For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 10:21:46 PM
Matchday 22 Leonidas RKSV Leonidas 2:3 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 22 UDI '19 UDI'19/Beter Bed 1:4 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 22 Vlissingen VC Vlissingen 0:0 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 22 Alphense Boys Alphense Boys 0:2 VV Baronie Baronie
Matchday 22 RKSV Minor RKSV Minor 2:0 GVV Unitas Unitas
Matchday 22 SV Meerssen SV Meerssen 1:3 VV Gemert VV Gemert
Matchday 22 Groene Ster RKSV Groene Ster 1:1 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Group Stage Argentina U17 Argentina U17 2:2 Paraguay U17 Paraguay U17
Group Stage Chile U17 Chile U17 3:0 Venezuela U17 Venezuela U17
Matchday 30 St. Johnstone St. Johnstone FC 1:0 St. Mirren FC St. Mirren
First Round SexyPöxyt TN SexyPöxyt TN 5:0 Tolsa Tolsa
Matchday 24 SV Mettlach SV Mettlach 5:1 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 8 Monagas SC Monagas SC 2:1 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 13 Zamora Zamora FC 3:0 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 22 O. Khouribga Olympique Khouribga 1:1 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 22 Hassania Hassania d'Agadir 5:1 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech
Third Round Gimpo Citizen Gimpo Citizen FC 4:0 Yonsei University Yonsei Univ.
Third Round Yeungnam Uni Yeungnam University 9:8 on pens Soongsil University Soongsil Uni
Third Round Paju Citizen Paju Citizen 4:0 Ajou University Ajou University
Third Round FC Pocheon FC Pocheon 4:3 AET Gimhae City FC Gimhae City
Third Round Hwaseong FC Hwaseong FC 3:2 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
Third Round Busan IPark Busan IPark FC 0:1 Cheonan City FC Cheonan City
Third Round Changwon City Changwon City FC 3:0 Hanyang University Hanyang Univ.
Third Round FC Anyang FC Anyang 5:1 Icheon Citizen FC Icheon Citizen
Third Round Mokpo City Mokpo City FC 1:0 Jeonju Citizen FC Jeonju FC
Third Round Chuncheon FC Chuncheon FC 0:1 Honam University Honam Uni
Third Round Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 4:5 on pens Yangpyeong FC Yangpyeong FC
Third Round Busan TC FC Busan Transportation Corporation FC 2:3 AET Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Third Round Daejeon Korail Daejeon Korail FC 2:1 AET Jeonju University Jeonju Uni
Third Round Gyeongju Citize Gyeongju Citizen 0:1 AET Gangneung City FC Gangneung City
Third Round Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 5:6 on pens Dankook University Dankook Univ
Third Round Suwon FC Suwon FC 6:0 Chungju Citizen FC Chungju Citizen
Third Round Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 0:1 Gwangju FC Gwangju FC
Third Round Cheongju FC Cheongju FC 1:0 Incheon National University Incheon Uni.
Third Round Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:3 AET Seoul E-Land FC Seoul E-Land
Semi-Finals Monza AC Monza 1:1 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Semi-Finals Viterbese AS Viterbese Castrense 1:0 Trapani Calcio Trapani
Matchday 3 Kalev U21 Kalev Tallinn U21 0:3 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 38 Harrogate Town Harrogate Town 0:1 Salford City Salford
Matchday 6 CD Palestino CD Palestino 1:2 Audax Italiano Audax Italiano
Matchday 18 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 1:1 Volgar Astrakhan Volgar
Matchday 20 FK Inhulets FK Inhulets Petrove 0:0 Rukh Lviv Rukh Lviv
Matchday 20 Balkany Zoria Balkany Zoria 2:0 Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
Matchday 20 Avanhard K. Avanhard Kramatorsk 0:1 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 20 Prykarpattia PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk 1:2 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 20 Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 1:0 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 24 Volos NPS Volos NPS 5:0 PASA Irodotos PASA Irodotos
Matchday 24 Platanias AO Platanias 7:0 AE Sparti AE Sparti
Matchday 24 Aittitos Spaton Aittitos Spaton 0:3 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Matchday 24 AO Trikala AO Trikala 1:0 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 24 Ap. Larisas Apollon Larisas 3:1 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 24 Ergotelis GS Ergotelis 4:1 PAE Eginiakos Eginiakos
Matchday 24 Panachaiki Panachaiki GE 1:3 PAE Chania PAE Chania
Matchday 29 Teleoptik FK Teleoptik Zemun 3:1 FK Borac 1926 Cacak Borac Cacak
Matchday 29 Trayal FK Trayal Kruševac 2:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 29 Becej FK Becej 3:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 29 FK TSC FK TSC Backa Topola 4:1 FK Bezanija FK Bezanija
Matchday 29 Zarkovo OFK Zarkovo 0:0 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 29 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 2:1 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 29 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:0 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 29 Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice 0:2 FK Indjija Indjija
Semi-Finals VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 0:4 Karlsruher SC Karlsruher SC
Semi-Finals FC Nöttingen FC Nöttingen 0:1 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 23 B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 0:0 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 26 Resovia Resovia Rzeszów 1:3 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
Matchday 21 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 4:1 FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
Matchday 25 Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 1:4 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Matchday 25 TV Herkenrath TV Herkenrath 09 1:0 SV Straelen SV Straelen
Matchday 18 FC Baden FC Baden 4:0 FC Kosova FC Kosova
Matchday 18 SV Schermbeck SV Schermbeck 2:1 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 18 TuS Ennepetal TuS Ennepetal 0:3 SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
Matchday 18 Hammer SpVg Hammer SpVg 0:1 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
Matchday 16 Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 1:1 FC Brünninghausen Brünninghausen
Matchday 19 Holzwickeder SC Holzwickeder SC 4:3 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
Matchday 19 FC Gütersloh FC Gütersloh 5:5 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
Matchday 23 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 0:5 TSV Schott Mainz Schott Mainz
First Round CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 0:2 CA All Boys Buenos Aires All Boys
Matchday 3 Willem II U19 Willem II Tilburg U19 1:1 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19
Semi-Finals Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 1:3 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Semi-Finals FC Speyer 09 FC Speyer 09 0:2 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 14 FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 1:1 CS Interstar GE CS Interstar
Matchday 14 AKA Austria U16 AKA Austria Wien U16 5:2 AKA St. Pölten U16 St. Pölten U16
Matchday 14 AKA SV Ried U16 AKA SV Ried U16 3:3 AKA LASK Juniors OÖ U16 AKA OÖ U16
Matchday 21 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 2:0 Legia Warsaw U19 Legia U19
Matchday 18 Guadalupe FC Guadalupe FC 1:1 AD Carmelita AD Carmelita
Matchday 23 KF Flamurtari KF Flamurtari Prishtinë 0:3 FC Prishtina FC Prishtina
Matchday 13 FC Olympique FC Olympique 13 4:1 FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
Matchday 22 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 2:1 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 17 Siemens/Großfeld KSV Siemens/Großfeld 0:2 1. Simmeringer SC Simmering
Matchday 11 Lobi Stars Lobi Stars FC 2:2 Niger Tornadoes Niger Tornad.
Matchday 11 Remo Stars FC Remo Stars FC 0:0 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
Matchday 12 Kano Pillars Kano Pillars 3:0 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Matchday 24 Illertissen II FV Illertissen II 2:4 SV Egg SV Egg
Matchday 2 DL Chanjoy Dalian Chanjoy 4:0 Jilin Baijia JL Baijia
Matchday 27 Pro Dronero ACD Pro Dronero 1:1 GS Arconatese Arconatese
Matchday 27 Savona Savona FBC 0:0 AC Bra Bra
Matchday 27 Virtus Bergamo Virtus Ciserano Bergamo 1909 1:0 SC Caronnese Caronnese
Matchday 31 Bastia Bastia Calcio 1924 2:4 US Follonica Gavorrano Gavorrano
Matchday 31 Avellino US Avellino 1912 2:0 FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
Matchday 31 Albalonga Albalonga Calcio 1:3 Trastevere Calcio Trastevere
Matchday 27 Pomigliano ASD Calcio Pomigliano 0:2 FBC Gravina Gravina
Matchday 27 Troina Troina 3:0 Nocerina 1910 Nocerina
Final Genoa U19 Genoa Primavera 6:7 on pens Bologna Primavera Bologna U19
group stage Switzerland U17 Switzerland U17 1:1 Croatia U17 Croatia U17
group stage Denmark U17 Denmark U17 2:3 England U17 England U17
Quarter-Finals Cape Umoya Utd. Cape Umoya United FC 1:2 TS Galaxy FC TS Galaxy FC
Belarus U19 Belarus U19 2:0 Lithuania U19 Lithuania U19
USA United States 1:1 Chile Chile
Peru Peru 0:2 El Salvador El Salvador
Honduras Honduras 0:0 Ecuador Ecuador
Nicaragua Nicaragua 0:1 Guatemala Guatemala
Mexico Mexico 4:2 Paraguay Paraguay
Costa Rica Costa Rica 1:0 Jamaica Jamaica
Myanmar U19 Myanmar U19 0:1 Thailand U19 Thailand U19
Matchday 11 Lonestar K. FC Lonestar Kashmir FC 1:3 Bengaluru FC B Bengaluru FC B