For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:32:06 PM
Matchday 27 SC Victoria SC Victoria Hamburg 3:1 Wedeler TSV Wedeler TSV
Matchday 27 FC Süderelbe FC Süderelbe 4:3 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Matchday 30
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:1 VfR Aalen VfR Aalen
Group Stage Bulgaria Bulgaria 1:1 Montenegro Montenegro
Group Stage England England 5:0 Czech Republic Czech Republic
Group Stage Portugal Portugal 0:0 Ukraine Ukraine
Group Stage Luxembourg Luxembourg 2:1 Lithuania Lithuania
Group Stage Moldova Moldova 1:4 France France
Group Stage Andorra Andorra 0:2 Iceland Iceland
Group Stage Albania Albania 0:2 Turkey Turkey
Group Stage Peru U17 Peru U17 0:0 Chile U17 Chile U17
Group Stage Uruguay U17 Uruguay U17 3:0 Argentina U17 Argentina U17
Matchday 1 Lommel SK Lommel SK 0:2 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 25 KSK Hasselt KSK Hasselt 3:0 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 25 Mopertingen Spouwen Mopertingen 1:1 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
First Round ABC Strömsö ABC Strömsö 1:2 Idrottsföreningen Hoppet IF Hoppet
First Round Toivalan Toivalan Urheilijat 1:4 Lehmon Pallo-77 LehPa
Matchday 20 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 1:4 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
Matchday 25 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 3:0 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 25 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 2:1 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 25 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 3:2 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 28 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 0:2 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 20 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 0:5 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 20 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 0:2 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 21 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 0:1 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 21 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 1:3 Kickers Emden Kickers Emden
First Round Lanús Club Atlético Lanús 2:0 Club Atlético Huracán Las Heras CA Huracán LH
Group Stage Orsomarso SC Orsomarso SC 3:1 Cortuluá Cortuluá
Group Stage Quindío Deportes Quindío 1:3 CD Atlético Huila Atlético Huila
Group Stage CD América CD América de Cali 1:0 Atlético FC Atlético FC
Round of 16 OS Kebili Oasis Sportive Kebili 1:5 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Round of 16 AS Djerba Association Sportive de Djerba 8:9 on pens Esperance Tunis Esperance
First Round Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:1 Club Deportivo Oriente Petrolero Oriente P.
Matchday 6 Cusco FC Cusco FC 0:1 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 5 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 2:1 Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 5 Athlone Town Athlone Town AFC 0:1 Longford Town FC Longford Town
Matchday 5 Galway United Galway United FC 0:1 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 5 Wexford FC Wexford FC 2:0 Bray Wanderers Bray Wanderers
Matchday 7 Finn Harps Finn Harps 0:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 31 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 0:0 UD Almería UD Almería
Matchday 31 CD Tenerife CD Tenerife 3:2 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 30 FC Eindhoven FC Eindhoven 8:1 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 30
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 2:1 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 30 FC Volendam FC Volendam 0:1 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 30 FC Den Bosch FC Den Bosch 3:4 SC Telstar Telstar
Matchday 30 Partick Thistle Partick Thistle FC 1:2 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 19 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 0:1 FK Inhulets Petrove FK Inhulets
Matchday 17 Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 1:1 NK Varazdin NK Varazdin
Matchday 17 NK Sesvete NK Sesvete 3:1 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 29 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 1:1 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 29 H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 2:0 Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek
Matchday 29 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 1:1 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 29 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal 1:1 Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon
Matchday 26 VfB Auerbach VfB Auerbach 2:3 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 26 Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 4:0 FC Oberlausitz Neugersdorf FCO Neugersdorf
Matchday 26 BFC Dynamo BFC Dynamo 0:4 Hertha BSC II Hertha BSC II
Matchday 26 TSV Buchbach TSV Buchbach 0:3 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 26 FC Memmingen FC Memmingen 1:1 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 26 SC Verl SC Verl 2:0 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Matchday 26 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 3:3 Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
Matchday 27 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 0:0 FC St. Pauli II FC St. Pauli II
Matchday 18 Allerheiligen SV Allerheiligen 6:0 FC Wels FC Wels
Matchday 18 Hertha Wels WSC Hertha Wels 1:1 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 18 Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 0:0 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 18 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 5:1 SC Weiz SC Weiz
Matchday 19 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See 1:3 SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf
Matchday 19 Mauerwerk FC Mauerwerk 0:0 ASK Ebreichsdorf Ebreichsdorf
Matchday 19 Traiskirchen FCM Traiskirchen 1:3 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
Matchday 26 Eltersdorf SC Eltersdorf 3:3 SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
Matchday 19 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 5:0 VfL Alfter VfL Alfter
Matchday 24 Hohenstein-E. VfL Hohenstein-Ernstthal 0:0 VFC Plauen VFC Plauen
Matchday 24 Sandersdorf Union Sandersdorf 0:4 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 23 Brinkumer SV Brinkumer SV 7:2 ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
Matchday 23 FC Oberneuland FC Oberneuland 3:0 SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Veg.
Matchday 23 FC Hagen/Uthl. FC Hagen/Uthlede 1:1 BV Cloppenburg BV Cloppenburg
Matchday 20 MFK Skalica MFK Skalica 2:1 Lokomotiva Kosice Lok. Kosice
Matchday 20 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 0:2 SV Donau SV Donau
Matchday 18 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 0:0 ASV Spratzern Spratzern
Matchday 18 Langenrohr SV Langenrohr 3:1 SC Ortmann SC Ortmann
Matchday 18 Kilb SCU Kilb 1:2 SC Zwettl Zwettl
Matchday 19 Stegersbach SV Stegersbach 1:2 ASK Kohfidisch Kohfidisch
Matchday 18 St. Florian Union St. Florian 0:1 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
Matchday 18 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 1:2 SV Grieskirchen Grieskirchen
Matchday 18 Weißkirchen Union Weißkirchen 1:3 SV Ried II SV Ried II
Matchday 17 Gnas USV Gnas 2:2 SV Frauental Frauental
Matchday 17 Mettersdorf USV Mettersdorf 2:4 SV Wildon Wildon
Matchday 17 Lebring SV Lebring 4:2 SC Bruck/Mur Bruck/Mur
Matchday 17 Voitsberg ASK Voitsberg 2:2 SC Liezen Liezen
Matchday 17 Treibach SK Treibach 2:0 ATUS Ferlach ATUS Ferlach
Matchday 16 SV Zams SV Zams 3:2 SC Imst Imst
Matchday 18 Altenmarkt UFC Altenmarkt 2:1 SK Adnet Adnet
Matchday 15 St. Pölten U16 AKA St. Pölten U16 0:2 AKA Red Bull Salzburg U16 AKA Salzb. U16
Matchday 15 Burgenland U16 AKA Burgenland U16 0:2 AKA Admira Wacker Mödling U16 AKA Admira U16
Matchday 15 Stmk.-Sturm U16 AKA Steiermark - Sturm Graz U16 2:3 AKA Austria Wien U16 AKA Austria U16
Group Stage Anguilla Anguilla 0:3 United States Virgin Islands US Virgin
Group Stage Saint Lucia Saint Lucia 3:2 Aruba Aruba
Group Stage Malawi Malawi 0:0 Morocco Morocco
Group Stage Sudan Sudan 1:4 Equatorial Guinea Equat. Guinea
Group Stage Nigeria Nigeria 3:1 Seychelles Seychelles
group stage Botswana Botswana 0:1 Angola Angola
group stage Burkina Faso Burkina Faso 1:0 Mauritania Mauritania
group stage Tunisia Tunisia 4:0 Eswatini Eswatini
Group Stage Algeria Algeria 1:1 The Gambia The Gambia
Matchday 6 The New Saints The New Saints FC 3:1 Bala Town FC Bala Town
Matchday 6 Llandudno FC Llandudno FC 1:2 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Matchday 16 AD Carmelita AD Carmelita 0:3 CS Herediano Herediano
Matchday 16 Guadalupe FC Guadalupe FC 0:3 CS Cartaginés Cartaginés
Matchday 20 FAC II Floridsdorfer AC II 4:1 SV Hirschstetten Hirschstetten
Matchday 14 Wieselburg SC Wieselburg 1:0 SK Eggenburg Eggenburg
Matchday 14 Seitenstetten USC Seitenstetten 1:2 USV Langenlois Langenlois
Matchday 14 Korneuburg SC Korneuburg 1:2 ASV Vösendorf Vösendorf
Matchday 14 Brunn/Geb. SC Brunn/Gebirge 0:0 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 14 Stockerau SV Stockerau 1:4 ASK Bad Vöslau Bad Vöslau
Matchday 14 FC Mistelbach FC Mistelbach 0:2 SC Leopoldsdorf/Mfd. Leopoldsdorf
Quarter-Finals Inter U19 Inter Milan Primavera 0:3 Club Bruges U19 Club Bruges U19
Quarter-Finals Bologna U19 Bologna Primavera 1:0 SC Braga U19 Braga U19
Quarter-Finals Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 1:4 Parma Primavera Parma U19
Quarter-Finals Genoa U19 Genoa Primavera 5:3 on pens Berekum Chelsea Youth Berekum Chelsea
Matchday 23 Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 5:0 FC Elazig Spor FC Elazig Spor
Matchday 23 Rahlstedt Rahlstedter SC 3:7 Klub Kosova Klub Kosova
Matchday 23 FC Voran Ohe FC Voran Ohe 2:1 Düneberger SV Düneberger SV
Group Stage Germany U20 Germany U20 1:0 Portugal U20 Portugal U20
USA United States 1:0 Ecuador Ecuador
Japan Japan 0:1 Colombia Colombia
South Korea South Korea 1:0 Bolivia Bolivia
Czech Rep U21 Czech Republic U21 1:1 Iceland U21 Iceland U21
Latvia U19 Latvia U19 1:1 Armenia U19 Armenia U19
Uruguay Uruguay 3:0 Uzbekistan Uzbekistan
Uzbekistan U23 Uzbekistan U23 3:0 India U23 India U23
N. Ireland U21 Northern Ireland U21 1:0 Bulgaria U21 Bulgaria U21
Russia U18 Russia U18 1:2 Japan U18 Japan U18
Belgium U18 Belgium U18 1:2 Mexico U18 Mexico U18
France U20 France U20 2:2 United States U20 USA U20
Kazakhstan U21 Kazakhstan U21 1:1 Latvia U21 Latvia U21
Georgia U21 Georgia U21 3:0 Slovenia U21 Slovenia U21
Scotland U21 Scotland U21 0:0 Mexico U21 Mexico U21
Slovakia U21 Slovakia U21 4:3 Greece U21 Greece U21
England U18 England U18 0:1 Czech Republic U18 Czech Rep. U18
Malta U21 Malta U21 2:1 Turkmenistan U21 Turkmen. U21
USA U23 United States U23 0:2 Egypt U23 Egypt U23
Ukraine U21 Ukraine U21 3:1 North Macedonia U21 Macedonia U21
Russia U21 Russia U21 2:0 Sweden U21 Sweden U21
Finland U21 Finland U21 8:3 Norway U21 Norway U21
Switzerland U21 Switzerland U21 4:1 Croatia U20 Croatia U20
Netherlands U20 Netherlands U20 3:2 Mexico U20 Mexico U20
Netherlands U18 Netherlands U18 2:0 Italy U18 Italy U18
Austria U18 Austria U18 3:1 Georgia U19 Georgia U19
Ireland U17 Republic of Ireland U17 0:1 Finland U17 Finland U17
Venezuela Venezuela 3:1 Argentina Argentina
Matchday 10 Rainbow AC Rainbow AC 1:2 ATK II ATK II
Matchday 10 Chhinga Veng FC Chhinga Veng FC 2:3 TRAU FC TRAU FC
Matchday 10 Jamshedpur FC B Jamshedpur FC B 2:4 Mohammedan SC (Kolkata) Mohammedan
Matchday 23 Harburger TB Harburger TB 3:2 USC Paloma Hamburg USC Paloma
Matchday 23 FC Elmshorn FC Elmshorn 0:1 FC Union Tornesch Union Tornesch