0 Achilles 1894 Achilles 1894
Matchday 21 Alcides MVV Alcides 2:0 VPV Purmersteijn Purmersteijn
Matchday 21 SDO Bussum SDO Bussum 1:0 Sportclub Silvolde SP Silvolde
Matchday 21 Hoogland VV Hoogland 1:2 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 21 AWC AWC Wijchen 0:4 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 25 HEBC Hamburg HEBC Hamburg 2:4 Wedeler TSV Wedeler TSV
Matchday 25 SC Condor SC Condor 0:4 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 25 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 1:1 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 25 TSV Sasel TSV Sasel 0:2 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 25
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 2:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 25
Hannover 96 Hannover 96 2:3 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 25
FC St. Pauli FC St. Pauli 0:4 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 25
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 0:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 27
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 4:1 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 27
VfR Aalen VfR Aalen 0:1 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 30
Liverpool Liverpool FC 4:2 Burnley FC Burnley
Matchday 30
Chelsea Chelsea FC 1:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 30
Arsenal Arsenal FC 2:0 Manchester United Man Utd
Matchday 27 Celta de Vigo Celta de Vigo 0:1 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 27 Girona Girona FC 2:3 Valencia CF Valencia
Matchday 27 Levante Levante UD 0:2 Villarreal CF Villarreal
Matchday 27
Sevilla FC Sevilla FC 5:2 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 27 Real Valladolid Real Valladolid CF 1:4 Real Madrid Real Madrid
Matchday 18 Sant Julia UE Sant Julia 0:2 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 18 FC Encamp FC Encamp 2:2 UE Engordany UE Engordany
Matchday 18 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 1:3 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 18 Lusitanos FC Lusitanos 1:5 FC Ordino FC Ordino
Matchday 27 Bologna Bologna FC 1909 2:0 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 27 Sampdoria UC Sampdoria 1:2 Atalanta BC Atalanta
Matchday 27
Inter Inter Milan 2:0 SPAL SPAL
Matchday 27 Frosinone Frosinone Calcio 1:2 Torino FC Torino
Matchday 27 Sassuolo US Sassuolo 1:1 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 27 Fiorentina ACF Fiorentina 1:1 SS Lazio Lazio
Matchday 28 Montpellier HSC Montpellier 2:2 SCO Angers SCO Angers
Matchday 28 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 0:1 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 28 Toulouse FC Toulouse 1:0 EA Guingamp Guingamp
Matchday 28 Stade Rennais Stade Rennais FC 3:1 SM Caen SM Caen
Matchday 28 Marseille Olympique Marseille 1:0 OGC Nice OGC Nice
Matchday 19 Akhmat II Akhmat Grozny II 1:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 19 Rostov FK Rostov 0:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 19 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 2:1 FK Ufa Ufa
Matchday 19 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 0:1 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 19 Anzhi Anzhi Makhachkala 0:2 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 21
Austria Vienna Austria Vienna 1:3 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 21
TSV Hartberg TSV Hartberg 1:1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 21
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 3:2 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 21
RB Salzburg Red Bull Salzburg 0:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 21
LASK LASK 2:0 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 21
SV Mattersburg SV Mattersburg 2:1 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 25 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21 3:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 BB Erzurum U21
Matchday 25 Göztepe U21 Göztepe U21 2:0 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21
Matchday 25 Besiktas U21 Besiktas JK U21 2:1 Konyaspor U21 Konyaspor U21
Matchday 25 C. Rizespor U21 Caykur Rizespor U21 3:1 Kayserispor U21 Kayserispor U21
Matchday 25 Alanyaspor Alanyaspor 2:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 25 Göztepe Göztepe 0:0 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 25 C. Rizespor Caykur Rizespor 3:0 Kayserispor Kayserispor
Matchday 25 Besiktas Besiktas JK 3:2 Konyaspor Konyaspor
Matchday 25 PEC Zwolle PEC Zwolle 0:0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 25 Vitesse Vitesse Arnhem 1:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 25 FC Emmen FC Emmen 1:1 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 25
Ajax Ajax Amsterdam 4:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 24
FC Lugano FC Lugano 1:1 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 24
FC Luzern FC Luzern 3:0 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 24
FC Thun FC Thun 2:2 FC Zürich FC Zürich
Matchday 1 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 1:0 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 25 Santa Clara CD Santa Clara 0:0 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 25 Portimonense Portimonense SC 5:1 CD Nacional Nacional
Matchday 25 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 0:0 CD Tondela Tondela
Matchday 25 Feirense CD Feirense 1:2 FC Porto FC Porto
Matchday 1 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 0:2 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 21 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 4:0 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
Matchday 21 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 5:0 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 21 FK Oleksandria FK Oleksandria 1:1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 24 AE Larisa AE Larisa 2:0 APO Levadiakos APO Levadiakos
Matchday 24 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 0:0 OFI Crete OFI Crete
Matchday 24 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 3:0 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 24 PAS Lamia PAS Lamia 1964 1:1 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 24 Olympiacos Olympiacos Piraeus 4:1 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 24 Waremme RS Waremmien FC 0:3 RFC Meux RFC Meux
Matchday 24 RE Acren RE Acren-Lessines 4:0 RUW Ciney RUW Ciney
Matchday 24 Solières Solières Sport 2:5 URSL Visé URSL Visé
Matchday 24 RRC Hamoir RRC Hamoir 0:0 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 24 RFC Wallonia Walhain RFC Wallonia Walhain 0:0 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 23 KSCT Menen KSCT Menen 3:2 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 23 Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 3:1 KFC Eppegem KFC Eppegem
Matchday 23 KVK Westhoek KVK Westhoek 0:1 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 23 FC Gullegem FC Gullegem 3:0 Tempo Overijse Tempo Overijse
Matchday 23 Diegem Sport Diegem Sport 1:0 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 29 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 2:0 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 29 KAA Gent KAA Gent 2:1 KV Oostende KV Oostende
Matchday 29 KRC Genk KRC Genk 1:0 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 29 Mouscron Royal Excel Mouscron 1:1 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 29 KAS Eupen KAS Eupen 0:4 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 29 Cercle Brugge Cercle Brugge 1:2 Standard Liège Standard Liège
Matchday 29 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:2 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 29 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 1:1 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 24 Slavia Prague SK Slavia Prague 4:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 25 Randers FC Randers FC 2:0 AC Horsens AC Horsens
Matchday 25 SönderjyskE SönderjyskE 3:1 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 25 Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:2 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 25 Bröndby IF Bröndby IF 3:3 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 26 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:0 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 26 Spartak FK Spartak Subotica 3:2 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 26 Vozdovac FK Vozdovac 1:0 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 26 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:0 FK Rad Rad
Matchday 26 Backa OFK Backa 0:1 FK Macva Sabac Macva
Matchday 24 NK Osijek NK Osijek 1:1 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 24 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:1 HNK Rijeka HNK Rijeka
First Round FC Kuula FC Kuula 0:7 Pargas IF Pargas IF
Matchday 25 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 0:3 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 25 Miedz Legnica Miedz Legnica 3:2 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 25 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 1:2 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 25 Cherno More Cherno More Varna 0:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 25 Levski Sofia Levski Sofia 0:2 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 22 NK Krsko NK Krsko 1:1 NK Celje NK Celje
Matchday 22 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:0 NS Mura NS Mura
Matchday 22 NK Domzale NK Domzale 3:0 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 16 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 2:0 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 16 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 1:1 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 16 US Hostert US Hostert 0:1 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 16 CS Fola Esch CS Fola Esch 1:1 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 16 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 1:2 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 16 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 4:2 US Rumelange US Rumelange
Matchday 16 Differdange 03 FC Differdange 03 1:5 Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 22 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 2:2 SC Charlottenburg SCC Berlin
Matchday 22 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 3:3 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 22 BFC Preussen BFC Preussen 1:1 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 22 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 2:1 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 22 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 6:0 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 22 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 1:1 Berliner SC Berliner SC
Matchday 22 Berolina S. FSV Berolina Stralau 5:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 22 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 1:5 SV Tasmania Berlin Tasmania Berlin
Matchday 22 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 4:0 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 20 Lübecker SC Lübecker SC 99 7:2 TSV Wankendorf TSV Wankendorf
Matchday 20 C. Schönkirchen TSG Concordia Schönkirchen 0:0 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 20 SV Eichede II SV Eichede II 1:1 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 19 SV Hanse 01 SV Hanse Neubrandenburg 01 1:6 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 19 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 0:0 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 20 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 1:1 Gettorfer SC Gettorfer SC
Matchday 18 Haldensleber SC Haldensleber SC 0:1 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 18 SV Dessau 05 SV Dessau 05 3:0 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Matchday 17 VfL Meiningen VfL Meiningen 0:1 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 24 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 1:3 ASV Cham ASV Cham
Matchday 24 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg 0:2 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 24 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 2:0 SV Hutthurm SV Hutthurm
Matchday 20 FC Huchting FC Huchting 4:1 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 20 SV Hemelingen SV Hemelingen 3:1 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 20 Komet Arsten TuS Komet Arsten 2:1 SV Grohn SV Grohn
Matchday 20 Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 3:0 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 20 SG Findorff SG Findorff 0:5 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 23 TuS Oberwinter TuS Oberwinter 4:0 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 23 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 2:0 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 23 VfB Linz VfB Linz 3:1 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 20 Beckumer SV Beckumer SV 1:1 SC Rot-Weiß Maaslingen RW Maaslingen
Matchday 20 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 8:2 SC Herford SC Herford
Matchday 20 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 1:2 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 20 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 1:1 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 20 VfL Theesen VfL Theesen 4:2 SV Spexard SV Spexard
Matchday 26 Cronenberger SC Cronenberger SC 4:0 VSF Amern VSF Amern
Matchday 26 Meerbusch II TSV Meerbusch II 1:0 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
Matchday 26 ASV Süchteln ASV Süchteln 1:2 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
Matchday 26 VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 0:2 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 26 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 2:0 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 26 FC Remscheid FC Remscheid 1:0 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
Matchday 26 DSC 99 Düsseldorfer SC 99 1:8 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 20 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 3:0 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 20 ASV Rimpar ASV Rimpar 0:2 SC Aufkirchen SC Aufkirchen
Matchday 20 Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 0:2 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 19 SV Morlautern SV Morlautern 5:0 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 19 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 2:3 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 19 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 5:0 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 19 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe 1:0 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 19 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 4:0 TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude
Matchday 19 H. Friesoythe Hansa Friesoythe 1:4 Kickers Emden Kickers Emden
Matchday 19 Vorw. Nordhorn Vorwärts Nordhorn 2:0 TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst
Matchday 19 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 0:3 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 19 Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 1:4 GW Firrel GW Firrel
Matchday 19 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 3:1 SV Brigitta-Elwerath Steimbke SV BE Steimbke
Matchday 18 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 2:3 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 18 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 2:5 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 23 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 2:4 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 23 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 1:1 FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 23 TSV Lamme TSV Germania Lamme 2:4 SCW Göttingen SCW Göttingen
Matchday 23 Goslarer SC Goslarer SC 4:2 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
Matchday 23 F. Lebenstedt Fortuna Lebenstedt 0:4 TSV Hillerse TSV Hillerse
Matchday 23 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 2:2 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 24 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 5:0 TSV Bicken TSV Bicken
Matchday 24 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 1:2 FSV Fernwald FSV Fernwald
Matchday 24 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 3:1 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 24 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 0:0 FC Gießen II FC Gießen II
Matchday 24 DJK Flörsheim DJK Flörsheim 0:3 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf
Matchday 24 SF/BG Marburg SF/BG Marburg 4:2 SSV Langenaubach Langenaubach
Matchday 22 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 4:0 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 22 FC Homburg II FC 08 Homburg II 1:2 SV Rohrbach (Saar) SV Rohrbach
Matchday 22 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl 0:5 SF Köllerbach SF Köllerbach
Matchday 22 FV Schwalbach FV Schwalbach 1:4 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 24 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 3:1 FSV Dörnberg FSV Dörnberg
Matchday 24 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07 2:4 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 24 Schwalmstadt 1.FC Schwalmstadt 2:2 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
Matchday 24 Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 2:0 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 24 SV Altwiedermus SV Altwiedermus 0:3 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 24 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 3:0 Usinger TSG Usinger TSG
Matchday 24 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 1:2 SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
Matchday 24 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 3:0 SV FC Sandzak Frankfurt FC Sandzak
Matchday 24 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 0:4 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 24 FC Hanau 93 FC Hanau 93 5:3 TSV Vatanspor Bad Homburg Vatanspor BH
Matchday 22 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 4:1 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
Matchday 22 Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 2:0 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 22 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 1:1 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 22 SC Neheim SC Neheim 4:2 Lüner SV Lüner SV
Matchday 22 SV Horst 08 SV Horst-Emscher 08 1:1 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
Matchday 22 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 2:0 FC Blau-Gelb Überruhr FC BG Überruhr
Matchday 22 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 2:0 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 22 Königshardt SF Königshardt 2:2 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 2 Salt Lake Real Salt Lake City 1:0 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 2 Quakes San Jose Earthquakes 0:3 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 2 Sounders FC Seattle Sounders FC 2:0 Colorado Rapids Colorado
Matchday 2 Kansas Sporting Kansas City 2:0 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 2 NYCFC New York City FC 0:0 D.C. United D.C. United
Matchday 2 Atlanta United Atlanta United FC 1:1 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 10 CF Pachuca CF Pachuca 4:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 10 América CF América 1:0 Puebla FC Puebla FC
Matchday 10 Monterrey CF Monterrey 1:1 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 10 Necaxa Club Necaxa 1:1 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 10 Querétaro FC Querétaro FC 0:0 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 10 UNAM Pumas UNAM Pumas 2:2 Monarcas Morelia Morelia
Matchday 10 Lobos Lobos BUAP 0:1 Club León FC León
Matchday 5 Golden State FC Golden State 5:1 Oxnard Guerreros FC Oxnard
Matchday 5 Orange County Orange County FC 5:0 High Desert Elite FC High Desert
Matchday 9 Junior FC Junior FC 0:0 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
Matchday 9 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 9 Indep. Medellín Independiente Medellín 1:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 9 Patriotas Boyacá Patriotas FC 2:1 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 9 Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:3 Envigado FC Envigado
Matchday 9 Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 3:1 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 7 Uni. Popayán Universitario Popayán 0:0 CF Barranquilla CF Barranquilla
Matchday 7 Valledupar FCR Valledupar 2:2 Tigres FC Tigres FC
Matchday 7 Cortuluá Cortuluá 0:0 Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
Matchday 7 Real San Andrés Real San Andrés 1:1 Deportes Quindío Quindío
Matchday 3 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:3 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 3 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 2:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 3 FC Tokyo FC Tokyo 2:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 1 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 3:4 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 1 SC Sagamihara SC Sagamihara 0:0 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 1 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:0 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 2:2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 1 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:0 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 1 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 2:2 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 1 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 2:1 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 1 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 2:2 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 3 Tochigi SC Tochigi SC 0:1 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 3 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 2:5 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 3 Machida Zelvia Machida Zelvia 0:3 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 3 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 0:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 3 FC Ryukyu FC Ryukyu 2:0 Ehime FC Ehime FC
Matchday 11 Celaya Celaya FC 0:0 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 11 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 2:1 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 15 Bijeljina U19 FK Radnik Bijeljina U19 0:1 NK Celik Zenica U19 NK Celik U19
Matchday 15 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 1:1 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 15 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 2:2 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
Matchday 21 Celik U17 NK Celik Zenica U17 0:1 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 21 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 0:1 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
Matchday 21 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 5:0 NK GOSK Gabela U17 GOSK U17
Matchday 7 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 1:2 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 7 Trujillanos Trujillanos FC 0:1 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 7 Táchira Deportivo Táchira 3:0 Deportivo Anzoátegui SC Dep. Anzoátegui
Matchday 7 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 2:0 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 7 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 4:0 Monagas SC Monagas SC
Matchday 7 Zulia FC Zulia FC 0:0 Caracas FC Caracas FC
Matchday 22 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 0:3 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 2 Atlantas Atlantas Klaipeda 0:5 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 17 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:1 NK Bosna Visoko NK Visoko
Quarter-Finals Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 5:0 Belshina Bobruisk Belshina
Quarter-Finals Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2:0 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 17 Stade Gabèsien Stade Gabèsien 0:2 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 17 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 1:0 Avenir Sportif de Gabès AS Gabès
Matchday 17 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 1:0 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 21 O. Khouribga Olympique Khouribga 1:1 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 1 Memphis 901 FC Memphis 901 FC 0:1 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 1 ATL UTD 2 Atlanta United 2 2:0 Hartford Athletic Hartford
Matchday 1 Charleston Charleston Battery 1:1 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 1 Nashville SC Nashville SC 2:0 Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 1 Tulsa FC Tulsa 1:1 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 1 San Antonio FC San Antonio FC 3:3 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
Matchday 1 El Paso El Paso Locomotive FC 1:3 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 1 New Mexico Utd. New Mexico United 1:1 Fresno FC Fresno
Matchday 1 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 1:4 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 1 Las Vegas Las Vegas Lights FC 0:0 Austin Bold FC Bold FC
Matchday 1 Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:1 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 1 Legion FC Birmingham Legion FC 0:2 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
Matchday 2 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 1:2 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Matchday 2 Gangwon FC Gangwon FC 0:0 Ulsan Hyundai Ulsan
Matchday 2 Seongnam FC Seongnam FC 0:1 FC Seoul FC Seoul
Matchday 3 Saburtalo FC Saburtalo 2:1 FC Rustavi Rustavi
Matchday 3 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 0:1 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 18 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 1:0 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 18 Beltinci ND Beltinci 1:1 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 18 NK Brda NK Brda 1:1 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 2 Gwangju FC Gwangju FC 4:0 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 2 Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:0 FC Anyang FC Anyang
Matchday 2 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 1:3 Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
First Round Pai Chai Uni Pai Chai University 1:3 Yeoju Citizen FC Yeoju Citizen
First Round Jeonju FC Jeonju Citizen FC 2:1 Dongshin University Dongshin Uni
First Round Songwol FC Songwol FC 1:3 Dong-Eui University Dong-Eui Uni
First Round Daedeok Winner Daedeok Winner Star 0:1 Andong Science University Andong Uni
Matchday 24 Quick '20 KVV Quick '20 1:3 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 24 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 1:3 SV TEC Tiel SV TEC
Matchday 24 VV Goes VV Goes 2:1 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 24 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 1:2 VV Dongen Dongen
Matchday 24 JVC Cuijk JVC Cuijk 0:2 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 24 SV Oss '20 SV Oss '20 1:1 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 18 A. Lustenau SC Austria Lustenau 2:1 SV Horn SV Horn
Matchday 36 Birmingham Birmingham City 0:1 Aston Villa Aston Villa
Matchday 1 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 1:0 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 16 FC Atert Bissen FC Atert Bissen 0:3 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 16 FC Koeppchen FC Koeppchen Wormeldange 1:2 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 16 Junglinster FC Jeunesse Junglinster 0:2 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 16 Erpeldange FC 72 Erpeldange 4:0 US Sandweiler Sandweiler
Matchday 16 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 2:1 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
Matchday 16 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 0:0 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
Matchday 4 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 2:1 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 4 CA Fénix CA Fénix 2:0 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 4 River Plate Atletico River Plate Montevideo 1:1 Danubio FC Danubio FC
Matchday 4 Peñarol CA Peñarol 1:0 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 19 Defensores Defensores de Belgrano 2:0 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 19 Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 0:1 Club Ferro Carril Oeste Ferro
Matchday 19 Instituto AC Instituto AC Córdoba 4:0 Club Olimpo Olimpo
Group Stage Magni ÍF Magni Grenivík 2:1 Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 2 Anorthosis Anorthosis Famagusta 1:1 Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
Matchday 2 Alki Oroklini Alki Oroklini 2:1 Ermis Aradippou Ermis Aradippou
Matchday 2 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 0:0 AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 1 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 2:2 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Matchday 1 FC Flora FC Flora Tallinn 2:0 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 17 Tasman United Tasman United 1:3 Eastern Suburbs AFC Eastern Sub.
Matchday 17 W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 3:2 Hamilton Wanderers Hamilton W.
Matchday 17 Team Wellington Team Wellington 1:2 Auckland City FC Auckland City
Matchday 17 Waitakere Utd. Waitakere United 1:4 Canterbury United Canterbury Utd
Matchday 4 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 1:2 Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 4 Pirata Pirata FC 0:0 Universidad San Martín de Porres USM Porres
Matchday 4 Municipal Deportivo Municipal 2:2 Sport Huancayo Sport Huancayo
Matchday 4 Universitario Universitario de Deportes 1:0  Carlos A. Mannucci Mannucci
Matchday 3 Sukhothai FC Sukhothai FC 1:1 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 3 Buriram Utd. Buriram United 2:0 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 3 PTT Rayong PTT Rayong 2:1 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 6 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA 2:3 Selangor FA Selangor FA
Matchday 31 Cliftonville Cliftonville FC 1:0 Institute FC Institute FC
Matchday 31 Coleraine Coleraine FC 0:4 Ballymena United Ballymena
Matchday 31 Dungannon Dungannon Swifts 2:1 Newry City AFC Newry City
Matchday 31 Glentoran Glentoran FC 1:1 Ards FC Ards FC
Matchday 28 Cremonese US Cremonese 1:0 Benevento Calcio Benevento
Matchday 28 Ascoli Ascoli Calcio 1:1 AS Livorno AS Livorno
Matchday 28 Salernitana US Salernitana 1919 0:2 FC Crotone Crotone
Matchday 30 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:1 Robur Siena Siena
Matchday 30 Südtirol FC Südtirol 1:2 AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 30 Ravenna Ravenna FC 3:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 30 Virtus Verona Virtusvecomp Verona 2:1 Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 30 Sambenedettese US Sambenedettese 1:4 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Matchday 30 Imolese Imolese Calcio 1919 1:1 AC Renate Renate
Matchday 30 Fermana Fermana FC 1:0 Rimini FC Rimini
Matchday 30 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:2 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 30 Monza AC Monza 1:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 30 Triestina US Triestina 1:2 Pordenone Calcio Pordenone
Matchday 30 Trapani Trapani Calcio 2:0 Casertana FC Casertana
Matchday 30 Catanzaro US Catanzaro 1:2 Calcio Catania Catania
Matchday 30 Paganese Paganese Calcio 1926 0:0 Reggina 1914 Reggina
Matchday 30 Rende Rende Calcio 1968 0:2 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 30 Siracusa Siracusa Calcio 0:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 30 Monopoli SS Monopoli 1966 0:0 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 30 Potenza Potenza Calcio 1:0 FC Rieti Rieti
Matchday 30 Juve Stabia SS Juve Stabia 2:2 Cavese 1919 Cavese
Matchday 30 Viterbese AS Viterbese Castrense 3:0 SS Matera Calcio Matera
Matchday 4 CDUC CD Universidad Católica 1:0 Unión La Calera La Calera
Matchday 4 CD Everton CD Everton 2:0 Club Deportes Iquique CD Iquique
Matchday 4 U. de Chile Club Universidad de Chile 1:2 Unión Española Española
Matchday 4 Cobresal CD Cobresal 0:0 CSD Colo Colo Colo Colo
Matchday 26 Inegölspor Inegölspor 2:0 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 26 Gaziantepspor Gaziantepspor 0:3 Sariyer Sariyer
Matchday 26 Gümüshanespor Gümüshanespor 0:0 Amed SK Amed SK
Matchday 26 Ankara Demir Ankara Demirspor 2:2 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 26 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 0:2 Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 26 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:0 Samsunspor Samsunspor
Matchday 26 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 1:0 Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 26 Eyüpspor Eyüpspor 7:2 Manisaspor Manisaspor
Matchday 26 Bayrampasa Bayrampasa 2:1 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 26 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 0:0 Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 26 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 1:1 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 26 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 1:2 Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 26 Bandirmaspor Bandirmaspor 1:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 26 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 3:2 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 26 Kirklarelispor Kirklarelispor 1:0 Tokatspor Tokatspor
Matchday 26 BAK FK Baskent Akademi FK 3:1 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 26 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 0:1 Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 26 Pendikspor Pendikspor 0:1 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 29 R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 2:0 AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 29 CD Lugo CD Lugo 1:0 CF Reus Deportiu Reus Deportiu
Matchday 29 Extremadura Extremadura UD 3:0 Córdoba CF Córdoba CF
Matchday 29 Granada CF Granada CF 1:0 Real Zaragoza Real Zaragoza