For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:06:37 PM
last 16
Man City Manchester City 7:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
last 16
Juventus Juventus FC 3:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 28
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:0 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 28
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 28
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 0:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 28
SV Meppen SV Meppen 1:1 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 28
Preußen Münster Preußen Münster 0:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Round of 16 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 5:4 on pens Liverpool FC UEFA U19 Liverpool
Round of 16 Olympique Lyon Olympique Lyon UEFA U19 8:7 on pens Ajax Amsterdam UEFA U19 Ajax
Round of 16 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim UEFA U19 4:2 on pens Dynamo Kyiv UEFA U19 Dynamo Kyiv
Round of 16 FC Barcelona FC Barcelona UEFA U19 3:0 Hertha BSC UEFA U19 Hertha BSC
Matchday 18 Dijon FCO Dijon 0:4 Paris Saint-Germain Paris SG
Group Stage Olimpia Olimpia Asunción 1:1 Universidad Concepción UdeConce
group stage Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 3:0 FBC Melgar FBC Melgar
group stage Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 3:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 19 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 1:0 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 19 Agropecuario Argentino Agropecuario 2:0 Club Atlético Platense Platense
Matchday 22 Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 0:0 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Matchday 22 Defensa Defensa y Justicia 3:2 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 7 Bogotá FC Bogotá FC 1:1 Deportivo Pereira Pereira
Quarter-Finals FK Partizani FK Partizani 1:2 FC Luftëtari FC Luftëtari
Quarter-Finals KF Teuta KF Teuta 2:2 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 26 El Gouna El Gouna FC 1:2 Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 25 Smouha Smouha SC 0:1 Ismaily SC Ismaily
Matchday 17 Stade Tunisien Stade Tunisien 0:0 Club Africain Tunis Club Africain
Quarter-Finals CS Constantine CS Constantine 1:1 MC Oran MC Oran
Quarter-Finals Odra Opole Odra Opole 0:2 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 25 East Fife East Fife FC 1:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Matchday 37 Blackburn Blackburn Rovers 3:0 Wigan Athletic Wigan
Matchday 37 Bristol City Bristol City 1:1 Ipswich Town Ipswich
Matchday 37 Sheffield Utd. Sheffield United 2:0 Brentford FC Brentford
Matchday 37 Bolton Bolton Wanderers 0:2 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 37 Reading Reading FC 0:3 Leeds United Leeds
Matchday 16 Berwick Rangers Berwick Rangers FC 1:2 Queen's Park FC Queen's Park
quarter-finals Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 2:1 Partick Thistle FC Partick Thistle
quarter-finals Rangers Rangers FC 0:2 Aberdeen FC Aberdeen FC
Group Stage SD Luneng Shandong Luneng Taishan 2:2 Kashima Antlers Kashima Antlers
Group Stage Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 2:1 Melbourne Victory Melbourne
Group Stage Daegu FC Daegu FC 3:1 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Group Stage Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 1:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Group Stage Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 1:0 Al-Ahli Jeddah Ahli
Group Stage Esteghlal FC Esteghlal FC 1:1 Al-Ain FC Al-Ain FC
Group Stage Hilal Al-Hilal Riyadh 3:1 Al Duhail Sports Club Al Duhail
Group Stage Al Sadd Al Sadd Sports Club 1:0 Persepolis FC Persepolis
Group Stage Shan Utd. Shan United FC 1:3 Persija Jakarta Persija Jakarta
Group Stage Binh Duong BECAMEX Binh Duong 1:3 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC
Group Stage Nagaworld FC Nagaworld FC 2:1 Yangon United FC Yangon Utd.
Group Stage Tampines Rovers Tampines Rovers FC 1:1 Ha Noi T&T FC Ha Noi FC
Group Stage Malkiya Club Malkiya Club 0:0 Al-Ahed Al-Ahed
Group Stage Al-Qadsia SC Al-Qadsia SC 2:0 Al-Suwaiq Al-Suwaiq
Quarter-Finals Debrecen Debreceni VSC 1:0 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Group Stage KR Reykjavík KR Reykjavík 0:0 Fylkir Reykjavík Fylkir
Matchday 37 Gillingham FC Gillingham FC 0:1 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 37 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 4:1 Southend United Southend United
Matchday 37 Plymouth Plymouth Argyle 2:1 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 37 Blackpool Blackpool FC 1:1 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 37 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:0 Peterborough United Peterborough
Matchday 37 Rochdale Rochdale AFC 0:0 Oxford United Oxford United
Matchday 37 Walsall Walsall FC 2:3 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 37 Coventry Coventry City 2:1 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 37 Bradford Bradford City 0:1 Luton Town Luton
Matchday 37 Barnsley FC Barnsley FC 0:0 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 37 Wycombe Wycombe Wanderers 1:3 Accrington Stanley Accrington
Matchday 37 Charlton Charlton Athletic 2:1 Burton Albion Burton Albion
Matchday 37 Cambridge Utd. Cambridge United 0:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 37 Carlisle United Carlisle United 1:3 Notts County Notts County
Matchday 37 Crawley Town Crawley Town 0:0 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 37 Colchester Utd. Colchester United 0:3 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 37 Stevenage Stevenage FC 2:0 Swindon Town Swindon Town
Matchday 37 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 4:1 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 37 Northampt. Town Northampton Town 1:0 Newport County Newport County
Matchday 37 Port Vale Port Vale FC 3:0 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 37 Morecambe FC Morecambe FC 4:2 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 37 Lincoln City Lincoln City 2:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 38 Fylde AFC Fylde 4:2 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 38 Aldershot Town Aldershot Town 1:2 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 38 Barnet Barnet FC 1:1 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 38 Bromley Bromley FC 3:3 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 38 Dover Athletic Dover Athletic 1:1 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 38 Eastleigh FC Eastleigh FC 2:0 Maidstone United Maidstone
Matchday 38 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 3:0 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 38 Havant & Water. Havant & Waterlooville FC 3:0 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 38 Solihull Moors Solihull Moors 1:0 Gateshead FC Gateshead FC
Matchday 38 Sutton Utd Sutton United 0:3 Braintree Town Braintree
Matchday 38 Wrexham Wrexham AFC 1:3 Barrow AFC Barrow
Matchday 24 Ross County Ross County FC 2:1 Falkirk FC Falkirk FC
Matchday 4 Örebro SK U21 Örebro SK U21 3:0 Degerfors IF U21 Degerfors U21
Quarter-Finals MSK Zilina MSK Zilina 4:1 MFK Skalica MFK Skalica
Quarter-Finals FK Senica FK Senica 5:1 FC Nitra FC Nitra
Matchday 29 B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 1:3 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 24 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 5:0 TSG Balingen TSG Balingen
Matchday 24 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 2:2 VfB Stuttgart II Stuttgart II
Matchday 24 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 1:0 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 24 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 1:1 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 24 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 1:5 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 24 Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 1:1 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 15 Luzern U21 FC Luzern U21 2:0 SC Goldau SC Goldau
Matchday 20 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 0:4 Hassia Bingen Hassia Bingen
Matchday 23 Shahrdari Bam Shahrdari Bam 0:0 Damash Gilan FC Damash Gilan
Matchday 23 Moghavemat Moghavemat Tehran 0:1 Khosheh Talaei Saveh Khosheh Talaei
Matchday 23 Caspian Qazvin Caspian Qazvin FC 0:2 Foolad Novin Foolad Novin
Matchday 23 Sardar Bukan Sardar Bukan FC 2:1 Mes Novin Kerman Mes Novin
Matchday 23 Sh. Hamedan Shahrdari Hamedan 1:0 Iranjavan FC Iranjavan FC
Matchday 23 Esteghlal Ahvaz Esteghlal Ahvaz 3:1 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran
Matchday 5 CD El Nacional CD El Nacional 1:1 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
Quarter-Finals Gibraltar Utd. Gibraltar United FC 4:2 FC Olympique 13 FC Olympique
Quarter-Finals St Joseph's FC St Joseph's FC 1:4 Mons Calpe SC Mons Calpe
Matchday 10 Banants U18 Banants Erewan U18 7:0 FC Lokomotiv Yerevan U18 Lokomotiv U18
Group Stage Persikabo Persikabo 0:0 Persebaya Surabaya Persebaya
Group Stage Persib Bandung Persib Bandung 4:0 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 21 Hibernians FC Hibernians FC 2:2 Sliema Wanderers Sliema Wander.
Group Stage Rappr. Serie D Rappresentativa Serie D 1:1 China U20 China U20
group stage Livorno U19 Livorno Primavera 2:1 Atlantida Sport Club Youth Atlantida Sport
group stage Benevento U19 Benevento Primavera 0:0 Pontedera Giovanili Pontedera Gio
group stage Milan U19 Milan Primavera 1:0 Berekum Chelsea Youth Berekum Chelsea
group stage Spezia U19 Spezia Primavera 2:1 US Carrarese Berretti Carrarese U19
group stage Perugia U19 Perugia Primavera 2:1 Westchester United New York Westchester UNY
group stage Genoa U19 Genoa Primavera 3:2 FK Dukla Prag U19 Dukla Prag U19
Group Stage SPAL U19 SPAL Primavera 2:0 Salernitana Primavera Salernitana U19
group stage Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 1:0 FK RFS II RFS II
group stage Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 2:2 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
Matchday 24 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 1:2 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Matchday 8 ATK II ATK II 1:2 Chhinga Veng FC Chhinga Veng FC
Semi-Finals FC Goa FC Goa 0:1 Mumbai City FC Mumbai City
Italy U15 Italy U15 2:1 Austria U15 Austria U15
Belgium U16 Belgium U16 0:1 Hungary U16 Hungary U16