For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:24:21 PM
Quarter-Finals
Liverpool Liverpool FC 2:0 FC Porto FC Porto
Quarter-Finals
Spurs Tottenham Hotspur 1:0 Manchester City Man City
Group Stage Uruguay U17 Uruguay U17 4:1 Ecuador U17 Ecuador U17
Group Stage Peru U17 Peru U17 0:2 Paraguay U17 Paraguay U17
Matchday 27 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 3:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 6 NEC U21 NEC Nijmegen U21 1:3 Heracles Almelo U21 Heracles U21
Matchday 28 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 1:0 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 23 FC Töging FC Töging 1:5 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 24 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 0:2 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 24 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 0:2 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 21 TSV Karlburg TSV Karlburg 2:0 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 27 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 0:2 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 11 Atlético FC Atlético FC 1:0 Deportes Quindío Quindío
Matchday 14 Once Caldas Once Caldas 1:0 Envigado FC Envigado
Matchday 22 MC Algiers MC Algiers 1:0 MC Oran MC Oran
Matchday 19 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet 0:0 CR Belouizdad CR Belouizdad
Semi-Finals Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 2:1 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 21 Volendam U21 FC Volendam U21 1:1 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 41 Blackburn Blackburn Rovers 2:0 Derby County Derby
Matchday 41 Bristol City Bristol City 3:2 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 41 Preston NE Preston North End 0:2 Leeds United Leeds
Matchday 41 Sheff Wed Sheffield Wednesday 3:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 41
Swansea Swansea City 3:1 Stoke City Stoke City
Matchday 41 Bolton Bolton Wanderers 0:2 Middlesbrough FC Middlesbrough
Group Stage Gyeongnam FC Gyeongnam FC 2:3 Kashima Antlers Kashima Antlers
Group Stage Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:1 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Group Stage Buriram Utd. Buriram United 1:3 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Group Stage SD Luneng Shandong Luneng Taishan 2:1 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Group Stage Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 2:2 Al Sadd Sports Club Al Sadd
Group Stage Persepolis Persepolis FC 2:0 Al-Ahli Jeddah Ahli
Group Stage Al Rayyan Al Rayyan Sports Club 1:2 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Group Stage Ittihad Al-Ittihad Jeddah 3:2 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 23 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 1:1 Club Atlético Platense Platense
Matchday 23 Quilmes Quilmes Atlético Club 3:2 Nueva Chicago Nueva Chicago
Matchday 40 Sunderland Sunderland AFC 1:1 Burton Albion Burton Albion
Matchday 38 Accrington Accrington Stanley 0:1 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 39 Wycombe Wycombe Wanderers 0:1 Charlton Athletic Charlton
Matchday 33 Newport County Newport County 0:0 Swindon Town Swindon Town
Matchday 37 Macclesfield Macclesfield Town 3:2 Exeter City Exeter City
Matchday 35 Maidstone Maidstone United 2:1 Barnet FC Barnet
Matchday 40 Gateshead FC Gateshead FC 0:1 AFC Fylde Fylde
Matchday 40 Leyton Orient Leyton Orient 3:2 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 18 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 3:1 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 18 Chelyabinsk FK Chelyabinsk 2:1 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 18 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 1:2 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 18 Zvezda Perm Zvezda Perm 0:0 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Matchday 18 Syzran-2003 Syzran-2003 0:2 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Matchday 29 Daco-Getica ASC Daco-Getica Bukarest 2:6 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 29 Ayr United Ayr United FC 1:0 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 29 Morton Greenock Morton FC 1:2 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Matchday 30 Ross County Ross County FC 1:0 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 2 Västerås SK Västerås SK 1:1 IK Brage Brage
Matchday 14 Wolves U18 Wolverhampton Wanderers U18 0:1 Manchester City U18 Man City U18
Matchday 19 West Brom U18 West Bromwich Albion U18 2:1 Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
Matchday 26 Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 2:3 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 25 FK Pirmasens FK Pirmasens 1:6 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Matchday 26 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 2:0 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 25 1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 0:1 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 18 Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 0:3 FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 25 Shahrdari Bam Shahrdari Bam 0:1 Foolad Novin Foolad Novin
Matchday 25 Moghavemat Moghavemat Tehran 2:1 Iranjavan FC Iranjavan FC
Matchday 25 Caspian Qazvin Caspian Qazvin FC 0:1 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran
Matchday 25 Damash Gilan Damash Gilan FC 2:0 Khosheh Talaei Saveh Khosheh Talaei
Matchday 25 Sardar Bukan Sardar Bukan FC 3:0 Chooka Talesh FC Chooka Talesh
Matchday 25 Esteghlal Ahvaz Esteghlal Ahvaz 1:0 Mes Novin Kerman Mes Novin
Matchday 13 Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 3:1 AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17
Matchday 12 AKA Admira U18 AKA Admira Wacker Mödling U18 1:0 AKA Rapid Wien U18 AKA Rapid U18
Matchday 17 CS Romontois CS Romontois 1:3 SC Düdingen SC Düdingen
Semi-Finals
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:3 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Semi-Finals Altglienicke VSG Altglienicke 6:7 on pens Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
Matchday 8 CD Olmedo CD Olmedo 2:1 SD Aucas SD Aucas
Matchday 5 Spartaks Spartaks Jurmala 1:2 FK Jelgava Jelgava
Matchday 5 Liepaja FK Liepaja 2:1 FK Metta Metta
Semi-Finals Gibr. Phoenix Gibraltar Phoenix 1:4 Europa FC Europa FC
Matchday 13 Ararat-Arm. U18 FC Ararat-Armenia U18 2:1 Avan Academy U18 Avan Academy
Matchday 13 Banants U18 Banants Erewan U18 1:0 Team Armenia U16 Armenien U16
Matchday 13 Alashkert U18 Alashkert U18 1:2 FC Lokomotiv Yerevan U18 Lokomotiv U18
final Persebaya Persebaya Surabaya 2:2 Arema FC Arema FC
Cyprus U18 Cyprus U18 3:3 Armenia U18 Armenia U18
Semi-Finals Chennai City Chennai City FC 0:3 FC Goa FC Goa
Semi-Finals Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren 0:1 FC Vaduz FC Vaduz
Semi-Finals FC Schaan FC Schaan 0:1 AET FC Ruggell FC Ruggell