For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:27:09 PM
Matchday 22 SP Silvolde Sportclub Silvolde 1:4 AWC Wijchen AWC
Matchday 22 RKHVV Huissen RKHVV Huissen 0:3 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 22 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 3:2 VV De Bataven Gendt De Bataven
Matchday 22 Be Quick 1887 Be Quick 1887 4:1 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 22 RKVV DEM RKVV DEM 1:0 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 22 Purmersteijn VPV Purmersteijn 1:0 VV Hoogland Hoogland
Matchday 26 Wedeler TSV Wedeler TSV 2:0 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 26 SC Condor SC Condor 0:6 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 26 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 1:1 Altona 93 Altona 93
Matchday 26 Concordia Concordia Hamburg 1:1 FC Süderelbe FC Süderelbe
Matchday 26 TSV Sasel TSV Sasel 2:0 HEBC Hamburg HEBC Hamburg
Matchday 26
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:3 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 26
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:0 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 26
Bayern Munich Bayern Munich 6:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 26
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 3:1 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 26
SC Paderborn SC Paderborn 07 3:1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 29
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 0:2 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 29
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 3:0 SV Meppen SV Meppen
Matchday 31 Fulham Fulham FC 1:2 Liverpool FC Liverpool
Matchday 31
Everton Everton FC 2:0 Chelsea FC Chelsea
Matchday 28 SD Eibar SD Eibar 1:2 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 28 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 0:1 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 28
Valencia Valencia CF 0:0 Getafe CF Getafe
Matchday 28 Villarreal Villarreal CF 3:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 28 Real Betis Real Betis Balompié 1:4 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 19 FC Ordino FC Ordino 4:0 FC Encamp FC Encamp
Matchday 19 Sant Julia UE Sant Julia 2:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 19 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:1 UE Engordany UE Engordany
Matchday 19 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 2:1 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 28 Genoa Genoa CFC 2:0 Juventus FC Juventus
Matchday 28 Atalanta Atalanta BC 1:1 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 28 FC Empoli FC Empoli 2:1 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 28
Lazio SS Lazio 4:1 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 28
SSC Napoli SSC Napoli 4:2 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 28
AC Milan AC Milan 2:3 Inter Milan Inter
Matchday 29 Olympique Lyon Olympique Lyon 3:2 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 29 Reims Stade Reims 1:0 FC Nantes FC Nantes
Matchday 29 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 29 Paris SG Paris Saint-Germain 3:1 Olympique Marseille Marseille
Matchday 20 Ufa II FK Ufa II 1:0 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 20 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 1:3 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 20 Ufa FK Ufa 0:1 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 20 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:0 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 20 Spartak Moscow Spartak Moscow 1:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 22
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:0 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 22
Rapid Vienna Rapid Vienna 2:2 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 22
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 22
SCR Altach SC Rheindorf Altach 1:2 LASK LASK
Matchday 22
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 0:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 22
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 2:2 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 26 Kayserispor U21 Kayserispor U21 0:1 Istanbul Basaksehir FK U21 Basaksehir U21
Matchday 26 Bursaspor U21 Bursaspor U21 1:1 Galatasaray SK U21 Galatasaray U21
Matchday 26 Y. Malatya U21 Yeni Malatyaspor U21 2:2 MKE Ankaragücü U21 Ankaragücü U21
Matchday 26 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21 3:0 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21
Matchday 26 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 3:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 26 Kayserispor Kayserispor 1:1 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
Matchday 26 Bursaspor Bursaspor 2:3 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 26
VVV-Venlo VVV-Venlo 0:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 26 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:0 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 26 FC Groningen FC Groningen 1:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 26 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 0:2 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 25
FC Basel FC Basel 1893 2:2 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 25
FC Thun FC Thun 1:1 FC Luzern FC Luzern
Matchday 25
FC Zürich FC Zürich 2:1 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 0:2 FCSB FCSB
Matchday 26 Desportivo Aves Desportivo Aves 0:1 GD Chaves Chaves
Matchday 26 Nacional CD Nacional 0:1 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 26 Moreirense Moreirense FC 0:4 SL Benfica Benfica
Matchday 26 Tondela CD Tondela 1:1 CD Feirense Feirense
Matchday 2 Gaz Metan Gaz Metan Medias 2:1 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 30 Dundee FC Dundee FC 0:1 Celtic FC Celtic
Matchday 22 Desna Desna Chernihiv 0:1 FK Lviv FK Lviv
Matchday 22 Karpaty Karpaty Lviv 1:1 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 22 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 25 OFI Crete OFI Crete 2:0 APO Levadiakos APO Levadiakos
Matchday 25 Atromitos Athen Atromitos Athen 0:1 AEK Athens AEK Athens
Matchday 25 Panathinaikos Panathinaikos Athens 0:3 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 25 Panionios Panionios Athens 1:0 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 25 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 2:2 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 25 FC Knokke FC Knokke 0:2 KSK Heist KSK Heist
Matchday 25 Francs Borains Royal Francs Borains 1:1 UR La Louvière Centre UR La Louvière
Matchday 25 RFC Tilleur RFC Tilleur 3:1 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 25 URSL Visé URSL Visé 1:0 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 24 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 2:1 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 24 SK Londerzeel SK Londerzeel 1:0 Olsa Brakel Olsa Brakel
Matchday 24 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 1:0 KRC Gent KRC Gent
Matchday 24 KFC Eppegem KFC Eppegem 0:2 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 24 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 1:0 KFC Turnhout KFC Turnhout
Matchday 24 Bocholt VV Bocholt VV 0:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 30 Club Brugge Club Brugge KV 1:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 30 Standard Liège Standard Liège 4:3 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 30 KV Kortrijk KV Kortrijk 2:0 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 30 KV Oostende KV Oostende 0:2 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 30 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 3:3 KRC Genk KRC Genk
Matchday 30 KSC Lokeren KSC Lokeren 3:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 30 RSC Charleroi RSC Charleroi 1:2 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 30 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 0:2 KAA Gent KAA Gent
Matchday 25 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 0:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 25 1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:2 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 26 Aalborg BK Aalborg BK 3:1 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 26 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 26 FC Midtjylland FC Midtjylland 2:1 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 26 Odense BK Odense Boldklub 1:0 Randers FC Randers FC
Matchday 26 Esbjerg fB Esbjerg fB 2:1 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 26 AC Horsens AC Horsens 1:3 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 26 FC Copenhagen FC Copenhagen 3:1 Hobro IK Hobro IK
Matchday 27 Rad FK Rad 0:3 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 27 Mladost FK Mladost Lucani 3:1 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 27 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 0:0 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 25 HNK Gorica HNK Gorica 1:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 25 HNK Rijeka HNK Rijeka 3:1 NK Osijek NK Osijek
First Round FC Hieho FC Hieho 1:0 FC Jokerit FC Jokerit
First Round Mäntän Valo Mäntän Valo 0:14 Hämeenlinnan Jalkapalloseura HJS
Matchday 26 Piast Gliwice Piast Gliwice 2:1 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 26 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 0:0 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 26 Wisla Kraków Wisla Kraków 3:2 Cracovia Cracovia
Matchday 26 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:3 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 26 FK Dunav FK Dunav Ruse 1:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 26 Slavia Sofia Slavia Sofia 0:1 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 21 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 0:1 CSKA 1948 CSKA 1948
Matchday 21 OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 1:2 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 23 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 4:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 23 ND Gorica ND Gorica 2:1 NK Domzale NK Domzale
Matchday 17 Titus Petange Union Titus Petange 2:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 17 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 0:0 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 1 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 23 Frohnauer SC Frohnauer SC 1:1 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 23 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 1:3 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 23 Berliner SC Berliner SC 1:4 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 23 SCC Berlin SC Charlottenburg 1:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 23 Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 4:0 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 23 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 3:3 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 23 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 4:0 FSV Berolina Stralau Berolina S.
Matchday 23 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 6:1 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 19 SV Olbernhau SV Olbernhau 2:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 19 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 7:0 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
Matchday 19 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 2:1 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 25 FC Gießen II FC Gießen II 3:0 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
Matchday 25 G. Schwanheim Germania Schwanheim 3:1 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
Matchday 25 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf 0:3 SV Bauerbach SV Bauerbach
Matchday 25 TSV Bicken TSV Bicken 3:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
Matchday 25 FC Dorndorf FC Dorndorf 3:0 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 19 U. Schönebeck Union 1861 Schönebeck 0:3 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 25 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 2:2 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz
Matchday 25 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 0:0 FC Coburg FC Coburg
Matchday 19 Breuningsweiler SV Breuningsweiler 3:3 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 19 SV Lemwerder SV Lemwerder 2:5 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 26 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 2:1 SV Grohn SV Grohn
Matchday 17 SV Hemelingen SV Hemelingen 3:1 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 18 VfL Meiningen VfL Meiningen 2:0 FSV Martinroda FSV Martinroda
Matchday 18 Teistungen FC Wacker Teistungen 4:1 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 24 Elversberg II SV 07 Elversberg II 2:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 24 SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 2:1 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl
Matchday 24 Quierschied SpVgg Quierschied 2:3 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 21 VfL Theesen VfL Theesen 0:0 Beckumer SV Beckumer SV
Matchday 21 Delbrücker SC Delbrücker SC 4:0 SV Spexard SV Spexard
Matchday 21 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 2:1 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 21 Pr. Münster II Preußen Münster II 1:0 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 21 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 1:3 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 21 SC Herford SC Herford 1:2 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 27 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:2 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 27 Holzheimer SG Holzheimer SG 2:1 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 27 VfR Fischeln VfR Fischeln 1:1 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 27 Odenkirchen SpVg Odenkirchen 1:4 Rather SV Rather SV
Matchday 27 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 0:4 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 27 Heiligenhaus SSVg Heiligenhaus 0:2 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 27 VSF Amern VSF Amern 2:1 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 27 VfB Solingen VfB Solingen 2:2 Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 27 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 1:1 Düsseldorfer SC 99 DSC 99
Matchday 21 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 0:2 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 21 SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 1:2 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 20 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 2:2 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 20 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 2:3 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 20 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 1:0 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 20 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 2:1 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 20 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 2:0 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 20 FC Speyer 09 FC Speyer 09 2:1 SG RWO Alzey RWO Alzey
Matchday 20 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 1:0 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 20 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 0:5 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 20 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 2:5 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 20 TSV Gellersen TSV Gellersen 0:1 SV Emmendorf SV Emmendorf
Matchday 20 Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 0:1 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 20 GW Mühlen GW Mühlen 0:1 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
Matchday 20 SV Brake SV Brake 1:0 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 20 TV Stuhr TV Stuhr 0:5 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 20 TuS Sulingen TuS Sulingen 0:0 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 20 SV BE Steimbke SV Brigitta-Elwerath Steimbke 5:1 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 20 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 2:1 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Matchday 6 Goslarer SC Goslarer SC 2:6 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 24 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 4:1 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
Matchday 24 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV 0:2 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 24 SCW Göttingen SCW Göttingen 0:0 SC Gitter SC Gitter
Matchday 24 SV Lengede SV Lengede 1:3 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 24 SV Erlbach SV Erlbach 2:2 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 25 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 1:4 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
Matchday 25 SV Steinbach SV Steinbach 4:0 TuSpo Grebenstein Grebenstein
Matchday 25 Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 0:3 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege
Matchday 25 Ober-Roden Germania Ober-Roden 3:0 SV Altwiedermus SV Altwiedermus
Matchday 25 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 0:1 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 25 FC Sandzak SV FC Sandzak Frankfurt 0:3 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 25 Vatanspor BH TSV Vatanspor Bad Homburg 1:3 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 25 Usinger TSG Usinger TSG 0:1 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 25 RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 5:2 FC Hanau 93 FC Hanau 93
Matchday 25 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 1:0 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 25 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 1:3 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 23 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 0:1 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 23 Lüner SV Lüner SV 0:1 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
Matchday 23 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 2:0 Kirchhörder SC Kirchhörder SC
Matchday 23 YEG Hassel YEG Hassel 2:0 SV Horst-Emscher 08 SV Horst 08
Matchday 23 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 3:4 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 23 BSV Schüren BSV Schüren 2:2 SC Neheim SC Neheim
Matchday 23 Lennestadt FC Lennestadt 0:1 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
Matchday 23 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 4:5 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 23 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 2:3 SF Niederwenigern Niederwenigern
Matchday 23 FC Kray FC Kray 1:1 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 23 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 1:2 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
Matchday 23 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 1:2 DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
Matchday 23 FC BG Überruhr FC Blau-Gelb Überruhr 1:1 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Matchday 23 GSV Moers GSV Moers 2:2 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 24 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 4:0 VfB Linz VfB Linz
Matchday 24 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 3:0 SV Morbach SV Morbach
Matchday 24 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 0:2 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
Semi-Finals FC Oberneuland FC Oberneuland 4:0 Leher TS Bremerhaven Leher TS
Matchday 11 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 4:1 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 11 Chivas Deportivo Guadalajara 0:2 CF América América
Matchday 11 Tigres UANL Tigres UANL 4:1 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 11 Club Tijuana Club Tijuana 1:0 CF Monterrey Monterrey
Matchday 11 Toluca Deportivo Toluca 2:0 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 3 D.C. United D.C. United 5:0 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 3 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 3:2 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 3 NYCFC New York City FC 2:2 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 3 Cincinnati FC Cincinnati 3:0 Portland Timbers Timbers
Matchday 7 Oxnard Oxnard Guerreros FC 2:2 FC Arizona FC Arizona
Matchday 7 Riverside Coras Riverside Coras 0:4 Orange County FC Orange County
Matchday 2 Sacramento Gold Sacramento Gold FC 1:0 El Farolito El Farolito
Matchday 2 Sonoma County Sonoma County Sol 1:2 Academica SC Academica
Matchday 10 Envigado Envigado FC 1:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 10 Once Caldas Once Caldas 0:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 10 Union Magdalena AD Union Magdalena 1:1 Junior FC Junior FC
Matchday 10 Atlético Huila CD Atlético Huila 1:5 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 8 Bogotá FC Bogotá FC 3:2 Cortuluá Cortuluá
Matchday 8 Llaneros FC Llaneros FC 0:2 CD Real Cartagena Real Cartagena
Matchday 4 Sagan Tosu Sagan Tosu 1:0 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 4 FC Tokyo FC Tokyo 1:0 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 4 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:3 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 4 Vissel Kobe Vissel Kobe 1:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 4 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 0:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 4 Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:2 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 4 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 4 Oita Trinita Oita Trinita 2:0 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 4 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:2 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 2 a. cl. Numazu azul claro Numazu 0:0 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 2 Gainare Tottori Gainare Tottori 0:2 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 2 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 2:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 2 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:0 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 2 Kataller Toyama Kataller Toyama 1:3 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 1 Honda FC Honda FC 1:1 Matsue City Matsue City
Matchday 1 FC Osaka FC Osaka 0:0 FC Imabari FC Imabari
Matchday 1 Sony Sendai Sony Sendai 4:1 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 1 Musashino City Tokyo Musashino City 1:0 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 1 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:0 Suzuka Unlimited Suzuka Unltd.
Matchday 1 Nara Club Nara Club 0:1 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 1 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 0:1 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 1 Honda Lock Honda Lock 1:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 4 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 4 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 4 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 6:1 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 4 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 4 FC Gifu FC Gifu 0:0 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 4 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 4 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 2:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 4 Ehime FC Ehime FC 2:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 12 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 0:0 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 12 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 22 Wellington P. Wellington Phoenix 3:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 22 Sydney FC Sydney FC 0:2 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 16 Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 1:0 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 16 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 3:0 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 16 Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 1:1 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 16 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 2:2 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 16 FK Mladost U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 1:2 FK Radnik Bijeljina U19 Bijeljina U19
Matchday 16 Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 2:1 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 22 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 3:1 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 25 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 1:0 KF Tirana KF Tirana
Matchday 25 KF Laçi KF Laçi 0:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 25 FK Partizani FK Partizani 3:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 23 FK Sarajevo FK Sarajevo 0:0 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 23 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 23 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 23 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 1:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 3 FK Palanga FK Palanga 1:1 FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 18 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 3:0 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 24 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 1:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 24 O Médéa Olympique de Médéa 1:0 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 24 ES Sétif ES Sétif 4:1 MC Oran MC Oran
Matchday 22 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 0:0 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
Matchday 23 El Ittihad Ittihad Alexandria 1:1 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 2 Bethlehem Steel Bethlehem Steel FC 0:1 North Carolina FC North Carolina
Matchday 2 Charleston Charleston Battery 2:1 Hartford Athletic Hartford
Matchday 2 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 2:0 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 2 Legion FC Birmingham Legion FC 0:1 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 2 Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 0:1 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 2 Memphis 901 FC Memphis 901 FC 1:1 Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 2 Nashville SC Nashville SC 0:1 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 2 Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 2:1 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Matchday 2 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 0:2 Fresno FC Fresno
Matchday 2 San Antonio FC San Antonio FC 1:3 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 2 Orange County Orange County SC 3:5 FC Tulsa Tulsa
Matchday 2 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 0:3 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 2 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 3:3 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 3 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 0:1 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 3 Daegu FC Daegu FC 1:1 Ulsan Hyundai Ulsan
Matchday 3 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 4:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 4 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 1:0 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 4 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 0:4 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 19 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 4:0 ND Beltinci Beltinci
Matchday 3 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 0:0 Seoul E-Land FC Seoul E-Land
Matchday 3 Gwangju FC Gwangju FC 1:1 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 3 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 1:0 FC Anyang FC Anyang
Matchday 25 Quick DH HV & CV Quick 1:1 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 25 VV Goes VV Goes 4:1 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 25 Westlandia RKVV Westlandia 3:2 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 25 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 3:0 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 25 SV TEC SV TEC Tiel 0:2 USV Hercules USV Hercules
Matchday 25 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 1:0 EVV Echt EVV Echt
Matchday 25 Dongen VV Dongen 0:2 JVC Cuijk JVC Cuijk
Matchday 25 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 3:2 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 19
WSG Tirol WSG Tirol 5:1 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 2 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 2:0 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
Matchday 2 FC Elva FC Elva 1:3 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Round of 16 JS Hercules JS Hercules 0:2 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 17 FC Atert Bissen FC Atert Bissen 0:2 US Sandweiler Sandweiler
Matchday 17 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 3:0 FC 72 Erpeldange Erpeldange
Matchday 17 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 0:0 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 17 FC Rodange 91 FC Rodange 91 0:2 FC Mamer 32 FC Mamer 32
Matchday 17 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 7:0 FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen
Matchday 17 Hesperange Swift Hesperange 0:1 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 17 Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 2:3 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Matchday 20 Nueva Chicago Nueva Chicago 1:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 20 Los Andes Club Atlético Los Andes 2:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
Matchday 20 Olimpo Club Olimpo 0:2 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 20 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 3:0 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 20 Ferro Club Ferro Carril Oeste 5:1 CD Morón CD Morón
Matchday 20 Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:0 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 20 Almagro Club Almagro 3:0 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 20 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 2:0 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 5 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:0 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 5 Racing Club Racing Club de Montevideo 3:0 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 5 Juventud Juventud de Las Piedras 1:1 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 5 Wanderers Montevideo Wanderers 2:0 CA Peñarol Peñarol
Group Stage Thróttur Thróttur Reykjavík 0:5 KR Reykjavík KR Reykjavík
Group Stage KA Akureyri KA Akureyri 1:1 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 3 Pafos FC Pafos FC 0:1 Anorthosis Famagusta Anorthosis
Matchday 3 Alki Oroklini Alki Oroklini 1:4 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Matchday 3 Apol. Limassol Apollon Limassol 1:3 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 2 Paide Paide Linnameeskond 0:1 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 2 FC Maardu Maardu Linnameeskond 0:5 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 18 Hamilton W. Hamilton Wanderers 2:4 Team Wellington Team Wellington
Matchday 18 Tasman United Tasman United 0:0 Canterbury United Canterbury Utd
Matchday 18 W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 3:1 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
Matchday 18 Auckland City Auckland City FC 5:2 Waitakere United Waitakere Utd.
Matchday 5 Alianza Lima Club Alianza Lima 2:2 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 5 Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 4:1 Universidad César Vallejo César Vallejo
Matchday 5 Mannucci  Carlos A. Mannucci 3:2 Pirata FC Pirata
Matchday 5 CSD Alianza Alianza Universidad 2:1 Real Garcilaso Garcilaso
Matchday 5 FBC Melgar FBC Melgar 2:1 Universitario de Deportes Universitario
Matchday 4 Samut Prakan C. Samut Prakan City 0:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 4 Port FC Port FC 1:1 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 4 Bangkok Utd. True Bangkok United 0:1 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 3 Home Utd. Home United FC 0:0 Balestier Khalsa FC Balestier FC
Matchday 32 Ards FC Ards FC 0:1 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Matchday 32 Crusaders Crusaders FC 2:0 Cliftonville FC Cliftonville
Matchday 32 Glenavon Glenavon FC 1:0 Dungannon Swifts Dungannon
Matchday 32 Linfield Linfield FC 2:0 Institute FC Institute FC
Matchday 32 Ballymena Ballymena United 0:2 Glentoran FC Glentoran
Matchday 29 Palermo SSD Palermo 4:1 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 29 Venezia Venezia FC 1:1 US Cremonese Cremonese
Matchday 29 Crotone FC Crotone 2:2 US Lecce Lecce
Matchday 31 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:1 FC Südtirol Südtirol
Matchday 31 Giana Erminio AS Giana Erminio 4:0 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 31 Ternana Ternana Calcio 0:3 Imolese Calcio 1919 Imolese
Matchday 31 Rimini Rimini FC 0:1 Ravenna FC Ravenna
Matchday 31 Feralpisalò Feralpisalò 1:1 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 31 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 0:2 US Triestina Triestina
Matchday 31 Teramo Teramo Calcio 1913 1:2 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 31 Rieti FC Rieti 1:0 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 31 Catania Calcio Catania 1:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 31 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:0 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 31 Cavese Cavese 1919 4:0 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 31 Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:0 Siracusa Calcio Siracusa
Matchday 31 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 4:1 Trapani Calcio Trapani
Matchday 31 Casertana Casertana FC 3:4 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 31 Matera SS Matera Calcio 0:3 Potenza Calcio Potenza
Matchday 31 Vibonese US Vibonese 1:0 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 5 Audax Italiano Audax Italiano 2:2 CD O'Higgins O'Higgins
Matchday 5 Colo Colo CSD Colo Colo 2:3 CD Universidad Católica CDUC
Matchday 5 CD Iquique Club Deportes Iquique 3:3 CD Palestino CD Palestino
Matchday 5 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 1:1 Unión La Calera La Calera
Matchday 27 Sariyer Sariyer 3:1 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 27 Hacettepe Hacettepe Spor 3:0 Gaziantepspor Gaziantepspor
Matchday 27 Amed SK Amed SK 2:1 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 27 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 0:3 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 27 Samsunspor Samsunspor 2:0 Bayrampasa Bayrampasa
Matchday 27 Manisaspor Manisaspor 1:2 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 27 Usak Spor AS Usak Spor AS 1:2 Inegölspor Inegölspor
Matchday 27 Sakaryaspor Sakaryaspor 2:0 Eyüpspor Eyüpspor