For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:16:58 PM
Matchday 7 SE Reserves SönderjyskE Reserves 2:3 Esbjerg fB Reserves EFB Reserves
Matchday 10 ACH Reserves AC Horsens Reserves 0:2 FC Helsingör Reserves FCH Reserves
Matchday 1 LBK Reserves Lyngby BK Reserves 3:1 Bröndby IF Reserves BIF Reserves
Matchday 4 Hobro Reserves Hobro IK Reserves 3:2 Viborg FF Reserves Viborg FF Res.
Matchday 8 SIF Reserves Silkeborg IF Reserves 2:1 Randers FC Reserves RFC Reserves
Matchday 27
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:3 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 31
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:0 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 32
Arsenal Arsenal FC 2:0 Newcastle United Newcastle
Matchday 30 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 2:1 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 3 Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 0:0 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 3 FC Botosani FC Botosani 1:2 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 26 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 1:3 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 27 Aarhus GF Aarhus GF 2:2 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 22 CSKA 1948 CSKA 1948 1:0 FC Litex Lovetch Litex Lovetch
Matchday 27 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 3:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 24 Defensa Defensa y Justicia 1:1 Club Atlético Unión CA Unión
Matchday 24 Tigre Club Atlético Tigre 1:1 Racing Club Racing Club
Matchday 22 Rafaela Atlético de Rafaela 0:1 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 22 Brown Adrogue Brown de Adrogue 0:3 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 12 Lobos Lobos BUAP 0:4 Puebla FC Puebla FC
Matchday 5 Orlando City SC Orlando City SC 1:2 D.C. United D.C. United
Matchday 5 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 2:1 Portland Timbers Timbers
Matchday 12 Deportivo Cali Deportivo Cali 2:0 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 12 Millonarios Millonarios FC 3:2 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 12 Envigado Envigado FC 0:0 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 24 Al-Feiha Al-Feiha FC 0:2 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 13 Tampico Madero Tampico Madero 2:3 Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
Matchday 23 Wydad AC Wydad Casablanca 6:1 CR Al Hoceima CR Al Hoceima
Matchday 23 RS Berkane Renaissance de Berkane 1:1 Olympique Khouribga O. Khouribga
Matchday 27 Gaish Tala'ea El Gaish 3:0 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 27 Petrojet Petrojet 0:2 Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 25 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet 2:1 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 25 MO Béjaïa MO Béjaïa 1:0 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 25 JS Saoura JS Saoura 4:1 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Final Esperance Esperance Tunis 2:1 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Group Stage Al-Ahed Al-Ahed 4:2 Al-Suwaiq Al-Suwaiq
Group Stage Al-Jaish Al-Jaish SC 1:0 Al-Wehdat Al-Wehdat
Group Stage Al-Qadsia SC Al-Qadsia SC 1:2 Malkiya Club Malkiya Club
Matchday 4 Anorthosis Anorthosis Famagusta 3:0 Alki Oroklini Alki Oroklini
Matchday 3 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 4:1 Tartu JK Welco JK Welco
Matchday 3 Nomme United FC Nomme United 4:0 Pohja-Tallinna JK Volta JK Volta
Matchday 7 Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 2:0 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 7 César Vallejo Universidad César Vallejo 1:0 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
Second Round Bohemians Bohemian Football Club Dublin 2:1 Cabinteely FC Cabinteely
Second Round Bray Wanderers Bray Wanderers 4:2 on pens Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Second Round Cork City Cork City FC 4:1 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
Second Round Finn Harps Finn Harps 2:1 AET Sligo Rovers Sligo Rovers
Second Round St. Patricks St. Patricks Athletic 1:2 Dundalk FC Dundalk FC
Second Round Waterford FC Waterford FC 2:1 Galway United FC Galway United
Quarter-Finals Al-Ettifaq Al-Ettifaq 2:3 AET Al-Hilal Riyadh Hilal
Quarter-Finals Ittihad Al-Ittihad Jeddah 4:3 Al-Batin Al-Batin
Quarter-Finals Al-Nassr Al-Nassr FC 4:0 Al-Jeel Club Al-Jeel
Matchday 33 Novara Novara Calcio 1908 1:2 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 6 CDUC CD Universidad Católica 0:0 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 6 Huachipato FC Huachipato FC 0:0 Coquimbo Unido Coquimbo Unido
Matchday 32 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
Matchday 30 Lens RC Lens 0:0 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 20 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 3:0 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
Matchday 32 FC Eindhoven FC Eindhoven 2:1 TOP Oss TOP Oss
Matchday 32 RKC Waalwijk RKC Waalwijk 4:1 Twente Enschede FC Twente FC
Matchday 32 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 2:3 SC Telstar Telstar
Matchday 32 Sparta R. Sparta Rotterdam 2:0 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 32 FC Volendam FC Volendam 3:4 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 32 FC Den Bosch FC Den Bosch 3:1 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 32 Almere City Almere City FC 3:0 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 32 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 0:6 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 32 Roda JC Roda JC Kerkrade 2:1 FC Utrecht U21 Utrecht U21
Matchday 32 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21 4:0 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 27 Feirense CD Feirense 0:1 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 20 Ustí nad Labem FK Ustí nad Labem 0:1 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 1 Stabæk Fotball Stabæk Fotball 1:1 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 30 FK Indjija FK Indjija 1:1 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 1 Elfsborg IF Elfsborg 1:1 Hammarby IF Hammarby
Matchday 1 Malmö FF Malmö FF 1:1 BK Häcken Häcken
Matchday 1 Djurgarden Djurgardens IF 2:2 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 1 Brage IK Brage 2:0 IK Frej Frej
Matchday 29 H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 2:1 Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
Matchday 2 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0:0 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 27 1.FC Köln II 1.FC Köln II 2:0 Borussia Dortmund II B. Dortmund II
Matchday 7 Técnico U. Técnico Universitario 2:1 Fuerza Amarilla SC Fuerza Amarilla
Matchday 19 Santos FC Santos de Guápiles FC 5:3 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 19 Guadalupe FC Guadalupe FC 0:1 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
Matchday 22 FK Qabala FK Qabala 0:0 Sabah FK Sabah FK
Matchday 22 Sumgayit Sumgayit PFC 0:6 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Matchday 14 Bruno's Magpies FC Bruno's Magpies 13:0 FC Hound Dogs FC Hound Dogs
Matchday 24 FC Noah FC Noah Erewan 2:0 Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 23 Alashkert II FC Alashkert II 1:1 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 23 Banants III Banants Erewan III 0:5 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 23 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 0:1 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 23 Shirak II FC Shirak Gyumri II 0:0 FC Sevan FC Sevan
Matchday 23 Gandzasar II Gandzasar Kapan II 1:1 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 23 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 3:0 Erebuni Erewan Erebuni Erewan
Matchday 23 Juventus U19 Juventus Primavera 1:1 Sassuolo Primavera Sassuolo U19
group stage Serbia U17 Serbia U17 1:2 Sweden U17 Sweden U17
group stage France U17 France U17 3:0 Slovakia U17 Slovakia U17
group stage Bosnia U17 Bosnia and Herzegovina U17 1:2 Norway U17 Norway U17
group stage Hungary U17 Hungary U17 2:4 Belgium U17 Belgium U17
Matchday 28 Orlando Pirates Orlando Pirates 0:0 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Greece U16 Greece U16 2:1 Colombia Under 16 Colombia U16
Poland U16 Poland U16 0:2 Turkey U16 Turkey U16
Round of 16 ATK ATK 3:1 Real Kashmir FC Real Kashmir
Semi-Finals Man City U18 Manchester City U18 4:2 West Bromwich Albion U18 West Brom U18