For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:46:42 PM
Semi-Finals
Werder Bremen SV Werder Bremen 2:3 Bayern Munich Bayern Munich
final Tigres UANL Tigres UANL 0:1 CF Monterrey Monterrey
Semi-Finals Akhisarspor Akhisarspor 1:0 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 31
Wolves Wolverhampton Wanderers 3:1 Arsenal FC Arsenal
Matchday 31
Man Utd Manchester United 0:2 Manchester City Man City
Matchday 34
Atlético Madrid Atlético Madrid 3:2 Valencia CF Valencia
Matchday 34 CD Leganés CD Leganés 0:1 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 34 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 1:1 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 34 Levante Levante UD 4:0 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 25 Enisey II Enisey Krasnoyarsk II 2:0 FK Orenburg II Orenburg II
Matchday 25 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 0:5 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 25 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 5:1 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 25 Rostov FK Rostov 1:2 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 25 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:1 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 25 Rubin Kazan Rubin Kazan 1:1 FK Ufa Ufa
Matchday 25 CSKA Moscow CSKA Moscow 2:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
Matchday 25 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 2:0 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 27
RB Salzburg Red Bull Salzburg 3:1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 27
LASK LASK 1:2 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 27
Austria Vienna Austria Vienna 2:2 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Group Stage Huracán Club Atlético Huracán 1:2 CS Emelec CS Emelec
Group Stage UdeConce Universidad Concepción 3:3 Olimpia Asunción Olimpia
group stage Libertad Club Libertad Asunción 0:2 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Group Stage Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 2:0 Sporting Cristal Lima Sport. Cristal
group stage Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 0:1 Club Nacional Nacional
Matchday 32 FC Utrecht FC Utrecht 2:1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 32 NAC Breda NAC Breda 0:4 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 3 Zorya Luhansk Zorya Luhansk 2:1 FK Lviv FK Lviv
Matchday 3 FK Oleksandria FK Oleksandria 2:1 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 3 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 0:0 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Semi-Finals Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 32 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 3:4 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 32 Lech Poznan Lech Poznan 1:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Semi-Finals NS Mura NS Mura 1:1 NK Maribor NK Maribor
Semi-Finals TSV Essingen TSV Essingen 3:2 SGV Freiberg SGV Freiberg
Semi-Finals SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 1:4 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Semi-Finals
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 13:12 on pens 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 20 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 0:1 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
Matchday 22 Niederwenigern SF Niederwenigern 4:2 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
Semi-Finals TSV Havelse TSV Havelse 0:2 SV Meppen SV Meppen
Semi-Finals SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 2:1 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Group Stage Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF 1:1 Llaneros FC Llaneros FC
Group Stage Valledupar FCR Valledupar 1:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Group Stage Pereira Deportivo Pereira 5:1 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Group Stage Real Cartagena CD Real Cartagena 0:0 AD Union Magdalena Union Magdalena
Group Stage Envigado Envigado FC 1:1 Leones FC Leones FC
Matchday 16 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 2:2 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 22 Emirates Club Emirates Club 1:5 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Matchday 22 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 1:1 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 28 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 1:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 28 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 4:0 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 28 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 1:2 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 28 FK Sarajevo FK Sarajevo 2:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 28 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 28 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 0:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Semi-Finals FK Kukësi FK Kukësi 2:1 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Semi-Finals FC Luftëtari FC Luftëtari 0:0 KF Tirana KF Tirana
Matchday 17 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 2:1 Hassania d'Agadir Hassania
Matchday 24 RS Berkane Renaissance de Berkane 2:0 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Semi-Finals CR Belouizdad CR Belouizdad 2:0 AET CS Constantine CS Constantine
Matchday 10 Rustavi FC Rustavi 0:2 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 10 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 4:2 FC Saburtalo Saburtalo
Semi-Finals Banik Ostrava FC Banik Ostrava 1:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Semi-Finals Slavia Prague SK Slavia Prague 3:0 AC Sparta Praha Sparta Praha
Quarter-Finals JK Trans Narva JK Trans Narva 2:0 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Quarter-Finals Paide Paide Linnameeskond 1:4 AET FCI Levadia FCI Levadia
Semi-Finals Astra Giurgiu Astra Giurgiu 2:2 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 7 Changwon City Changwon City FC 0:4 Busan Transportation Corporation FC Busan TC FC
Matchday 7 Cheonan City Cheonan City FC 0:3 Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Matchday 7 Gangneung City Gangneung City FC 2:1 Daejeon Korail FC Daejeon Korail
Matchday 7 Gimhae City Gimhae City FC 0:1 Mokpo City FC Mokpo City
Group Stage Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 2:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Group Stage Kashima Antlers Kashima Antlers 0:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Group Stage BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 2:0 Buriram United Buriram Utd.
Group Stage Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 0:1 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Semi-Finals
AC Milan AC Milan 0:1 SS Lazio Lazio
final Monza AC Monza 2:1 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 10 Wanderers Montevideo Wanderers 0:0 Cerro Largo FC Cerro Largo
Semi-Finals Soroksár Soroksár SC 0:3 Budapest Honvéd FC Honvéd
Semi-Finals F91 Dudelange F91 Dudelange 3:1 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Semi-Finals Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 0:3 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Group Stage V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 3:6 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Group Stage Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1:1 Sagan Tosu Sagan Tosu
Group Stage FC Tokyo FC Tokyo 2:0 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Group Stage Oita Trinita Oita Trinita 2:2 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Group Stage Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 2:2 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Group Stage Gamba Osaka Gamba Osaka 4:1 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Group Stage Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 1:0 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Group Stage Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:0 Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 8 Hougang Utd. Hougang United FC 4:2 Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 8 Warriors FC Warriors FC 1:1 Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Matchday 8 Home Utd. Home United FC 3:0 Geylang International FC Geylang
Matchday 8 DPMM FC Brunei DPMM FC 0:0 Garena Young Lions Young Lions
Matchday 33 Luch Luch Vladivostok 0:1 FC Sochi Sochi
Matchday 33 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 0:1 FK Khimki Khimki
Matchday 33 Sibir Sibir Novosibirsk 1:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 33 Tyumen FK Tyumen 1:2 Spartak 2 Moscow Spartak 2
Matchday 33 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 0:0 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 33 Mordovia Mordovia Saransk 1:1 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 33 Tambov FK Tambov 1:0 Shinnik Yaroslavl Shinnik
Matchday 33 Armavir FK Armavir 1:0 Zenit 2 St. Petersburg Zenit 2 S-Pb
Matchday 33 Chertanovo Chertanovo Moscow 3:2 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 33 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 0:0 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 21 Apollon U19 Apollon Smyrnis U19 0:4 PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
Matchday 22 Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 4:3 OFI Crete U19 OFI Crete U19
Matchday 33 FC Pisek FC Pisek 0:2 Loko Vltavin Loko Vltavin
Matchday 23 Naestved BK Naestved Boldklub 0:0 BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 2 Odds BK II Odds BK II 3:0 Fram Larvik Fram Larvik
Matchday 30 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:1 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 30 Rakow Rakow Czestochowa 2:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 30 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 3:0 Garbarnia Krakow Garbarnia
Matchday 30 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 4:0 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Matchday 30 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 30 Odra Opole Odra Opole 1:1 Stal Mielec Stal Mielec
Matchday 30 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 1:3 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 30 GKS Katowice GKS Katowice 1:1 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Matchday 30 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 0:2 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 5 Elfsborg IF Elfsborg 4:2 Örebro SK Örebro SK
Matchday 5 Falkenberg Falkenbergs FF 0:0 IK Sirius Sirius
Matchday 5 Malmö FF Malmö FF 4:1 Hammarby IF Hammarby
Matchday 5 AIK AIK 1:0 BK Häcken Häcken
Matchday 5 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 0:1 Östersunds FK Östersund
Matchday 20 Kairat Almaty Kairat Almaty 2:0 FK Atyrau Atyrau
Matchday 30 FK Berane FK Berane 2:1 FK Bokelj FK Bokelj
Matchday 30 OSK Igalo OSK Igalo 2:1 FK Podgorica FK Podgorica
Matchday 30 FK Jezero FK Jezero 0:0 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje
Matchday 30 Kom Podgorica Kom Podgorica 2:0 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
Matchday 30 Arsenal Tivat Arsenal Tivat 0:1 FK Otrant-Olympic Ulcinj Otrant-Olympic
Matchday 18 Boro U18 Middlesbrough FC U18 2:1 Wolverhampton Wanderers U18 Wolves U18
Matchday 33 Hapoel Acre Hapoel Acre 2:1 Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek
Matchday 33 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 3:2 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 33 H Rishon leZion Hapoel Rishon leZion 1:1 Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
Matchday 33 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal 0:0 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Semi-Finals Nigeria U17 Nigeria U17 9:10 on pens Guinea U17 Guinea U17
Semi-Finals Cameroon U17 Cameroon U17 4:3 on pens Angola U17 Angola U17
Matchday 30 Gornik Leczna Gornik Leczna 1:2 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
Matchday 30 Blekitni Blekitni Stargard 3:0 Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
Matchday 30 Elana Torun Elana Torun 2:1 Skra Czestochowa Skra Czesto.
Matchday 30 Resovia Resovia Rzeszów 1:0 Ruch Chorzow Ruch Chorzow
Matchday 30 ROW Rybnik ROW 1964 Rybnik 0:1 GKS Belchatow GKS Belchatow
Matchday 30 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 3:0 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 30 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 1:0 Olimpia Elblag Olimpia Elblag
Matchday 30 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 0:2 Rozwój Katowice Rozwój Katowice
Matchday 30 Widzew Lodz Widzew Lodz 0:0 Radomiak Radom Radomiak
Matchday 23 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim 4:0 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 21 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 0:3 TSV Großbardorf TSV Großbardorf
Matchday 25 Würzburger K II Würzburger Kickers II 3:5 Würzburger FV Würzburger FV
Matchday 21 PSV Neumünster PSV Union Neumünster 1:1 Inter Türkspor Kiel Türkspor Kiel
Matchday 25 FC Petrzalka FC Petrzalka 4:1 SK Odeva Lipany Odeva Lipany
Matchday 25 Bardejov NFL Partizan Bardejov 2:1 FK Dubnica nad Vahom Dubnica
Matchday 25 Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas 2:2 MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
Matchday 25 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 2:0 1.FC Tatran Presov Tatran Presov
Matchday 25 STK Samorin FC STK 1914 Samorin 0:3 Lokomotiva Kosice Lok. Kosice
Matchday 25 Komarno KFC Komarno 1:4 MSK Zilina B Zilina B
Matchday 25 FK Pohronie FK Pohronie 3:0 MFK Skalica MFK Skalica
First Round Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 1:0 Ferrocarril Midland Ferrocarril Midland
First Round CA Colón Club Atlético Colón 3:0 Acassuso CF Acassuso CF
Matchday 14 Volendam U19 FC Volendam U19 1:1 Willem II Tilburg U19 Willem II U19
Matchday 14 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 3:1 De Graafschap Doetinchem U19 Graafschap U19
Matchday 14 Excelsior U19 Excelsior Rotterdam U19 3:1 SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
Matchday 14 Almere City U19 Almere City FC U19 2:2 ADO Den Haag U19 ADO U19
Matchday 14 Feyenoord U17 Feyenoord U17 4:1 FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
Matchday 14 AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 4:1 PSV Eindhoven U17 PSV U17
Matchday 14 NEC U17 NEC Nijmegen U17 3:1 Vitesse Arnheim U17 Vitesse U17
Matchday 14 Groningen U17 FC Groningen U17 5:2 Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
Matchday 23 U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 2:1 FC Augsburg U17 FC Augsburg U17
Matchday 10 Team Vaud U17 Team Vaud U17 0:2 Team Ticino U18 Team Ticino U18
3rd round Mineros SC Mineros SC 1:1 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
3rd round CD América CD América de Quito 4:0 LDU de Portoviejo Portoviejo
Matchday 8 Ventspils FK Ventspils 2:0 FK RFS RFS
Matchday 8 Riga Riga FC 1:0 FK Liepaja Liepaja
Matchday 11 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 0:4 Lincoln Red Imps FC Reserve Red Imps Res
Matchday 15 Bröndby IF U19 Bröndby IF U19 3:1 FC Nordsjaelland U19 Nordsjaell. U19
Matchday 26 Odense BK U19 Odense Boldklub U19 3:3 SönderjyskE U19 SönderjyskE U19
Matchday 23 TSV Landsberg TSV Landsberg 3:1 BCF Wolfratshausen Wolfratshausen
Matchday 23 SV Mering SV Mering 1:1 SC Ichenhausen SC Ichenhausen
Matchday 24 Torino U19 Torino Primavera 5:2 Napoli Primavera Napoli U19
Quarter-Finals Borneo FC Borneo FC 2:1 Persib Bandung Persib Bandung
Matchday 30 Renova Renova Dzepciste 1:0 Sileks Kratovo Sileks
Matchday 30 Makedonija Makedonija Gjorce Petrov 0:2 Vardar Skopje Vardar
Matchday 30 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 1:2 Pobeda Prilep Pobeda Prilep
Matchday 30 Belasica Belasica Strumica 2:1 Shkendija Tetovo Shkendija
Matchday 30 FC Shkupi FC Shkupi 1:0 Akademija Pandev Akad. Pandev
Semi-Finals CSKA Sofia CSKA Sofia 3:3 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 27 FS Stars Free State Stars 2:2 Baroka FC Baroka FC
Matchday 27 AmaZulu FC AmaZulu FC 2:0 SuperSport United SuperSport Utd.
Matchday 27 Polokwane City Polokwane City FC 1:2 Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Matchday 27 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 0:1 Orlando Pirates Orlando Pirates
Matchday 27 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 3:1 Black Leopards FC Black Leopards
Lithuania U17 Lithuania U17 3:0 Liechtenstein U17 Liechtenst. U17
Estonia U17 Estonia U17 5:0 Faroe Islands U17 Faroe U17