For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:11:29 AM
Matchday 28 Leonidas RKSV Leonidas 0:1 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 28 VV Gemert VV Gemert 1:2 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 28 De Meern VV De Meern 0:2 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 28 Groene Ster RKSV Groene Ster 6:2 VC Vlissingen Vlissingen
Matchday 28 Unitas GVV Unitas 1:1 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 28 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 1:1 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 28 Leonidas RKSV Leonidas 0:1 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 28 VV Gemert VV Gemert 1:2 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 28 De Meern VV De Meern 0:2 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 28 Groene Ster RKSV Groene Ster 6:2 VC Vlissingen Vlissingen
Matchday 28 Unitas GVV Unitas 1:1 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 28 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 1:1 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 28 RKZVC RKZVC Zieuwent 2:2 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 28 RKVV DEM RKVV DEM 2:1 RKHVV Huissen RKHVV Huissen
Matchday 28 De Bataven VV De Bataven Gendt 2:1 Achilles 1894 Achilles 1894
Matchday 28 Alcides MVV Alcides 2:5 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 28 SDO Bussum SDO Bussum 1:2 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 28 Purmersteijn VPV Purmersteijn 1:1 Sportclub Silvolde SP Silvolde
Matchday 28 AWC AWC Wijchen 2:1 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 28 Hoogland VV Hoogland 5:2 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 32 HEBC Hamburg HEBC Hamburg 0:3 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 32 Wedeler TSV Wedeler TSV 5:2 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 32 SC Condor SC Condor 1:2 Altona 93 Altona 93
Matchday 32 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 9:0 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
Matchday 32 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 2:1 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Matchday 32 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 2:0 FC Süderelbe FC Süderelbe
Matchday 32 TSV Sasel TSV Sasel 8:2 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 33
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 0:2 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 33
1. FC Köln 1. FC Köln 3:5 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 33
Holstein Kiel Holstein Kiel 3:0 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 33
MSV Duisburg MSV Duisburg 3:4 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 33
Union Berlin 1.FC Union Berlin 3:0 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 33
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 3:0 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
Matchday 33
SV Sandhausen SV Sandhausen 0:3 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 33
FC St. Pauli FC St. Pauli 0:0 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 33
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:1 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 33
SC Paderborn SC Paderborn 07 4:1 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 38 Brighton Brighton & Hove Albion 1:4 Manchester City Man City
Matchday 38
Burnley Burnley FC 1:3 Arsenal FC Arsenal
Matchday 38
Crystal Palace Crystal Palace 5:3 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 38 Fulham Fulham FC 0:4 Newcastle United Newcastle
Matchday 38
Leicester Leicester City 0:0 Chelsea FC Chelsea
Matchday 38
Liverpool Liverpool FC 2:0 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 38
Man Utd Manchester United 0:2 Cardiff City Cardiff
Matchday 38
Southampton Southampton FC 1:1 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 38
Spurs Tottenham Hotspur 2:2 Everton FC Everton
Matchday 38 Watford Watford FC 1:4 West Ham United West Ham
Matchday 5 Sant Julia UE Sant Julia 3:0 UE Engordany UE Engordany
Matchday 5 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 2:1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 37 Athletic Athletic Bilbao 3:1 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 37
Atlético Madrid Atlético Madrid 1:1 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 37
FC Barcelona FC Barcelona 2:0 Getafe CF Getafe
Matchday 37 Real Betis Real Betis Balompié 2:1 SD Huesca SD Huesca
Matchday 37 Girona Girona FC 1:2 Levante UD Levante
Matchday 37 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:2 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 37
Valencia Valencia CF 3:1 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 37 Villarreal Villarreal CF 1:0 SD Eibar SD Eibar
Matchday 37 CD Leganés CD Leganés 0:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 37 Real Sociedad Real Sociedad 3:1 Real Madrid Real Madrid
Matchday 36 Torino Torino FC 3:2 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 36 Sampdoria UC Sampdoria 1:2 FC Empoli FC Empoli
Matchday 36 Frosinone Frosinone Calcio 1:3 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 36 SPAL SPAL 1:2 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 36
AS Roma AS Roma 2:0 Juventus FC Juventus
Matchday 36 Stade Rennais Stade Rennais FC 1:1 EA Guingamp Guingamp
Matchday 36 LOSC Lille LOSC Lille 1:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 36 Marseille Olympique Marseille 0:3 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 30
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:3 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 30
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 4:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 30
RB Salzburg Red Bull Salzburg 2:1 LASK LASK
Matchday 28 Spartak Moscow Spartak Moscow 1:0 FK Ufa Ufa
Matchday 28 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 32 Kayserispor U21 Kayserispor U21 1:2 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21
Matchday 32 Konyaspor U21 Konyaspor U21 1:0 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21
Matchday 32 Basaksehir U21 Istanbul Basaksehir FK U21 0:1 MKE Ankaragücü U21 Ankaragücü U21
Matchday 32 Y. Malatya U21 Yeni Malatyaspor U21 0:4 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 BB Erzurum U21
Matchday 33
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 0:2 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 33 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 33 Vitesse Vitesse Arnhem 6:1 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 33 Willem II Willem II Tilburg 2:3 FC Emmen FC Emmen
Matchday 33
Ajax Ajax Amsterdam 4:1 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 33 Heracles Almelo Heracles Almelo 4:5 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
Matchday 33 Heerenveen SC Heerenveen 2:1 NAC Breda NAC Breda
Matchday 33 PEC Zwolle PEC Zwolle 2:4 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 33 FC Groningen FC Groningen 3:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 32 Kayserispor Kayserispor 2:1 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 32 Konyaspor Konyaspor 2:2 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 32 Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 2:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 32 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 3:1 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 33
FC Luzern FC Luzern 4:0 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 33
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 2:1 FC Sion FC Sion
Matchday 33
BSC Young Boys BSC Young Boys 3:1 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 9 CFR Cluj CFR Cluj 1:0 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 33 Chaves GD Chaves 1:2 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 33 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 5:1 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 33 Nacional CD Nacional 0:4 FC Porto FC Porto
Matchday 33 Rio Ave FC Rio Ave FC 2:3 SL Benfica Benfica
Matchday 4 Rangers Rangers FC 2:0 Celtic FC Celtic
Matchday 6 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 3:3 Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 6 Desna Desna Chernihiv 2:1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 6 Vorskla Vorskla Poltava 1:1 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 2 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 2:0 Eolikos Mytilinis Eolikos
Matchday 2 Nestos Nestos Chrysoupolis 0:1 PO Triglias PO Triglias
Matchday 2 Thesprotos Thesprotos Igoumenitsas 2:0 Niki Volou Niki Volou
Semi-Finals Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 3:2 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Semi-Finals Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 1:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 2 Slavia Prague SK Slavia Prague 3:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 34 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:1 AC Horsens AC Horsens
Matchday 34 Hobro IK Hobro IK 0:1 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 34 Randers FC Randers FC 4:3 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 34 Aarhus GF Aarhus GF 2:0 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 34 FC Midtjylland FC Midtjylland 4:0 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 7 RoPS Rovaniemen Palloseura 0:1 Ilves Tampere Ilves
Matchday 7 IFK Mariehamn IFK Mariehamn 1:2 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 7 Helsinki IFK Helsinki IFK 1:1 Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 3 Kurkimäen Kurkimäen Kisa 3:1 Jyväskylän Seudun Palloseura JPS
Matchday 35 Piast Gliwice Piast Gliwice 2:1 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
Matchday 35 Legia Warszawa Legia Warszawa 1:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 35 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:1 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 28 Strumska Slava Strumska Slava 2:3 PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
Matchday 32 NK Triglav NK Triglav Kranj 0:3 NK Celje NK Celje
Matchday 33 Levski Sofia Levski Sofia 5:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 25 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 2:1 Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 25 US Hostert US Hostert 3:4 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 25 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 2:1 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 25 Differdange 03 FC Differdange 03 0:4 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 25 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 1:1 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 25 US Rumelange US Rumelange 2:1 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 25 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 2:1 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 28 Schleswig 06 Schleswig 06 0:5 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Matchday 28 TSV Rantrum TSV Rantrum 6:4 FC Reher/Puls FC Reher/Puls
Matchday 28 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 6:2 VfR Horst VfR Horst
Matchday 31 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 4:1 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 31 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 0:1 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 31 BFC Preussen BFC Preussen 3:2 SC Charlottenburg SCC Berlin
Matchday 31 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 2:3 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 31 Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 2:1 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 31 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 0:4 Berliner SC Berliner SC
Matchday 31 Berolina S. FSV Berolina Stralau 2:2 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 31 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 2:1 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 31 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 4:1 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 26 Breuningsweiler SV Breuningsweiler 2:2 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 28 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 3:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 27 FC Huchting FC Huchting 2:2 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
Matchday 27 SV Hemelingen SV Hemelingen 1:0 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 27 SV Grohn SV Grohn 2:3 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 27 Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:1 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 27 Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 3:0 SG Findorff SG Findorff
Matchday 27 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 4:6 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 32 SG Rehlingen SG Rehlingen-Fremersdorf 1:2 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 32 VfL Primstal VfL Primstal 0:2 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 32 SF Köllerbach SF Köllerbach 4:2 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 32 SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 0:1 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 32 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl 1:3 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 28 SV Mesum SV Mesum 1:2 Beckumer SV Beckumer SV
Matchday 28 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 1:2 SV Spexard SV Spexard
Matchday 28 Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 2:3 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 28 SC Roland SC Roland Beckum 0:3 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 28 Pr. Münster II Preußen Münster II 1:1 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 28 SC Herford SC Herford 0:3 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 28 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 1:1 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 35 DSC 99 Düsseldorfer SC 99 1:4 Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 35 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 2:2 SSVg Heiligenhaus Heiligenhaus
Matchday 35 Holzheimer SG Holzheimer SG 5:1 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
Matchday 35 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 3:4 TVD Velbert TVD Velbert
Matchday 35 FC Remscheid FC Remscheid 0:1 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 35 VfB Solingen VfB Solingen 2:1 VSF Amern VSF Amern
Matchday 35 VfR Fischeln VfR Fischeln 1:3 Rather SV Rather SV
Matchday 35 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 2:2 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
Matchday 28 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 2:1 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 28 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 3:1 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 28 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 1:2 SC Hauenstein SC Hauenstein
Matchday 28 SV Steinwenden SV Steinwenden 2:2 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 28 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:1 SG RWO Alzey RWO Alzey
Matchday 28 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 1:2 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
Matchday 27 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 2:0 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 27 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 6:0 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 27 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 3:1 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 27 SV Emmendorf SV Emmendorf 1:3 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 27 TSV Gellersen TSV Gellersen 1:9 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
Matchday 27 SC Melle 03 SC Melle 03 2:1 Kickers Emden Kickers Emden
Matchday 27 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 4:0 TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst
Matchday 27 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 2:2 Vorwärts Nordhorn Vorw. Nordhorn
Matchday 27 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 4:0 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
Matchday 27 TV Dinklage TV Dinklage 2:0 SV Bevern SV Bevern
Matchday 27 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 1:0 SV Bad Rothenfelde Bad Rothenfelde
Matchday 27 BV Essen BV Essen 1:0 GW Firrel GW Firrel
Matchday 27 SV Brake SV Brake 2:3 GW Mühlen GW Mühlen
Matchday 27 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 0:1 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 27 Heeßeler SV Heeßeler SV 4:1 TV Stuhr TV Stuhr
Matchday 27 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 0:2 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 27 Iraklis Hellas SV Iraklis Hellas Hannover 0:4 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 27 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 3:3 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 27 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 1:4 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 25 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 0:0 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 25 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 2:3 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 25 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 1:3 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 24 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 2:1 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 31 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 1:2 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 31 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 6:0 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 31 TSV Lamme TSV Germania Lamme 3:1 Goslarer SC Goslarer SC
Matchday 31 SCW Göttingen SCW Göttingen 2:5 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 31 FT Braunschweig FT Braunschweig 3:2 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 31 SV Lengede SV Lengede 3:2 TSV Hillerse TSV Hillerse
Matchday 32 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 2:4 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
Matchday 32 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 3:0 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
Matchday 32 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 4:1 FC Gießen II FC Gießen II
Matchday 32 FC Dorndorf FC Dorndorf 3:1 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf
Matchday 32 FV Breidenbach FV Breidenbach 3:4 Germania Schwanheim G. Schwanheim
Matchday 28 SV Schackendorf SV Schackendorf 2:5 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 28 TSV Wankendorf TSV Wankendorf 0:3 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 28 GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 28 Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 2:0 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
Matchday 32 FSV Dörnberg FSV Dörnberg 0:1 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
Matchday 32 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 2:3 TuSpo Grebenstein Grebenstein
Matchday 32 SG Johannesberg SG Johannesberg 4:0 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07
Matchday 32 Schwalmstadt 1.FC Schwalmstadt 0:2 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 32 Sandershausen TSG Sandershausen 1:6 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 32 Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 1:4 SV Steinbach SV Steinbach
Matchday 32 C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 2:0 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 32 Kirchhörder SC Kirchhörder SC 1:1 SC Neheim SC Neheim
Matchday 32 YEG Hassel YEG Hassel 3:0 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 32 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 1:2 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 32 SV Horst 08 SV Horst-Emscher 08 3:1 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
Matchday 32 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 2:0 Lüner SV Lüner SV
Matchday 25 Teistungen FC Wacker Teistungen 0:3 SG Glücksbrunn Schweina SGG Schweina
Matchday 31 VfL Rhede VfL Rhede 1:4 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 31 Duisburger SV Duisburger SV 1900 5:0 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 31 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 1:1 FC Kray FC Kray
Matchday 31 Niederwenigern SF Niederwenigern 5:3 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
Matchday 31 A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 5:1 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 31 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 3:0 FC Blau-Gelb Überruhr FC BG Überruhr
Matchday 31 Königshardt SF Königshardt 1:5 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
Matchday 31 SV Genc Osman SV Genc Osman Duisburg 3:1 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
Matchday 31 GSV Moers GSV Moers 0:3 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 32 RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 7:2 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 32 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 3:0 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 32 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 4:3 TSV Vatanspor Bad Homburg Vatanspor BH
Matchday 32 Ober-Roden Germania Ober-Roden 3:0 SV FC Sandzak Frankfurt FC Sandzak
Matchday 32 FC Hanau 93 FC Hanau 93 1:1 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 32 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 1:2 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 32 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 1:1 Usinger TSG Usinger TSG
Matchday 33 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 2:3 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 33 SpVgg Wirges SpVgg EGC Wirges 1:2 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 33 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 6:1 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 33 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 0:2 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 33 VfB Linz VfB Linz 0:4 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 33 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 1:2 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 33 SV Morbach SV Morbach 1:2 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
Matchday 33 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 3:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 33 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 0:2 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 4 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 0:0 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 4 Goiás EC Goiás Esporte Clube 2:1 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 4 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 2:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 4 Internacional Sport Club Internacional 3:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 4 Santos FC Santos FC 3:0 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 4 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 0:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 11 Columbus Crew Columbus Crew SC 0:3 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 11 Revolution New England Revolution 3:1 San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 11 Chicago Fire Chicago Fire FC 2:0 Minnesota United FC Minnesota Utd.
Matchday 11 Colorado Colorado Rapids 2:3 Real Salt Lake City Salt Lake
Matchday 11 Sounders FC Seattle Sounders FC 1:0 Houston Dynamo Houston
Matchday 11 Atlanta United Atlanta United FC 1:0 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 15 Oxnard Oxnard Guerreros FC 1:3 Orange County FC Orange County
Matchday 15 High Desert High Desert Elite FC 2:1 Riverside Coras Riverside Coras
Matchday 15 A.S. LA A.S. Los Angeles 0:3 FC Golden State Golden State
Matchday 15 ASC San Diego ASC San Diego 0:2 FC Arizona FC Arizona
Matchday 2 Greenville Greenville FC 2:2 Asheville City SC Asheville City
Matchday 2 Atlanta SC Atlanta SC 5:3 Georgia Revolution Ga Revolution
Matchday 11 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:0 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 11 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 11 FC Tokyo FC Tokyo 1:0 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 11 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:4 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 11 Vissel Kobe Vissel Kobe 0:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 11 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 2:0 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 11 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0:1 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 13 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 3:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 13 Yokohama FC Yokohama FC 1:1 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 13 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 13 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1:0 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 13 Tochigi SC Tochigi SC 1:0 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 13 FC Gifu FC Gifu 2:3 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 13 Ehime FC Ehime FC 0:3 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 3 KR Reykjavík KR Reykjavík 1:1 Fylkir Reykjavík Fylkir
Matchday 33 KF Laçi KF Laçi 3:0 FC Kamza FC Kamza
Matchday 33 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 1:2 KF Teuta KF Teuta
Matchday 33 FC Luftëtari FC Luftëtari 3:2 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 33 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 2:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
Matchday 33 FK Partizani FK Partizani 2:1 KF Tirana KF Tirana
Matchday 29 Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 0:1 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 29 Zrinjski U17 HSK Zrinjski Mostar U17 3:0 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
Matchday 23 Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 4:1 FK Radnik Bijeljina U19 Bijeljina U19
Matchday 23 Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 1:2 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 23 Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 0:2 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK Mladost U19
Matchday 23 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 3:1 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 18 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 4:2 Deportivo Anzoátegui SC Dep. Anzoátegui
Matchday 18 Portuguesa FC Portuguesa FC 3:1 Monagas SC Monagas SC
Matchday 18 LALA FC AC LALA FC 1:1 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 18 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 1:4 Caracas FC Caracas FC
Matchday 18 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 0:1 Zulia FC Zulia FC
Matchday 18 Deportivo Lara Deportivo Lara 2:1 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 18 Zamora Zamora FC 2:2 Academia Puerto Cabello Puerto Cabello
Matchday 18 Táchira Deportivo Táchira 1:2 Aragua FC Aragua FC
Matchday 10 Atlantas Atlantas Klaipeda 0:0 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Matchday 10 FK Panevezys FK Panevezys 2:1 FK Palanga FK Palanga
Matchday 7 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3:1 FK Gomel Gomel
Matchday 7 Vitebsk FK Vitebsk 1:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 7 BATE Borisov BATE Borisov 1:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 26 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:2 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 28 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 2:1 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
Matchday 20 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 3:1 US Tataouine US Tataouine
Matchday 21 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 3:1 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 32 El Dakhlia El Dakhlia SC 1:2 Zamalek SC Zamalek
Matchday 10 Charlotte Ind. Charlotte Independence 1:3 Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 10 Charleston Charleston Battery 0:0 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 10 Legion FC Birmingham Legion FC 0:3 Louisville City FC Louisville City
Matchday 10 Nashville SC Nashville SC 5:1 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 10 San Antonio FC San Antonio FC 0:0 Orange County SC Orange County
Matchday 10 Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:4 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 10 Las Vegas Las Vegas Lights FC 3:0 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 10 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 2:1 North Carolina FC North Carolina
Matchday 10 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 1:4 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 11 Jeju Utd. Jeju United FC 1:3 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Matchday 11 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 0:2 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 11 Ulsan Ulsan Hyundai 2:1 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 27 NK Brda NK Brda 0:1 NK Bravo NK Bravo
Matchday 27 ND Ilirija ND Ilirija 1911 0:0 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 7 Red Wolves Chattanooga Red Wolves SC 2:2 Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 7 Richmond Kicker Richmond Kickers 2:0 FC Tucson FC Tucson
Matchday 7 Lansing Ignite Lansing Ignite FC 1:1 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 11 FC Anyang FC Anyang 0:0 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
Matchday 11 Busan IPark Busan IPark FC 1:1 Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 11 Bucheon FC Bucheon FC 1995 0:0 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 3 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 1:1 Paraná Clube Paraná
Matchday 3 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 0:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 3 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 0:2 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 32 VV Goes VV Goes 2:0 EVV Echt EVV Echt
Matchday 32 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 2:2 USV Hercules USV Hercules
Matchday 32 Quick DH HV & CV Quick 6:1 JVC Cuijk JVC Cuijk
Matchday 32 Volendam U21 FC Volendam U21 3:2 SV Oss '20 SV Oss '20
Matchday 32 Dongen VV Dongen 0:0 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 32 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 1:0 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 32 HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 1:0 VV UNA Veldhoven VV UNA
Matchday 32 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 3:0 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 26 SKU Amstetten SKU Amstetten 3:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 10 TJK Legion Tallinn JK Legion 3:0 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 10 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 0:2 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Matchday 25 FC Koeppchen FC Koeppchen Wormeldange 2:1 US Sandweiler Sandweiler
Matchday 25 FC Mamer 32 FC Mamer 32 0:5 FC 72 Erpeldange Erpeldange
Matchday 25 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 1:0 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
Matchday 25 FC Atert Bissen FC Atert Bissen 0:5 FC Rodange 91 FC Rodange 91
Matchday 25 Hesperange Swift Hesperange 2:0 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
Matchday 25 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 2:3 Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
Matchday 25 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 2:3 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 12 Peñarol CA Peñarol 1:1 Club Nacional Nacional
Matchday 9 Alki Oroklini Alki Oroklini 1:0 Anorthosis Famagusta Anorthosis
Matchday 9 Pafos FC Pafos FC 0:2 Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
Matchday 9 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 1:0 Ermis Aradippou Ermis Aradippou
Matchday 9 Apol. Limassol Apollon Limassol 1:2 AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 10 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:3 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 10 Kalev Kalev Tallinn 0:1 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 13 Sport Huancayo Sport Huancayo 2:0 Alianza Universidad CSD Alianza
Matchday 13 César Vallejo Universidad César Vallejo 2:2 Pirata FC Pirata
Matchday 13 Municipal Deportivo Municipal 1:1 Real Garcilaso Garcilaso
Matchday 13 Alianza Lima Club Alianza Lima 3:2 FBC Melgar FBC Melgar
Matchday 11 Zwekapin Utd. Zwekapin United FC 1:2 Magwe FC Magwe FC
Matchday 11 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 0:1 Sagaing United Sagaing Utd.
Matchday 11 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 1:1 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 10 Chainat FC Chainat Hornbill FC 0:3 Port FC Port FC
Matchday 10 Chiangmai FC Chiangmai FC 1:1 True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 10 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:1 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 10 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 2:2 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 11 Hougang Utd. Hougang United FC 1:0 Balestier Khalsa FC Balestier FC
First Round Siena Robur Siena 0:1 Novara Calcio 1908 Novara
First Round Südtirol FC Südtirol 1:0 US Sambenedettese Sambenedettese
First Round Ravenna Ravenna FC 1:1 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
First Round Carrarese Carrarese Calcio 1908 2:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
First Round Potenza Potenza Calcio 0:0 Rende Calcio 1968 Rende
First Round V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 1:0 Casertana FC Casertana
First Round Monza AC Monza 2:0 Fermana FC Fermana
First Round Reggina Reggina 1914 1:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
First Round Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 3:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 12 CD Everton CD Everton 0:2 Audax Italiano Audax Italiano
Matchday 12 Cobresal CD Cobresal 0:2 CD Universidad Católica CDUC
Matchday 12 Española Unión Española 1:0 Universidad Concepción UdeConce
Matchday 38 UD Almería UD Almería 5:3 Elche CF Elche CF
Matchday 38 CA Osasuna CA Osasuna 1:0 CF Reus Deportiu Reus Deportiu
Matchday 38 R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 2:3 Albacete Balompié Albacete
Matchday 38 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 1:1 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 38 UD Las Palmas UD Las Palmas 1:0 Córdoba CF Córdoba CF
Matchday 36 Khimki FK Khimki 2:0 FK Tambov Tambov
Matchday 34 U Cluj Universitatea Cluj 3:0 UTA Arad UTA Arad
Matchday 23 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 4:0 Rotor 2 Volgograd Rotor 2
Matchday 33 Famalicão FC Famalicão 3:2 UD Oliveirense Oliveirense
Matchday 33 FC Porto B FC Porto B 0:1 SC Braga B Braga B
Matchday 33 Cova Piedade CD Cova Piedade 0:0 Varzim SC Varzim
Matchday 33 Coimbra Académica Coimbra 0:2 SC Covilhã Covilhã
Matchday 33 Mafra CD Mafra 0:1 SC Farense Farense
Matchday 33 Adana Demirspor Adana Demirspor 2:0 Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 33 Ümraniyespor Ümraniyespor 1:3 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 33 Denizlispor Denizlispor 6:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 33 Gaziantep FK Gaziantep FK 0:2 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 33 Hatayspor Hatayspor 1:0 Giresunspor Giresunspor
Matchday 33 Altinordu Altinordu FK 3:0 Boluspor Boluspor
Matchday 33 Osmanlispor Osmanlispor FK 3:1 Altay SK Altay SK
Matchday 16 PAOK U19 PAOK Thessaloniki U19 1:1 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
Matchday 16 AE Larisa U19 AE Larisa U19 0:1 Apollon Smyrnis U19 Apollon U19
Matchday 24 SK Unicov SK Unicov 4:0 TJ Valasske Mezirici Val. Mezirici
Matchday 24