For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:38:31 AM
Matchday 5 SE Reserves SönderjyskE Reserves 3:3 FC Midtjylland Reserves FCM Reserves
Matchday 8 FCN Reserves FC Nordsjaelland Reserves 6:3 FC Helsingör Reserves FCH Reserves
Matchday 34 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 1:3 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Semi-Finals
Spurs Tottenham Hotspur 0:1 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 34 Montpellier HSC Montpellier 3:2 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 8 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21 0:1 NEC Nijmegen U21 NEC U21
Matchday 34 Proleter FK Proleter Novi Sad 2:3 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 5 FC Lahti FC Lahti 1:1 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 5 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 1:0 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 26 CSKA 1948 CSKA 1948 2:0 PFK Nesebar PFK Nesebar
Matchday 25 TSV Kornburg TSV Kornburg 1:0 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 28 Grebenstein TuSpo Grebenstein 1:4 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 20 Olymp. Laupheim FV Olympia Laupheim 1:2 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 18 SV Kelbra SV Kelbra 2:2 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 26 Grimmener SV Grimmener SV 0:5 Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 26 TSV Bützow TSV Bützow 2:2 TSV 1860 Stralsund TSV Stralsund
Matchday 26 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 6:0 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 26 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 2:0 FSV Malchin FSV Malchin
Matchday 19 SV Hemelingen SV Hemelingen 4:1 FC Huchting FC Huchting
Matchday 20 TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst 0:3 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Semi-Finals Askan. Bernburg TV Askania Bernburg 1:5 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 21 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 2:1 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Semi-Finals Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0:0 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 31 Nogoom FC Nogoom FC 1:2 Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 31 Ismaily Ismaily SC 0:1 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 31 Smouha Smouha SC 0:0 El Gouna FC El Gouna
Matchday 31 El Makasa Masr El Makasa 1:1 Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 31 El Masry El Masry SC 0:0 Wadi Degla FC Wadi Degla
Matchday 9 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 0:0 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Matchday 1 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 2:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 38 Millwall Millwall FC 1:2 Bristol City Bristol City
Group Stage Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 5:1 Lao Toyota FC Lao Toyota
Group Stage PSM Makassar PSM Makassar 3:2 Home United FC Home Utd.
Group Stage FK Khujand FK Khujand 0:0 FK Altyn Asyr FK Altyn Asyr
group stage Tai Po Tai Po FC 1:3 April 25 Sports Club April 25 SC
Group Stage Chennaiyin FC Chennaiyin FC 1:0 Abahani Limited Dhaka Abahani Ltd.
Group Stage Al-Jazeera Al-Jazeera (Amman) 3:0 Al-Najma Al-Najma
Group Stage Al Ittihad Aleppo Al Ittihad Aleppo 0:2 Al-Kuwait Sports Club Al-Kuwait
Group Stage Al-Nejmeh Al-Nejmeh 0:2 Al-Wehdat Al-Wehdat
Group Stage Jerusalem Hilal Jerusalem Hilal Al-Quds 0:0 Al-Jaish SC Al-Jaish
Third Round Grindavík UMF Grindavík 4:1 UMF Afturelding Afturelding
Third Round ÍR ÍR Reykjavík 1:3 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Third Round Ægir Knattspyrnufelagid Ægir 0:4 Thróttur Reykjavík Thróttur
Third Round Fram Reykjavík Fram Reykjavík 1:3 AET UMF Njardvik Njardvik
Third Round Keflavík ÍF Keflavík ÍF 1:0 Kordrengir Kordrengir
Matchday 40 Portsmouth Portsmouth FC 2:3 Peterborough United Peterborough
Matchday 39 Fleetwood Fleetwood Town 2:1 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 45 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 1:1 Bury FC Bury
Matchday 39 Newport County Newport County 2:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 1 Annagh United Annagh United FC 1:4 PSNI FC PSNI FC
Matchday 17 Angusht Nazran Angusht Nazran 0:0 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
Matchday 19 Druzhba Maikop Druzhba Maikop 4:3 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 30 SFK Vrchovina SFK Vrchovina 2:2 FC Velke Mezirici Velke Mezirici
Matchday 30 Hulin SK Spartak Hulin 0:3 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
First Round Fjøra Fjøra FK 6:7 on pens Florö SK Florö SK
Matchday 36 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 2:0 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 3 Västeras SK U21 Västeras SK U21 1:1 Örebro SK U21 Örebro SK U21
Matchday 18 Man City U18 Manchester City U18 0:1 Liverpool FC U18 Liverpool U18
Matchday 25 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 4:2 SC Eltersdorf Eltersdorf
Matchday 34 VfB Dillingen VfB Dillingen 1:1 SV Röchling Völklingen SV Röchling
Matchday 34 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 2:3 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 19 SV Todesfelde SV Todesfelde 3:0 VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 34 Aluminium Arak Aluminium Arak FC 3:1 Sorkhpooshan Samasha Pakdasht Sorkhpooshan
Matchday 34 Khooneh Khooneh Be Khooneh Mazandaran 3:0 Arvand Khorramshahr FC Arvand Kh
Matchday 34 Mes Kerman Mes Kerman 4:2 Baadraan Tehran Baadraan
Matchday 34 Navad Urmia FC Navad Urmia FC 1:2 Malavan of Bandar Anzali Malavan
Matchday 34 Golreyhan FC Golreyhan Alborz FC 0:1 Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar
Matchday 34 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz 4:1 Shahrdari Tabriz Sh Tabriz
Matchday 34 Sh. Mahshahr Shahrdari Mahshahr 2:1 Fajr Sepasi Shiraz Fajr Sepasi
Matchday 26 MFK Skalica MFK Skalica 2:0 Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
Matchday 10 FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 3:0 FC Volendam U19 Volendam U19
Matchday 30 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 1:2 SV Stripfing Stripfing
Matchday 30 Kottingbrunn ASK Kottingbrunn 3:1 SV Langenrohr Langenrohr
Matchday 24 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 3:0 ASK St. Valentin St. Valentin
Matchday 24 Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 1:0 Union St. Florian St. Florian
Matchday 24 St. Martin/M. Sportunion St. Martin im Mühlkreis 0:1 SV Wallern SV Wallern
Matchday 24 Marchtrenk SC Marchtrenk 0:1 Union Edelweiß Linz Edelweiß
Matchday 24 Gmunden SV Gmunden 3:1 Union Perg Union Perg
Matchday 22 Hall SV Hall 2:1 Völser SV Völs
Matchday 22 Telfs SV Telfs 3:1 Union Innsbruck Union Innsbruck
Matchday 22 SV Innsbruck SV Innsbruck 7:0 FC Natters Natters
Matchday 22 Imst SC Imst 1:1 WSG Tirol II Tirol II
Matchday 22 Zirl FC Zirl 1:0 SV Kirchbichl Kirchbichl
Matchday 22 SV Zams SV Zams 1:2 FC Söll FC Söll
Matchday 26 Lauterach FC Lauterach 1:2 SC Admira Dornbirn Admira Dornbirn
Semi-Finals Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 3:2 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Fourth Round Liaoning FC Liaoning FC 0:1 Beijing Renhe BJ Renhe
Fourth Round SH Shenxin Shanghai Shenxin 4:2 on pens Qingdao Jonoon QD Jonoon
Fourth Round JL Baijia Jilin Baijia 5:4 on pens Qingdao Huanghai QD Huanghai
Fourth Round TJ Teda Tianjin Teda 4:1 Zibo Cuju ZB Cuju
Matchday 11 Delfín SC Delfín SC 1:1 CD Macará CD Macará
3rd round Anaconda FC Anaconda FC 1:1 CD El Nacional CD El Nacional
Matchday 15 Red Imps Res Lincoln Red Imps FC Reserve 2:1 Glacis United Reserve Glacis Utd Res
Matchday 27 Urartu II FC Urartu Erewan II 0:1 FC Sevan FC Sevan
Matchday 15 Lokomotiv U18 FC Lokomotiv Yerevan U18 0:5 FC Pyunik Erewan U18 FC Pyunik U18
Matchday 15 Ararat-Arm. U18 FC Ararat-Armenia U18 4:0 Alashkert U18 Alashkert U18
Matchday 17 Esbjerg fB U19 Esbjerg fB U19 1:2 Aalborg BK U19 Aalborg BK U19
Matchday 7 AB Argir AB Argir 1:3 Víkingur Göta Víkingur Göta
Matchday 7 NSÍ Runavík NSÍ Runavík 2:1 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
Matchday 3 JK Tammeka U19 Jalgpallikool Tammeka U19 4:2 JK Trans Narva U19 Trans Narva U19
Matchday 3 FC Nomme U19 FC Nomme United U19 6:0 Rakvere JK Tarvas U19 JK Tarvas U19
Matchday 3 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19 2:0 JK Tabasalu U19 Tabasalu U19
Matchday 3 Hel./Jogeva U19 FC Helios Tartu/Jogeva SK Noorus 96 U19 3:2 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
Semi-Finals SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 1:3 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Matchday 24 Pobeda Prilep Pobeda Prilep 1:3 Akademija Pandev Akad. Pandev
Matchday 18 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 0:2 Saipa FC Saipa FC
Matchday 11 Black Leopards Black Leopards FC 1:2 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Gibraltar U16 Gibraltar U16 0:2 Armenia U16 Armenia U16
Chile U16 Chile U16 2:6 Finland U16 Finland U16
Latvia U17 Latvia U17 1:0 Andorra U17 Andorra U17
Montenegro U16 Montenegro U16 2:3 Bosnia and Herzegovina U16 Bosnia U16
England U15 England U15 0:3 Czech Republic U15 Czech Rep. U15
Switzerland U16 Switzerland U16 2:1 South Korea U16 South Korea U16
Ukraine U18 Ukraine U18 1:0 Turkey U18 Turkey U18
Russia U15 Russia U15 1:1 Turkey U15 Turkey U15
Austria U15 Austria U15 2:1 Portugal U15 Portugal U15
Italy U15 Italy U15 6:2 Katar U15 Katar U15