For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:51:31 PM
Matchday 24 UDI '19 UDI'19/Beter Bed 1:1 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 24 Vlissingen VC Vlissingen 2:1 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 24 IFC Ambacht IFC Ambacht 1:3 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 24 RKSV Minor RKSV Minor 2:2 VV Baronie Baronie
Matchday 24 Groene Ster RKSV Groene Ster 2:1 RKSV Leonidas Leonidas
Matchday 24 Unitas GVV Unitas 3:2 VV Gemert VV Gemert
Matchday 24 SP Silvolde Sportclub Silvolde 1:0 VV De Bataven Gendt De Bataven
Matchday 24 Achilles 1894 Achilles 1894 4:1 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 24 RKHVV Huissen RKHVV Huissen 1:7 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 24 MSC Meppel MSC Meppel 1:2 VV Hoogland Hoogland
Matchday 24 Hollandia HVV Hollandia 0:3 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 24 RKVV DEM RKVV DEM 1:1 VPV Purmersteijn Purmersteijn
Matchday 24 SDO Bussum SDO Bussum 2:3 MVV Alcides Alcides
Matchday 24 AWC AWC Wijchen 0:2 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 28 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 3:1 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 28 Wedeler TSV Wedeler TSV 0:2 Altona 93 Altona 93
Matchday 28 SC Condor SC Condor 2:5 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 28 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 2:0 HEBC Hamburg HEBC Hamburg
Matchday 28 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 14:0 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
Matchday 28 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 0:3 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 28 TSV Sasel TSV Sasel 2:4 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Matchday 28
FC Augsburg FC Augsburg 0:4 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 28
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 28
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 0:2 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 28
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:0 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 28
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:1 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 32
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 1:1 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 32
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:0 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Quarter-Finals Nkana FC Nkana FC 2:1 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Quarter-Finals ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 3:1 Al-Hilal Omdurman Al-Hilal
Quarter-Finals Hassania Hassania d'Agadir 0:0 Zamalek SC Zamalek
Quarter-Finals Gor Mahia FC Gor Mahia Nairobi 0:2 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 33
Everton Everton FC 1:0 Arsenal FC Arsenal
Matchday 31 Alavés Deportivo Alavés 1:1 CD Leganés CD Leganés
Matchday 31 Getafe Getafe CF 1:0 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 31 Real Valladolid Real Valladolid CF 0:2 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 31 Celta de Vigo Celta de Vigo 3:1 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 31 Levante Levante UD 2:2 SD Huesca SD Huesca
Matchday 31 Real Betis Real Betis Balompié 2:1 Villarreal CF Villarreal
Matchday 21 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 0:0 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 21 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 0:0 UE Engordany UE Engordany
Matchday 21 Sant Julia UE Sant Julia 4:2 FC Encamp FC Encamp
Matchday 21 FC Ordino FC Ordino 1:2 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 31 Fiorentina ACF Fiorentina 0:1 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 31 Udinese Calcio Udinese Calcio 3:2 FC Empoli FC Empoli
Matchday 31 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:1 SPAL SPAL
Matchday 31
Inter Inter Milan 0:0 Atalanta BC Atalanta
Matchday 31
Lazio SS Lazio 2:2 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 31
SSC Napoli SSC Napoli 1:1 Genoa CFC Genoa
Matchday 31 Reims Stade Reims 1:1 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 31 Toulouse FC Toulouse 1:0 FC Nantes FC Nantes
Matchday 31 OGC Nice OGC Nice 1:0 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 31 Paris SG Paris Saint-Germain 2:2 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 22 Ufa FK Ufa 1:0 FK Rostov Rostov
Matchday 22 Ural Ural Yekaterinburg 3:2 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 22 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 22 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 22 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 0:2 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 24
Austria Vienna Austria Vienna 0:1 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 24
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:3 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 24
LASK LASK 0:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 27 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21 2:2 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 BB Erzurum U21
Matchday 27 Sivasspor U21 Sivasspor U21 1:2 Kayserispor U21 Kayserispor U21
Matchday 27 Göztepe U21 Göztepe U21 1:0 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21
Matchday 27 Basaksehir U21 Istanbul Basaksehir FK U21 1:2 Konyaspor U21 Konyaspor U21
Matchday 27 Ankaragücü U21 MKE Ankaragücü U21 0:5 Fenerbahce SK U21 Fenerbahce U21
Matchday 29 FC Emmen FC Emmen 2:0 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 29
VVV-Venlo VVV-Venlo 0:3 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 29 PEC Zwolle PEC Zwolle 5:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 29 Vitesse Vitesse Arnhem 3:3 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 27
Kasimpasa Kasimpasa 2:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 27 Göztepe Göztepe 0:1 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 27
Ankaragücü MKE Ankaragücü 1:1 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 27
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 2:0 Konyaspor Konyaspor
Matchday 28
FC Basel FC Basel 1893 1:1 FC Lugano FC Lugano
Matchday 28
FC Sion FC Sion 2:2 FC Luzern FC Luzern
Matchday 28
BSC Young Boys BSC Young Boys 5:1 FC Thun FC Thun
Matchday 4 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 0:0 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 28 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 1:0 CS Marítimo Marítimo
Matchday 28 Feirense CD Feirense 1:4 SL Benfica Benfica
Matchday 28 Sporting CP Sporting CP 3:0 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 4 Gaz Metan Gaz Metan Medias 2:0 FC Botosani FC Botosani
Matchday 33 Motherwell FC Motherwell FC 0:3 Rangers FC Rangers
Matchday 27 AO Xanthi AO Xanthi 1:3 AEK Athens AEK Athens
Matchday 27 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 0:0 APO Levadiakos APO Levadiakos
Matchday 27 Panetolikos Panetolikos GFS 0:5 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 27 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 3:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 28 RFC Lüttich RFC Lüttich 2:1 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 28 Rupel Boom FC Rupel Boom 2:1 FCV Dender EH FCV Dender EH
Matchday 27 Francs Borains Royal Francs Borains 0:1 Solières Sport Solières
Matchday 27 RFC Tilleur RFC Tilleur 0:1 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 27 URSL Visé URSL Visé 2:0 RS Waremmien FC Waremme
Matchday 27 KFC Duffel KFC Duffel 1:2 Spouwen Mopertingen Mopertingen
Matchday 27 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 1:1 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
Matchday 3 KSV Roeselare KSV Roeselare 2:2 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 27 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 0:0 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 27 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 3:2 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 27 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 3:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 27 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 0:0 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 27 Slovácko 1.FC Slovácko 0:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 28 Esbjerg fB Esbjerg fB 2:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 28 Odense BK Odense Boldklub 0:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 28 Hobro IK Hobro IK 1:1 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 28 Vejle BK Vejle Boldklub 4:1 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 30 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:3 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 30 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 3:2 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 30 Cukaricki FK Cukaricki 0:0 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 30 Napredak FK Napredak Krusevac 1:0 FK Zemun Zemun
Matchday 30 Spartak FK Spartak Subotica 1:0 FK Rad Rad
Matchday 30 Vozdovac FK Vozdovac 1:0 FK Macva Sabac Macva
Matchday 30 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 5:1 OFK Backa Backa
Matchday 30 Red Star Red Star Belgrade 4:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 28 NK Rudes NK Rudes 0:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 28 Hajduk Split HNK Hajduk Split 0:0 NK Osijek NK Osijek
Matchday 1 RoPS Rovaniemen Palloseura 1:2 FC Honka FC Honka
Matchday 1 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 0:2 Ilves Tampere Ilves
Matchday 1 FC Lahti FC Lahti 3:3 Kuopion Palloseura KuPS
First Round Herttoniemen Herttoniemen Toverit 8:1 FC Helsingin Pumppu FC HePu
First Round HIFK II Helsinki IFK II 1:2 Toukolan Teräs Toukolan Teräs
Matchday 29 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 3:3 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 29 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 23 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 0:2 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 25 ND Gorica ND Gorica 0:1 NS Mura NS Mura
Matchday 25 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 3:3 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 25 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 1:1 NK Krsko NK Krsko
Matchday 28 Cherno More Cherno More Varna 0:1 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 28 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 1:1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 19 Titus Petange Union Titus Petange 1:3 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 19 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 1:2 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 19 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 19 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 2:0 US Hostert US Hostert
Matchday 19 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 3:0 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 19 US Rumelange US Rumelange 1:2 FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 19 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 0:3 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 3 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 4:1 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 25 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 6:0 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 25 Berliner SC Berliner SC 2:2 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 25 Frohnauer SC Frohnauer SC 2:1 FSV Berolina Stralau Berolina S.
Matchday 25 SCC Berlin SC Charlottenburg 1:2 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 25 Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 2:2 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 25 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 3:0 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 25 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 5:3 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 25 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 1:0 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 24 Lübecker SC Lübecker SC 99 0:2 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 24 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:2 SV Schackendorf SV Schackendorf
Matchday 24 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 0:5 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 24 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 6:1 TSV Wankendorf TSV Wankendorf
Matchday 22 SV Hanse 01 SV Hanse Neubrandenburg 01 3:4 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 22 Haldensleber SC Haldensleber SC 1:0 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 21 FC Grimma FC Grimma 2:0 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 21 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 0:3 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 21 SV Olbernhau SV Olbernhau 4:00 PM FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 23 Woltmershausen TS Woltmershausen 2:2 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 23 FC Huchting FC Huchting 0:2 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 23 SV Hemelingen SV Hemelingen 2:0 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 23 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 2:1 SV Grohn SV Grohn
Matchday 23 Komet Arsten TuS Komet Arsten 4:0 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 23 Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 9:0 TSV Lesum-Burgdamm Lesum-Burgdamm
Matchday 23 SG Findorff SG Findorff 1:2 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
Matchday 24 SC Roland SC Roland Beckum 0:1 SC Rot-Weiß Maaslingen RW Maaslingen
Matchday 24 Pr. Münster II Preußen Münster II 1:0 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 24 SV Spexard SV Spexard 0:1 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 24 Beckumer SV Beckumer SV 1:0 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 24 SV Mesum SV Mesum 0:0 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 24 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 3:2 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 24 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 2:2 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 30 ASV Süchteln ASV Süchteln 8:2 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 30 Rather SV Rather SV 0:5 VSF Amern VSF Amern
Matchday 30 Odenkirchen SpVg Odenkirchen 1:2 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
Matchday 30 FC Remscheid FC Remscheid 1:3 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 30 DSC 99 Düsseldorfer SC 99 1:6 VfL Jüchen-Garzweiler VfL Jüchen-G.
Matchday 30 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 3:2 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 30 Cronenberger SC Cronenberger SC 3:3 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 30 TVD Velbert TVD Velbert 1:0 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 28 TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld 0:2 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 28 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 1:3 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 24 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 4:0 SC Aufkirchen SC Aufkirchen
Matchday 24 ASV Rimpar ASV Rimpar 1:2 TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 24 Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 3:2 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 24 Schwebenried DJK Schwebenried 2:0 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 23 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 3:1 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 23 TuS Marienborn TuS Marienborn 3:0 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
Matchday 23 SV Steinwenden SV Steinwenden 2:2 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 23 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 2:0 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 23 SC Hauenstein SC Hauenstein 1:0 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 23 SV Emmendorf SV Emmendorf 2:0 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 23 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 1:0 TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 23 TV Meckelfeld TV Meckelfeld 1:1 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 23 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 4:0 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 23 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 1:2 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 23 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe 1:6 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
Matchday 23 TV Dinklage TV Dinklage 1:1 Kickers Emden Kickers Emden
Matchday 23 BV Essen BV Essen 1:1 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 23 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 7:1 SV Brake SV Brake
Matchday 23 H. Friesoythe Hansa Friesoythe 2:2 SV Bevern SV Bevern
Matchday 23 Vorw. Nordhorn Vorwärts Nordhorn 0:3 SV Bad Rothenfelde Bad Rothenfelde
Matchday 23 Iraklis Hellas SV Iraklis Hellas Hannover 0:3 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 23 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 6:0 TV Stuhr TV Stuhr
Matchday 23 Heeßeler SV Heeßeler SV 4:1 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 23 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 0:1 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 23 OSV Hannover OSV Hannover 4:1 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 23 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 3:1 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 27 SC Gitter SC Gitter 0:2 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 27 SCW Göttingen SCW Göttingen 1:1 FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 27 F. Lebenstedt Fortuna Lebenstedt 0:1 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 27 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 1:4 Goslarer SC Goslarer SC
Matchday 27 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 3:3 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
Matchday 27 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 1:1 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 27 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2:2 TSV Hillerse TSV Hillerse
Matchday 27 TSV Lamme TSV Germania Lamme 0:3 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 28 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 4:2 FSV Fernwald FSV Fernwald
Matchday 28 SV Bauerbach SV Bauerbach 3:0 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
Matchday 28 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 0:2 FC Gießen II FC Gießen II
Matchday 28 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 3:0 Germania Schwanheim G. Schwanheim
Matchday 28 SF/BG Marburg SF/BG Marburg 11:0 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf
Matchday 28 Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 2:3 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
Matchday 28 Sandershausen TSG Sandershausen 0:0 SSV Sand SSV Sand
Matchday 28 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 3:0 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 28 SG Johannesberg SG Johannesberg 1:1 SV Steinbach SV Steinbach
Matchday 26 Kirchhörder SC Kirchhörder SC 1:0 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 26 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 2:1 SC Neheim SC Neheim
Matchday 26 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 2:3 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
Matchday 26 Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 3:0 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 26 SV Horst 08 SV Horst-Emscher 08 4:4 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
Matchday 26 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 1:4 Lüner SV Lüner SV
Matchday 26 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 4:2 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 26 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 1:2 GSV Moers GSV Moers
Matchday 26 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 1:1 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 26 FC Kray FC Kray 3:2 FC Blau-Gelb Überruhr FC BG Überruhr
Matchday 26 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 3:0 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
Matchday 26 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 2:1 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 26 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 1:1 SF Niederwenigern Niederwenigern
Matchday 26 A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 1:0 SF Königshardt Königshardt
Matchday 26 Scherpenberg SV Scherpenberg 1:2 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 28 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 1:0 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 28 RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 0:2 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 28 SV Altwiedermus SV Altwiedermus 0:3 Usinger TSG Usinger TSG
Matchday 28 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 0:2 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 28 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 3:0 SV FC Sandzak Frankfurt FC Sandzak
Matchday 28 RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 3:0 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 28 FC Hanau 93 FC Hanau 93 1:2 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 28 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 3:0 TSV Vatanspor Bad Homburg Vatanspor BH
Matchday 27 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 0:1 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 27 SG Rehlingen SG Rehlingen-Fremersdorf 3:0 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl
Matchday 27 VfL Primstal VfL Primstal 4:0 SV Rohrbach (Saar) SV Rohrbach
Matchday 27 FV Schwalbach FV Schwalbach 3:1 SV 07 Elversberg II Elversberg II
Matchday 27 SV Morbach SV Morbach 4:1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 27 TuS Oberwinter TuS Oberwinter 4:1 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 27 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 1:1 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
Matchday 27 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 3:2 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 27 VfB Linz VfB Linz 0:3 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 28 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 2:4 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 28 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 5:2 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 28 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 2:0 VfB Bach VfB Bach
Matchday 25 F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 4:3 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 25 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 3:1 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
Matchday 25 ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 0:0 VfR Mannheim VfR Mannheim
Matchday 25 FC Heidelsheim FC Heidelsheim 2:2 TSV Wieblingen TSV Wieblingen
Matchday 25 Aldosivi Club Atlético Aldosivi 1:1 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 25 Huracán Club Atlético Huracán 2:0 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 25 CA Rosario Club Atlético Rosario Central 1:2 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 25 River Plate Club Atlético River Plate 2:3 Club Atlético Tigre Tigre
Matchday 25 San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 2:1 Club Atlético Talleres CA Talleres
Matchday 25 CA Patronato Club Atlético Patronato 2:1 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 25 Belgrano Club Atlético Belgrano 1:0 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 25 Racing Club Racing Club 1:1 Defensa y Justicia Defensa
Matchday 23 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 2:2 Club Ferro Carril Oeste Ferro
Matchday 23 CA Mitre Club Atlético Mitre 2:1 Club Atlético Los Andes Los Andes
Matchday 23 CA Temperley Club Atlético Temperley 1:2 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 23 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 1:2 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
Matchday 6 NY Red Bulls New York Red Bulls 1:2 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 6 Philadelphia Philadelphia Union 2:1 FC Dallas FC Dallas
Matchday 6 Orlando City SC Orlando City SC 4:3 Colorado Rapids Colorado
Matchday 6 Columbus Crew Columbus Crew SC 1:0 New England Revolution Revolution
Matchday 6 Quakes San Jose Earthquakes 3:0 Portland Timbers Timbers
Matchday 6 Sounders FC Seattle Sounders FC 1:0 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 6 Cincinnati FC Cincinnati 1:1 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 13 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 3:0 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 13 Tigres UANL Tigres UANL 2:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 13 León Club León FC 2:1 Club Necaxa Necaxa
Matchday 13 Chivas Deportivo Guadalajara 0:1 Lobos BUAP Lobos
Matchday 13 Club Tijuana Club Tijuana 3:2 CF América América
Matchday 13 Toluca Deportivo Toluca 5:1 CF Monterrey Monterrey
Matchday 10 Oxnard Oxnard Guerreros FC 0:1 ASC San Diego ASC San Diego
Matchday 10 FC Arizona FC Arizona 4:1 Riverside Coras Riverside Coras
Matchday 10 Golden State FC Golden State 4:1 Temecula FC Temecula
Matchday 5 Davis FC Davis 2:0 East Bay FC Stompers Stompers
Matchday 5 Sonoma County Sonoma County Sol 2:0 Sacramento Gold FC Sacramento Gold
Matchday 14 Atlético Huila CD Atlético Huila 2:1 CD América de Cali CD América
Matchday 14 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 2:2 Junior FC Junior FC
Matchday 14 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:0 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 14 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 2:0 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 11 Leones FC Leones FC 1:0 Deportivo Pereira Pereira
Matchday 11 Tigres FC Tigres FC 4:0 CF Barranquilla CF Barranquilla
Matchday 11 Real Cartagena CD Real Cartagena 3:2 Cortuluá Cortuluá
Matchday 11 Real San Andrés Real San Andrés 0:1 Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
Matchday 5 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 2:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 5 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 3:0 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 5 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 2:1 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 5 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 2:3 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 5 Kataller Toyama Kataller Toyama 1:1 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 5 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 2:1 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 4 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 1:4 Nara Club Nara Club
Matchday 4 Sony Sendai Sony Sendai 2:2 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 4 FC Imabari FC Imabari 1:1 MIO Biwako Shiga MIO Biwako
Matchday 4 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 1:0 Suzuka Unlimited Suzuka Unltd.
Matchday 4 Honda Lock Honda Lock 1:1 FC Osaka FC Osaka
Matchday 4 Matsue City Matsue City 0:0 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 8 Kagoshima Utd. Kagoshima United 0:2 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 8 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 3:3 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 8 Ehime FC Ehime FC 2:0 FC Gifu FC Gifu
Matchday 8 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 2:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 8 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 8 Tochigi SC Tochigi SC 1:2 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 8 Yokohama FC Yokohama FC 1:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 8 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:0 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 8 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:2 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 8 Machida Zelvia Machida Zelvia 1:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 8 FC Ryukyu FC Ryukyu 1:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 14 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 4:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 14 Atlante CF Atlante 2:1 FC Juárez FC Juárez
Matchday 14 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 3:0 Celaya FC Celaya
Matchday 14 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 2:2 Atlético de San Luis San Luis
Quarter-Finals FK Inhulets FK Inhulets Petrove 6:5 on pens Karpaty Lviv Karpaty
Quarter-Finals FK Lviv FK Lviv 0:1 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Quarter-Finals SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 2:0 Vorskla Poltava Vorskla
Quarter-Finals Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 5:4 on pens Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 24 Central Coast Central Coast Mariners 0:3 Perth Glory Perth Glory
Matchday 24 Adelaide United Adelaide United 3:1 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 18 FK Mladost U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 4:0 NK Travnik U19 Travnik U19
Matchday 18 NK Celik U19 NK Celik Zenica U19 1:0 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 18 Bijeljina U19 FK Radnik Bijeljina U19 1:0 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 18 Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 1:0 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 24 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 3:1 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 24 Doboj U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 0:2 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 24 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 1:1 NK Siroki Brijeg U17 Siroki B. U17
Matchday 24 Krupa U17 FK Krupa na Vrbasu U17 2:4 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
Matchday 13 Estudiantes Estudiantes de Mérida 2:1 Deportivo Anzoátegui SC Dep. Anzoátegui
Matchday 13 Trujillanos Trujillanos FC 0:3 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 13 Monagas SC Monagas SC 2:1 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 13 Caracas FC Caracas FC 2:2 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 13 Zulia FC Zulia FC 1:1 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 13 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 2:0 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 13 Táchira Deportivo Táchira 2:1 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 25 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:0 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 25 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 2 Dynamo Brest Dynamo Brest 3:1 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 2 Slavia Slavia Mozyr 1:2 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 21 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 3:0 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
Matchday 5 FK Panevezys FK Panevezys 1:2 FK Riteriai Riteriai
Matchday 5 Zalgiris Zalgiris Vilnius 1:0 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 18 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:2 US Tataouine US Tataouine
Matchday 18 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 1:0 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 24 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 1:0 Olympique Safi OC Safi
Matchday 24 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 0:0 FUS Rabat FUS Rabat
Matchday 24 O. Khouribga Olympique Khouribga 1:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Matchday 28 El Dakhlia El Dakhlia SC 1:1 Enppi Sporting Club Enppi SC
Matchday 28 Petrojet Petrojet 1:0 Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 28 Harras Hodoud Harras El Hodoud 1:2 Smouha SC Smouha
Matchday 5 Louisville City Louisville City FC 0:1 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 5 North Carolina North Carolina FC 1:1 Memphis 901 FC Memphis 901 FC
Matchday 5 ATL UTD 2 Atlanta United 2 0:2 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 5 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 4:0 Hartford Athletic Hartford
Matchday 5 Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 2:3 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 5 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 0:0 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 5 San Antonio FC San Antonio FC 2:1 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Matchday 5 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 4:2 FC Tulsa Tulsa
Matchday 5 Orange County Orange County SC 2:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 5 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 0:0 Fresno FC Fresno
Matchday 5 Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:0 Austin Bold FC Bold FC
Matchday 5 Charleston Charleston Battery 2:0 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 6 Gangwon FC Gangwon FC 0:2 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 6 Pohang Steelers Pohang Steelers 1:1 Jeju United Jeju Utd.
Matchday 7 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 2:4 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 7 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 3:1 FC Rustavi Rustavi
Matchday 7 FC Dila FC Dila Gori 0:2 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 22 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 3:0 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 22 Beltinci ND Beltinci 2:0 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 22 NK Brda NK Brda 0:0 NK Dekani NK Dekani
Matchday 2 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 1:0 Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 2 Greenville Greenville Triumph SC 2:1 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 5 Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:1 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 5 Busan IPark Busan IPark 2:1 Daejeon Hana Citizen Daejeon Citizen
Matchday 5 Gwangju FC Gwangju FC 2:2 FC Anyang FC Anyang
Matchday 28 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 2:1 EVV Echt EVV Echt
Matchday 28 Westlandia RKVV Westlandia 3:2 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 28 USV Hercules USV Hercules 1:1 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 28 JVC Cuijk JVC Cuijk 3:1 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 28 Quick DH HV & CV Quick 0:3 SV TEC Tiel SV TEC
Matchday 28 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 3:0 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 28 VV UNA VV UNA Veldhoven 1:1 VV Goes VV Goes
Matchday 21 SKU Amstetten SKU Amstetten 4:0 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 21 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 1:0 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 8 Peñarol CA Peñarol 1:0 Danubio FC Danubio FC
Matchday 8 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 3:2 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 8 Defensor Defensor Sporting Club 0:0 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 8 Progreso Club Atlético Progreso 0:1 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 8 CA Fénix CA Fénix 2:1 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 20 FC Koeppchen FC Koeppchen Wormeldange 0:1 FC Atert Bissen FC Atert Bissen
Matchday 20 FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:2 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 20 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 3:1 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 20 Junglinster FC Jeunesse Junglinster 1:2 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
Matchday 20 Erpeldange FC 72 Erpeldange 0:0 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 20 Sandweiler US Sandweiler 4:1 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 20 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 1:1 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
Final ÍA Akranes ÍA Akranes 1:2 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 5 Alki Oroklini Alki Oroklini 2:0 Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
Matchday 5 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 3:3 Anorthosis Famagusta Anorthosis
Matchday 5 Apol. Limassol Apollon Limassol 1:1 Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
Matchday 5 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 1:2 FCI Levadia FCI Levadia