For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:41:54 PM
Quarter-Finals
Ajax Ajax Amsterdam 1:1 Juventus FC Juventus
Quarter-Finals
Man Utd Manchester United 0:1 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 26
MSV Duisburg MSV Duisburg 4:4 1. FC Köln 1. FC Köln
Group Stage Olimpia Olimpia Asunción 2:1 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
group stage Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
Group Stage Internacional Sport Club Internacional 3:2 CD Palestino CD Palestino
group stage Peñarol CA Peñarol 1:0 LDU Quito LDU Quito
group stage San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 2:0 FBC Melgar FBC Melgar
Matchday 24 Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 3:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 BB Erzurum U19
Matchday 24 Besiktas U19 Besiktas JK U19 2:1 Kayserispor U19 Kayserispor U19
Matchday 27
FC Luzern FC Luzern 1:3 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 15 SK Brann SK Brann 2:1 Kristiansund BK Kristiansund BK
Matchday 15 Molde FK Molde FK 4:1 Vålerenga Fotball Vålerenga
Second Round NJS II Nurmijärven Jalkapalloseura II 7:8 on pens Malminkartanon Peto/ MJK
Matchday 26 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 0:3 NK Celje NK Celje
Matchday 26 NK Krsko NK Krsko 0:1 NK Maribor NK Maribor
Matchday 26 NK Domzale NK Domzale 6:1 NK Triglav Kranj NK Triglav
Quarter-Finals TSV Essingen TSV Essingen 7:6 on pens FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt
Quarter-Finals L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 0:3 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Quarter-Finals TSG Balingen II TSG Balingen II 1:4 SGV Freiberg SGV Freiberg
Matchday 22 SV Mitterteich SV Mitterteich 0:1 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 23 SV Friesen SV Friesen 1:1 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 24 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz 1:6 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 21 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 2:2 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 21 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 0:1 TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 25 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:0 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07
Matchday 20 Grebenstein TuSpo Grebenstein 1:4 SSV Sand SSV Sand
Matchday 25 Sandershausen TSG Sandershausen 2:0 1.FC Schwalmstadt Schwalmstadt
Matchday 20 SC Willingen SC Willingen 7:0 FSV Dörnberg FSV Dörnberg
Matchday 25 VfB Bach VfB Bach 0:1 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Semi-Finals Budissa Bautzen Budissa Bautzen 0:2 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 19 RWO Alzey SG RWO Alzey 1:1 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
Matchday 23 VfL Rhede VfL Rhede 4:2 SF Königshardt Königshardt
Matchday 23 SV Morbach SV Morbach 2:1 SpVgg EGC Wirges SpVgg Wirges
Semi-Finals Wuppertaler SV Wuppertaler SV 3:1 1.FC Monheim 1.FC Monheim
Matchday 7 D.C. United D.C. United 0:0 Montreal Impact Montreal Impact
Group Stage Tigres FC Tigres FC 2:1 Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF
Group Stage Leones FC Leones FC 1:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Group Stage CF Barranquilla CF Barranquilla 1:0 Real San Andrés Real San Andrés
Group Stage Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:0 Universitario Popayán Uni. Popayán
Group Stage Union Magdalena AD Union Magdalena 1:1 CD Real Cartagena Real Cartagena
Group Stage Alianza Petrol. Alianza Petrolera 2:0 FCR Valledupar Valledupar
Matchday 28 FC Kamza FC Kamza 0:3 KF Tirana KF Tirana
Matchday 28 KF Laçi KF Laçi 0:1 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 28 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 1:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 28 Flamurtari FC Flamurtari FC 3:1 KF Teuta KF Teuta
Matchday 28 FK Partizani FK Partizani 2:0 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 12 Mineros Mineros de Guayana 1:0 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 18 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 2:1 Stade Gabèsien Stade Gabèsien
Matchday 18 AS Gabès Avenir Sportif de Gabès 0:1 Esperance Tunis Esperance
Matchday 22 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 0:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 16 CR Al Hoceima CR Al Hoceima 1:2 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Semi-Finals Isloch Isloch Minskiy Rayon 2:2 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Semi-Finals Vitebsk FK Vitebsk 1:0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 17 Ismaily Ismaily SC 2:2 El Gouna FC El Gouna
Matchday 28 Ahly El Ahly Cairo 2:1 Masr El Makasa El Makasa
Semi-Finals Rakow Rakow Czestochowa 0:1 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 41
Norwich Norwich City 2:2 Reading FC Reading
Matchday 41 Birmingham Birmingham City 1:1 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 41 Brentford Brentford FC 2:0 Ipswich Town Ipswich
Matchday 41 Hull City Hull City 2:1 Wigan Athletic Wigan
Matchday 41 Millwall Millwall FC 0:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 41 Rotherham Rotherham United 1:2 Aston Villa Aston Villa
Group Stage Sydney FC Sydney FC 3:3 Shanghai SIPG SIPG
Group Stage Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 2:0 Daegu FC Daegu FC
Group Stage Ulsan Ulsan Hyundai 1:0 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Group Stage GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 4:0 Melbourne Victory Melbourne
Semi-Finals Trapani Trapani Calcio 1:2 AS Viterbese Castrense Viterbese
First Round Kári Kári Akranes 5:1 Hamar Hamar
Group Stage H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 4:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Group Stage Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Group Stage FC Tokyo FC Tokyo 1:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
Group Stage Vissel Kobe Vissel Kobe 2:0 Oita Trinita Oita Trinita
Group Stage Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 1:3 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Group Stage Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
Group Stage Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 2:2 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Group Stage Cerezo Osaka Cerezo Osaka 3:0 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 28 Siracusa Siracusa Calcio 1:0 FC Rieti Rieti
Matchday 29 Ac. Clinceni Academica Clinceni 4:0 CS Balotesti CS Balotesti
Matchday 29 Poli Timisoara ACS Poli Timisoara 1:0 FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
Matchday 29 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 2:4 Luceafarul Oradea Luceafarul
Matchday 29 UTA Arad UTA Arad 3:3 Pandurii Targu Jiu Pandurii T.-Jiu
Matchday 29 Braila Dacia Unirea Braila 3:1 ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
Matchday 29 SSC Farul SSC Farul Constanta 1:1 ASU Poli ASU Poli
Matchday 29 CS Mioveni CS Mioveni 2:0 Aerostar Bacau Aerostar Bacau
Matchday 29 Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 1:2 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 16 Velke Mezirici FC Velke Mezirici 1:6 TJ Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
Matchday 32 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:3 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 32 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 2:0 FK Bezanija FK Bezanija
Matchday 32 Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 1:2 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 32 Novi Pazar FK Novi Pazar 0:2 FK Trayal Kruševac Trayal
Matchday 32 Teleoptik FK Teleoptik Zemun 0:1 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 32 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 3:1 FK Indjija Indjija
Matchday 32 Borac Cacak FK Borac 1926 Cacak 1:0 OFK Zarkovo Zarkovo
Matchday 32 Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice 1:1 FK Becej Becej
Matchday 23 Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 1:1 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
Matchday 23 NKP Podhale Podhale Nowy Targ 2:1 Avia Swidnik Avia Swidnik
Matchday 23 Chelmianka Chelmianka Chelm 1:1 Sola Oswiecim Sola Oswiecim
Matchday 23 Stal Rzeszow Stal Rzeszow 5:2 Spartakus Daleszyce Spartakus Daleszyce
Matchday 23 Stal Krasnik Stal Krasnik 0:0 Czarni Polaniec Czarni Polaniec
Matchday 23 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 2:1 Hutnik Krakow Hutnik Krakow
Matchday 23 Wislanie J. Wislanie Jaskowice 5:2 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
Matchday 23 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 3:2 Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
Matchday 23 Motor Lublin Motor Lublin 3:1 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
Round of 16 Aktobe FK Aktobe 4:6 on pens Irtysh Pavlodar Irtysh
Round of 16 FK Altay FK Altay 16:15 on pens FC Astana FC Astana
Round of 16 Akad. Ontustik Akademia Ontustik Shymkent 1:2 AET Kaysar Kyzylorda Kaysar
Round of 16 Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 0:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Round of 16 Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 6:7 on pens Kairat Almaty Kairat Almaty
Round of 16 FK Aksu FK Aksu 0:3 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Round of 16 Taraz FK Taraz 2:0 Shakhter Karaganda Shakhter K.
Round of 16 Atyrau FK Atyrau 1:0 Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
Matchday 14 Chelsea U18 Chelsea FC U18 0:2 Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
Matchday 18 Olimpia Elblag Olimpia Elblag 1:1 Widzew Lodz Widzew Lodz
Matchday 20 FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 2:2 Hertha BSC II Hertha BSC II
Matchday 19 VfB Auerbach VfB Auerbach 5:2 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 18 Meyrin FC Meyrin FC 3:1 FC Azzurri LS 90 Azzurri LS
Matchday 18 FC Solothurn FC Solothurn 2:0 FC Schötz FC Schötz
Matchday 20 SC Buochs SC Buochs 3:2 SC Zofingen SC Zofingen
Matchday 18 St. Gallen U21 FC St. Gallen 1879 U21 1:2 FC Red Star Zürich Red Star ZH
Matchday 18 SV Höngg SV Höngg 2:0 FC United Zürich United Zürich
Matchday 19 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim 0:2 FC Nöttingen FC Nöttingen
Matchday 30 Bahlinger SC Bahlinger SC 1:1 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
Matchday 18 Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 1:1 TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
Matchday 25 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 3:2 Türkgücü München Türkgücü Münch.
Matchday 28 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 0:3 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
Matchday 18 Brünninghausen FC Brünninghausen 0:4 FC Gütersloh FC Gütersloh
Matchday 22 TuS Ennepetal TuS Ennepetal 1:3 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
Matchday 19 Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 2:1 SV Schermbeck SV Schermbeck
Matchday 22 Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 3:1 VfL Halle 1896 VfL Halle 96
Matchday 17 CZ Jena II FC Carl Zeiss Jena II 3:0 VFC Plauen VFC Plauen
Matchday 21 SV Todesfelde SV Todesfelde 5:2 TSV Bordesholm TSV Bordesholm
Matchday 31 Baadraan Baadraan Tehran 0:0 Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar
Matchday 31 Khooneh Khooneh Be Khooneh Mazandaran 0:0 Navad Urmia FC Navad Urmia FC
Matchday 31 Malavan Malavan of Bandar Anzali 2:1 Aluminium Arak FC Aluminium Arak
Matchday 31 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan 1:1 Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
Matchday 31 Sh Tabriz Shahrdari Tabriz 3:3 Shahrdari Mahshahr Sh. Mahshahr
Matchday 31 Sorkhpooshan Sorkhpooshan Samasha Pakdasht 2:4 Fajr Sepasi Shiraz Fajr Sepasi
Matchday 31 Arvand Kh Arvand Khorramshahr FC 0:2 Golreyhan Alborz FC Golreyhan FC
Matchday 9 Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 1:1 SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
Matchday 20 AKA Salzb. U18 AKA Red Bull Salzburg U18 4:0 AKA Wolfsberger AC U18 AKA WAC U18
Semi-Finals BFC Dynamo BFC Dynamo 1:2 AET FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
Matchday 10 FC Basel U17 FC Basel 1893 U17 1:1 Team FC Luzern-SC Kriens U17 Luzern U17
Matchday 20 Elana U19 Elana Torun U19 0:3 FCB Escola Varsovia U19 Escola U19
Matchday 14 Gornik U19 Gornik Zabrze U19 1:2 Korona Kielce U19 Korona U19
Matchday 5 Ventspils FK Ventspils 1:1 BFC Daugavpils Daugavpils
Matchday 5 Valmiera Valmiera Glass ViA 0:2 FK RFS RFS
Semi-Finals TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 0:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Semi-Finals FK Sarajevo FK Sarajevo 5:0 OFK Sloga Gornje Crnjelovo OFK Sloga
Semi-Finals Gibraltar Utd. Gibraltar United FC 1:0 Mons Calpe SC Mons Calpe
Matchday 26 FC Urartu FC Urartu Yerevan 2:0 Alashkert Yerevan Alashkert
Matchday 26 Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 0:0 Gandzasar Kapan Gandzasar
First Round Royn Bóltfelagið Royn 0:4 B68 Toftir B68 Toftir
First Round HB Tórshavn HB Tórshavn 2:1 NSÍ Runavík NSÍ Runavík
First Round Skála IF Skála IF 1:0 AB Argir AB Argir
First Round Undrid FF Undrid FF 1:13 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
First Round TB Tvöroyri TB Tvöroyri 2:1 FC Suduroy FC Suduroy
First Round EB/Streymur EB/Streymur 2:6 Víkingur Göta Víkingur Göta
First Round B71 Sandoy B71 Sandoy 1:0 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur
First Round B36 Tórshavn B36 Tórshavn 4:0 07 Vestur 07 Vestur
Semi-Finals VVV U19 VVV-Venlo U19 2:4 FC Groningen U19 Groningen U19
Matchday 6 Kwara United Kwara United FC 1:2 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
Matchday 18 SV Mering SV Mering 2:1 FC Gundelfingen FC Gundelfingen
Matchday 18 SC Ichenhausen SC Ichenhausen 2:2 SV Egg SV Egg
Matchday 23 Sampdoria U17 Sampdoria Under 17 0:0 Parma Under 17 Parma U17
Matchday 24 Orlando Pirates Orlando Pirates 2:0 Black Leopards FC Black Leopards
Serbia U15 Serbia U15 2:3 South Korea U15 South Korea U15
Semi-Finals ATK ATK 0:2 Chennaiyin FC Chennaiyin FC