For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:33:33 PM
Quarter-Finals
SC Paderborn SC Paderborn 07 0:2 Hamburger SV Hamburger SV
Quarter-Finals
FC Augsburg FC Augsburg 1:2 AET RB Leipzig RB Leipzig
Quarter-Finals FC Porto FC Porto UEFA U19 3:0 FC Midtjylland UEFA U19 FC Midtjylland
Quarter-Finals FC Barcelona FC Barcelona UEFA U19 3:2 Olympique Lyon UEFA U19 Olympique Lyon
Group Stage Chile U17 Chile U17 1:0 Ecuador U17 Ecuador U17
Semi-Finals Galatasaray Galatasaray SK 0:0 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 33 Watford Watford FC 4:1 Fulham FC Fulham
Matchday 33
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:1 Manchester United Man Utd
Matchday 30
Atlético Madrid Atlético Madrid 2:0 Girona FC Girona
Matchday 30 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 1:1 Getafe CF Getafe
Matchday 30 Villarreal Villarreal CF 4:4 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 30
AC Milan AC Milan 1:1 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 30 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 0:2 Juventus FC Juventus
Matchday 23 Besiktas U21 Besiktas JK U21 0:1 Fenerbahce SK U21 Fenerbahce U21
Matchday 28 Vitesse Vitesse Arnhem 2:2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 28 Heracles Almelo Heracles Almelo 3:4 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 28 FC Groningen FC Groningen 1:0 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 1 Karpaty Karpaty Lviv 4:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 27 HNK Gorica HNK Gorica 0:2 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 27 HNK Rijeka HNK Rijeka 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 28 Cracovia Kraków Cracovia Kraków 2:1 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 28 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 0:0 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 28 Arka Gdynia Arka Gdynia 0:0 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 28 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 1:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 27 ASV Dachau ASV Dachau 0:0 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 27 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 3:1 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 20 TSV Pattensen TSV Pattensen 3:0 OSV Hannover OSV Hannover
Matchday 20 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 1:1 SV Iraklis Hellas Hannover Iraklis Hellas
Semi-Finals GW Brieselang Grün-Weiß Brieselang 0:5 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Semi-Finals RW Essen Rot-Weiss Essen 0:2 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 9 ASC San Diego ASC San Diego 2:1 High Desert Elite FC High Desert
Matchday 10 Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 2:0 Universitario Popayán Uni. Popayán
Matchday 10 Quindío Deportes Quindío 3:1 Tigres FC Tigres FC
Matchday 4 Riteriai FK Riteriai 3:1 FK Palanga FK Palanga
Matchday 15 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 0:2 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Matchday 26 Ismaily Ismaily SC 2:0 Arab Contractors SC Arab Contr.
Matchday 27 Enppi Enppi Club 1:0 Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 27 Ittehad Ittehad Alexandria 0:2 El Ahly Cairo Ahly
Matchday 25 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 1:0 MC Algiers MC Algiers
Matchday 25 MC Oran MC Oran 1:0 Olympique de Médéa O Médéa
Matchday 25 CS Constantine CS Constantine 1:1 ES Sétif ES Sétif
Matchday 23 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 1:1 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 23 OC Safi Olympique Safi 2:1 Hassania d'Agadir Hassania
Matchday 23 FUS Rabat FUS Rabat 0:0 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 23 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 1:0 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Round of 16 Club Africain Club Africain Tunis 1:0 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Round of 16 Stade Tunisien Stade Tunisien 1:2 AET Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 5 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 2:1 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 5 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 3:3 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 5 Ulsan Ulsan Hyundai 2:1 FC Seoul FC Seoul
Matchday 6 FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 0:1 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 6 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 0:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
Quarter-Finals FK Teplice FK Teplice 2:3 on pens AC Sparta Praha Sparta Praha
Quarter-Finals Slavia Prague SK Slavia Prague 5:0 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 29 Brechin City Brechin City FC 0:3 Montrose FC Montrose
Matchday 29 Dumbarton FC Dumbarton FC 3:3 Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 19 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 1:1 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 29 Middlesbrough Middlesbrough FC 0:1 Bristol City Bristol City
Matchday 33
Swansea Swansea City 3:0 Brentford FC Brentford
First Round Mineros Mineros de Guayana 1:0 Club Sol de América Sol de América
Group Stage PSM Makassar PSM Makassar 1:1 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
Group Stage Nagaworld FC Nagaworld FC 1:5 Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Group Stage Home Utd. Home United FC 1:0 Lao Toyota FC Lao Toyota
Group Stage Ha Noi FC Ha Noi FC 0:1 Yangon United FC Yangon Utd.
Group Stage Al-Jazeera Al-Jazeera (Amman) 4:0 Al Ittihad Aleppo Al Ittihad Aleppo
Group Stage Al-Najma Al-Najma 0:1 Al-Kuwait Sports Club Al-Kuwait
Semi-Finals Olympique Lyon Olympique Lyon 2:3 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 22 Platense Club Atlético Platense 1:0 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Quarter-Finals Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:2 Debreceni VSC Debrecen
Semi-Finals Braga SC Braga 1:1 FC Porto FC Porto
Matchday 4 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 0:3 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 4 Kalju Nömme Nomme Kalju FC 0:3 FC Flora Tallinn FC Flora
Second Round Derry City Derry City 3:0 Longford Town FC Longford Town
Second Round Shelbourne Shelbourne FC 1:2 University College Dublin UCD
Quarter-Finals Taawon Al-Taawon 3:0 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 38 Bury Bury FC 0:3 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 38 Oldham Athletic Oldham Athletic 2:0 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 32 Eastleigh FC Eastleigh FC 0:3 Barnet FC Barnet
Matchday 39 Fylde AFC Fylde 1:1 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 39 Bromley Bromley FC 2:1 Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 31 Padova Calcio Padova 1:2 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 31 Hellas Verona Hellas Verona 2:2 Brescia Calcio Brescia
Matchday 31 Benevento Benevento Calcio 3:1 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 31 Venezia Venezia FC 1:1 AS Cittadella Cittadella
Matchday 31 AS Livorno AS Livorno 1:3 US Cremonese Cremonese
Matchday 31 Crotone FC Crotone 2:0 AC Perugia Calcio Perugia
Matchday 31 Spezia Calcio Spezia Calcio 2:1 US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 22 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 2:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 29 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 1:2 Ross County FC Ross County
Matchday 30 Ayr United Ayr United FC 1:1 Greenock Morton FC Morton
Matchday 27 Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:1 Adanaspor Adanaspor
Matchday 27 Altinordu Altinordu FK 0:3 Osmanlispor FK Osmanlispor
Matchday 27 Istanbulspor Istanbulspor 2:1 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 27 Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 1:1 Boluspor Boluspor
Matchday 18 Balkany Zoria Balkany Zoria 2:1 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 27 FC Vaduz FC Vaduz 1:1 FC Wil 1900 FC Wil 1900
Matchday 27 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:3 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 27 SC Kriens SC Kriens 2:2 FC Aarau FC Aarau
Matchday 18 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 2:0 FC Zlin U19 FC Zlin U19
Matchday 18 Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 1:0 FK Dukla Prag U19 Dukla Prag U19
Matchday 1 Jönköping Jönköpings Södra IF 0:1 Halmstads BK Halmstad
Matchday 21 Arsenal U18 Arsenal FC U18 3:2 Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
Semi-Finals MSK Zilina MSK Zilina 1:1 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Semi-Finals Hapoel Hadera Hapoel Hadera 0:1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 29 Cankaya FK Cankaya FK 3:0 Serik Belediyespor Serik Belediye
Matchday 22 FC Pipinsried FC Pipinsried 1:1 FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 20 VfR Garching VfR Garching 3:2 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 18 Wolfsberg II Wolfsberger AC II 5:2 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09
Matchday 19 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 2:0 SV Schwechat SV Schwechat
Matchday 17 Vanlöse IF Vanlöse IF 2:2 Skovshoved IF Skovshoved
Matchday 18 FC Linth 04 FC Linth 04 0:4 USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
Matchday 24 Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:1 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
Matchday 24 CA Colón Club Atlético Colón 0:0 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 4 ADO U19 ADO Den Haag U19 0:6 FC Groningen U19 Groningen U19
Matchday 3 Vitesse U17 Vitesse Arnheim U17 0:5 Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
Matchday 16 Union Perg Union Perg 2:0 ASK St. Valentin St. Valentin
Matchday 15 FC Bazenheid FC Bazenheid 1:1 FC Balzers FC Balzers
Matchday 7 Guayaquil City Guayaquil City FC 1:1 CD América de Quito CD América
Matchday 19 LD Alajuelense LD Alajuelense 1:0 Municipal Grecia Grecia
Matchday 19 AD San Carlos AD San Carlos 5:1 Limón FC Limón FC
Matchday 14 Manchester 62 Manchester 62 FC 3:2 FC Olympique 13 FC Olympique
Matchday 12 Armenien U16 Team Armenia U16 1:1 FC Lokomotiv Yerevan U18 Lokomotiv U18
Matchday 12 Avan Academy Avan Academy U18 1:2 FC Pyunik Erewan U18 FC Pyunik U18
Matchday 3 Maardu U17 Maardu Linnameeskond U17 2:5 Tallinn JK Legion U17 TJK Legion U17
Semi-Finals Ajax U19 Ajax Amsterdam U19 6:0 Excelsior Rotterdam U19 Excelsior U19
Semi-Finals Arema FC Arema FC 3:0 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Quarter-Finals FK Etar Etar Veliko Tarnovo 7:8 on pens Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 22 Qrendi FC Qrendi FC 1:4 Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
Matchday 22 Zejtun C. Zejtun Corinthians FC 0:0 Vittoriosa Stars FC Vittoriosa
Matchday 22 Lija Athletic Lija Athletic FC 4:1 Marsa FC Marsa FC
Matchday 3 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 2:0 Codru Lozova Codru Lozova
Matchday 3 Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 0:2 CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta
Matchday 2 Cercle Brugge Cercle Brugge 3:3 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 2 Mouscron Royal Excel Mouscron 0:2 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 2 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 2:3 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 2 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:0 KRC Genk KRC Genk
Round of 16 Jamshedpur FC Jamshedpur FC 0:0 Churchill Brothers SC Ch. Brothers