For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:48:49 AM
Semi-Finals
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:1 Chelsea FC Chelsea
Semi-Finals
Arsenal Arsenal FC 3:1 Valencia CF Valencia
final Monterrey CF Monterrey 1:1 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 5 PEC Zwolle U21 PEC Zwolle U21 3:3 Feyenoord U21 Feyenoord U21
Matchday 30 NK Triglav NK Triglav Kranj 1:1 ND Gorica ND Gorica
Matchday 30 NK Celje NK Celje 1:0 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 30 NK Krsko NK Krsko 1:2 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 32 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 2:0 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 32 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:2 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
Matchday 2 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 2 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 2 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:2 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 2 Goiás EC Goiás Esporte Clube 1:2 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 2 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 2:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 10 Philadelphia Philadelphia Union 2:0 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 19 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 0:0 Millonarios FC Millonarios
Matchday 19 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 1:1 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 19 Indep. Medellín Independiente Medellín 2:1 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 19 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 0:1 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 28 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 1:3 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 27 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 2:0 NK GOSK Gabela U17 GOSK U17
Matchday 23 Ajman Club Ajman Club 1:2 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 23 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 1:3 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 31 Enppi SC Enppi Sporting Club 2:1 Petrojet Petrojet
Matchday 9 Indy Eleven Indy Eleven 0:0 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 9 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 5:0 Birmingham Legion FC Legion FC
Final Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 0:1 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 24 USV Hercules USV Hercules 2:3 RKVV Westlandia Westlandia
First Round Sol de América Club Sol de América 5:3 on pens Mineros de Guayana Mineros
First Round Binacional Deportivo Binacional 1:2 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 9 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 2:3 Tallinn JK Legion TJK Legion
Matchday 24 Junglinster FC Jeunesse Junglinster 0:2 FC Mamer 32 FC Mamer 32
Final Ittihad Al-Ittihad Jeddah 1:2 Al-Taawon Taawon
Qualifying Round Wrexham Wrexham AFC 0:1 AET Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 32 Tours FC Tours FC 1:1 Stade Lavallois Stade Lavallois
First Round FK Gjovik-Lyn FK Gjovik-Lyn 2:3 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
First Round Storm BK Storm BK 2:7 Odds BK Odds BK
First Round Frøyland IL Frøyland IL 1:3 Viking Stavanger Viking FK
First Round Fløya IF Fløya 5:0 FK Senja FK Senja
First Round Faaberg Fotball Faaberg Fotball 0:3 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 2 FC Haka FC Haka 6:3 FC KTP FC KTP
Matchday 7 Loko Tashkent Lokomotiv Tashkent 2:2 FK Kokand 1912 Kokand 1912
Matchday 24 Wegberg-Beeck FC Wegberg-Beeck 2:0 SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
Matchday 22 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf 0:4 Arminia Hannover Arm. Hannover
Matchday 2 FC HooGee FC HooGee 1:3 Laajasalon Palloseura LPS
Matchday 2 Jokelan Kisa Jokelan Kisa 1:1 FC Viikingit II FC Viikingit II
Matchday 2 Ekenäs IF II Ekenäs IF II 1:1 Helsinki IFK II HIFK II
Matchday 2 Atlantis FC Atlantis FC 4:0 Etelä-Espoon Pallo EsPa
Matchday 26 Motor U19 Motor Lublin U19 0:0 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
Matchday 26 Lech U19 Lech Poznan U19 3:1 GKS Belchatow U19 Belchatow U19
Fourth Round JS Suning Jiangsu Suning 4:0 Hebei Olle Elite HB Olle Elite
Quarter-Finals AC Juvenes-D. AC Juvenes-Dogana 0:5 La Fiorita 1967 La Fiorita
3rd round CS Emelec CS Emelec 2:0 Atlético Santo Domingo Santo Domingo
3rd round LDU Quito LDU Quito 5:0 CD Gloria CD Gloria
3rd round CD Santa Rita CD Santa Rita 1:0 Fuerza Amarilla SC Fuerza Amarilla
Matchday 17 FC Olympique FC Olympique 13 12:2 FC Hound Dogs FC Hound Dogs
Matchday 15 Gib Phoenix U23 Gibraltar Phoenix U23 4:2 FC Manchester 62 Reserve Manch. 62 Res
Matchday 30 Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri 3:0 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 9 Rivers United Rivers United FC 3:0 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
Matchday 28 Foolad Foolad FC 1:1 Paykan FC Paykan FC
Ukraine U18 Ukraine U18 0:1 Turkey U18 Turkey U18
USA U15 United States U15 5:3 on pens England U15 England U15
Russia U15 Russia U15 5:4 on pens Portugal U15 Portugal U15
Japan U15 Japan U15 1:0 Austria U15 Austria U15
Italy U15 Italy U15 2:0 Slowenien U15 Slowenien U15