For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:20:22 AM
Semi-Finals Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 2:5 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 34
Sevilla FC Sevilla FC 5:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 34 Real Sociedad Real Sociedad 0:1 Villarreal CF Villarreal
Matchday 34 Getafe Getafe CF 0:0 Real Madrid Real Madrid
Matchday 25 Enisey Enisey Krasnoyarsk 2:1 FK Orenburg Orenburg
Matchday 25 KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:1 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 25 Arsenal Tula Arsenal Tula 3:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Group Stage CD Palestino CD Palestino 0:2 Club Atlético River Plate River Plate
group stage Wilstermann Club Jorge Wilstermann 3:2 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
group stage CA Rosario Club Atlético Rosario Central 1:1 CD Universidad Católica CDUC
Group Stage Alianza Lima Club Alianza Lima 0:1 Sport Club Internacional Internacional
group stage Club San José Club Deportivo San José 3:1 CA Peñarol Peñarol
group stage LDU Quito LDU Quito 2:1 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
group stage Deportes Tolima Deportes Tolima 2:2 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
group stage Zamora Zamora FC 2:1 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
Matchday 32 ADO Den Haag ADO Den Haag 3:1 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 32 Willem II Willem II Tilburg 0:3 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 33 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:2 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 33 Mladost FK Mladost Lucani 3:1 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 33 Napredak FK Napredak Krusevac 2:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 33 Spartak FK Spartak Subotica 0:1 OFK Backa Backa
Matchday 33 Macva FK Macva Sabac 1:5 FK Zemun Zemun
Matchday 33 Radnik FK Radnik Surdulica 1:1 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 33 Vozdovac FK Vozdovac 1:1 FK Rad Rad
Matchday 33 Red Star Red Star Belgrade 2:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 4 FC Honka FC Honka 3:2 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 4 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 0:4 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 32 Wisla Plock Wisla Plock 2:1 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 32 Arka Gdynia Arka Gdynia 2:0 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 32 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 2:1 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 32 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 1:2 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 26 Pomorie OFK Pomorie 2:5 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 26 Strumska Slava Strumska Slava 1:0 Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 26 OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 0:0 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
Matchday 31 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 2:0 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
Matchday 31 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 1:1 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 22 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 2:3 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 23 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 2:3 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 9 NYCFC New York City FC 1:0 Chicago Fire FC Chicago Fire
Matchday 9 Columbus Crew Columbus Crew SC 0:1 D.C. United D.C. United
Matchday 9 Revolution New England Revolution 0:3 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 9 Minnesota Utd. Minnesota United FC 0:0 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 9 Sounders FC Seattle Sounders FC 2:2 San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 13 Golden State FC Golden State 4:0 A.S. Los Angeles A.S. LA
Matchday 19 Once Caldas Once Caldas 4:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 8 Atl. Nacional Atlético Nacional 1:0 Independiente Medellín Indep. Medellín
Group Stage CD América CD América de Cali 1:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
Group Stage Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 2:1 Bogotá FC Bogotá FC
Group Stage Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 1:1 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Group Stage Atlético FC Atlético FC 1:1 Universitario Popayán Uni. Popayán
Group Stage Quindío Deportes Quindío 1:1 Cortuluá Cortuluá
Group Stage Real San Andrés Real San Andrés 3:1 CF Barranquilla CF Barranquilla
Group Stage Atlético Huila CD Atlético Huila 1:1 Orsomarso SC Orsomarso SC
Matchday 27 Brisbane Roar Brisbane Roar 3:5 Adelaide United Adelaide United
Matchday 27 Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 4:0 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
Matchday 26 GOSK U17 NK GOSK Gabela U17 1:2 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 7 Deportivo Lara Deportivo Lara 1:1 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 5 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 5 Dynamo Brest Dynamo Brest 0:0 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 30 Wadi Degla Wadi Degla FC 3:0 Ismaily SC Ismaily
Matchday 19 El Ahly El Ahly Cairo 2:0 El Masry SC El Masry
Semi-Finals JSM Bejaia JSM Bejaia 0:1 ES Sétif ES Sétif
Matchday 8 ATL UTD 2 Atlanta United 2 1:4 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 8 Tulsa FC Tulsa 2:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 8 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 4:4 Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
Matchday 10 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 2:1 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 10 Chikhura Chikhura Sachkhere 2:2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 10 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:1 FC Dila Gori FC Dila
Semi-Finals FC Viitorul FC Viitorul 2:0 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Semi-Finals
FC Zürich FC Zürich 1:3 FC Basel 1893 FC Basel
Semi-Finals Atalanta Atalanta BC 2:1 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 8 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 3:0 Tartu JK Welco JK Welco
Semi-Finals Asteras Tripoli Asteras Tripolis 0:0 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Semi-Finals PAS Lamia PAS Lamia 1964 0:4 AEK Athens AEK Athens
Matchday 17 Chita FK Chita 1:1 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Matchday 17 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 1:0 Sibir 2 Novosibirsk Sibir 2
Matchday 32 Chindia CF Chindia Targoviste 1:0 Academica Clinceni Ac. Clinceni
Matchday 25 PFK Sumy PFK Sumy 0:1 Balkany Zoria Balkany Zoria
Matchday 25 Ahrobiznes V. Ahrobiznes Volochysk 2:3 PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk Prykarpattia
Matchday 25 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 2:1 FK Inhulets Petrove FK Inhulets
Matchday 25 Panionios U19 Panionios Athen U19 1:1 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19
Matchday 24 Vitkovice MFK Vitkovice 1:1 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 25 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 2:2 FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 5 Djurgarden Djurgardens IF 1:1 IFK Norrköping Norrköping
Matchday 5 Helsingborg Helsingborgs IF 1:1 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 5 Kalmar FF Kalmar FF 1:1 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 17 AKA Tirol U18 AKA Tirol U18 2:1 AKA Austria Wien U18 AKA Austria U18
Matchday 17 St. Pölten U18 AKA St. Pölten U18 2:0 AKA Rapid Wien U18 AKA Rapid U18
Matchday 1 RiPS Riihimäen Palloseura 1:1 Nastolan Nopsa Nastolan Nopsa
Matchday 1 FC Viikingit II FC Viikingit II 0:6 Pallokerho Keski-Uusimaa Pallokerho
Matchday 1 Atlantis FC II Atlantis FC II 2:4 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
Matchday 1 HIFK II Helsinki IFK II 0:0 SexyPöxyt SexyPöxyt
Quarter-Finals La Fiorita La Fiorita 1967 1:0 AC Juvenes-Dogana AC Juvenes-D.
3rd round FC Insutec FC Insutec 1:2 Delfín SC Delfín SC
3rd round SD Aucas SD Aucas 2:0 Toreros FC Toreros FC
3rd round Atl. Porteño Atlético Porteño 1:2 CD Macará CD Macará
Matchday 14 Manch. 62 Res FC Manchester 62 Reserve 1:8 Europa FC Reserve Europa Reserve
Matchday 24 FC Boca Gib  FC Boca Gibraltar 0:8 Gibraltar Phoenix Gibr. Phoenix
Matchday 26 Ararat II FC Ararat Yerevan II 0:4 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 26 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 1:1 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 8 Bendel Bendel Insurance 2:1 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
Matchday 26 Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 2:0 Carpi Under 17 Carpi U17
Matchday 26 Parma U17 Parma Under 17 1:1 Cremonese Under 17 Cremonese U17
Matchday 26 Empoli U17 Empoli Under 17 0:0 Genoa Under 17 Genoa U17
Matchday 26 Juventus U17 Juventus Under 17 4:0 Livorno Under 17 Livorno U17
Matchday 26 Spezia U17 Spezia Under 17 2:3 Sampdoria Under 17 Sampdoria U17
Matchday 26 Lazio U17 Lazio Under 17 1:1 Torino Under 17 Torino U17
Matchday 26 Milan U17 Milan Under 17 0:1 Udinese Under 17 Udinese U17
Matchday 26 Cittadella U17 Cittadella Under 17 3:1 Cagliari Under 17 Cagliari U17
Matchday 26 Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 0:2 Padova Under 17 Padova U17
Matchday 26 SPAL U17 SPAL U17 1:0 Chievo Under 17 Chievo U17
Matchday 26 Bologna U17 Bologna Under 17 2:4 Inter Under 17 Inter U17
Matchday 26 Hellas U17 Hellas Under 17 3:1 Venezia Under 17 Venezia U17
Matchday 26 Ascoli U17 Ascoli Under 17 7:4 Benevento Under 17 Benevento U17
Matchday 26 Pescara U17 Pescara Under 17 2:0 Palermo Under 17 Palermo U17
Matchday 26 Roma U17 Roma Under 17 7:0 Cosenza Under 17 Cosenza U17
Matchday 26 Lecce U17 Lecce Under 17 1:1 Foggia Under 17 Foggia U17
Matchday 26 Perugia U17 Perugia Under 17 1:4 Frosinone Under 17 Frosinone U17
Matchday 26 Salernitana U17 Salernitana Under 17 0:4 Napoli Under 17 Napoli U17
Matchday 27 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 0:0 Saipa FC Saipa FC
Matchday 27 Esteghlal Khz. Esteghlal Khuzestan 1:1 FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
Matchday 27 Paykan FC Paykan FC 3:2 Pars Jonoubi Jam Pars Jam
Semi-Finals Venados FC Venados FC Yucatán 1:1 Atlético de San Luis San Luis
Semi-Finals Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 3:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Final Man City U18 Manchester City U18 4:6 on pens Liverpool FC U18 Liverpool U18