For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:09:04 AM
Matchday 27 UDI '19 UDI'19/Beter Bed 2:1 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 27 Vlissingen VC Vlissingen 2:2 VV De Meern De Meern
Matchday 27 Alphense Boys Alphense Boys 2:2 RKSV Leonidas Leonidas
Matchday 27 IFC Ambacht IFC Ambacht 1:3 VV Gemert VV Gemert
Matchday 27 RKSV Minor RKSV Minor 0:2 RKSV Groene Ster Groene Ster
Matchday 27 RKSV Halsteren RKSV Halsteren 4:1 GVV Unitas Unitas
Matchday 27 SV Meerssen SV Meerssen 1:1 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 27 SP Silvolde Sportclub Silvolde 1:0 RKVV DEM RKVV DEM
Matchday 27 Achilles 1894 Achilles 1894 7:2 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 27 Fortuna Worm. Fortuna Wormerveer 2:3 AWC Wijchen AWC
Matchday 27 RKHVV Huissen RKHVV Huissen 0:3 MVV Alcides Alcides
Matchday 27 MSC Meppel MSC Meppel 3:4 VV De Bataven Gendt De Bataven
Matchday 27 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 1:0 VPV Purmersteijn Purmersteijn
Matchday 27 Hollandia HVV Hollandia 0:1 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 31 HEBC Hamburg HEBC Hamburg 4:1 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 31 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 0:1 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 31 Altona 93 Altona 93 1:0 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 31 VfL Pinneberg VfL Pinneberg 1:11 TSV Sasel TSV Sasel
Matchday 32
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:0 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 32
SC Freiburg SC Freiburg 1:1 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 32
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 6:1 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 32
Holstein Kiel Holstein Kiel 0:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 32
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 1:3 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 32
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 2:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 36
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:2 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 36
VfR Aalen VfR Aalen 1:3 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Semi-Finals RS Berkane Renaissance de Berkane 3:0 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Semi-Finals ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 0:0 Zamalek SC Zamalek
Matchday 37
Chelsea Chelsea FC 3:0 Watford FC Watford
Matchday 37 Huddersfield Huddersfield Town 1:1 Manchester United Man Utd
Matchday 37
Arsenal Arsenal FC 1:1 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 36 Getafe Getafe CF 2:0 Girona FC Girona
Matchday 36 SD Eibar SD Eibar 1:0 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 36
Real Madrid Real Madrid 3:2 Villarreal CF Villarreal
Matchday 36 Real Valladolid Real Valladolid CF 1:0 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 36 SD Huesca SD Huesca 2:6 Valencia CF Valencia
Matchday 4 FC Ordino FC Ordino 3:0 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 4 FC Encamp FC Encamp 0:2 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 4 Sant Julia UE Sant Julia 3:2 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 35 FC Empoli FC Empoli 1:0 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 35
Lazio SS Lazio 1:3 Atalanta BC Atalanta
Matchday 35 Sassuolo US Sassuolo 2:2 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 35 Parma Parma Calcio 1913 3:3 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 35 Genoa Genoa CFC 1:1 AS Roma AS Roma
Matchday 35
SSC Napoli SSC Napoli 2:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 35 Montpellier HSC Montpellier 1:1 SC Amiens SC Amiens
Matchday 35 FC Nantes FC Nantes 3:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 35 Toulouse FC Toulouse 2:2 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 35 Monaco AS Monaco 2:3 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 35 Olympique Lyon Olympique Lyon 2:2 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 27 Rostov II FK Rostov II 1:2 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 27 KS Samara Krylya Sovetov Samara 1:1 FK Ufa Ufa
Matchday 27 CSKA Moscow CSKA Moscow 2:2 Dinamo Moscow Dinamo Moscow
Matchday 27 Rostov FK Rostov 1:1 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 29
LASK LASK 3:0 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 29
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:1 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 29
Austria Vienna Austria Vienna 1:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 31 Akhisarspor U21 Akhisarspor U21 2:0 Yeni Malatyaspor U21 Y. Malatya U21
Matchday 31 Göztepe U21 Göztepe U21 0:1 Antalyaspor U21 Antalyaspor U21
Matchday 31 Galatasaray U21 Galatasaray SK U21 0:2 Besiktas JK U21 Besiktas U21
Matchday 31 Akhisarspor Akhisarspor 0:2 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 31 Göztepe Göztepe 4:1 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 31
Galatasaray Galatasaray SK 2:0 Besiktas JK Besiktas
Matchday 32
FC Lugano FC Lugano 1:0 FC Luzern FC Luzern
Matchday 32
FC Thun FC Thun 0:2 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 32
FC Sion FC Sion 0:4 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 8 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 0:2 FCSB FCSB
Matchday 8 FC Voluntari FC Voluntari 0:0 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Matchday 32 Tondela CD Tondela 1:3 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 32 Belenenses SAD Belenenses SAD 1:8 Sporting CP Sporting CP
Matchday 32 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 2:2 CD Nacional Nacional
Matchday 3 Rangers Rangers FC 1:0 Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 5 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1:1 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 5 Karpaty Karpaty Lviv 1:2 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
Matchday 5 Desna Desna Chernihiv 2:4 Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 1 Eolikos Eolikos Mytilinis 2:2 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
Matchday 1 PO Triglias PO Triglias 0:0 Nestos Chrysoupolis Nestos
Matchday 1 Niki Volou Niki Volou 0:1 Thesprotos Igoumenitsas Thesprotos
Matchday 30 Panathinaikos Panathinaikos Athens 4:0 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 30 AE Larisa AE Larisa 0:3 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 30 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 7:2 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 30 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 3:0 Panionios Athens Panionios
Matchday 30 Atromitos Athen Atromitos Athen 0:2 OFI Crete OFI Crete
Matchday 30 APO Levadiakos APO Levadiakos 0:3 AEK Athens AEK Athens
Matchday 30 PAS Giannina PAS Giannina 0:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 30 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 2:2 Olsa Brakel Olsa Brakel
Matchday 30 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 1:0 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 30 Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 1:1 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 30 KVK Westhoek KVK Westhoek 5:0 KSCT Menen KSCT Menen
Matchday 30 Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 4:0 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 30 KFC Eppegem KFC Eppegem 2:0 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
Matchday 30 KSK Ronse KSK Ronse 2:0 KRC Gent KRC Gent
Matchday 30 Tempo Overijse Tempo Overijse 1:2 SC Dikkelvenne Dikkelvenne
Matchday 30 Berchem Sport Berchem Sport 3:1 KFC Heur Tongeren Heur Tongeren
Matchday 30 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 2:1 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 30 Mopertingen Spouwen Mopertingen 1:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
Matchday 30 KFC Duffel KFC Duffel 6:0 KFC Turnhout KFC Turnhout
Matchday 30 VW Hamme KFC VW Hamme 1:0 KSC City Pirates City Pirates
Matchday 30 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 3:3 KSK Hasselt KSK Hasselt
Matchday 30 Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 2:1 KSV Temse KSV Temse
Matchday 30 RC Hades RC Hades 2:0 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 1 Slovácko 1.FC Slovácko 5:1 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 1 SFC Opava Slezsky FC Opava 1:0 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 1 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:1 FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 33 Aalborg BK Aalborg BK 0:1 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 33 SönderjyskE SönderjyskE 1:1 Randers FC Randers FC
Matchday 33 FC Copenhagen FC Copenhagen 3:2 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 33 Odense BK Odense Boldklub 3:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 35 Spartak FK Spartak Subotica 3:3 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 35 Vozdovac FK Vozdovac 1:1 FK Macva Sabac Macva
Matchday 35 Backa OFK Backa 1:2 FK Rad Rad
Matchday 35 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 1:0 FK Zemun Zemun
Matchday 35 Red Star Red Star Belgrade 1:0 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 35 Cukaricki FK Cukaricki 3:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 35 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 0:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 35 Partizan FK Partizan Belgrade 2:1 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 32 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 1:0 NK Osijek NK Osijek
Matchday 32 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 3:0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Second Round FC Popa Porin Palloilijat 0:5 Hämeenlinnan Jalkapalloseura HJS
Second Round FC Hieho FC Hieho 1:4 FC HooGee FC HooGee
Second Round Turun PK Turun Pallokerho 3:4 FC Åland FC Åland
Second Round SexyPöxyt TN SexyPöxyt TN 5:4 on pens Herttoniemen Toverit Herttoniemen
Matchday 6 FC Lahti FC Lahti 1:1 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 6 KuPS Kuopion Palloseura 3:1 Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 34 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 2:4 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 34 Cracovia Cracovia 2:0 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 27 Pomorie OFK Pomorie 1:2 CSKA 1948 CSKA 1948
Matchday 31 NS Mura NS Mura 3:3 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 31 ND Gorica ND Gorica 1:3 NK Maribor NK Maribor
Matchday 31 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 4:2 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 24 Titus Petange Union Titus Petange 2:1 US Rumelange US Rumelange
Matchday 24 Differdange 03 FC Differdange 03 2:0 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 24 CS Fola Esch CS Fola Esch 2:0 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 24 F91 Dudelange F91 Dudelange 2:0 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 24 FC UNA Strassen FC UNA Strassen 2:1 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 24 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 5:0 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 24 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 2:2 US Hostert US Hostert
Matchday 7 Ruzomberok MFK Ruzomberok 3:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 7 MSK Zilina MSK Zilina 1:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 27 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 6:0 Schleswig 06 Schleswig 06
Matchday 27 TSV Rantrum TSV Rantrum 1:5 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
Matchday 30 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 3:1 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 30 Berliner SC Berliner SC 6:0 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 30 Frohnauer SC Frohnauer SC 1:1 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 30 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 1:1 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 30 Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 3:2 SC Charlottenburg SCC Berlin
Matchday 30 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 3:0 FSV Berolina Stralau Berolina S.
Matchday 30 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 3:2 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 30 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 1:5 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 27 Lübecker SC Lübecker SC 99 2:1 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
Matchday 27 SV Eichede II SV Eichede II 5:1 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
Matchday 27 SV Schackendorf SV Schackendorf 1:8 Oldenburger SV Oldenburger SV
Matchday 27 TSV Wankendorf TSV Wankendorf 2:0 SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
Matchday 27 SV Hanse 01 SV Hanse Neubrandenburg 01 4:4 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
Matchday 26 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 2:2 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
Matchday 26 SV Kelbra SV Kelbra 0:3 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
Matchday 26 U. Schönebeck Union 1861 Schönebeck 1:2 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 25 Breuningsweiler SV Breuningsweiler 4:2 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Matchday 25 FV Löchgau FV Löchgau 0:4 Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
Matchday 25 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 2:2 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 27 SV Spexard SV Spexard 2:3 SV Mesum SV Mesum
Matchday 27 RW Maaslingen SC Rot-Weiß Maaslingen 2:3 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
Matchday 27 VfL Theesen VfL Theesen 5:2 SC Herford SC Herford
Matchday 27 Delbrücker SC Delbrücker SC 2:3 Preußen Münster II Pr. Münster II
Matchday 27 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 5:0 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 27 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 6:1 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 27 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 5:2 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 34 Heiligenhaus SSVg Heiligenhaus 1:2 VfB Solingen VfB Solingen
Matchday 34 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 11:3 Düsseldorfer SC 99 DSC 99
Matchday 34 Cronenberger SC Cronenberger SC 4:3 FC Remscheid FC Remscheid
Matchday 34 ASV Süchteln ASV Süchteln 2:2 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 34 Rather SV Rather SV 6:2 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 34 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 1:2 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 34 TVD Velbert TVD Velbert 3:1 VfL Jüchen-Garzweiler VfL Jüchen-G.
Matchday 32 TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld 0:1 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 32 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 3:2 SV Mitterteich SV Mitterteich
Matchday 32 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 3:0 TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 28 TuS Röllbach TuS Röllbach 1:2 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 27 TuS Marienborn TuS Marienborn 5:0 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 27 RWO Alzey SG RWO Alzey 0:3 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 27 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 8:0 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 27 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 3:1 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 27 SC Hauenstein SC Hauenstein 1:2 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 27 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 0:5 SV Gonsenheim SV Gonsenheim
Matchday 27 FC Speyer 09 FC Speyer 09 3:1 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
Matchday 26 Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 3:0 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 26 TV Meckelfeld TV Meckelfeld 1:1 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 26 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 5:0 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 26 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 6:0 TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude
Matchday 26 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 2:2 SV Emmendorf SV Emmendorf
Matchday 26 FC Verden 04 FC Verden 04 1:3 TSV Winsen/Luhe TSV Winsen/Luhe
Matchday 26 Vorw. Nordhorn Vorwärts Nordhorn 0:3 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 26 TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst 1:2 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 26 Kickers Emden Kickers Emden 9:0 SV Brake SV Brake
Matchday 26 GW Mühlen GW Mühlen 1:0 BV Essen BV Essen
Matchday 26 Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 1:1 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 26 SV Bevern SV Bevern 2:0 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
Matchday 26 OSV Hannover OSV Hannover 1:4 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 26 TV Stuhr TV Stuhr 1:4 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
Matchday 26 TSV Pattensen TSV Pattensen 5:0 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 26 TuS Sulingen TuS Sulingen 1:1 MTV Almstedt MTV Almstedt
Matchday 26 SV BE Steimbke SV Brigitta-Elwerath Steimbke 3:2 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 26 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 2:0 SV Iraklis Hellas Hannover Iraklis Hellas
Matchday 24 SV Olbernhau SV Olbernhau 4:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 24 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 2:2 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 24 Markranstädt SSV Markranstädt 0:4 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
Matchday 30 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 1:5 FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 30 SVG Göttingen SVG Göttingen 4:1 SV Lengede SV Lengede
Matchday 30 TSV Hillerse TSV Hillerse 3:2 SCW Göttingen SCW Göttingen
Matchday 30 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 3:2 SC Gitter SC Gitter
Matchday 30 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV 4:0 TSV Germania Lamme TSV Lamme
Matchday 30 Goslarer SC Goslarer SC 0:3 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 30 F. Lebenstedt Fortuna Lebenstedt 1:2 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 30 SC Hainberg SC Hainberg 0:2 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 32 SV Erlbach SV Erlbach 0:2 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 31 G. Schwanheim Germania Schwanheim 2:0 FC Dorndorf FC Dorndorf
Matchday 31 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf 0:12 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 31 FC Waldbrunn FC Waldbrunn 0:3 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
Matchday 31 DJK Flörsheim DJK Flörsheim 0:3 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 31 SV Bauerbach SV Bauerbach 4:1 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
Matchday 31 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 3:0 TuSpo Grebenstein Grebenstein
Matchday 31 Eichenzell FC Britannia Eichenzell 2:0 Eintracht Baunatal Eintr. Baunatal
Matchday 31 SV Steinbach SV Steinbach 1:0 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 31 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 3:0 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege
Matchday 31 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 2:3 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 31 Lüner SV Lüner SV 1:0 YEG Hassel YEG Hassel
Matchday 31 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 1:1 Kirchhörder SC Kirchhörder SC
Matchday 31 SC Neheim SC Neheim 0:2 SV Horst-Emscher 08 SV Horst 08
Matchday 31 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 4:2 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 31 BSV Schüren BSV Schüren 4:2 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
Matchday 26 TuRa Bremen TuRa Bremen 0:0 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 26 SV Lemwerder SV Lemwerder 3:6 SV Hemelingen SV Hemelingen
Matchday 26 SG Findorff SG Findorff 0:3 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 24 VfL Meiningen VfL Meiningen 1:2 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 30 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 2:0 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 30 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 1:1 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Matchday 30 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 2:2 SF Niederwenigern Niederwenigern
Matchday 30 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 4:1 SF Königshardt Königshardt
Matchday 30 FC Kray FC Kray 5:1 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
Matchday 30 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 0:1 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 30 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 3:0 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 30 FC BG Überruhr FC Blau-Gelb Überruhr 3:1 GSV Moers GSV Moers
Matchday 30 Scherpenberg SV Scherpenberg 3:2 DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
Matchday 31 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 3:4 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 31 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 1:2 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 31 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 3:0 SV Altwiedermus SV Altwiedermus
Matchday 31 Usinger TSG Usinger TSG 1:4 SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
Matchday 31 Vatanspor BH TSV Vatanspor Bad Homburg 1:3 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 31 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 1:5 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 31 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 3:0 SV FC Sandzak Frankfurt FC Sandzak
Matchday 31 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 0:1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 31 SV Morbach SV Morbach 2:3 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 31 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 2:1 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 31 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 5:2 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 31 FV Schwalbach FV Schwalbach 4:0 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl
Matchday 32 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 4:2 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 32 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 2:3 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 30 Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 3:0 SG HD-Kirchheim SG Kirchheim
Matchday 30 TSV Wieblingen TSV Wieblingen 1:3 VfR Mannheim VfR Mannheim
Matchday 30 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 5:0 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
Matchday 3 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:0 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 3 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 3 Ceará SC Ceará Sporting Club 1:2 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 3 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 3 São Paulo São Paulo Futebol Clube 1:1 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 3 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 1:0 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 3 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 0:0 Santos FC Santos FC
Matchday 3 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 2:1 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Quarter-Finals Brown Adrogue Brown de Adrogue 0:1 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 17 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:1 Monarcas Morelia Morelia
Matchday 17 León Club León FC 2:1 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 17 Tigres UANL Tigres UANL 2:1 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 17 Necaxa Club Necaxa 1:0 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 17 Club Tijuana Club Tijuana 4:0 Puebla FC Puebla FC
Matchday 17 Toluca Deportivo Toluca 4:0 Lobos BUAP Lobos
Matchday 17 Atlas Atlas Guadalajara 2:0 CF Monterrey Monterrey
Matchday 10 Philadelphia Philadelphia Union 6:1 New England Revolution Revolution
Matchday 10 D.C. United D.C. United 3:1 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 10 Minnesota Utd. Minnesota United FC 1:1 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 10 Salt Lake Real Salt Lake City 1:2 Portland Timbers Timbers
Matchday 10 Quakes San Jose Earthquakes 1:0 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 10 Los Angeles FC Los Angeles FC 0:0 Chicago Fire FC Chicago Fire
Matchday 14 Orange County Orange County FC 5:2 City of Angels FC City of Angels
Matchday 14 Golden State FC Golden State 5:1 FC Arizona FC Arizona
Matchday 14 Riverside Coras Riverside Coras 4:1 City of Angels FC City of Angels
Matchday 2 Boston City FC Boston City FC 0:6 Hartford City FC Hartford City
Matchday 2 Hartford City Hartford City FC 3:0 Greater Lowell Rough Diamonds Rough Diamonds
Matchday 1 Ga Revolution Georgia Revolution 1:2 Greenville FC Greenville
Matchday 1 Inter Nashv. Inter Nashville FC 4:1 Atlanta SC Atlanta SC
Matchday 2 Miami FC Miami FC 4:0 Jacksonville Armada FC U-23 Armada U-23
Matchday 1 Tulsa Athletic Tulsa Athletic 1:0 Little Rock Rangers Little Rock
Matchday 20 Atlético Huila CD Atlético Huila 0:2 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Matchday 20 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 3:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 20 Atl. Nacional Atlético Nacional 2:1 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 20 Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 2:1 Junior FC Junior FC
Matchday 20 Deportes Tolima Deportes Tolima 0:1 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 20 Deportivo Cali Deportivo Cali 1:0 Envigado FC Envigado
Matchday 20 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:1 CD América de Cali CD América
Matchday 20 Union Magdalena AD Union Magdalena 1:0 Once Caldas Once Caldas
Matchday 8 Fukushima Utd. Fukushima United 1:2 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 8 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 2:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 8 Kataller Toyama Kataller Toyama 1:1 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 8 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:0 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 8 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 2:0 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 8 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 3:1 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 8 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 1:0 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 7 Verspah Oita Verspah Oita 2:1 Matsue City Matsue City
Matchday 7 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 3:4 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 7 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 2:1 FC Imabari FC Imabari
Matchday 7 Suzuka Unltd. Suzuka Unlimited 1:2 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 12 Yokohama FC Yokohama FC 1:3 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 12 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:2 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 12 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 3:2 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 12 Machida Zelvia Machida Zelvia 0:2 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 12 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2:1 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 12 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 12 FC Gifu FC Gifu 2:1 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 2 KA Akureyri KA Akureyri 1:0 Valur Reykjavík Valur
Matchday 2 KR Reykjavík KR Reykjavík 3:0 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 2 Grindavík UMF Grindavík 1:1 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 2 Fylkir Fylkir Reykjavík 2:2 ÍA Akranes ÍA Akranes
Matchday 1 Thróttur Thróttur Reykjavík 2:3 UMF Njardvik Njardvik
Matchday 1 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 2:0 ÍF Grótta Grótta
Matchday 1 Fjölnir Fjölnir Reykjavík 2:1 Haukar Hafnarfjördur Haukar
Matchday 1 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 2:1 Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Matchday 22 NK Celik U19 NK Celik Zenica U19 0:2 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 22 FK Mladost U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 3:1 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 22 Travnik U19 NK Travnik U19 3:0 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 28 Celik U17 NK Celik Zenica U17 4:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 28 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 1:2 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 17 Mineros Mineros de Guayana 2:1 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 17 Monagas SC Monagas SC 2:4 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 17 Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 17 Caracas FC Caracas FC 2:2 AC LALA FC LALA FC
Matchday 17 Zulia FC Zulia FC 1:0 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 17 Trujillanos Trujillanos FC 1:3 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 30 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 0:3 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 30 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 3:1 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 6 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 1:2 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 6 FK Slutsk FK Slutsk 2:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 6 FK Minsk FK Minsk 1:2 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 9 FK Palanga FK Palanga 0:3 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 9 Suduva Suduva Marijampole 4:0 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 9 Zalgiris Zalgiris Vilnius 2:1 FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 25 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 4:1 HNK Capljina HNK Capljina
Matchday 27 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid 1:1 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 27 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 2:1 CR Al Hoceima CR Al Hoceima
Matchday 27 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 3:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Matchday 30 Pyramids FC Pyramids FC 1:1 El Masry SC El Masry
Matchday 29 Nogoom FC Nogoom FC 0:2 El Ahly Cairo El Ahly
Quarter-Finals Ismaily Ismaily SC 1:3 AET Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 9 Hartford Hartford Athletic 1:1 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 9 Indy Eleven Indy Eleven 0:0 North Carolina FC North Carolina
Matchday 9 Charleston Charleston Battery 2:2 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 9 ATL UTD 2 Atlanta United 2 0:2 Nashville SC Nashville SC
Matchday 9 Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 0:2 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 9 Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 2:1 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 9 Reno FC Reno 1868 FC 2:2 FC Tulsa Tulsa
Matchday 9 Orange County Orange County SC 2:1 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
Matchday 9 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 1:0 Austin Bold FC Bold FC
Matchday 9 Las Vegas Las Vegas Lights FC 4:2 Sacramento Republic FC Sacramento FC
Matchday 10 Gangwon FC Gangwon FC 1:0 Incheon United Incheon Utd.
Matchday 10 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 1:1 FC Seoul FC Seoul
Matchday 26 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 1:0 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 11 FC Dila FC Dila Gori 2:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 11 Saburtalo FC Saburtalo 1:0 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 6 Richmond Kicker Richmond Kickers 2:2 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 6 Greenville Greenville Triumph SC 0:1 North Texas Soccer Club North Texas SC
Matchday 6 Forward Madison Forward Madison FC 3:1 Toronto FC II Toronto FC II
Matchday 10 Bucheon FC Bucheon FC 1995 2:2 FC Anyang FC Anyang
Matchday 10 Daejeon Citizen Daejeon Hana Citizen 0:5 Busan IPark Busan IPark
Matchday 10 Suwon FC Suwon FC 3:1 Seoul E-Land Seoul E-Land
Matchday 2 Paraná Paraná Clube 1:0 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 2 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 2:1 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 31 Quick '20 KVV Quick '20 2:1 VV Dongen Dongen
Matchday 31 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 0:3 VV Goes VV Goes
Matchday 31 USV Hercules USV Hercules 5:2 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 31 HBS HBS Craeyenhout 0:1 SV TEC Tiel SV TEC
Matchday 31 Westlandia RKVV Westlandia 3:7 FC Volendam U21 Volendam U21
Matchday 31 JVC Cuijk JVC Cuijk 0:4 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 31 EVV Echt EVV Echt 1:1 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 31 VV UNA VV UNA Veldhoven 3:4 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 31 SV Oss '20 SV Oss '20 3:1 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 25 Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 0:2 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 46 Aston Villa Aston Villa 1:2 Norwich City Norwich
Matchday 46 Blackburn Blackburn Rovers 2:2 Swansea City Swansea
Matchday 46 Brentford Brentford FC 3:0 Preston North End Preston NE
Matchday 46 Derby Derby County 3:1 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 46 Hull City Hull City 1:1 Bristol City Bristol City
Matchday 46 Ipswich Ipswich Town 3:2 Leeds United Leeds
Matchday 46 Nottm Forest Nottingham Forest 1:0 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 46 Reading Reading FC 0:0 Birmingham City Birmingham
Matchday 46 Rotherham Rotherham United 1:2 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 46 Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:2 Queens Park Rangers QPR
Matchday 46 Stoke City Stoke City 2:2 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 46 Wigan Wigan Athletic 1:0 Millwall FC Millwall
Final Willem II Willem II Tilburg 0:4 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 11 Nacional Club Nacional 4:0 Club Atlético Progreso Progreso
Matchday 11 CA Cerro Club Atlético Cerro 0:2 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 11 Danubio FC Danubio FC 4:3 Juventud de Las Piedras Juventud
Matchday 11 Racing Club Racing Club de Montevideo 2:4 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 11 Cerro Largo Cerro Largo FC 2:0 CA Fénix CA Fénix
Matchday 24 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 1:0 FC Atert Bissen FC Atert Bissen
Matchday 24 Sandweiler US Sandweiler 2:4 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Matchday 24 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 2:0 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 24 Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 0:1 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 24 Erpeldange FC 72 Erpeldange 4:3 FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen
Matchday 24 Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 3:0 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71