For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:50:19 PM
Matchday 22 Buitenpost VV Buitenpost 1:4 WHC Wezep WHC Wezep
Matchday 22 ACV Assen ACV Assen 1:1 VV Berkum Berkum
Matchday 22 AZSV Aalten AZSV Aalten 2:2 VV Staphorst Staphorst
Matchday 22 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:1 VV DETO Twenterand DETO
Matchday 22 Genemuiden SC Genemuiden 1:3 VV Duno Doorwerth VV Duno
Matchday 22 Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 0:0 SV Urk SV Urk
Matchday 22 SDC Putten SDC Putten 1:2 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
Matchday 22 CSV Apeldoorn CSV Apeldoorn 1:0 SVZW Wierden SVZW Wierden
Matchday 22 Achilles Veen Achilles Veen 0:0 SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
Matchday 22 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 0:4 AVV Swift Swift
Matchday 22 RKAV Volendam RKAV Volendam 2:0 VV Smitshoek Smitshoek
Matchday 22 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 1:3 FC 's-Gravenzande Gravenzande
Matchday 22 SV Nootdorp SV Nootdorp 0:1 FC Rijnvogels Rijnvogels
Matchday 22 Spijkenisse VV Spijkenisse 3:1 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 22 Xerxes DZB Xerxes DZB 1:2 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 26
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:1 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 26
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:1 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 26
FC Augsburg FC Augsburg 3:1 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 26
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 5:2 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 26
Hertha BSC Hertha BSC 2:3 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 26
Hamburger SV Hamburger SV 2:3 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 26
SV Sandhausen SV Sandhausen 4:0 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 26
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:1 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 29
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:0 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 29
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:0 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 29
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 29 SF Lotte Sportfreunde Lotte 0:2 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 29
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 3:1 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 29
VfR Aalen VfR Aalen 1:1 FSV Zwickau FSV Zwickau
Group Stage FC Platinum FC Platinum 1:2 Esperance Tunis Esperance
Group Stage TP Mazembe TP Mazembe 2:0 CS Constantine CS Constantine
Group Stage Club Africain Club Africain Tunis 1:0 Ismaily SC Ismaily
Group Stage Lobi Stars Lobi Stars FC 2:0 ASEC Mimosas ASEC Mimosas
Group Stage Wydad AC Wydad Casablanca 1:0 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Group Stage Horoya AC Horoya AC 2:1 Orlando Pirates Orlando Pirates
Group Stage El Ahly El Ahly Cairo 3:0 JS Saoura JS Saoura
Group Stage Simba SC Simba SC 2:1 AS Vita Club Kinshasa AS Vita Club
Matchday 31 Bournemouth AFC Bournemouth 2:2 Newcastle United Newcastle
Matchday 31
Burnley Burnley FC 1:2 Leicester City Leicester
Matchday 31 West Ham West Ham United 4:3 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 28 SD Huesca SD Huesca 1:3 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 28
Real Madrid Real Madrid 2:0 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 28 Athletic Athletic Bilbao 2:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 28 CD Leganés CD Leganés 0:2 Girona FC Girona
Matchday 28 Sassuolo US Sassuolo 3:5 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 28 SPAL SPAL 2:1 AS Roma AS Roma
Matchday 28 Torino Torino FC 2:3 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 29 SCO Angers SCO Angers 0:0 SC Amiens SC Amiens
Matchday 29 SM Caen SM Caen 0:5 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 29 Guingamp EA Guingamp 1:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 29 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 2:2 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 20 Ural II Ural Ekaterinburg II 2:6 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 20 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 2:1 FK Rostov II Rostov II
Matchday 20 Spartak II Spartak Moskow II 5:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 20 Orenburg FK Orenburg 1:0 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
Matchday 20 Ural Ural Yekaterinburg 0:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 20 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:2 FK Rostov Rostov
Matchday 20 Arsenal Tula Arsenal Tula 2:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 26 Konyaspor U21 Konyaspor U21 1:0 Caykur Rizespor U21 C. Rizespor U21
Matchday 26 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21 2:5 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21
Matchday 26 BB Erzurum U21 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 2:0 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21
Matchday 26 Besiktas U21 Besiktas JK U21 0:0 Göztepe U21 Göztepe U21
Matchday 26 Konyaspor Konyaspor 0:2 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 26 Akhisarspor Akhisarspor 2:3 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 26 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 0:1 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 26
Antalyaspor Antalyaspor 3:0 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 26
Besiktas Besiktas JK 1:0 Göztepe Göztepe
Matchday 26 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 2:2 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
Matchday 26 Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:1 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 26 C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 3:3 Konyaspor U19 Konyaspor U19
Matchday 26 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 2:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
Matchday 26 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 0:1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 26 Göztepe U19 Göztepe U19 2:3 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 26 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 2:0 Akhisarspor U19 Akhisarspor U19
Matchday 26 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 2:0 Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 26 Heerenveen SC Heerenveen 0:3 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 26 NAC Breda NAC Breda 0:4 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 26
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:3 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 26 Heracles Almelo Heracles Almelo 3:2 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 25
FC Sion FC Sion 3:0 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 25
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 0:2 FC Lugano FC Lugano
Matchday 2 FC Viitorul FC Viitorul 0:1 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 2 D. Calarasi Dunarea Calarasi 1:2 CSM Politehnica Iași CSM Poli Iași
Matchday 30 Aberdeen FC Aberdeen FC 1:1 Livingston FC Livingston FC
Matchday 30 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 30 Hibernian FC Hibernian FC 2:0 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 30 Rangers Rangers FC 1:1 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 22 Chornomorets Chornomorets Odessa 0:3 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
Matchday 22 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 0:1 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 22 PAE Chania PAE Chania 1:0 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 22 AO Trikala AO Trikala 1:0 AO Platanias Platanias
Matchday 25 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 0:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 25 Panetolikos Panetolikos GFS 1:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 25 PAS Giannina PAS Giannina 0:0 AE Larisa AE Larisa
final KV Mechelen KV Mechelen 2:1 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 25 Dessel Sport KFC Dessel Sport 0:0 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 25 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 1:2 FC Rupel Boom Rupel Boom
Matchday 25 SK Deinze KMSK Deinze 5:0 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 25 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 2:1 RSC Chatelet-Farciennes RSC Chatelet
Matchday 25 RFC Seraing RFC Seraing 1:1 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 25 RWDM RWD Molenbeek (2015) 4:3 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 24 Dikkelvenne SC Dikkelvenne 0:2 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 24 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 5:0 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 24 Tempo Overijse Tempo Overijse 0:1 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 24 KSK Ronse KSK Ronse 1:0 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 24 RC Hades RC Hades 3:1 Spouwen Mopertingen Spouwen-Moper
Matchday 24 Heur Tongeren KFC Heur Tongeren 0:3 Koninklijke Sporting Hasselt KS Hasselt
Matchday 24 Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 0:1 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 24 Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 1:1 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 24 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 1:0 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 24 Berchem Sport Berchem Sport 1:1 KSC City Pirates City Pirates
Matchday 25 La Louvière RAAL La Louvière 2:1 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 25 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 3:0 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 25 RFC Meux RFC Meux 0:0 RFC Wallonia Walhain WalloniaWalhain
Matchday 25 RUW Ciney RUW Ciney 2:0 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 25 Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 3:1 Solières Sport Solières
Matchday 25 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 1:1 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 25 Slovácko 1.FC Slovácko 0:0 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 25 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 25 Sparta Praha AC Sparta Praha 2:1 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 27 FK Zemun FK Zemun 0:1 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 27 Partizan FK Partizan Belgrade 1:3 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 27 Radnik FK Radnik Surdulica 1:0 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 27 Macva FK Macva Sabac 2:1 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 25 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 3:1 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 25 Hajduk Split HNK Hajduk Split 3:0 NK Rudes NK Rudes
Matchday 9 Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 0:0 FC Espoo U19 FC Espoo U19
Matchday 9 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 2:1 HJK Helsinki U19 HJK U19
Matchday 9 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 3:0 Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
Matchday 9 SJK U19 SJK Seinäjoki U19 3:1 FC Inter Turku U19 FC Inter U19
Matchday 9 TPS U19 Turun Palloseura U19 12:0 Tampereen Pallo-Veikot U19 TPV U19
Matchday 9 Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 3:1 FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
Matchday 9 Lohjan U19 Lohjan Pallo U19 0:0 Janakkalan Palloseura U19 JanPa U19
Matchday 9 FC Honka U19 FC Honka U19 2:3 Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
Matchday 9 Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 4:2 Järvenpään Palloseura U19 JäPs U19
Round of 16 FC Haka FC Haka 0:1 Rovaniemen Palloseura RoPS
Round of 16 FC KTP FC KTP 0:2 Ilves Tampere Ilves
Round of 16 AC Oulu AC Oulu 0:1 FC Honka FC Honka
Round of 16 TPV Tampereen Pallo-Veikot 0:2 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Round of 16 FC Kiisto FC Kiisto Vaasa 0:5 FC Lahti FC Lahti
First Round Harjun Potku Harjun Potku 0:4 Jyväskylän Komeetat Komeetat
First Round SC Riverball SC Riverball 2:3 AC Barca AC Barca
Matchday 26 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 1:3 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 26 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 0:1 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 26 Legia Warszawa Legia Warszawa 1:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 26 FK Vereya FK Vereya Stara Zagora 3:4 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 26 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 6:0 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
Matchday 26 CSKA Sofia CSKA Sofia 2:0 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 21 PFC Montana PFC Montana 1:2 PFK Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
Matchday 21 C. Balchik Chernomorets Balchik 1:3 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 21 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 1:1 OFK Pomorie Pomorie
Matchday 21 PFK Nesebar PFK Nesebar 0:0 FK Botev Galabovo B. Galabovo
Matchday 21 Litex Lovetch FC Litex Lovetch 2:0 Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 23 NK Celje NK Celje 4:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 23 NS Mura NS Mura 5:0 NK Krsko NK Krsko
Matchday 23 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 0:0 NK Maribor NK Maribor
Matchday 25 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 3:2 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 25 Ferencváros Ferencvárosi TC 2:0 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 25 Újpest FC Újpest FC 1:0 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 25 Honvéd Budapest Honvéd FC 3:0 Paksi FC Paksi FC
Matchday 25 Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:0 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 25 Debrecen Debreceni VSC 1:0 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 1 SKF Sered SKF Sered 1:4 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 1 MSK Zilina MSK Zilina 4:0 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 1 AS Trencin AS Trencin 0:1 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 1 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 3:2 FK Senica FK Senica
Matchday 1 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 1:1 FC Nitra FC Nitra
Matchday 24 E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 0:1 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 24 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 2:1 TuS 1860 Pfarrkirchen Pfarrkirchen
Matchday 24 TSV Neuried TSV Neuried 1:1 FC Moosinning FC Moosinning
Matchday 24 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 1:2 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 24 Simbach ASCK Simbach 1:2 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 18 Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 2:0 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 18 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 1:2 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 18 Sondershausen Eintracht Sondershausen 3:1 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 18 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:0 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 18 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 3:0 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 19 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 1:0 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 19 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 4:0 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 19 Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 0:1 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
Matchday 19 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 2:1 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 25 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 1:2 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 19 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 1:0 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
Matchday 19 FC Grimma FC Grimma 1:0 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 19 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 2:2 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 19 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 3:1 SSV Markranstädt Markranstädt
Matchday 19 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 1:0 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 21 Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 4:0 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 21 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 0:5 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 21 Oldenburger SV Oldenburger SV 7:1 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
Matchday 21 TSV Travemünde TSV Travemünde 2:1 TSG Concordia Schönkirchen C. Schönkirchen
Matchday 20 Rostocker FC Rostocker FC 1895 0:2 MSV Pampow MSV Pampow
Matchday 20 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 2:3 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
Matchday 20 TSV Bützow TSV Bützow 2:1 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 20 SV Pastow SV Pastow 2:0 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 20 FSV Malchin FSV Malchin 2:1 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 20 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 1:7 Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 23 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 1:2 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 25 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 1:2 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 25 1.FC Passau 1.FC Passau 2:1 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 25 SV Donaustauf SV Donaustauf 1:2 SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
Matchday 25 SV Hutthurm SV Hutthurm 1:5 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 25 ASV Cham ASV Cham 6:0 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 25 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 0:0 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 24 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 2:0 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 24 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 1:3 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 24 SpVgg Wirges SpVgg EGC Wirges 1:0 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 24 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 4:3 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 24 TuS Mayen TuS Mayen 2:2 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 25 VfB Marburg VfB Marburg 2:3 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
Matchday 25 FSV Fernwald FSV Fernwald 1:0 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 25 Langenaubach SSV Langenaubach 2:0 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
Matchday 19 Sindelfingen VfL Sindelfingen 2:2 Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
Matchday 19 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 3:1 VfL Nagold VfL Nagold
Matchday 19 TSG Tübingen TSG Tübingen 1:1 FV Löchgau FV Löchgau
Matchday 19 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 3:0 Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Matchday 19 Olymp. Laupheim FV Olympia Laupheim 1:3 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 19 SKV Rutesheim SKV Rutesheim 5:1 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 19 Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 0:1 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Matchday 19 GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 0:5 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 19 Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 3:1 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 19 FSV Bernau FSV Bernau 4:0 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 19 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 2:4 SV Victoria Seelow Victoria Seelow
Matchday 19 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 3:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 19 BSC Preußen 07 BSC Preußen 07 Blankenfelde-Mahlow 1:0 Union Klosterfelde U. Klosterfelde
Matchday 19 Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 2:2 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
Matchday 21 Gettorfer SC Gettorfer SC 1:1 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 21 Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 3:2 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Matchday 21 TSV Altenholz TSV Altenholz 2:2 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
Matchday 22 SG Kirchheim SG HD-Kirchheim 0:1 FC Heidelsheim FC Heidelsheim
Matchday 22 SV Schwetzingen SV 98 Schwetzingen 0:2 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
Matchday 21 Alem. Haibach Alemannia Haibach 3:1 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 21 TuS Röllbach TuS Röllbach 1:2 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 20 SC Melle 03 SC Melle 03 4:0 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
Matchday 20 MTV Almstedt MTV Almstedt 0:3 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 23 Duisburger SV Duisburger SV 1900 1:0 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 24 FV Eppelborn FV Eppelborn 2:1 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 24 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 5:0 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 24 SF Köllerbach SF Köllerbach 3:0 SG Rehlingen-Fremersdorf SG Rehlingen
Matchday 24 FC Homburg II FC 08 Homburg II 4:5 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Semi-Finals Bremer SV Bremer SV 4:0 SC Borgfeld SC Borgfeld
Matchday 23 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 1:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 23 Aldosivi Club Atlético Aldosivi 3:0 Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 23 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 2:0 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 23 CA Unión Club Atlético Unión 3:0 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 23 San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 2:3 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 20 Platense Club Atlético Platense 3:0 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Matchday 11 Morelia Club Atlético Morelia 1:1 Lobos BUAP Lobos
Matchday 11 Puebla FC Puebla FC 1:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 3 Chicago Fire Chicago Fire FC 2:4 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 3 Columbus Crew Columbus Crew SC 1:0 FC Dallas FC Dallas
Matchday 3 Houston Houston Dynamo 3:2 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 3 NY Red Bulls New York Red Bulls 4:1 San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 3 Orlando City SC Orlando City SC 1:3 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 7 ASC San Diego ASC San Diego 1:0 Temecula FC Temecula
Matchday 8 Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF 3:1 Universitario Popayán Uni. Popayán
Matchday 8 Valledupar FCR Valledupar 1:1 Atlético FC Atlético FC
Matchday 8 CF Barranquilla CF Barranquilla 2:0 Real San Andrés Real San Andrés
Matchday 10 Indep. Medellín Independiente Medellín 2:2 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 10 Deportivo Cali Deportivo Cali 0:1 CD América de Cali CD América
Matchday 10 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 2:2 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 4 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2:3 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 4 Yokohama FC Yokohama FC 1:2 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 4 FC Ryukyu FC Ryukyu 2:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 2 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:0 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 2 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 0:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 2 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 1:0 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 24 Al-Hazm Al-Hazm 0:3 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 24 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 0:4 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 12 Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 2:2 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 12 Atlante CF Atlante 1:2 Celaya FC Celaya
Matchday 12 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 1:0 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 22 Newcastle Newcastle United Jets 2:3 Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 22 Melbourne Melbourne Victory 2:1 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 22 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 1:0 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 22 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 1:1 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
Matchday 22 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 1:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 FK MDK U17
Matchday 22 GOSK U17 NK GOSK Gabela U17 2:0 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 23 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:3 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 23 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 0:1 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 25 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 1:0 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 3 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 2:0 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 3 Suduva Suduva Marijampole 1:0 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 18 Velez Mostar FK Velez Mostar 2:0 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 18 HNK Capljina HNK Capljina 1:0 NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
Matchday 18 Bosna Visoko NK Bosna Visoko 1:1 NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
Matchday 18 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 2:0 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Matchday 18 NK Novi Travnik NK Novi Travnik 1:1 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 18 NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 1:0 NK Vitez NK Vitez
Matchday 18 Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 2:1 FK Igman Konjic Igman Konjic
Quarter-Finals Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel 1:2 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 18 Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 3:1 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 18 Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 1:0 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 18 Tekstilac FK Tekstilac Derventa 1:0 FK Slavija Sarajevo Slavija S.
Matchday 18 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 1:1 OFK Sloga Gornje Crnjelovo OFK Sloga
Matchday 18 Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 1:1 FK Drina Zvornik Drina Zvornik
Matchday 18 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 4:0 FK Sloboda Mrkonjic Grad Mrkonjic
Matchday 22 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 1:1 Olympique Safi OC Safi
Matchday 22 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 0:0 FUS Rabat FUS Rabat
Matchday 26 El Masry El Masry SC 4:2 Smouha SC Smouha
Matchday 2 Charlotte Ind. Charlotte Independence 2:3 Indy Eleven Indy Eleven
Matchday 2 ATL UTD 2 Atlanta United 2 0:1 Louisville City FC Louisville City
Matchday 2 Real Monarchs Real Monarchs SLC 0:0 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 2 Reno FC Reno 1868 FC 2:1 Austin Bold FC Bold FC
Matchday 3 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 2:0 Incheon United Incheon Utd.
Matchday 3 FC Seoul FC Seoul 0:0 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 3 Seongnam FC Seongnam FC 2:1 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 19 NK Radomlje NK Radomlje 0:3 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 19 ND Ilirija ND Ilirija 1911 1:1 NK Dekani NK Dekani
Matchday 19 NK Krka NK Krka 2:2 NK Brda NK Brda
Matchday 19 NK Dob NK Roltek Dob 0:1 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 19 NK Rogaska NK Rogaska 1:1 NK Ankaran Hrvatini NK Ankaran
Matchday 19 NK Bilje Vitanest Bilje 0:2 NK Bravo NK Bravo
Matchday 19 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 1:0 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 4 Rustavi FC Rustavi 1:1 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 4 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1:0 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 3 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa (2017-2019) 3:2 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 3 Suwon FC Suwon FC 2:1 Ansan Greeners Ansan Greeners
Second Round Yeoju Citizen Yeoju Citizen 0:2 Andong Science College Andong College
Second Round Mokpo Hospital Mokpo Christian Hospital 1:6 Hwaseong FC Hwaseong FC
Second Round Nowon Utd. Seoul Nowon United 1:3 AET Soongsil University Soongsil Univ.
Second Round Yong In Uni Yong In University 3:1 SMC Engineering SMC Engineering
Second Round Gimhae Univ. Gimhae University 1:2 Yeungnam University Yeungnam Uni
Second Round Honam Uni Honam University 6:5 on pens Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek
Second Round Paju Citizen Paju Citizen 3:1 Gwangju University Gwangju Uni
Second Round Yangpyeong FC Yangpyeong FC 3:0 University of Ulsan Ulsan Uni
Second Round Jeonju Uni Jeonju University 1:0 Catholic Kwandong University C. Kwandong Uni
Second Round Dong-Eui Uni Dong-Eui University 2:3 Hanyang University Hanyang Univ.
Second Round Incheon Uni. Incheon National University 1:0 AET Kyung Hee University Kyung Hee Univ.
Second Round Siheung City Siheung City 0:1 Jeonju Citizen Jeonju Citizen
Second Round Yonsei Univ. Yonsei University 3:1 Dongguk University Dongguk Uni
Second Round Chungju Citizen Chungju Citizen 5:0 FC Dongwoo FC Dongwoo
Second Round Cheongju FC Cheongju FC 3:0 Chung-Ang University Chung-Ang Uni
Matchday 1 Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 0:0 Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
Matchday 1 Changwon FC Changwon FC 2:2 Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
Matchday 1 Cheonan City Cheonan City 2:1 Mokpo City Mokpo City
Matchday 1 Gimhae FC Gimhae FC 1:2 Gangneung City Gangneung City
Matchday 29 Arbroath Arbroath FC 2:1 East Fife FC East Fife
Matchday 29 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 2:1 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 29 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 0:1 Stranraer FC Stranraer
Matchday 25 Noordwijk VV Noordwijk 0:1 FC Lisse FC Lisse
Matchday 25 SteDoCo VV SteDoCo 4:0 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 25 Ajax Amateurs Ajax Amateurs 3:1 HSV Hoek Hoek
Matchday 25 DVS '33 DVS '33 Ermelo 1:1 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 25 ASWH ASWH Ambacht 2:3 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 25 Quick Boys Quick Boys 5:0 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 25 ONS Sneek ONS Sneek 4:3 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 25 Groningen U21 FC Groningen U21 3:1 ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
Matchday 25 De Dijk ASV De Dijk 0:1 VV Eemdijk VV Eemdijk
Matchday 25 Volendam U21 FC Volendam U21 1:2 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 38 Leeds Leeds United 0:1 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 38 Aston Villa Aston Villa 3:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 38 Brentford Brentford FC 0:1 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 38 Hull City Hull City 2:2 Queens Park Rangers QPR
Matchday 38 Ipswich Ipswich Town 1:1 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 38 Preston NE Preston North End 1:0 Birmingham City Birmingham
Matchday 38 Rotherham Rotherham United 1:2 Norwich City Norwich
Matchday 38 Sheff Wed Sheffield Wednesday 4:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 38 Stoke City Stoke City 0:0 Reading FC Reading
Matchday 38 Wigan Wigan Athletic 5:2 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 29 Queen's Park Queen's Park FC 4:1 Elgin City FC Elgin City
Matchday 29 Annan Athletic Annan Athletic FC 3:1 Edinburgh City FC Edinburgh City
Matchday 29 Clyde FC Clyde FC 3:1 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 11 CD Capiatá Deportivo Capiatá 1:3 Sportivo Luqueño Luqueño
Matchday 11 River Plate River Plate Asunción 1:1 Club Nacional Asunción Nacional
Matchday 5 Danubio FC Danubio FC 2:0 Club Nacional Nacional
Matchday 5 Boston River Club Atlético Boston River 1:3 CA Fénix CA Fénix
Matchday 5 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 6:2 Defensor Sporting Club Defensor
group stage Grótta ÍF Grótta 1:1 Keflavík ÍF Keflavík ÍF
Group Stage Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 0:1 Fylkir Reykjavík Fylkir
group stage Breidablik Breidablik Kópavogur 1:2 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Group Stage Njardvik UMF Njardvik 1:2 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Group Stage Fram Reykjavík Fram Reykjavík 6:3 HK Kópavogs HK Kópavogs
group stage Haukar Haukar Hafnarfjördur 1:3 Víkingur Reykjavík Víkingur
Group Stage Thór Thór Akureyri 1:3 UMF Grindavík Grindavík
Group Stage Magni ÍF Magni Grenivík 1:4 ÍA Akranes ÍA Akranes
Matchday 3 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 1:0 AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 3 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 3:1 AEL Limassol AEL Limassol
Matchday 2 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 0:4 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Matchday 2 Kuressaare FC Kuressaare 0:1 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 2 Kalev Kalev Tallinn 0:4 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 2 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 1:0 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 2 JK Welco Tartu JK Welco 2:4 Tallinn JK Legion TJK Legion
Matchday 2 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 0:6 FC Nomme United Nomme United
Matchday 2 Kalju FC U21 Kalju FC U21 0:1 FC Helios Voru FC Helios Voru
Matchday 18 Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 3:0 Southern United Southern United
Matchday 5 Sport Boys Sport Boys Callao 0:0 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
Matchday 5 Unión Comercio CD Unión Comercio 0:0 Universidad San Martín de Porres USM Porres
Matchday 4 Chiangmai FC Chiangmai FC 2:1 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 4 Suphanburi FC Suphanburi FC 3:0 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 4 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 2:3 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 4 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 0:0 Trat FC Trat FC
Matchday 3 Geylang Geylang International 0:1 Tampines Rovers Tampines Rovers
Matchday 3 Hougang Utd. Hougang United FC 5:1 Warriors FC Warriors FC
Matchday 38 Bristol Rovers Bristol Rovers 0:0 Charlton Athletic Charlton
Matchday 38 Southend United Southend United 0:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 38 Oxford United Oxford United 1:0 Bradford City Bradford
Matchday 38 Portsmouth Portsmouth FC 2:0 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 38 Peterborough Peterborough United 1:2 Coventry City Coventry
Matchday 38 Fleetwood Fleetwood Town 2:0 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 38 Sunderland Sunderland AFC 2:1 Walsall FC Walsall
Matchday 38 Shrewsbury Shrewsbury Town 2:1 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 38 Luton Luton Town 2:2 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 38 Burton Albion Burton Albion 3:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 38 Exeter City Exeter City 3:0 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 38 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 6:1 Crawley Town Crawley Town
Matchday 38 Notts County Notts County 0:0 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 38 Swindon Town Swindon Town 0:0 Port Vale FC Port Vale
Matchday 38 Yeovil Town