For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:52:25 AM
Matchday 17 SV Meerssen SV Meerssen 0:2 RKSV Groene Ster Groene Ster
Matchday 19 UDI '19 UDI'19/Beter Bed 0:1 VC Vlissingen Vlissingen
Matchday 14 SP Silvolde Sportclub Silvolde 1:0 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 14 AWC AWC Wijchen 2:2 VV Hoogland Hoogland
Matchday 16 De Bataven VV De Bataven Gendt 2:0 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 19 Achilles 1894 Achilles 1894 3:2 RKHVV Huissen RKHVV Huissen
Matchday 26 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 2:2 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 24 VfL Pinneberg VfL Pinneberg 0:8 FC Süderelbe FC Süderelbe
Matchday 26 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 2:3 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 27
Hannover 96 Hannover 96 0:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 27
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 3:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 27
1. FC Köln 1. FC Köln 4:0 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 27
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:2 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 27
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:2 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 31
VfR Aalen VfR Aalen 1:1 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 31
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:0 Karlsruher SC Karlsruher SC
Group Stage Brazil U17 Brazil U17 0:3 Argentina U17 Argentina U17
Matchday 32 Cardiff Cardiff City 1:2 Chelsea FC Chelsea
Matchday 32
Liverpool Liverpool FC 2:1 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 29 Levante Levante UD 2:2 SD Eibar SD Eibar
Matchday 29 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 29
Sevilla FC Sevilla FC 0:1 Valencia CF Valencia
Matchday 29 Real Valladolid Real Valladolid CF 1:1 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 29
Real Madrid Real Madrid 3:2 SD Huesca SD Huesca
Matchday 20 Lusitanos FC Lusitanos 0:3 UE Sant Julia Sant Julia
Matchday 20 FC Encamp FC Encamp 1:1 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 20 UE Engordany UE Engordany 1:2 FC Ordino FC Ordino
Matchday 20 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 2:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 29 Parma Parma Calcio 1913 1:3 Atalanta BC Atalanta
Matchday 29
AS Roma AS Roma 1:4 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 29 Frosinone Frosinone Calcio 0:1 SPAL SPAL
Matchday 29 Fiorentina ACF Fiorentina 1:1 Torino FC Torino
Matchday 29 Bologna Bologna FC 1909 2:1 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 29
Inter Inter Milan 0:1 SS Lazio Lazio
Matchday 30 SC Amiens SC Amiens 0:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 30 Dijon FCO Dijon 0:1 OGC Nice OGC Nice
Matchday 30 Monaco AS Monaco 0:1 SM Caen SM Caen
Matchday 30 FC Nantes FC Nantes 2:3 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 30 Toulouse FC Toulouse 0:1 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 21 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:1 FK Orenburg Orenburg
Matchday 21 CSKA Moscow CSKA Moscow 2:2 FK Ufa Ufa
Matchday 21 Krasnodar FK Krasnodar 5:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
Matchday 21 Krasnodar II FK Krasnodar II 1:0 Anzhi Makhachkala II Anzhi II
Matchday 23
Sturm Graz SK Sturm Graz 0:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 23
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0:3 LASK LASK
Matchday 23
RB Salzburg Red Bull Salzburg 5:1 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 27 NAC Breda NAC Breda 1:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 27 PEC Zwolle PEC Zwolle 3:0 FC Emmen FC Emmen
Matchday 27 FC Utrecht FC Utrecht 3:2 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 27
Ajax Ajax Amsterdam 3:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 26
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 1:1 FC Lugano FC Lugano
Matchday 26
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 3:2 FC Thun FC Thun
Matchday 26
BSC Young Boys BSC Young Boys 3:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 3 FCSB FCSB 3:2 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 3 Chiajna Concordia Chiajna 1:2 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 3 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 1:2 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 27 Marítimo CS Marítimo 3:2 CD Nacional Nacional
Matchday 27 Rio Ave FC Rio Ave FC 0:2 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 27 Boavista Boavista Porto FC 2:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 31 Celtic Celtic FC 2:1 Rangers FC Rangers
Matchday 26 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 3:1 OFI Crete OFI Crete
Matchday 26 AEK Athens AEK Athens 4:0 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 26 AO Xanthi AO Xanthi 1:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 26 Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:1 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 27 FC Knokke FC Knokke 1:3 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 26 SK Londerzeel SK Londerzeel 1:2 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
Matchday 26 Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 4:0 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 26 KFC Eppegem KFC Eppegem 1:5 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 26 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 0:2 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 26 Heur Tongeren KFC Heur Tongeren 2:3 KSV Temse KSV Temse
Matchday 26 Berchem Sport Berchem Sport 3:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 26 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 2:0 KSK Hasselt KSK Hasselt
Matchday 26 Bocholt VV Bocholt VV 2:2 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 2 KSV Roeselare KSV Roeselare 0:1 Lommel SK Lommel SK
Matchday 26 FK Jablonec FK Jablonec 3:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 26 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:2 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 27 FC Copenhagen FC Copenhagen 1:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 27 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 3:3 Hobro IK Hobro IK
Matchday 27 Aalborg BK Aalborg BK 1:2 Randers FC Randers FC
Matchday 27 SönderjyskE SönderjyskE 0:0 AC Horsens AC Horsens
Matchday 28 Napredak FK Napredak Krusevac 1:0 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 28 Vozdovac FK Vozdovac 3:1 FK Zemun Zemun
First Round FC Ylivieska FC Ylivieska III 0:3 on pens Oulaisten Huima Oulaisten
First Round PK-35 Pallokerho-35 8:0 Suurmetsän SoB Suurmetsän SoB
First Round Forssan JK Forssan JK 10:1 Urjalan Palloseura UrPS
First Round Turun PK Turun Pallokerho 3:1 Euran Pallo Euran Pallo
First Round MPS/Atletico MPS/Atletico Akatemia 0:9 FC Pohjois-Haagan Urheilijat FC PoHa
Matchday 27 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 0:0 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 27 Wisla Kraków Wisla Kraków 4:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 22 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 1:0 PFC Montana PFC Montana
Matchday 22 Dob. Dobrich PFK Dobrudzha Dobrich 1:3 PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
Matchday 24 NK Krsko NK Krsko 1:3 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 24 NS Mura NS Mura 3:0 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 27 Levski Sofia Levski Sofia 1:1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 18 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 1:2 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 18 CS Fola Esch CS Fola Esch 3:0 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 18 US Hostert US Hostert 4:0 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 18 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 0:1 US Rumelange US Rumelange
Matchday 27 Slavia Sofia Slavia Sofia 0:0 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
Matchday 2 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:1 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 27 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 1:1 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 27 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 1:0 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 24 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 0:0 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 24 BFC Preussen BFC Preussen 1:3 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 24 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 4:4 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 24 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 0:1 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 24 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 0:1 SV Tasmania Berlin Tasmania Berlin
Matchday 24 Berolina S. FSV Berolina Stralau 1:5 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 24 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 2:1 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 24 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 0:1 Berliner SC Berliner SC
Matchday 21 FSV Barleben FSV Barleben 1911 1:3 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
Matchday 23 SV Eichede II SV Eichede II 2:0 TSG Concordia Schönkirchen C. Schönkirchen
Matchday 23 Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 2:2 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
Matchday 23 SV Schackendorf SV Schackendorf 2:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 23 TSV Wankendorf TSV Wankendorf 0:3 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
Matchday 21 Breuningsweiler SV Breuningsweiler 1:2 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 21 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 2:1 VfL Nagold VfL Nagold
Matchday 22 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 2:1 FC Huchting FC Huchting
Matchday 22 SV Lemwerder SV Lemwerder 3:0 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 22 SV Grohn SV Grohn 0:2 SV Hemelingen SV Hemelingen
Matchday 21 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 1:2 SV Pastow SV Pastow
Matchday 23 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 1:2 Beckumer SV Beckumer SV
Matchday 23 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 0:3 SV Spexard SV Spexard
Matchday 23 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 0:2 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 23 RW Maaslingen SC Rot-Weiß Maaslingen 0:1 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 23 VfL Theesen VfL Theesen 2:2 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 23 SC Herford SC Herford 1:1 Preußen Münster II Pr. Münster II
Matchday 29 Holzheimer SG Holzheimer SG 4:4 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 29 VfR Fischeln VfR Fischeln 3:0 Düsseldorfer SC 99 DSC 99
Matchday 29 VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 0:0 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 29 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 1:2 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
Matchday 29 Heiligenhaus SSVg Heiligenhaus 5:2 Rather SV Rather SV
Matchday 29 VSF Amern VSF Amern 3:4 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 29 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 4:0 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 29 VfB Solingen VfB Solingen 0:2 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 29 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 2:2 Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 23 TuS Röllbach TuS Röllbach 0:1 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 23 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 4:1 SV Erlenbach Erlenbach
Matchday 23 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 0:6 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 23 SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 2:2 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 23 SC Aufkirchen SC Aufkirchen 1:1 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 23 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 0:3 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 22 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 2:0 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 22 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 2:2 SC Hauenstein SC Hauenstein
Matchday 22 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 6:0 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 22 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 1:4 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 22 FC Speyer 09 FC Speyer 09 2:3 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 22 FC Verden 04 FC Verden 04 1:2 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 22 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 1:0 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 22 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 2:0 TV Meckelfeld TV Meckelfeld
Matchday 22 TSV Gellersen TSV Gellersen 4:0 Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 22 GW Mühlen GW Mühlen 2:0 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Matchday 22 Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 2:0 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
Matchday 22 SC Melle 03 SC Melle 03 1:2 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 22 TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst 1:1 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 22 Kickers Emden Kickers Emden 1:1 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
Matchday 22 SV Brake SV Brake 2:2 BV Essen BV Essen
Matchday 22 TuS Sulingen TuS Sulingen 0:0 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 22 SV BE Steimbke SV Brigitta-Elwerath Steimbke 1:2 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 22 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 2:0 MTV Almstedt MTV Almstedt
Matchday 22 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 1:1 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 22 TV Stuhr TV Stuhr 0:2 SV Iraklis Hellas Hannover Iraklis Hellas
Matchday 22 TSV Pattensen TSV Pattensen 3:2 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Matchday 20 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 0:1 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 20 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 4:2 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 20 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 3:1 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 20 Markranstädt SSV Markranstädt 0:1 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 26 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV 2:3 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 26 Goslarer SC Goslarer SC 6:2 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
Matchday 26 SV Lengede SV Lengede 4:0 SCW Göttingen SCW Göttingen
Matchday 26 FT Braunschweig FT Braunschweig 3:0 SC Gitter SC Gitter
Matchday 26 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 1:2 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 26 SVG Göttingen SVG Göttingen 6:1 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 26 TSV Hillerse TSV Hillerse 0:2 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 26 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 4:2 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 26 Simbach ASCK Simbach 1:2 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
Matchday 26 SV Erlbach SV Erlbach 2:2 FC Töging FC Töging
Matchday 27 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf 1:3 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
Matchday 27 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 0:2 SV Bauerbach SV Bauerbach
Matchday 27 TSV Bicken TSV Bicken 3:0 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
Matchday 27 FV Breidenbach FV Breidenbach 0:0 FC Dorndorf FC Dorndorf
Matchday 27 Langenaubach SSV Langenaubach 1:2 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 27 G. Schwanheim Germania Schwanheim 6:2 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 27 Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 2:2 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
Matchday 27 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:0 TuSpo Grebenstein Grebenstein
Matchday 27 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 1:1 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07
Matchday 27 Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 2:1 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 27 FSV Dörnberg FSV Dörnberg 3:0 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege
Matchday 27 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 0:1 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 27 FC Sandzak SV FC Sandzak Frankfurt 0:0 SV Altwiedermus SV Altwiedermus
Matchday 27 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 0:4 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 27 Ober-Roden Germania Ober-Roden 3:0 FC Hanau 93 FC Hanau 93
Matchday 27 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 3:2 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 27 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 3:1 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 27 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 3:0 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 27 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 1:2 SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
Matchday 25 Lüner SV Lüner SV 3:2 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 25 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 1:5 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
Matchday 25 YEG Hassel YEG Hassel 1:5 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
Matchday 25 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 2:0 Kirchhörder SC Kirchhörder SC
Matchday 25 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 1:3 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 25 BSV Schüren BSV Schüren 1:5 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 25 Lennestadt FC Lennestadt 0:0 SV Horst-Emscher 08 SV Horst 08
Matchday 20 VfL Meiningen VfL Meiningen 1:3 ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
Matchday 20 Teistungen FC Wacker Teistungen 1:4 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 25 Duisburger SV Duisburger SV 1900 3:0 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 25 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 1:0 DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
Matchday 25 VfL Rhede VfL Rhede 2:0 SF Niederwenigern Niederwenigern
Matchday 25 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 3:3 FC Kray FC Kray
Matchday 25 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 2:2 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
Matchday 25 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 3:1 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 25 Königshardt SF Königshardt 0:5 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 25 FC BG Überruhr FC Blau-Gelb Überruhr 1:1 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 25 GSV Moers GSV Moers 1:5 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Matchday 26 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 2:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 26 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 3:0 VfB Linz VfB Linz
Matchday 26 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 3:0 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 26 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 3:1 SV Morbach SV Morbach
Matchday 26 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl 1:3 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 26 SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 1:5 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 26 FC Homburg II FC 08 Homburg II 1:2 SG Rehlingen-Fremersdorf SG Rehlingen
Matchday 26 Elversberg II SV 07 Elversberg II 0:2 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 26 Quierschied SpVgg Quierschied 1:0 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 26 SF Köllerbach SF Köllerbach 3:0 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 27 VfB Bach VfB Bach 1:1 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 27 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 5:1 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Quarter-Finals Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 1:2 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 12 Querétaro FC Querétaro FC 1:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 12 CF Pachuca CF Pachuca 3:2 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 12 América CF América 3:0 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 12 Monterrey CF Monterrey 2:2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 12 Necaxa Club Necaxa 2:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 12 UNAM Pumas UNAM Pumas 2:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 5 Columbus Crew Columbus Crew SC 2:0 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 5 Cincinnati FC Cincinnati 0:2 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 5 Colorado Colorado Rapids 1:4 Houston Dynamo Houston
Matchday 5 Salt Lake Real Salt Lake City 2:4 FC Dallas FC Dallas
Matchday 5 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 0:0 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 4 Napa Valley Napa Valley 1839 FC 2:1 El Farolito El Farolito
Matchday 4 San Ramon FC San Ramon FC 1:4 FC Davis Davis
Matchday 4 Stompers East Bay FC Stompers 3:4 Academica SC Academica
Matchday 9 High Desert High Desert Elite FC 0:2 FC Arizona FC Arizona
Matchday 9 Riverside Coras Riverside Coras 2:8 FC Golden State Golden State
Matchday 12 Once Caldas Once Caldas 2:0 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 12 Atl. Nacional Atlético Nacional 0:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Matchday 12 Union Magdalena AD Union Magdalena 1:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 10 Bogotá FC Bogotá FC 1:0 CD Real Cartagena Real Cartagena
Matchday 10 Llaneros FC Llaneros FC 2:0 Real San Andrés Real San Andrés
Matchday 10 Pereira Deportivo Pereira 4:0 Atlético FC Atlético FC
Matchday 10 Cortuluá Cortuluá 0:1 Leones FC Leones FC
Matchday 5 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 5 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:3 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 4 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:0 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 4 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 0:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 4 Fukushima Utd. Fukushima United 2:1 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 4 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 0:5 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 4 Gainare Tottori Gainare Tottori 1:1 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 4 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 3 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 1:2 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 3 Musashino City Tokyo Musashino City 0:1 FC Osaka FC Osaka
Matchday 3 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:0 Matsue City Matsue City
Matchday 3 Nara Club Nara Club 0:1 Honda Lock Honda Lock
Matchday 3 Verspah Oita Verspah Oita 0:0 Suzuka Unlimited Suzuka Unltd.
Matchday 3 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 2:0 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 13 FC Juárez FC Juárez 0:1 Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 13 San Luis Atlético de San Luis 3:1 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 13 Celaya Celaya FC 1:1 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 23 Central Coast Central Coast Mariners 0:1 Adelaide United Adelaide United
Matchday 17 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 1:0 NK Celik Zenica U19 NK Celik U19
Matchday 17 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 1:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK Mladost U19
Matchday 17 Travnik U19 NK Travnik U19 3:1 FK Radnik Bijeljina U19 Bijeljina U19
Matchday 23 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 3:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 24 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 1:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 24 Celik Zenica NK Celik Zenica 1:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 11 Trujillanos Trujillanos FC 1:3 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 11 Táchira Deportivo Táchira 3:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 11 Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:0 Monagas SC Monagas SC
Matchday 11 Zulia FC Zulia FC 1:0 Deportivo Anzoátegui SC Dep. Anzoátegui
Matchday 11 Deportivo Lara Deportivo Lara 1:1 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 11 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 4:3 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:0 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 1 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1:2 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 1 FK Slutsk FK Slutsk 0:0 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 4 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 2:0 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 27 Nogoom FC Nogoom FC 1:1 El Dakhlia SC El Dakhlia
Matchday 27 El Makasa Masr El Makasa 0:0 El Gouna FC El Gouna
Matchday 4 Indy Eleven Indy Eleven 1:0 Hartford Athletic Hartford
Matchday 4 North Carolina North Carolina FC 1:1 Charleston Battery Charleston
Matchday 4 Bethlehem Steel Bethlehem Steel FC 2:2 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 4 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 0:0 Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 4 Bold FC Austin Bold FC 1:0 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 4 Reno FC Reno 1868 FC 3:3 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 4 El Paso El Paso Locomotive FC 2:0 Orange County SC Orange County
Matchday 4 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 3:2 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 4 Las Vegas Las Vegas Lights FC 1:0 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 4 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 2:2 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 4 Louisville City Louisville City FC 2:3 Birmingham Legion FC Legion FC
Matchday 4 Gangwon FC Gangwon FC 2:1 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 4 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings FC 3:1 Incheon United FC Incheon Utd.
Matchday 5 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 2:0 FC Rustavi Rustavi
Matchday 5 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 4:2 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 21 NK Radomlje NK Radomlje 1:2 NK Brda NK Brda
Matchday 1 North Texas SC North Texas Soccer Club 3:2 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 1 Orlando B Orlando City B 1:3 FC Tucson FC Tucson
Matchday 4 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 0:2 Suwon FC Suwon FC
Matchday 4 Ansan Greeners Ansan Greeners FC 1:1 FC Anyang FC Anyang
Matchday 3 Busan TC FC Busan Transportation Corporation FC 2:1 Gimhae City FC Gimhae City
Matchday 27 HBS HBS Craeyenhout 2:3 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 27 VV Goes VV Goes 3:1 USV Hercules USV Hercules
Matchday 27 Quick '20 KVV Quick '20 2:4 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 27 EVV Echt EVV Echt 3:2 JVC Cuijk JVC Cuijk
Matchday 27 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 0:5 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 27 Dongen VV Dongen 1:2 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 27 SV TEC SV TEC Tiel 0:2 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 27 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 4:0 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 20
SV Ried SV Ried 2:0 SKU Amstetten SKU Amstetten
Matchday 3 TJK Legion Tallinn JK Legion 3:0 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Matchday 19 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 2:1 FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen
Matchday 19 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 5:2 US Sandweiler Sandweiler
Matchday 19 Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 4:2 FC 72 Erpeldange Erpeldange
Matchday 19 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 1:1 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Matchday 19 Hesperange Swift Hesperange 4:1 FC Mamer 32 FC Mamer 32
Quarter-Finals IFK Mariehamn IFK Mariehamn 3:1 AET FC Lahti FC Lahti
Matchday 7 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 2:2 CA Fénix CA Fénix
Matchday 7 Danubio FC Danubio FC 3:2 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 7 Racing Club Racing Club de Montevideo 4:2 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 7 Wanderers Montevideo Wanderers 1:0 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 22 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 1:0 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 22 Olimpo Club Olimpo 2:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 22 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 3:1 CD Morón CD Morón
Matchday 22 Ferro Club Ferro Carril Oeste 1:1 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 4 Ermis Aradippou Ermis Aradippou 0:4 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Matchday 3 FCI Levadia FCI Levadia 8:0 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Matchday 3 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:2 FC Kuressaare Kuressaare
Final Portsmouth Portsmouth FC 7:6 on pens Sunderland AFC Sunderland
Matchday 7 FBC Melgar FBC Melgar 3:1 Universidad San Martín de Porres USM Porres
Matchday 7 Sport Boys Sport Boys Callao 0:1 Ayacucho FC Ayacucho FC
Matchday 7 CSD Alianza Alianza Universidad 0:0 Pirata FC Pirata
Matchday 7 Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 2:0 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 6 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 2:1 Magwe FC Magwe FC
Matchday 6 Rakhine Utd. Rakhine United FC 3:3 Sagaing United Sagaing Utd.
Matchday 5 Chonburi FC Chonburi FC 3:2 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 5 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 2:0 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 5 Chainat FC Chainat Hornbill FC 1:2 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 5 Trat FC Trat FC 4:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 4 Balestier FC Balestier Khalsa FC 3:0 Geylang International FC Geylang
Matchday 4 Young Lions Garena Young Lions 2:1 Hougang United FC Hougang Utd.
Matchday 30 Lecce US Lecce 2:0 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 33 Rimini Rimini FC 0:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 33 Monza AC Monza 0:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 33 Pordenone Pordenone Calcio 0:0 FC Südtirol Südtirol
Matchday 33 Renate AC Renate 0:0 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 33 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:1 Ternana Calcio Ternana
Matchday 33 Imolese Imolese Calcio 1919 2:1 US Triestina Triestina
Matchday 33 Sambenedettese US Sambenedettese 1:1 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 33 Feralpisalò Feralpisalò 1:1 AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 33 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:0 Ravenna FC Ravenna
Matchday 33 Cavese Cavese 1919 0:2 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 33 Vibonese US Vibonese 0:0 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 33 Rieti FC Rieti 1:0 Reggina 1914 Reggina
Matchday 33 Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 33 Trapani Trapani Calcio 2:0 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 33 Matera SS Matera Calcio 0:3 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 33 Casertana Casertana FC 1:2 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 33 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:2 Siracusa Calcio Siracusa
Matchday 6 O'Higgins CD O'Higgins 0:2 Unión Española Española
Matchday 6 Antofagasta Club de Deportes Antofagasta 3:1 Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 6 CDUC CD Universidad Católica 0:0 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 32 Córdoba CF Córdoba CF 3:2 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 32 Reus Deportiu CF Reus Deportiu 0:1 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 32 CA Osasuna CA Osasuna 1:0 Extremadura UD Extremadura
Matchday 32 Alcorcón AD Alcorcón 0:0 CD Lugo CD Lugo
Matchday 32 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 32 UD Las Palmas UD Las Palmas 0:1 Elche CF Elche CF
Matchday 30 FC Metz FC Metz 2:1 FC Lorient FC Lorient
Matchday 27 UTA Arad UTA Arad 3:1 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Matchday 27 Estoril Estoril Praia 1:3 SL Benfica B Benfica B
Matchday 27 Académico Viseu Académico Viseu FC 1:0 Varzim SC Varzim
Matchday 27 Braga B SC Braga B 1:1 Leixões SC Leixões
Matchday 27 Farense SC Farense 1:0 SC Covilhã Covilhã
Matchday 27 Famalicão FC Famalicão 3:1 CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 27 Arouca FC Arouca 2:1 Académica Coimbra Coimbra
Matchday 27 Oliveirense UD Oliveirense 0:0 Vitória Guimarães SC B Guimarães B
Matchday 26 Apollon U19 Apollon Smyrnis U19 0:3 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
Matchday 26 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 0:1 PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
Matchday 26 Aris U19 Aris Thessaloniki U19 1:1 OFI Crete U19 OFI Crete U19
Matchday 25 AOK Kerkyra AOK Kerkyra 1:1 Volos NPS Volos NPS
Matchday 25 AE Sparti AE Sparti 0:4 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Matchday 25 Doxa Dramas Doxa Dramas 3:0 Aittitos Spaton Aittitos Spaton
Matchday 25 Apollon Pontou Apollon Pontou 0:1 Iraklis Thessaloniki Iraklis
Matchday 25 Eginiakos PAE Eginiakos 2:1 AO Trikala AO Trikala
Matchday 25 PAE Chania PAE Chania 1:1 Apollon Larisas Ap. Larisas
Matchday 25 Panachaiki Panachaiki GE 0:1 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 18 SK Unicov SK Unicov 1:1 TJ Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
Matchday 18 Velke Mezirici FC Velke Mezirici 1:1 ČSK Uherský Brod Uhersky Brod
Matchday 18 SFK Vrchovina SFK Vrchovina 0:0 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Matchday 21 Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2:0 FC Pisek FC Pisek
Matchday 20 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 1:1 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
Matchday 20 Hradec Králové FC Hradec Králové 0:1 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
Matchday 20 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:0 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Matchday 24 Fremad Amager BK Fremad Amager 1:0 FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 24 FC Helsingör FC Helsingör 2:1 FC Roskilde FC Roskilde
Matchday 24 Lyngby BK Lyngby BK 1:4 Viborg FF Viborg FF
Matchday 24 Thisted FC Thisted FC 0:0 Hvidovre IF Hvidovre IF
Matchday 24 Silkeborg IF Silkeborg IF 4:2 HB Köge HB Köge