For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:22:27 AM
Matchday 19 SV Meerssen SV Meerssen 1:2 GVV Unitas Unitas
Matchday 26 Vlissingen VC Vlissingen 3:1 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 28 Baronie VV Baronie 2:1 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 28 Baronie VV Baronie 2:1 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 17 Achilles 1894 Achilles 1894 1:2 AWC Wijchen AWC
Matchday 17 Hollandia HVV Hollandia 1:1 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 30 Wedeler TSV Wedeler TSV 7:2 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
Matchday 30 SC Condor SC Condor 0:5 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 30 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 0:2 Altona 93 Altona 93
Matchday 30 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 7:0 HEBC Hamburg HEBC Hamburg
Matchday 30 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 0:4 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Matchday 30 TSV Sasel TSV Sasel 0:3 FC Süderelbe FC Süderelbe
Matchday 31
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1:4 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 31
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:1 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 31
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:0 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 31
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 3:2 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 31
SC Paderborn SC Paderborn 07 3:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 35
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:1 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 35
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 3:3 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 36
Leicester Leicester City 3:0 Arsenal FC Arsenal
Matchday 36
Burnley Burnley FC 0:1 Manchester City Man City
Matchday 36
Man Utd Manchester United 1:1 Chelsea FC Chelsea
Matchday 35
Valencia Valencia CF 0:1 SD Eibar SD Eibar
Matchday 35 Girona Girona FC 1:0 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 35 Real Sociedad Real Sociedad 2:1 Getafe CF Getafe
Matchday 35 Villarreal Villarreal CF 1:1 SD Huesca SD Huesca
Matchday 35 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:0 Real Madrid Real Madrid
Matchday 2 UE Engordany UE Engordany 2:2 UE Sant Julia Sant Julia
Matchday 2 FC Ordino FC Ordino 1:0 FC Encamp FC Encamp
Matchday 2 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 2:0 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 34 Frosinone Frosinone Calcio 0:2 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 34 SPAL SPAL 1:1 Genoa CFC Genoa
Matchday 34 Chievo Verona Chievo Verona 1:1 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 34 Sampdoria UC Sampdoria 1:2 SS Lazio Lazio
Matchday 34 Torino Torino FC 2:0 AC Milan AC Milan
Matchday 34 SC Amiens SC Amiens 0:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 34 SCO Angers SCO Angers 1:1 Stade Reims Reims
Matchday 34 SM Caen SM Caen 1:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 34 LOSC Lille LOSC Lille 5:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 34 OGC Nice OGC Nice 3:0 EA Guingamp Guingamp
Matchday 34 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 2:0 FC Toulouse Toulouse
Matchday 34 Marseille Olympique Marseille 1:2 FC Nantes FC Nantes
Matchday 26 Ufa FK Ufa 4:1 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 26 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 2:1 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 26 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 4:2 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 26 Krasnodar FK Krasnodar 2:0 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 26 Krasnodar II FK Krasnodar II 0:2 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 28
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 2:1 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 28
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 1:2 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 28
Sturm Graz SK Sturm Graz 2:3 LASK LASK
Matchday 30 Kayserispor U21 Kayserispor U21 0:1 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21
Matchday 30 Besiktas U21 Besiktas JK U21 7:0 MKE Ankaragücü U21 Ankaragücü U21
Matchday 30 Bursaspor U21 Bursaspor U21 2:1 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21
Matchday 30 Kayserispor Kayserispor 1:1 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 30 Bursaspor Bursaspor 0:0 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 30 Besiktas Besiktas JK 4:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 31
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 0:3 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 31
BSC Young Boys BSC Young Boys 2:2 FC Lugano FC Lugano
Matchday 31
FC Zürich FC Zürich 1:0 FC Sion FC Sion
Matchday 7 FCSB FCSB 1:0 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 31 Chaves GD Chaves 4:1 CD Nacional Nacional
Matchday 31 Marítimo CS Marítimo 2:0 CD Tondela Tondela
Matchday 31 Braga SC Braga 1:4 SL Benfica Benfica
Matchday 31 Boavista Boavista Porto FC 3:1 Moreirense FC Moreirense
Matchday 7 FC Botosani FC Botosani 3:0 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Matchday 2 Hibernian FC Hibernian FC 1:1 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 2 Rangers Rangers FC 2:0 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 4 FK Mariupol FK Mariupol 0:1 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 4 FK Oleksandria FK Oleksandria 0:2 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Matchday 4 FK Lviv FK Lviv 0:1 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 30 RUS Rebecq RUS Rebecq 1:1 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 30 Waremme RS Waremmien FC 7:2 Solières Sport Solières
Matchday 30 RFC Wallonia Walhain RFC Wallonia Walhain 1:0 UR La Louvière Centre UR La Louvière
Matchday 30 Francs Borains Royal Francs Borains 5:3 RFC Meux RFC Meux
Matchday 30 RE Durbuy Royale Entente Durbuy 1:3 URSL Visé URSL Visé
Matchday 30 La Louvière RAAL La Louvière 7:0 RUW Ciney RUW Ciney
Matchday 30 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 4:0 RFC Tilleur RFC Tilleur
Matchday 30 RRC Hamoir RRC Hamoir 4:1 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
Matchday 29 FC Gullegem FC Gullegem 2:3 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 29 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 0:0 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 29 Olsa Brakel Olsa Brakel 0:3 KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 29 Diegem Sport Diegem Sport 1:0 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 29 KSCT Menen KSCT Menen 3:0 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 29 SK Londerzeel SK Londerzeel 1:0 Tempo Overijse Tempo Overijse
Matchday 29 Dikkelvenne SC Dikkelvenne 2:2 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 29 KRC Gent KRC Gent 4:0 KFC Eppegem KFC Eppegem
Matchday 29 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 2:1 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 29 Bocholt VV Bocholt VV 1:2 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 29 KFC Turnhout KFC Turnhout 6:1 Spouwen Mopertingen Mopertingen
Matchday 29 City Pirates KSC City Pirates 0:0 KFC Duffel KFC Duffel
Matchday 29 Heur Tongeren KFC Heur Tongeren 0:5 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
Matchday 29 KSK Hasselt KSK Hasselt 4:2 RC Hades RC Hades
Matchday 29 Hoogstraten VV Hoogstraten VV 0:0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 29 KSV Temse KSV Temse 1:1 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 32 Bröndby IF Bröndby IF 0:1 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 32 FC Copenhagen FC Copenhagen 4:0 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 32 SönderjyskE SönderjyskE 4:1 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 32 Aarhus GF Aarhus GF 3:1 AC Horsens AC Horsens
Matchday 31 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:3 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 31 HNK Rijeka HNK Rijeka 3:1 NK Rudes NK Rudes
Second Round Union Plaani Union Plaani 7:0 Petäjäveden Petäväiset Petäjäveden
Second Round FC Kiisto FC Kiisto Vaasa 5:0 Idrottsföreningen Hoppet IF Hoppet
Second Round EsPa II Espoon Palloseura II 4:5 on pens FC Fortuna Helsinki FC Fortuna
Second Round IF SibboV IF Sibbo-Vargarna 0:4 Leppävaaran Pallo Leppävaaran
Matchday 33 Miedz Legnica Miedz Legnica 3:2 Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 33 Korona Kielce Korona Kielce 0:2 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 33 Wisla Kraków Wisla Kraków 1:1 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 29 ND Gorica ND Gorica 4:0 NK Celje NK Celje
Matchday 29 NS Mura NS Mura 2:2 NK Maribor NK Maribor
Matchday 29 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 3:2 NK Krsko NK Krsko
Matchday 22 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 0:2 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 22 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 1:0 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 22 Differdange 03 FC Differdange 03 3:1 US Hostert US Hostert
Matchday 22 F91 Dudelange F91 Dudelange 2:2 US Rumelange US Rumelange
Matchday 22 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 2:4 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 6 Ruzomberok MFK Ruzomberok 1:0 SKF Sered SKF Sered
Matchday 26 Eckernförder SV Eckernförder SV 3:0 Schleswig 06 Schleswig 06
Matchday 29 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:1 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 29 Frohnauer SC Frohnauer SC 1:2 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 29 SCC Berlin SC Charlottenburg 0:5 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 29 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 1:2 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 29 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 2:2 SV Tasmania Berlin Tasmania Berlin
Matchday 29 Berolina S. FSV Berolina Stralau 0:0 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 29 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 1:6 Berliner SC Berliner SC
Matchday 25 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 4:0 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 33 VSF Amern VSF Amern 1:4 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
Matchday 33 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 0:3 Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 33 FC Remscheid FC Remscheid 3:0 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 33 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 1:1 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
Matchday 33 Holzheimer SG Holzheimer SG 2:0 ASV Süchteln ASV Süchteln
Matchday 33 VfR Fischeln VfR Fischeln 1:1 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 33 VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 1:2 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 33 VfB Solingen VfB Solingen 1:0 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
Matchday 33 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 4:1 Rather SV Rather SV
Matchday 25 Woltmershausen TS Woltmershausen 1:2 SV Grohn SV Grohn
Matchday 25 FC Huchting FC Huchting 2:4 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 25 SV Hemelingen SV Hemelingen 13:1 TSV Lesum-Burgdamm Lesum-Burgdamm
Matchday 25 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 1:3 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 25 Komet Arsten TuS Komet Arsten 6:1 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
Matchday 25 Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 3:3 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 30 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 6:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 30 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 1:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 30 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 1:0 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
Matchday 30 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 5:0 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 26 Beckumer SV Beckumer SV 1:0 SV Spexard SV Spexard
Matchday 26 SV Mesum SV Mesum 4:2 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 26 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 2:0 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 26 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 3:2 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 26 SC Roland SC Roland Beckum 3:0 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 26 Pr. Münster II Preußen Münster II 2:3 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 27 SC Aufkirchen SC Aufkirchen 3:3 TuS Röllbach TuS Röllbach
Matchday 27 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 4:0 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
Matchday 25 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 1:2 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 25 TuS Marienborn TuS Marienborn 3:1 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 25 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:0 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 25 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 1:2 SV Gonsenheim SV Gonsenheim
Matchday 25 Rotenburger SV Rotenburger SV 3:0 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 25 TSV Gellersen TSV Gellersen 3:1 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 25 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 0:1 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 25 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 6:0 TV Meckelfeld TV Meckelfeld
Matchday 25 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 1:2 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 25 Kickers Emden Kickers Emden 2:0 BV Essen BV Essen
Matchday 25 SV Brake SV Brake 0:1 TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst
Matchday 25 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 1:4 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 25 Vorw. Nordhorn Vorwärts Nordhorn 5:3 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
Matchday 25 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 6:1 SV Bad Rothenfelde Bad Rothenfelde
Matchday 25 TV Dinklage TV Dinklage 5:1 GW Firrel GW Firrel
Matchday 25 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 4:0 TV Stuhr TV Stuhr
Matchday 25 Heeßeler SV Heeßeler SV 4:1 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
Matchday 25 OSV Hannover OSV Hannover 1:2 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 25 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 2:1 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 25 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 4:0 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 23 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 0:3 SSV Markranstädt Markranstädt
Matchday 23 SV Olbernhau SV Olbernhau 4:00 PM FC Grimma FC Grimma
Matchday 23 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 4:2 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 29 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 5:0 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
Matchday 29 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 1:3 Goslarer SC Goslarer SC
Matchday 29 TSV Lamme TSV Germania Lamme 1:2 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 29 SC Gitter SC Gitter 2:1 TSV Hillerse TSV Hillerse
Matchday 29 SCW Göttingen SCW Göttingen 2:0 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 29 SV Lengede SV Lengede 0:3 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 29 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 0:0 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
Matchday 30 FV Breidenbach FV Breidenbach 3:4 FSV Fernwald FSV Fernwald
Matchday 30 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 3:0 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
Matchday 30 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 3:2 Germania Schwanheim G. Schwanheim
Matchday 30 SG Kinzenbach SG Kinzenbach 4:1 SV Bauerbach SV Bauerbach
Matchday 30 SF/BG Marburg SF/BG Marburg 3:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
Matchday 26 Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 5:0 SV Schackendorf SV Schackendorf
Matchday 26 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 1:1 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 26 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 1:1 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 30 SSV Sand SSV Sand 0:1 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
Matchday 30 Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 2:0 FSV Dörnberg FSV Dörnberg
Matchday 30 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 5:2 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07
Matchday 30 Sandershausen TSG Sandershausen 1:1 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 30 Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 3:1 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 30 C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 4:4 SC Neheim SC Neheim
Matchday 30 Kirchhörder SC Kirchhörder SC 3:0 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 30 SV Horst 08 SV Horst-Emscher 08 2:2 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
Matchday 30 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 4:1 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
Matchday 30 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 5:3 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
Matchday 23 Teistungen FC Wacker Teistungen 0:1 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 29 Niederwenigern SF Niederwenigern 3:2 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 29 VfL Rhede VfL Rhede 3:1 DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
Matchday 29 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 5:1 FC Blau-Gelb Überruhr FC BG Überruhr
Matchday 29 Duisburger SV Duisburger SV 1900 3:2 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 29 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 0:1 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
Matchday 29 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:2 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 29 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 0:4 FC Kray FC Kray
Matchday 29 Königshardt SF Königshardt 0:5 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Matchday 29 GSV Moers GSV Moers 2:1 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 30 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 2:0 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 30 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 0:0 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 30 Ober-Roden Germania Ober-Roden 8:3 TSV Vatanspor Bad Homburg Vatanspor BH
Matchday 30 RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 3:0 SV FC Sandzak Frankfurt FC Sandzak
Matchday 30 SV Altwiedermus SV Altwiedermus 0:3 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 30 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 3:1 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 30 SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 0:3 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 30 FC Homburg II FC 08 Homburg II 1:1 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 31 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 1:4 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 31 VfB Bach VfB Bach 0:3 SV Donaustauf SV Donaustauf
Matchday 31 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 2:1 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 1 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 1 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 2:0 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 1 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 1 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 1:2 Santos FC Santos FC
Matchday 1 Ceará SC Ceará Sporting Club 4:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 1 EC Bahia Esporte Clube Bahia 3:2 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 1 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 4:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 9 Atlanta United Atlanta United FC 1:0 Colorado Rapids Colorado
Matchday 9 NY Red Bulls New York Red Bulls 1:0 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 9 Houston Houston Dynamo 2:0 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 9 Kansas Sporting Kansas City 4:4 New England Revolution Revolution
Matchday 9 Montreal Impact Montreal Impact 1:0 Chicago Fire FC Chicago Fire
Matchday 9 Minnesota Utd. Minnesota United FC 1:0 D.C. United D.C. United
Matchday 9 Sounders FC Seattle Sounders FC 1:1 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 16 CF Pachuca CF Pachuca 1:0 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 16 América CF América 1:0 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 16 Monterrey CF Monterrey 2:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 16 Chivas Deportivo Guadalajara 2:1 Club León FC León
Matchday 16 UNAM Pumas UNAM Pumas 2:2 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 16 Lobos Lobos BUAP 1:4 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 13 ASC San Diego ASC San Diego 2:1 FC Golden State Golden State
Matchday 8 Davis FC Davis 1:0 El Farolito El Farolito
Matchday 8 Sacramento Gold Sacramento Gold FC 2:2 East Bay FC Stompers Stompers
Matchday 8 Sonoma County Sonoma County Sol 1:1 Napa Valley 1839 FC Napa Valley
Matchday 8 Academica Academica SC 3:2 San Ramon FC San Ramon FC
Matchday 1 Hartford City Hartford City FC 3:3 Boston City FC Boston City FC
Matchday 1 NY Cosmos B New York Cosmos B 2:0 New York Athletic Club New York AC
Matchday 1 Miami United Miami United FC 2:0 Miami FC Miami FC
Matchday 18 Deportivo Cali Deportivo Cali 2:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 18 Atl. Nacional Atlético Nacional 2:0 CD América de Cali CD América
Matchday 18 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:1 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 18 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:1 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 18 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:1 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
Matchday 9 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 9 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 2:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 9 FC Tokyo FC Tokyo 2:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 9 Vissel Kobe Vissel Kobe 1:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 9 Sagan Tosu Sagan Tosu 0:2 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 9 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:2 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 9 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:0 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 9 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:2 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 7 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 2:3 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 7 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 3:2 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 7 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:1 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 7 a. cl. Numazu azul claro Numazu 0:2 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 7 Gainare Tottori Gainare Tottori 1:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 7 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 0:0 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 6 FC Imabari FC Imabari 2:0 Suzuka Unlimited Suzuka Unltd.
Matchday 6 Nara Club Nara Club 0:0 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 6 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 0:3 FC Osaka FC Osaka
Matchday 6 Matsue City Matsue City 0:2 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 11 Mito HollyHock Mito HollyHock 0:0 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 11 Tochigi SC Tochigi SC 1:1 FC Gifu FC Gifu
Matchday 11 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0:0 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 11 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 11 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 11 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 0:0 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 11 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 0:2 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 16 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 3:2 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 16 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 2:2 Monagas SC Monagas SC
Matchday 16 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 6:0 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 16 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 1:1 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 16 Deportivo Lara Deportivo Lara 1:2 Aragua FC Aragua FC
Matchday 27 Perth Glory Perth Glory 5:0 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 21 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 1:1 NK Travnik U19 Travnik U19
Matchday 21 Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 0:1 FK Sloboda Tuzla U19 Tuzla U19
Matchday 31 FC Luftëtari FC Luftëtari 1:1 KF Tirana KF Tirana
Matchday 31 FK Kukësi FK Kukësi 0:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 31 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 2:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 24 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:0 NK Vitez NK Vitez
Matchday 21 AS Gabès Avenir Sportif de Gabès 2:0 Club Africain Tunis Club Africain
Matchday 21 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 1:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 21 ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 2:0 US Monastir US Monastir
Matchday 21 US Tataouine US Tataouine 1:0 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 26 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 0:0 FUS Rabat FUS Rabat
Matchday 26 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 1:0 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 8 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 2:2 Nashville SC Nashville SC
Matchday 8 North Carolina North Carolina FC 4:1 Hartford Athletic Hartford
Matchday 8 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:1 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 8 Legion FC Birmingham Legion FC 1:0 Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 8 Memphis 901 FC Memphis 901 FC 0:1 Charleston Battery Charleston
Matchday 8 Tulsa FC Tulsa 1:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 8 St. Louis FC Saint Louis FC 3:1 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 8 El Paso El Paso Locomotive FC 1:0 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 8 Sacramento FC Sacramento Republic FC 0:0 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
Matchday 8 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 2:0 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 8 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 2:1 Indy Eleven Indy Eleven
Matchday 9 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 2:1 FC Seoul FC Seoul
Matchday 9 Ulsan Ulsan Hyundai 2:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 25 NK Brda NK Brda 1:3 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 25 NK Radomlje NK Radomlje 3:2 NK Bravo NK Bravo
Matchday 5 Richmond Kicker Richmond Kickers 1:0 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 5 Forward Madison Forward Madison FC 0:0 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 8 Asan Mugunghwa Asan Mugunghwa FC 1:2 Suwon FC Suwon FC
Matchday 8 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 0:2 FC Anyang FC Anyang
Matchday 1 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 1:1 Paraná Clube Paraná
Matchday 1 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 1:2 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 16 Quick '20 KVV Quick '20 0:3 USV Hercules USV Hercules
Matchday 24 EVV Echt EVV Echt 3:0 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 24 FC Wacker II FC Wacker Innsbruck II 3:2 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 45 Leeds Leeds United 1:1 Aston Villa Aston Villa
Matchday 8 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 3:1 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 23 FC Atert Bissen FC Atert Bissen 2:2 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 23 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 1:4 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 23 Hesperange Swift Hesperange 7:0 US Sandweiler Sandweiler
Matchday 23 FC Mamer 32 FC Mamer 32 2:1 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Matchday 23 FC Rodange 91 FC Rodange 91 3:2 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
Matchday 23 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 5:3 FC 72 Erpeldange Erpeldange
Matchday 23 FC Koeppchen FC Koeppchen Wormeldange 3:1 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Third Round Vestri Vestri Ísafjördur 2:1 AET Ulfarnir Ulfarnir
Matchday 8 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 2:2 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 8 FCI Levadia FCI Levadia 1:2 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 11 César Vallejo Universidad César Vallejo 1:0 Real Garcilaso Garcilaso
Matchday 11 Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 1:1 Universitario de Deportes Universitario
Matchday 11 Municipal Deportivo Municipal 2:1 Ayacucho FC Ayacucho FC
Matchday 11 Binacional Deportivo Binacional 3:1 FBC Melgar FBC Melgar
Matchday 11 CSD Alianza Alianza Universidad 2:2 CD Unión Comercio Unión Comercio
Matchday 9 FC Dagon FC Dagon 0:2 Yangon United FC Yangon Utd.
Matchday 9 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 1:3 Yadanarbon FC Yadanarbon FC
Matchday 9 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 2:2 Shan United FC Shan Utd.
Matchday 9 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 4:0 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 9 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 1:2 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 9 Bangkok Utd. True Bangkok United 6:1 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 11 Pahang FA Pahang FA 1:1 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Matchday 9 Balestier FC Balestier Khalsa FC 2:1 Warriors FC Warriors FC
Matchday 9 DPMM FC Brunei DPMM FC 3:2 Hougang United FC Hougang Utd.
Matchday 45 Coventry Coventry City 1:1 Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 35 Cittadella AS Cittadella 2:2 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 35 Cremonese US Cremonese 1:0 Foggia Calcio Foggia
Matchday 35 Lecce US Lecce 1:0 Brescia Calcio Brescia
Matchday 37 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 2:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 37 Virtus Verona Virtusvecomp Verona 1:2 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 37 Renate AC Renate 2:3 Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 37 Monza AC Monza 3:0 Fermana FC Fermana
Matchday 37 Pordenone Pordenone Calcio 3:1 AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 37 Sambenedettese US Sambenedettese 3:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 37 Ternana Ternana Calcio 1:0 Ravenna FC Ravenna
Matchday 37 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:0 Rimini FC Rimini
Matchday 37 Imolese Imolese Calcio 1919 2:0 FC Südtirol Südtirol
Matchday 37 Triestina US Triestina 3:2 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 37 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 2:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 37 Cavese Cavese 1919 2:2 Calcio Catania Catania
Matchday 37 Siracusa Siracusa Calcio 1:0 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 37 Rieti FC Rieti 1:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 37 Trapani Trapani Calcio 2:1 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 37 Casertana Casertana FC 0:0 Potenza Calcio Potenza
Matchday 37 Vibonese US Vibonese 0:2 Reggina 1914 Reggina
Matchday 37 Viterbese AS Viterbese Castrense 1:3 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 37 Matera SS Matera Calcio 0:3 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 10 Curicó CDP Curicó Unido 4:2 Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 10 La Calera Unión La Calera 2:0 CD O'Higgins O'Higgins
Matchday 10 CDUC CD Universidad Católica 3:1 Universidad Concepción UdeConce
Matchday 10 Española Unión Española 0:2 Audax Italiano Audax Italiano
Matchday 33 Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 3:0 Gaziantepspor Gaziantepspor
Matchday 33 Manisaspor Manisaspor 1:2 Samsunspor Samsunspor
Matchday 33 Gümüshanespor Gümüshanespor 1:4 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 33 Ankara Demir Ankara Demirspor 1:0 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 33 Eyüpspor Eyüpspor 5:4 Inegölspor Inegölspor
Matchday 33 Hacettepe Hacettepe Spor 1:1 Sariyer Sariyer
Matchday 33 Usak Spor AS Usak Spor AS 0:4 Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 33 Sakaryaspor Sakaryaspor 8:3 Bayrampasa Bayrampasa
Matchday 33 Amed SK Amed SK 0:5 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Matchday 33 Menemen Spor Menemen Spor 0:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 33 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 2:5 Manisa Futbol Kulübü Manisa FK
Matchday 33 Kirklarelispor Kirklarelispor 2:1 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 33 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 0:1 Baskent Akademi FK BAK FK
Matchday 33 Darica GB Darica Genclerbirligi 0:3 Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 33 Tokatspor Tokatspor 0:2 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 33 Tuzlaspor Tuzlaspor 0:2 Bandirmaspor Bandirmaspor
Matchday 33 Fethiyespor Fethiyespor 3:0 Pendikspor Pendikspor
Matchday 33 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 8:1 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 36 R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 1:1 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 36 Reus Deportiu CF Reus Deportiu 0:1 AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 36 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:1 Elche CF Elche CF
Matchday 36 Granada CF Granada CF 2:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
Matchday 36 UD Las Palmas UD Las Palmas 4:1 CD Lugo CD Lugo
Matchday 36 Córdoba CF Córdoba CF 0:3 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 34 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 5:2 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Matchday 34 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 2:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 34 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:2 FK Tambov Tambov
Matchday 34 Sochi FC Sochi 3:1 Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 34 Shinnik Shinnik Yaroslavl 3:3 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 34 Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:0 Sibir Novosibirsk Sibir
Matchday 34 Avangard Kursk Avangard Kursk 2:2 Luch Vladivostok Luch
Matchday 34 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:1 FK Tyumen Tyumen
Matchday 34 Khimki FK Khimki 1:1 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 34 Baltika Baltika Kaliningrad 1:1 FK Armavir Armavir
Matchday 18 Chita FK Chita 1:0 Sibir 2 Novosibirsk Sibir 2
Matchday 18 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 0:0