For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:19:57 PM
Matchday 31
FC Augsburg FC Augsburg 1:4 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 31
1. FC Köln 1. FC Köln 1:2 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 31
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:0 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 35
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:1 Hallescher FC Hallescher FC
Semi-Finals Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim UEFA U19 0:3 FC Porto UEFA U19 FC Porto
Semi-Finals FC Barcelona FC Barcelona UEFA U19 6:7 on pens Chelsea FC UEFA U19 Chelsea
Semi-Finals Wydad AC Wydad Casablanca 2:1 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Matchday 36
Liverpool Liverpool FC 5:0 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 34 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 2:3 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 26 Dynamo M II Dynamo Moscow II 4:1 Akhmat Grozny II Akhmat II
group stage Junior FC Junior FC 1:0 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
group stage FBC Melgar FBC Melgar 0:4 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 30 Basaksehir U21 Istanbul Basaksehir FK U21 3:1 Göztepe U21 Göztepe U21
Matchday 30
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 0:2 Göztepe Göztepe
Matchday 7 Chiajna Concordia Chiajna 0:2 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 6 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 1:0 Lommel SK Lommel SK
Matchday 6 KSV Roeselare KSV Roeselare 4:0 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 32 Aalborg BK Aalborg BK 1:1 Hobro IK Hobro IK
Matchday 32 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:0 Randers FC Randers FC
Matchday 31 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 1:1 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 4 VPS Vaasan Palloseura 1:1 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 4 Ilves Ilves Tampere 1:0 FC Lahti FC Lahti
Matchday 4 RoPS Rovaniemen Palloseura 0:1 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 1 BK-46 Bollklubben-46 1:1 FC Espoo II FC Espoo II
Matchday 1 HPS Helsingin Palloseura 2:0 Nummelan Palloseura NuPS
Matchday 1 Atlantis FC Atlantis FC 7:2 Hangö IK Hangö IK
Matchday 1 FC Futura FC Futura 0:0 Puotinkylän Valtti Valtti
Matchday 1 FC Kontu FC Kontu 3:0 Jokelan Kisa Jokelan Kisa
Matchday 1 Jäps/47 Järvenpään Palloseura II 1:1 Herttoniemen Toverit Herttoniemen
Matchday 1 FC Kuusysi FC Kuusysi 4:0 Hyvinkään PS Hyvinkään PS
Matchday 1 Toivalan Toivalan Urheilijat 0:4 Jyväskylän Seudun Palloseura JPS
Matchday 1 Kurkimäen Kurkimäen Kisa 2:3 AC Barca AC Barca
Matchday 1 Kings SC Kings SC 2:2 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi
Matchday 1 Leppävaaran Leppävaaran Pallo 4:0 Club Latino Espanol Latino Espanol
Matchday 33 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 2:0 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 33 Piast Gliwice Piast Gliwice 3:1 Cracovia Cracovia
Matchday 26 Kariana Erden Kariana Erden 0:0 PFC Montana PFC Montana
Matchday 26 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 1:0 PFK Dobrudzha Dobrich Dob. Dobrich
Matchday 26 Litex Lovetch FC Litex Lovetch 0:0 Lokomotiv Sofia Lok. Sofia
Matchday 31 Cherno More Cherno More Varna 2:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 31 Levski Sofia Levski Sofia 1:2 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 31 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 1:1 FK Dunav Ruse FK Dunav
Matchday 22 Titus Petange Union Titus Petange 0:1 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 6 FC Nitra FC Nitra 2:2 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Matchday 25 IMO Merseburg VfB IMO Merseburg 3:1 BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
Matchday 25 FSV Barleben FSV Barleben 1911 1:1 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 31 SV Mitterteich SV Mitterteich 1:0 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz
Matchday 31 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 2:2 FC Coburg FC Coburg
Matchday 31 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 1:1 TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
Matchday 31 SE Freising SC Eintracht Freising 0:1 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
Matchday 31 TSV Grünwald TSV Grünwald 1:3 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 30 Langenaubach SSV Langenaubach 3:1 TSV Bicken TSV Bicken
Matchday 30 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 1:0 FC Gießen II FC Gießen II
Matchday 30 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege 3:0 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 30 TuS Mayen TuS Mayen 1:0 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 30 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl 0:4 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 31 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 1:4 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
Matchday 25 RWO Alzey SG RWO Alzey 1:3 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 26 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 0:1 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 30 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 3:0 Lüner SV Lüner SV
Matchday 24 SKV Rutesheim SKV Rutesheim 1:2 SV Breuningsweiler Breuningsweiler
Matchday 25 MSV Pampow MSV Pampow 2:1 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 25 SV Hanse 01 SV Hanse Neubrandenburg 01 1:1 Grimmener SV Grimmener SV
Matchday 24 SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 3:2 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 24 U. Klosterfelde Union Klosterfelde 3:1 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 25 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe 1:2 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 25 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 1:4 SV Bevern SV Bevern
First Round CA Unión Club Atlético Unión 0:1 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
Group Stage Tigres FC Tigres FC 1:3 Millonarios FC Millonarios
Group Stage A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 2:2 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 7 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 0:0 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 1 Valur Valur Reykjavík 3:3 Víkingur Reykjavík Víkingur
Matchday 27 Melbourne City Melbourne City FC 5:0 Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 22 Dibba Fujairah Dibba Al-Fujairah 0:3 Ajman Club Ajman Club
Matchday 22 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 1:1 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
Matchday 22 Al-Wahda FC Al-Wahda FC Abu Dhabi 5:0 Al-Fujairah SC Fujairah SC
Matchday 27 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 0:0 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 5 Vitebsk FK Vitebsk 2:2 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 5 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0:1 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 5 BATE Borisov BATE Borisov 1:0 FK Minsk FK Minsk
Matchday 9 Pohang Steelers Pohang Steelers 1:0 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 24 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 0:3 SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 24 FC Liefering FC Liefering 2:4 FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 24 SKU Amstetten SKU Amstetten 1:1 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 24
SV Ried SV Ried 7:0 1. Wiener Neustädter Sportclub Wiener Neustadt
Matchday 24 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 1:1 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 24 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 2:0 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 24 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 6:1 SV Horn SV Horn
Matchday 18 CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 2:4 Club Sol de América Sol de América
Matchday 18 Luqueño Sportivo Luqueño 1:1 CD Santaní CD Santaní
Matchday 10 Bray Wanderers Bray Wanderers 1:1 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 10 Shelbourne Shelbourne FC 3:0 Galway United FC Galway United
Matchday 10 Wexford FC Wexford FC 2:0 Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 9 Sukhothai FC Sukhothai FC 2:3 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 11 Kedah FA Kedah FA 1:1 FA Selangor FA Selangor
Matchday 11 FELDA United FELDA United FC 1:1 Melaka United SA Melaka Utd. SA
Semi-Finals Hilal Al-Hilal Riyadh 0:5 Al-Taawon Taawon
Matchday 13 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 0:0 Waterford FC Waterford FC
Matchday 13 Derry City Derry City 2:0 Cork City FC Cork City
Matchday 13 St. Patricks St. Patricks Athletic 2:0 University College Dublin UCD
Matchday 13 Sligo Rovers Sligo Rovers 1:1 Finn Harps Finn Harps
Matchday 13 Dundalk FC Dundalk FC 2:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 35 Benevento Benevento Calcio 4:2 Cosenza Calcio Cosenza
Matchday 36 CD Numancia CD Numancia 1:2 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 35 G. Ajaccio GFC Ajaccio 0:2 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 35 LB Châteauroux LB Châteauroux 1:0 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 35 Clermont Foot Clermont Foot 63 1:1 Paris FC Paris FC
Matchday 35 Grenoble Grenoble Foot 38 4:2 AS Béziers AS Béziers
Matchday 35 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 1:0 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 35 US Orléans US Orléans 0:1 ES Troyes AC Troyes
Matchday 35 Red Star FC Red Star FC 1:2 FC Metz FC Metz
Matchday 35 Valenciennes FC Valenciennes FC 1:2 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 26 US Avranches US Avranches 2:0 Jeanne d'Arc de Drancy JA Drancy
Matchday 21 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk 0:3 FK Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
Matchday 21 Pskov-747 Pskov-747 3:2 Chertanovo 2 Moskau Chertanovo 2
Matchday 32 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 2:2 UTA Arad UTA Arad
Matchday 32 Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 1:0 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Matchday 32 Pandurii Pandurii Targu Jiu 4:0 CS Balotesti CS Balotesti
Matchday 32 Aerostar Bacau Aerostar Bacau 9:0 Dacia Unirea Braila Braila
Matchday 32 U Cluj Universitatea Cluj 2:3 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 32 Luceafarul Luceafarul Oradea 2:2 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 32 ASU Poli ASU Poli Timisoara 0:1 ACS Poli Timisoara Poli Timisoara
Matchday 21 Khimki 2 FK Khimki 2 1:2 Sokol Saratov Sokol Saratov
Matchday 21 Saturn Saturn Ramenskoe 1:3 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Matchday 37 Utrecht U21 FC Utrecht U21 1:1 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 37 FC Eindhoven FC Eindhoven 0:1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 37 Sparta R. Sparta Rotterdam 2:2 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 37 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 4:1 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 37 TOP Oss TOP Oss 1:0 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 37 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 1:4 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 37 Roda JC Roda JC Kerkrade 0:2 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 37 Almere City Almere City FC 2:1 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 37 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 4:0 Twente Enschede FC Twente FC
Matchday 37 Telstar SC Telstar 1:1 FC Volendam FC Volendam
Matchday 31 Oliveirense UD Oliveirense 2:1 SC Farense Farense
Matchday 31 Rio Ave FC Rio Ave FC 2:2 FC Porto FC Porto
Matchday 35 Ross County Ross County FC 4:0 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 25 Zirka Zirka Kropyvnytskyi 0:3 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 25 Avangard K. Avangard Kramatorsk 1:0 Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
Matchday 25 Girnyk-Sport Girnyk-Sport Gorishni Plavni 0:0 Rukh Lviv Rukh Lviv
Matchday 25 Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 0:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 31
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 4:1 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 23 M. Boleslav U19 FK Mlada Boleslav U19 0:3 AC Sparta Prag U19 Sparta Prag U19
Matchday 22 Velke Mezirici FC Velke Mezirici 2:1 FK Hodonin Hodonin
Matchday 22 SFK Vrchovina SFK Vrchovina 1:1 SK Lisen SK Lisen
Matchday 22 Frydek-Mistek MFK Frydek-Mistek 1:0 TJ Valasske Mezirici Val. Mezirici
Matchday 22 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 0:1 FC Odra Petrkovice Petrkovice
Matchday 22 NK Sesvete NK Sesvete 3:1 NK Lucko NK Lucko
Matchday 22 Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 0:1 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
Matchday 22 Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 1:1 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb
Matchday 5 Örgryte Örgryte IS 0:2 Västerås SK Västerås SK
Matchday 5 Vasalund U19 Vasalunds IF U19 1:2 Djurgardens IF U19 Djurgarden U19
Matchday 6 Dinamo Dinamo Samarqand 2:2 Navbahor Namangan Navbahor
Matchday 6 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi 4:0 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Matchday 6 Bukhara FK Bukhara 2:2 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Matchday 22 Arsenal U23 Arsenal FC U23 3:0 Leicester City U23 Leicester U23
Matchday 22 Fulham U23 Fulham FC U23 1:0 Norwich City U23 Norwich U23
Matchday 22 Man Utd U23 Manchester United U23 2:3 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
Matchday 22 Stoke U23 Stoke City U23 2:1 Reading FC U23 Reading U23
Matchday 31 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 1:3 BFC Dynamo BFC Dynamo
Matchday 31 Altglienicke VSG Altglienicke 2:1 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
Matchday 31 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 0:2 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Matchday 31 Bonner SC Bonner SC 0:2 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 31 SV Elversberg SV 07 Elversberg 3:1 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 31
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:0 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 31 FV Illertissen FV Illertissen 1:3 TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 31 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 2:0 FC St. Pauli II FC St. Pauli II
Matchday 31 VfB Lübeck VfB Lübeck 1:1 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 23 SC Weiz SC Weiz 2:3 ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
Matchday 23 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 0:0 Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
Matchday 23 Allerheiligen SV Allerheiligen 1:1 TuS Bad Gleichenberg Bad Gleichenb.
Matchday 23 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 3:1 FC Lendorf Lendorf
Matchday 23 FC Wels FC Wels 1:3 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 23 Völkermarkt VST Völkermarkt 0:1 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 23 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 4:1 WSC Hertha Wels Hertha Wels
Matchday 24 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 0:1 FCM Traiskirchen Traiskirchen
Matchday 24
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 1:1 FC Stadlau FC Stadlau
Matchday 24 FC Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 4:0 SV Mattersburg II Mattersburg II
Matchday 24 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 1:1 ASK-BSC Bruck/Leitha Bruck/L.
Matchday 24 SV Schwechat SV Schwechat 0:0 SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 24 Reichenau SVG Reichenau 1:3 SC Schwaz Schwaz
Matchday 24 Seekirchen SV Seekirchen 1:0 SK Bischofshofen Bischofshofen
Matchday 24 Altach Juniors SC Rheindorf Altach Juniors 0:2 USK Anif USK Anif
Matchday 20 CD Petapa Deportivo Petapa 1:2 CD Malacateco Malacateco
Matchday 29 Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 3:0 FC Nöttingen FC Nöttingen
Matchday 31 Seligenporten SV Seligenporten 1:0 SC Eltersdorf Eltersdorf
Matchday 30 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 3:1 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 30 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 4:0 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 29 FV Engers 07 FV Engers 07 1:5 TSV Schott Mainz Schott Mainz
Matchday 25 Malchower SV Malchower SV 90 1:2 FC Anker Wismar Anker Wismar
Matchday 25 TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 4:0 Brandenburger SC Süd Brandenburg. SC
Matchday 25 Nordhausen II FSV Wacker Nordhausen II 2:2 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 27 Brinkumer SV Brinkumer SV 1:1 SV Werder Bremen III W. Bremen III
Matchday 27 FC Oberneuland FC Oberneuland 8:0 BSC Hastedt BSC Hastedt
Matchday 27 BV Cloppenburg BV Cloppenburg 3:2 SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
Matchday 12 Ajax U19 Ajax Amsterdam U19 0:0 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
Matchday 14 FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 0:0 FC Groningen U19 Groningen U19
Matchday 24 W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 1:3 RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
Matchday 24 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 3:2 SR Donaufeld SR Donaufeld
Matchday 23 SC Ortmann SC Ortmann 1:1 ASV Spratzern Spratzern
Matchday 23 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 1:0 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 23 Kremser SC Kremser SC 2:1 SV Langenrohr Langenrohr
Matchday 23 Kilb SCU Kilb 1:0 USV Scheiblingkirchen-Warth Scheiblingkir.
Matchday 23 Stripfing SV Stripfing 1:1 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 24 Siegendorf ASV Siegendorf 0:2 SV Oberwart Oberwart
Matchday 24 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 3:3 SC Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn
Matchday 23 Edelweiß Union Edelweiß Linz 0:1 SV Grieskirchen Grieskirchen
Matchday 23 Weißkirchen Union Weißkirchen 2:3 SV Gmunden Gmunden
Matchday 23 St. Florian Union St. Florian 1:3 SPG Pregarten SPG Pregarten
Matchday 23 Union Perg Union Perg 1:0 ASKÖ Donau Linz Donau Linz
Matchday 23 SV Wallern SV Wallern 3:1 SC Marchtrenk Marchtrenk
Matchday 22 Fürstenfeld SK Fürstenfeld 2:3 USV Gnas Gnas
Matchday 22 Liezen SC Liezen 0:0 SV Lebring Lebring
Matchday 22 Mettersdorf USV Mettersdorf 0:0 FC Bad Radkersburg Bad Radkersburg
Matchday 22 Voitsberg ASK Voitsberg 1:0 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 22 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 0:0 SV Spittal Spittal
Matchday 22 SV Feldkirchen SV Feldkirchen 1:2 ASKÖ St. Michael/Bleiburg St. Michael/Bl.
Matchday 21 Kundl SC Kundl 0:3 SV Kematen Kematen
Matchday 25 Admira Dornbirn SC Admira Dornbirn 6:1 FC Höchst Höchst
Matchday 23 SAK 1914 Salzburger AK 1914 1:0 SK Strobl Strobl
Matchday 23 Puch FC Puch 2:2 UFC Altenmarkt Altenmarkt
Matchday 23 Neumarkt TSV Neumarkt 6:0 ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein
Matchday 23 Bramberg TSU Bramberg 2:1 SV Straßwalchen Straßwalchen
Matchday 19 Urania Genève Urania Genève Sport 1:1 Servette FC U21 Servette U21
Quarter-Finals AC Libertas AC Libertas 1:0 SS Murata Murata
Matchday 10 Bala Town Bala Town FC 1:0 Caernarfon Town Caernarfon Town
Matchday 10 Barry Town Barry Town United FC 1:3 Newtown AFC Newtown
Matchday 10 The New Saints The New Saints FC 1:0 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 10 Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 3:2 Llanelli AFC Llanelli
Matchday 10 Carmarthen Carmarthen Town AFC 6:2 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Matchday 10 Llandudno FC Llandudno FC 0:5 Cefn Druids AFC Cefn Druids
3rd round Guayaquil City Guayaquil City FC 6:1 CD Clan Juvenil CD Clan Juvenil
Matchday 7 Hai Phong FC Hai Phong FC 3:2 BECAMEX Binh Duong FC B.Binh Duong FC
Matchday 4 Istiqlol Istiqlol Dushanbe 4:0 FK Istaravshan FK Istaravshan
Matchday 24 Lynx FC Lynx FC 1:4 Lincoln Red Imps FC Lincoln FC
Matchday 29 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 2:6 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Matchday 4 Sylvia IF Sylvia 3:0 Nyköpings BIS Nyköping
Matchday 4 FC Trollhättan FC Trollhättan 0:1 Utsiktens BK Utsikten
Matchday 19 Schrems ASV Schrems 1:1 USC Seitenstetten Seitenstetten
Matchday 19 Melk SC Melk 5:0 SK Eggenburg Eggenburg
Matchday 19 Sieghartsk. SV Sieghartskirchen 2:1 SC Amaliendorf-Aalfang Amaliendorf
Matchday 19 Eggendorf ASK Eggendorf 0:0 SC Korneuburg Korneuburg
Matchday 19 Mannersdorf ASK Mannersdorf 3:2 SVG Guntramsdorf Guntramsdorf
Matchday 19 Brunn/Geb. SC Brunn/Gebirge 0:0 TSU Obergänserndorf Obergänsernd.
Matchday 19 FC Mistelbach FC Mistelbach 0:1 SV Stockerau Stockerau
Matchday 21 B.93 U19 Boldklubben af 1893 U19 6:1 Holbaek B&I U19 Holbaek B&I U19
Matchday 5 Víkingur Göta Víkingur Göta 1:0 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
Matchday 20 Bergheim FC Bergheim 4:1 USV 1960 Berndorf Berndorf
Matchday 20 FC Hallein FC Hallein 04 2:1 SV Schwarzach Schwarzach
Matchday 31 TuS Geretsried TuS Geretsried 1:0 SpVgg Kaufbeuren SpV Kaufbeuren
Matchday 26 Empoli U19 Empoli Primavera 2:2 Roma Primavera Roma U19
Matchday 26 Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 2:2 Juventus Primavera Juventus U19
Quarter-Finals Bali United Bali United FC 2:1 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 7 GZ R&F Guangzhou R&F 3:1 Shenzhen FC SZ FC
Matchday 26 Tarxien Tarxien Rainbows 0:3 Floriana FC Floriana
Matchday 26 QFC Qormi FC 1:1 Mosta FC Mosta FC
Matchday 26 St. Andrews FC St. Andrews FC 1:0 Gzira United FC Gzira Utd
Matchday 26 Birkirkara FC Birkirkara FC 2:3 Senglea Athletic FC Senglea Ath.
Matchday 26 Sirens FC Sirens FC 1:0 Swieqi United FC FC Swieqi Utd.
Matchday 26 Pembroke Pembroke Athleta FC 1:1 Zebbug Rangers FC Zebbug Rangers
Matchday 7 Codru Lozova Codru Lozova 0:2 FC Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
Matchday 7 Petrocub FC Petrocub Hîncești 1:0 Sheriff Tiraspol Sheriff
Matchday 27 Sepidrood Sepidrood Rasht FC 1:2 Foolad FC Foolad
Matchday 27 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 2:0 Tractor FC Tractor
Matchday 27 Persepolis Persepolis FC 0:0 Sepahan FC Sepahan
Matchday 6 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 2:1 Standard Liège Standard Liège
Matchday 26 Klub Kosova Klub Kosova 7:2 Düneberger SV Düneberger SV
Matchday 26 Hamm United Hamm United FC 1:3 SV Nettelnburg/Allermöhe Nettelnburg/A.
Matchday 28 Chippa United Chippa United 0:2 Cape Town City FC Cape Town City
Liechtenst. U17 Liechtenstein U17 0:6 Faroe Islands U17 Faroe U17
Bosnia U16 Bosnia and Herzegovina U16 0:0 Armenia U16 Armenia U16
Lithuania U17 Lithuania U17 0:2 Estonia U17 Estonia U17
Chile U16 Chile U16 3:5 on pens South Korea U16 South Korea U16
Latvia U17 Latvia U17 7:0 San Marino U17 San Marino U17
Gibraltar U16 Gibraltar U16 0:2 Montenegro U16 Montenegro U16
Finland U16 Finland U16 4:4 Switzerland U16 Switzerland U16
Matchday 26 TuRa Harksheide TuRa Harksheide 4:1 FC Elmshorn FC Elmshorn
Matchday 26 HSV III Hamburger SV III 6:0 SC Sternschanze SC Sternschanze