For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:12:09 AM
Matchday 5 OB Reserves Odense Boldklub Reserves 4:1 Esbjerg fB Reserves EFB Reserves
Matchday 6 FCM Reserves FC Midtjylland Reserves 4:2 SönderjyskE Reserves SE Reserves
Matchday 9 Hobro Reserves Hobro IK Reserves 0:1 Silkeborg IF Reserves SIF Reserves
Matchday 36 Bologna Bologna FC 1909 4:1 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 36
Inter Inter Milan 2:0 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 9 Sittard U21 Fortuna Sittard U21 0:2 Willem II Tilburg U21 Willem II U21
Matchday 32 Besiktas Besiktas JK 2:1 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 9 FC Viitorul FC Viitorul 3:0 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 11 Heerenveen U21 SC Heerenveen U21 1:4 Roda JC Kerkrade U21 Roda JC U21
Matchday 11 NAC Breda U21 NAC Breda U21 1:0 De Graafschap Doetinchem U21 De Graafs. U21
Matchday 4 St. Mirren St. Mirren FC 2:0 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 34 Bröndby IF Bröndby IF 2:0 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 36 Arka Gdynia Arka Gdynia 3:1 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 34 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:1 FK Dunav Ruse FK Dunav
Matchday 4 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:0 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 4 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 0:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 4 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 0:1 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 11 D.C. United D.C. United 1:0 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 28 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 0:2 Olympique Safi OC Safi
Matchday 10 Bethlehem Steel Bethlehem Steel FC 1:1 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 10 El Paso El Paso Locomotive FC 2:2 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 10 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 0:3 Fresno FC Fresno
Matchday 7 Tormenta FC South Georgia Tormenta FC 3:2 Toronto FC II Toronto FC II
Group Stage Al-Ahed Al-Ahed 2:1 Malkiya Club Malkiya Club
Group Stage Al-Suwaiq Al-Suwaiq 2:1 Al-Qadsia SC Al-Qadsia SC
Matchday 13 Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 4:0 Universidad San Martín de Porres USM Porres
Matchday 12 U. de Chile Club Universidad de Chile 1:1 Coquimbo Unido Coquimbo Unido
Matchday 38 Málaga CF Málaga CF 3:0 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 27 Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 3:1 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
Matchday 7 Strømsgodset Strømsgodset IF 0:0 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 5 FK Senja FK Senja 5:0 Odds BK II Odds BK II
Matchday 3 FC KTP FC KTP 3:1 Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 8 Norrköping IFK Norrköping 1:2 IFK Göteborg IFK Göteborg
Final Southampton U23 Southampton FC U23 2:1 Newcastle United U23 Newcastle U23
Matchday 36 Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek 1:2 Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
Matchday 36 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 3:4 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 36 Hapoel Acre Hapoel Acre 4:0 Hapoel Ikhsal Hapoel Ikhsal
Matchday 36 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 0:0 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 8 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 2:0 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Semi-Finals FC Viitorul U19 FC Viitorul U19 5:0 CS U Craiova U19 CSU Craiova U19
Semi-Finals Uni Cluj U19 Universitatea Cluj U19 1:2 Dinamo Bukarest U19 Dinamo Bukarest U19
Matchday 2 SC Kufu-98 SC Kufu-98 6:0 Kajaanin Haka Kajaanin Haka
Quarter-Finals GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:1 AET Sariyer Sariyer
Quarter-Finals Karagümrük Fatih Karagümrük 2:1 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Quarter-Finals Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 1:2 AET Tuzlaspor Tuzlaspor
Quarter-Finals Samsunspor Samsunspor 0:0 Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 13 CS Emelec CS Emelec 0:1 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
final Saprissa Deportivo Saprissa 1:1 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 12 Valmiera Valmiera Glass ViA 1:0 Riga FC Riga
Matchday 26 Gibraltar Utd. Gibraltar United FC 2:0 Glacis United Glacis United
Matchday 29 Urartu II FC Urartu Erewan II 1:0 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 29 FC Sevan FC Sevan 1:6 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 29 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 3:0 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 29 Alashkert II FC Alashkert II 3:1 Banants Erewan III Banants III
Matchday 29 Shirak II FC Shirak Gyumri II 2:1 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 29 Erebuni Erewan Erebuni Erewan 0:3 Gandzasar Kapan II Gandzasar II
Matchday 9 Skála IF Skála IF 0:1 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Matchday 9 Víkingur Göta Víkingur Göta 1:1 EB/Streymur EB/Streymur
Matchday 19 Gombe United Gombe United FC 1:0 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Quarter-Finals Italy U17 Italy U17 1:0 Portugal U17 Portugal U17
Quarter-Finals Hungary U17 Hungary U17 5:6 on pens Spain U17 Spain U17
Matchday 28 Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 2:2 Palermo Primavera Palermo U19
Matchday 10 JK Tabasalu JK Tabasalu 2:3 FC Nomme United Nomme United
Group Stage CD América CD América de Cali 1:2 Millonarios FC Millonarios
Group Stage Junior FC Junior FC 0:0 Atlético Nacional Atl. Nacional
Quarter-Finals CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:0 CF América América
Quarter-Finals Monterrey CF Monterrey 1:0 Club Necaxa Necaxa
Semi-Finals Forest Green Forest Green Rovers 1:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers