For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:19:07 AM
Matchday 3 FCK Reserves FC Copenhagen Reserves 0:6 FC Helsingör Reserves FCH Reserves
Matchday 10 Vejle BK Res Vejle Boldklub Reserves 0:5 FC Midtjylland Reserves FCM Reserves
Semi-Finals
Hamburger SV Hamburger SV 1:3 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 31 Watford Watford FC 1:1 Southampton FC Southampton
Matchday 33
Spurs Tottenham Hotspur 1:0 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 34 SD Huesca SD Huesca 2:0 SD Eibar SD Eibar
Matchday 34 Real Valladolid Real Valladolid CF 1:0 Girona FC Girona
Matchday 34 Alavés Deportivo Alavés 0:2 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 25 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 0:0 FK Ufa II Ufa II
Matchday 25 Rostov II FK Rostov II 0:2 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 25 Zenit II Zenit St. Petersburg II 3:0 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 25 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 2:0 Anzhi Makhachkala II Anzhi II
Matchday 25 Akhmat II Akhmat Grozny II 1:2 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 27
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 0:4 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 27
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:2 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 27
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:4 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 32 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 1:0 FC Emmen FC Emmen
Matchday 32 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:1 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 32 Heerenveen SC Heerenveen 2:2 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 32
Ajax Ajax Amsterdam 4:2 Vitesse Arnhem Vitesse
Group Stage Deportivo Lara Deportivo Lara 0:2 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 3 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 2:0 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
Matchday 3 Karpaty Karpaty Lviv 0:0 Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 3 Vorskla Vorskla Poltava 3:3 Desna Chernihiv Desna
Matchday 31 Esbjerg fB Esbjerg fB 0:0 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 3 HJK Helsinki HJK Helsinki 1:1 Helsinki IFK Helsinki IFK
Second Round Ruisku Roihuvuoren Ruisku 0:4 Töölön Taisto Töölön Taisto
Semi-Finals Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 2:0 NK Osijek NK Osijek
Matchday 32 Piast Gliwice Piast Gliwice 1:0 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 32 Cracovia Cracovia 0:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Semi-Finals NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 4:0 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Semi-Finals Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 0:2 AET SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 13 Quindío Deportes Quindío 2:2 CF Barranquilla CF Barranquilla
Matchday 17 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 2:4 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 26 Pyramids FC Pyramids FC 1:0 Zamalek SC Zamalek
Quarter-Finals JK Tabasalu JK Tabasalu 1:5 FC Elva FC Elva
Quarter-Finals Kalju Nömme Nomme Kalju FC 2:1 AET Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Group Stage Persija Jakarta Persija Jakarta 2:3 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC
Group Stage Melbourne Melbourne Victory 1:1 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Group Stage Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 2:2 Ulsan Hyundai Ulsan
Group Stage Daegu FC Daegu FC 0:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Group Stage SIPG Shanghai SIPG 2:2 Sydney FC Sydney FC
Group Stage Hilal Al-Hilal Riyadh 1:0 Esteghlal FC Esteghlal FC
Group Stage Al-Zawraa Al-Zawraa 1:2 Al-Nassr FC Al-Nassr
Group Stage Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 2:0 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Group Stage Al-Ain FC Al-Ain FC 0:2 Al Duhail Sports Club Al Duhail
Semi-Finals
FC Luzern FC Luzern 0:1 FC Thun FC Thun
Matchday 25 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 0:0 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Semi-Finals Debrecen Debreceni VSC 0:3 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 10 Club UTC UTC Cajamarca 4:1 Universidad César Vallejo César Vallejo
Matchday 3 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA 3:3 Perak TBG FC Perak TBG
Matchday 12 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0:1 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 44 Doncaster Doncaster Rovers 1:2 Accrington Stanley Accrington
Matchday 44 Luton Luton Town 2:2 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 11 Portstewart FC Portstewart FC 0:2 Sport & Leisure Swifts S & L Swifts
Matchday 13 Banbridge Banbridge Town 0:0 Annagh United FC Annagh United
Matchday 13 Queen's Uni Queen's University 2:1 Tobermore United FC Tobermore
Fourth Round Ballymena Ballymena United 4:3 Glenavon FC Glenavon
Fourth Round Coleraine Coleraine FC 4:2 Crusaders FC Crusaders
Fourth Round Linfield Linfield FC 5:1 Cliftonville FC Cliftonville
Fourth Round Ards FC Ards FC 1:0 Dungannon Swifts Dungannon
Fourth Round Glentoran Glentoran FC 2:2 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Fourth Round Institute FC Institute FC 2:1 Newry City AFC Newry City
Matchday 9 Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:0 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 34 AC Ajaccio AC Ajaccio 0:2 Stade Brest 29 Stade Brest 29
Matchday 34 AJ Auxerre AJ Auxerre 0:1 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 34 AS Béziers AS Béziers 1:1 Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
Matchday 34 Lens RC Lens 0:1 FC Lorient FC Lorient
Matchday 34 FC Metz FC Metz 1:1 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 34 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 1:0 US Orléans US Orléans
Matchday 34 FC Niort FC Chamois Niort 1:1 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 34 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 0:0 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 34 Troyes ES Troyes AC 2:0 Red Star FC Red Star FC
Matchday 31 CS Mioveni CS Mioveni 1:2 Petrolul Ploiesti Petr. Ploiesti
Matchday 31 FC Porto B FC Porto B 0:1 Varzim SC Varzim
Matchday 27 Ayr United Ayr United FC 0:1 Partick Thistle FC Partick Thistle
Matchday 17 Dukla Prag U19 FK Dukla Prag U19 0:2 FK Pardubice U19 Pardubice U19
Matchday 18 Usti nad Orlici Jiskra Usti nad Orlici 1:3 FK Olympia Radotin Olympia
Matchday 4 Odds BK Odds BK 1:0 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 21 Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 1:1 NK Solin NK Solin
Matchday 21 Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 2:1 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 21 NK Lucko NK Lucko 0:1 HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 21 NK Dugopolje NK Dugopolje 2:1 NK Hrvatski Dragovoljac Hrv Dragovoljac
Matchday 5 Maccabi Netanya Maccabi Netanya 3:2 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 5 Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 0:2 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Matchday 25 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 2:1 BFC Dynamo BFC Dynamo
Matchday 33 Arvand Kh Arvand Khorramshahr FC 1:0 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz
Matchday 33 Baadraan Baadraan Tehran 1:0 Aluminium Arak FC Aluminium Arak
Matchday 33 Fajr Sepasi Fajr Sepasi Shiraz 1:1 Mes Kerman Mes Kerman
Matchday 33 Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 1:0 Shahrdari Mahshahr Sh. Mahshahr
Matchday 33 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan 1:0 Khooneh Be Khooneh Mazandaran Khooneh
Matchday 33 Sh Tabriz Shahrdari Tabriz 1:0 Golreyhan Alborz FC Golreyhan FC
Matchday 33 Sorkhpooshan Sorkhpooshan Samasha Pakdasht 0:1 Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
Matchday 25 Inter Bratislava Inter Bratislava 0:0 FK Poprad FK Poprad
Matchday 10 Técnico U. Técnico Universitario 0:2 CD El Nacional CD El Nacional
Matchday 8 Valmiera Valmiera Glass ViA 0:0 FK Jelgava Jelgava
Matchday 8 Daugavpils BFC Daugavpils 4:1 Spartaks Jurmala Spartaks
Semi-Finals FK Qabala FK Qabala 1:0 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Semi-Finals Sumgayit Sumgayit PFC 0:0 Zira FC Zira FC
Matchday 16 Europa Point FC Europa Point FC 1:3 FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
Matchday 26 Gandzasar II Gandzasar Kapan II 1:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 26 FC Sevan FC Sevan 3:0 Erebuni Erewan Erebuni Erewan
Matchday 26 FC Yerevan FC Yerevan 2:5 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 2 Levadia U19 Levadia Tallinn U19 0:4 FC Flora Tallinn U19 FC Flora U19
Matchday 2 JK Tarvas U19 Rakvere JK Tarvas U19 2:0 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19
Matchday 2 Trans Narva U19 JK Trans Narva U19 3:1 FC Nomme United U19 FC Nomme U19
Semi-Finals Septemvri Sofia Septemvri Sofia 0:0 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 27 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 3:2 Chippa United Chippa United
Matchday 27 Cape Town City Cape Town City FC 1:1 Highlands Park FC Highlands Park
Matchday 27 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 1:1 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows