For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:32:45 PM
Matchday 27
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 4:1 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 27
FC St. Pauli FC St. Pauli 0:0 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 27
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 0:0 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 31
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:4 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Group Stage Brazil U17 Brazil U17 3:2 Colombia U17 Colombia U17
Group Stage Bolivia U17 Bolivia U17 0:4 Chile U17 Chile U17
Matchday 29 Girona Girona FC 1:2 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 29 Chievo Verona Chievo Verona 0:3 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 30 Stade Rennais Stade Rennais FC 0:1 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 21 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 0:1 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 21 Enisey II Enisey Krasnoyarsk II 2:0 Rubin Kazan II Rubin Kazan II
Matchday 21 Akhmat II Akhmat Grozny II 0:1 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 21 Dinamo M II Dinamo Moscow II 0:1 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 21 KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:1 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 3 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest 2:0 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 27 Portimonense Portimonense SC 0:2 Moreirense FC Moreirense
Matchday 31 Livingston FC Livingston FC 1:2 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 2 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 0:1 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 26 MFK Karvina MFK Karvina 2:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 27 Bröndby IF Bröndby IF 2:2 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 28 Proleter FK Proleter Novi Sad 3:0 OFK Backa Backa
Matchday 26 NK Osijek NK Osijek 2:2 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 26 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 1:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
First Round NuPS II Nummelan Palloseura II 1:2 Espoon Palloseura II EsPa II
First Round FC Babylon FC Babylon 5:0 Kullervo Kullervo
Matchday 27 Wisla Plock Wisla Plock 0:1 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 27 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 0:1 Cracovia Cracovia
Matchday 27 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 2:0 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 27 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 3:0 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
Matchday 27 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:1 FK Dunav Ruse FK Dunav
Matchday 27 1.SC Feucht 1.SC Feucht 2:1 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
Matchday 26 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 5:0 FC Moosinning FC Moosinning
Matchday 26 SE Freising SC Eintracht Freising 1:1 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 26 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 2:4 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 26 TuS Mayen TuS Mayen 2:1 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 27 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 2:1 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 21 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 6:2 Union 1861 Schönebeck U. Schönebeck
Matchday 21 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 4:2 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 22 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 1:2 SG RWO Alzey RWO Alzey
Matchday 22 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 1:0 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 22 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 8:5 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe
Matchday 21 MSV Pampow MSV Pampow 6:1 TSV 1860 Stralsund TSV Stralsund
Matchday 21 SV Hanse 01 SV Hanse Neubrandenburg 01 0:3 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 23 Delbrücker SC Delbrücker SC 2:4 SV Mesum SV Mesum
Matchday 16 Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 2:2 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 10 Millonarios Millonarios FC 1:1 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 5 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 0:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 25 Faisaly Al-Faisaly Harmah 3:2 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 25 Al-Nassr Al-Nassr FC 3:2 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 23 Brisbane Roar Brisbane Roar 1:3 Sydney FC Sydney FC
Matchday 18 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 1:3 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Matchday 18 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 2:0 Emirates Club Emirates Club
Matchday 18 Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 3:2 Al-Jazira (Abu Dhabi) Al-Jazira
Matchday 18 FC Baniyas FC Baniyas 3:1 Ajman Club Ajman Club
Matchday 17 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 1:2 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
Matchday 17 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 6:1 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 26 FK Kukësi FK Kukësi 1:1 FK Partizani FK Partizani
Matchday 1 FK Minsk FK Minsk 0:0 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 1 Gomel FK Gomel 2:3 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 27 Arab Contr. Arab Contractors SC 2:2 El Masry SC El Masry
Matchday 23 Enppi SC Enppi Sporting Club 0:0 Ismaily SC Ismaily
Matchday 27 Smouha Smouha SC 2:3 Wadi Degla FC Wadi Degla
Matchday 4 Ulsan Ulsan Hyundai 2:1 Jeju United FC Jeju Utd.
Matchday 20 Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 1:1 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 20 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:0 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 20 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 0:3 FC Liefering FC Liefering
Matchday 20 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 1:1 SV Horn SV Horn
Matchday 20 SV Lafnitz SV Lafnitz 2:0 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 39
West Brom West Bromwich Albion 3:2 Birmingham City Birmingham
Matchday 19 FC Atert Bissen FC Atert Bissen 0:1 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 6 Bray Wanderers Bray Wanderers 1:0 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
Matchday 6 Cabinteely Cabinteely FC 1:0 Galway United FC Galway United
Matchday 6 Drogheda United Drogheda United FC 2:1 Wexford FC Wexford FC
Matchday 6 Limerick FC Limerick FC 2:0 Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 7 Melaka Utd. SA Melaka United SA 0:0 Perak TBG FC Perak TBG
Matchday 7 Selangor FA Selangor FA 1:0 Terengganu FC Terengganu FC
Matchday 7 Kedah FA Kedah FA 1:1 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Matchday 8 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 1:0 St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 8 Derry City Derry City 2:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 8 Dundalk FC Dundalk FC 1:0 Cork City FC Cork City
Matchday 8 Waterford FC Waterford FC 4:0 Finn Harps Finn Harps
Matchday 8 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 3:1 University College Dublin UCD
Matchday 4 Tampines Rovers Tampines Rovers FC 0:0 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 30 Cremonese US Cremonese 1:1 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 6 La Calera Unión La Calera 3:1 Universidad Concepción UdeConce
Matchday 32 Málaga CF Málaga CF 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 30 AC Ajaccio AC Ajaccio 1:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 30 AS Béziers AS Béziers 0:0 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 30 Stade Brest 29 Stade Brest 29 0:0 Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
Matchday 30 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 0:2 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 30 FC Niort FC Chamois Niort 0:1 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 30 US Orléans US Orléans 2:2 Red Star FC Red Star FC
Matchday 30 Paris FC Paris FC 3:0 AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 30 Troyes ES Troyes AC 2:1 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 28 US Avranches US Avranches 1:1 Sporting-Club de Lyon Sport-Club Lyon
Matchday 28 Dunkerque USL Dunkerque 1:0 Stade Lavallois Stade Lavallois
Matchday 28 FC Le Mans FC Le Mans 1:1 Jeanne d'Arc de Drancy JA Drancy
Matchday 28 Marignane G. FC Marignane Gignac FC 2:1 Entente SSG Entente SSG
Matchday 28 Pau FC Pau FC 0:3 Bourg-en-Bresse Péronnas 01 Bourg-en-Bresse
Matchday 28 FC Villefranche FC Villefranche-Beaujolais 2:1 US Boulogne US Boulogne
Matchday 28 Tours FC Tours FC 1:1 US Quevilly-Rouen Métropole Quevilly-Rouen
Matchday 28 Rodez AF Rodez AF 2:1 US Concarneau Concarneau
Matchday 27 CS Mioveni CS Mioveni 1:0 ASU Poli ASU Poli
Matchday 31 FC Dordrecht FC Dordrecht 1:3 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 31 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 0:1 Almere City FC Almere City
Matchday 31 Utrecht U21 FC Utrecht U21 1:5 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 31
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 1:2 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 31 MVV Maastricht MVV Maastricht 1:1 FC Volendam FC Volendam
Matchday 31 TOP Oss TOP Oss 1:0 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 31 PSV U21 PSV Eindhoven U21 2:1 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 31 Telstar SC Telstar 1:1 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 31 FC Twente FC Twente Enschede 1:0 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 31 Helmond Sport Helmond Sport 4:0 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 31 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 0:1 Ayr United FC Ayr United
Matchday 26
Servette FC Servette FC 5:2 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 19 Karvina U19 MFK Karvina U19 1:0 FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
Matchday 20 Vitkovice MFK Vitkovice 1:0 FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 20 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 1:0 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Matchday 18 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 6:0 TJ Valasske Mezirici Val. Mezirici
Matchday 18 Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 1:3 NK Sesvete NK Sesvete
Matchday 18 Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 1:0 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
Matchday 21 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 1:0 Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz
Matchday 26 LKS Lodz LKS Lodz 3:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 26 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 3:0 Chrobry Glogow Chrobry Glogow
Matchday 20 Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek 0:3 Olimpia Zambrow O. Zambrow
Matchday 1 Assyriska U19 Assyriska FF U19 1:2 Hammarby IF U19 Hammarby U19
Matchday 1 Lidingö U19 IFK Lidingö U19 0:0 Vasalunds IF U19 Vasalund U19
Matchday 2 Qizilqum Qizilqum Zarafshan 3:1 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Matchday 2 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 2:0 FK Bukhara Bukhara
Matchday 16 Arsenal U23 Arsenal FC U23 1:0 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 30 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 3:1 Hapoel Ashkelon H. Ashkelon
Matchday 30 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 2:2 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal
Matchday 30 Hapoel Katamon Hapoel Katamon Jerusalem 2:2 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 30 H. Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 1:2 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 30 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 5:2 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 30 Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek 2:1 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 30 Hapoel Afula Hapoel Afula 1:0 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 30 Ness Ziona Sektzia Ness Ziona 2:1 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
Matchday 26 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 1:0 Ruch Chorzow Ruch Chorzow
Matchday 27 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 2:2 TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
Matchday 28 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 1:0 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 28 Hannover 96 II Hannover 96 II 1:2 BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
Matchday 28 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 1:1 Hamburger SV II Hamburger SV II
Matchday 27 Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 0:1 Germania Halberstadt G. Halberstadt
Matchday 27 Hertha BSC II Hertha BSC II 2:1 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 27
FC Bayern II FC Bayern Munich II 0:1 FC Augsburg II FC Augsburg II
Matchday 19 SC Weiz SC Weiz 4:0 Union Gurten Gurten
Matchday 19 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 0:1 ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
Matchday 19 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 3:3 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 19 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 4:3 WSC Hertha Wels Hertha Wels
Matchday 19 FC Wels FC Wels 1:5 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 19 Völkermarkt VST Völkermarkt 0:5 SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 19 Lendorf FC Lendorf 0:0 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 19 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 2:1 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
Matchday 20
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 2:2 FCM Traiskirchen Traiskirchen
Matchday 20 St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 2:3 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
Matchday 20 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 2:1 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 20 Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 5:0 ASK-BSC Bruck/Leitha Bruck/L.
Matchday 20 Wiener SC Wiener Sport-Club 1:2 SV Mattersburg II Mattersburg II
Matchday 20 SV Schwechat SV Schwechat 2:1 Team Wiener Linien Wiener Linien
Matchday 19 FC Kufstein FC Kufstein 1:0 VfB Hohenems Hohenems
Matchday 19 SV Wörgl SV Wörgl 4:0 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 20 Kolding IF Kolding IF 3:5 Skive IK Skive IK
Matchday 19 Lancy FC Lancy FC 1:5 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
Matchday 25 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim 1:1 Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
Matchday 27 Seligenporten SV Seligenporten 2:1 1.FC Sand 1.FC Sand
Matchday 20 FC Hürth FC Hürth 3:1 FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
Matchday 21 TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 6:0 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06
Matchday 21 Askan. Bernburg TV Askania Bernburg 2:1 Union Sandersdorf Sandersdorf
Matchday 24 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 0:3 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 24 Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 3:3 BV Cloppenburg BV Cloppenburg
Matchday 29 Khooneh Khooneh Be Khooneh Mazandaran 1:1 Golreyhan Alborz FC Golreyhan FC
Matchday 29 Malavan Malavan of Bandar Anzali 1:2 Baadraan Tehran Baadraan
Matchday 29 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan 1:1 Shahrdari Mahshahr Sh. Mahshahr
Matchday 29 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz 2:0 Navad Urmia FC Navad Urmia FC
Matchday 29 Sh Tabriz Shahrdari Tabriz 0:1 Fajr Sepasi Shiraz Fajr Sepasi
Matchday 29 Sorkhpooshan Sorkhpooshan Samasha Pakdasht 1:1 Mes Kerman Mes Kerman
Matchday 29 Arvand Kh Arvand Khorramshahr FC 0:0 Aluminium Arak FC Aluminium Arak
Matchday 21 Lok. Kosice Lokomotiva Kosice 2:0 FK Poprad FK Poprad
Matchday 21 FK Pohronie FK Pohronie 2:0 FC Petrzalka FC Petrzalka
Matchday 24 Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 3:1 Club Atlético Huracán Huracán
Matchday 21 Mannswörth SC Mannswörth 6:1 SC Ostbahn XI Ostbahn XI
Matchday 19 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 1:2 USV Scheiblingkirchen-Warth Scheiblingkir.
Matchday 19 Kremser SC Kremser SC 3:2 FC Rohrendorf Rohrendorf
Matchday 19 Zwettl SC Zwettl 1:4 SC Retz SC Retz
Matchday 19 Ardagger SC Union Ardagger 0:1 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 19 SC Ortmann SC Ortmann 3:1 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 19 Stripfing SV Stripfing 2:0 SCU Kilb Kilb
Matchday 21 Hoffenheim U19 TSG 1899 Hoffenheim U19 3:2 Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
Matchday 20 Draßburg ASV Draßburg 1:1 SC Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn
Matchday 20 Kohfidisch ASK Kohfidisch 1:2 SV Eltendorf Eltendorf
Matchday 20 Markt Allhau UFC Markt Allhau 4:1 SV Stegersbach Stegersbach
Matchday 20 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 2:2 SV Oberwart Oberwart
Matchday 20 Siegendorf ASV Siegendorf 1:1 SC Ritzing SC Ritzing
Matchday 19 SV Wallern SV Wallern 4:0 SPG Pregarten SPG Pregarten
Matchday 19 St. Florian Union St. Florian 4:1 ASKÖ Donau Linz Donau Linz
Matchday 19 Edelweiß Union Edelweiß Linz 2:0 SV Gmunden Gmunden
Matchday 18 Fürstenfeld SK Fürstenfeld 1:2 ASK Voitsberg Voitsberg
Matchday 18 Wildon SV Wildon 4:1 USV Gnas Gnas
Matchday 18 Pöllau TSV Pöllau 1:2 SV Lafnitz II Lafnitz II
Matchday 18 Liezen SC Liezen 0:0 USV Mettersdorf Mettersdorf
Matchday 18 Bruck/Mur SC Bruck/Mur 1:1 TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
Matchday 18 Spittal SV Spittal 4:1 SK Treibach Treibach
Matchday 18 SV Feldkirchen SV Feldkirchen 1:3 ASKÖ Wölfnitz Wölfnitz
Matchday 18 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 3:0 ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd
Matchday 14 AKA SV Ried U18 AKA SV Ried U18 1:3 AKA LASK Juniors OÖ U18 AKA OÖ U18
Matchday 16 Urania Genève Urania Genève Sport 1:3 Olympique de Genève FC Olymp. Genève
Matchday 16 FC Farvagny FC Farvagny/Ogoz 0:0 CS Romontois CS Romontois
Matchday 16 FC Sarnen FC Sarnen 0:1 FC Sursee FC Sursee
Matchday 18 La U La U Universitarios 1:1 CS Herediano Herediano
Matchday 18 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 2:4 LD Alajuelense LD Alajuelense
Matchday 24 KF Ferizaj KF Ferizaj 1:2 FC Drita Gjilan FC Drita
Matchday 24 KF Liria KF Liria Prizren 0:4 FC Llapi FC Llapi
Matchday 21 Europa FC Europa FC 3:0 Gibraltar Phoenix Gibr. Phoenix
Matchday 21 Hirschstetten SV Hirschstetten 0:1 FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
Matchday 21
Vienna First Vienna FC 9:0 Landstraßer AC-Inter LAC-Inter
Matchday 15 Schrems ASV Schrems 1:0 ASK Ybbs Ybbs
Matchday 15 Eggenburg SK Eggenburg 2:5 USC Seitenstetten Seitenstetten
Matchday 15 Mannersdorf ASK Mannersdorf 3:0 FC Mistelbach FC Mistelbach
Matchday 15 Leopoldsdorf SC Leopoldsdorf/Mfd. 3:3 ASK Eggendorf Eggendorf
Matchday 15 Wolkersdorf SC Wolkersdorf 3:2 ASV Vösendorf Vösendorf
Matchday 15 Brunn/Geb. SC Brunn/Gebirge 6:0 SC Korneuburg Korneuburg
Matchday 18 Silkeborg U19 Silkeborg IF U19 0:0 FC Midtjylland U19 Midtjylland U19
Matchday 16 Bergheim FC Bergheim 3:1 USK St. Michael St. Michael
Final Esperance Esperance Tunis 1:2 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 23 Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 2:0 Torino Primavera Torino U19
Quarter-Finals Persebaya Persebaya Surabaya 3:1 TIRA-Persikabo TR-KABO
Matchday 3 TJ Teda Tianjin Teda 4:3 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 22 Hamrun Spart. Hamrun Spartans 2:1 Qormi FC QFC
Matchday 21 Vittoriosa Vittoriosa Stars FC 2:4 Qrendi FC Qrendi FC
Matchday 21 Zebbug Rangers Zebbug Rangers FC 3:1 Marsa FC Marsa FC
Matchday 2 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 2:2 FC Sfintul Gheorghe Sfintul Gheor.
Matchday 2 Sheriff Sheriff Tiraspol 3:0 FC Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
Matchday 23 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 0:1 Foolad FC Foolad
Matchday 23 Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 1:0 Pars Jonoubi Jam Pars Jam
Matchday 1 Standard Liège Standard Liège 3:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
group stage Slovakia U17 Slovakia U17 0:0 Sweden U17 Sweden U17
group stage Hungary U17 Hungary U17 1:0 Bosnia and Herzegovina U17 Bosnia U17
group stage Belgium U17 Belgium U17 3:0 Norway U17 Norway U17
group stage France U17 France U17 1:0 Serbia U17 Serbia U17
Matchday 19 Dersimspor Dersimspor Hamburg 0:6 Düneberger SV Düneberger SV
Round of 16 Chennaiyin FC Chennaiyin FC 2:0 Mumbai City FC Mumbai City