For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:14:07 AM
Matchday 1 Vendsyssel Res Vendsyssel FF Reserves 1:3 Viborg FF Reserves Viborg FF Res.
Matchday 34
FC Lugano FC Lugano 1:0 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 34
BSC Young Boys BSC Young Boys 6:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 34 Belenenses SAD Belenenses SAD 3:0 CD Nacional Nacional
Third Round Apollo FC Apollo FC 2:1 Nykarleby IK Nykarleby IK
Matchday 6 SC Hainberg SC Hainberg 0:3 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 12 Toronto FC Toronto FC 0:0 D.C. United D.C. United
Matchday 12 Houston Houston Dynamo 1:1 Portland Timbers Timbers
Matchday 12 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 0:1 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 12 Sounders FC Seattle Sounders FC 2:1 Orlando City SC Orlando City SC
Second Round North Carolina North Carolina FC 4:1 Richmond Kickers Richmond Kicker
Second Round Louisville City Louisville City FC 3:0 Reading United AC Reading United
Second Round Indy Eleven Indy Eleven 1:0 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Second Round Greenville Greenville Triumph SC 1:2 Charleston Battery Charleston
Second Round Memphis 901 FC Memphis 901 FC 3:1 New York Red Bulls U-23 NYRB U-23
Second Round Legion FC Birmingham Legion FC 4:1 West Chester Predators West Chester
Second Round Des Moines Des Moines Menace 2:4 on pens Saint Louis FC St. Louis FC
Second Round El Paso El Paso Locomotive FC 0:3 Forward Madison FC Forward Madison
Second Round Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 1:0 FC Denver Denver
Second Round Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:0 Reno 1868 FC Reno FC
Second Round Orange County Orange County SC 5:7 on pens Orange County FC Orange County
Second Round Phoenix Rising Phoenix Rising FC 5:6 on pens New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 30 Al-Feiha Al-Feiha FC 5:2 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 30 Al Qadisiyah Al Qadisiyah FC 2:2 Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 30 Taawon Al-Taawon 2:1 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 30 Ahli Al-Ahli Jeddah 5:0 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 30 Hilal Al-Hilal Riyadh 3:2 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 30 Al-Nassr Al-Nassr FC 2:1 Al-Batin Al-Batin
Matchday 30 Al-Fateh Al-Fateh 0:4 Al-Raed Al-Raed
Matchday 30 Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina 1:0 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 4 HK Kópavogs HK Kópavogs 2:0 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 4 Grindavík UMF Grindavík 2:1 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 4 Fylkir Fylkir Reykjavík 0:1 Valur Reykjavík Valur
Matchday 3 Fram Reykjavík Fram Reykjavík 1:1 Haukar Hafnarfjördur Haukar
Matchday 24 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 1:0 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 25 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 1:3 Dibba Al-Fujairah Dibba Fujairah
Matchday 25 Ajman Club Ajman Club 4:1 Emirates Club Emirates Club
Matchday 25 Fujairah SC Al-Fujairah SC 0:3 Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 28 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 2:0 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet
Matchday 28 O Médéa Olympique de Médéa 1:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 28 JS Kabylie JS Kabylie 2:1 USM Alger USM Alger
Matchday 28 MC Oran MC Oran 1:0 CS Constantine CS Constantine
Matchday 28 ES Sétif ES Sétif 1:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 28 CR Belouizdad CR Belouizdad 1:1 JS Saoura JS Saoura
Matchday 28 MC Algiers MC Algiers 0:0 MO Béjaïa MO Béjaïa
Matchday 28 Paradou AC Paradou AC 1:2 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 30 El Ahly El Ahly Cairo 2:0 Enppi Sporting Club Enppi SC
Matchday 11 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 1:0 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 11 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 1:1 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Semi-Finals Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 2:3 Ilves Tampere Ilves
Semi-Finals VPS Vaasan Palloseura 1:3 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 24 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 0:2 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Matchday 24 FK Ufa 2 FK Ufa 2 1:1 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 24 Nosta Nosta Novotroitsk 0:0 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
Matchday 24 Zvezda Perm Zvezda Perm 0:0 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 24 Syzran-2003 Syzran-2003 0:2 Neftekhimik Nizhnekamsk Neftekhimik
Matchday 35 Ac. Clinceni Academica Clinceni 0:0 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 35 Ripensia Ripensia Timisoara 0:2 Petrolul Ploiesti Petr. Ploiesti
Matchday 34 FC Wil 1900 FC Wil 1900 1:1 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 34 FC Winterthur FC Winterthur 2:0 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 34
Servette FC Servette FC 5:3 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 8 Viking FK Viking Stavanger 3:0 Stabæk Fotball Stabæk
Matchday 8 Kristiansund BK Kristiansund BK 3:2 Molde FK Molde FK
Matchday 8 SK Brann SK Brann 2:1 Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Matchday 8 Odds BK Odds BK 1:0 Ranheim IL Ranheim IL
Matchday 8 Tromsø Tromsø IL 1:2 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 8 Rosenborg BK Rosenborg BK 0:2 FK Haugesund Haugesund
Matchday 8 Mjøndalen Mjøndalen IF 2:2 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 8 Vålerenga Vålerenga Fotball 2:0 Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 8 HamKam Hamarkameratene 2:0 Kongsvinger IL Kongsvinger
Matchday 8 Start IK Start 3:2 FK Jerv FK Jerv
Matchday 8 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL 1:0 Sogndal IL Sogndal
Matchday 8 KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 1:0 Strømmen IF Strømmen IF
Matchday 8 Aalesund Aalesunds FK 5:0 Tromsdalen UIL Tromsdalen
Matchday 8 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 3:1 Notodden FK Notodden
Matchday 8 Sandefjord Sandefjord Fotball 1:0 Skeid Oslo Skeid Oslo
Matchday 8 Raufoss IL Raufoss IL 2:5 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Matchday 6 Vidar FK Vidar 0:1 Arendal Fotball Arendal Fotball
Matchday 6 Fredrikstad Fredrikstad FK 1:0 Stjördals Blink IL Stjördals B.
Matchday 6 IL Hödd IL Hödd 1:2 Brattvag IL Brattvag IL
Matchday 6 Moss FK Moss FK 1:4 Kvik Halden Kvik Halden
Matchday 6 Florö SK Florö SK 2:0 Elverum Fotball Elverum
Matchday 4 FC Haka FC Haka 6:1 Musan Salama MuSa
Matchday 9 Örebro SK Örebro SK 1:2 IFK Norrköping Norrköping
Matchday 9 IFK Göteborg IFK Göteborg 0:0 Malmö FF Malmö FF
Matchday 8 Västerås SK Västerås SK 0:0 Syrianska FC Syrianska FC
Matchday 8 Jönköping Jönköpings Södra IF 2:0 Östers IF Östers IF
Matchday 8 Dalkurd Dalkurd FF 1:3 IK Brage Brage
Matchday 8 Degerfors Degerfors IF 0:0 Norrby IF Norrby
Matchday 9 FK Andijon FK Andijon 0:3 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Matchday 30 W. Bremen III SV Werder Bremen III 1:0 Bremer SV Bremer SV
Matchday 4 HIFK II Helsinki IFK II 1:4 Töölön Taisto Töölön Taisto
Matchday 4 FC HooGee FC HooGee 0:5 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura
Matchday 4 AC Juvenes-D. AC Juvenes-Dogana 1:0 SS Folgore/Falciano SS Folgore
relegation Murata SS Murata 3:0 FC Fiorentino Fiorentino
3rd round CD Macará CD Macará 3:1 Atlético Porteño Atl. Porteño
3rd round CD Gloria CD Gloria 0:0 LDU Quito LDU Quito
3rd round CD Clan Juvenil CD Clan Juvenil 2:1 Guayaquil City FC Guayaquil City
final AD San Carlos AD San Carlos 0:0 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 32 Kek-U Kastriot KF KEK-u Kastriot 2:5 KF Ferizaj KF Ferizaj
Matchday 32 SC Gjilani SC Gjilani 4:0 KF Liria Prizren KF Liria
Matchday 17 Gib Phoenix U23 Gibraltar Phoenix U23 5:2 Mons Calpe SC Reserve Mons Calpe Res
Matchday 18 Glacis Utd Res Glacis United Reserve 1:1 Lynx FC Reserve Lynx Reserve
Matchday 24 Urartu II FC Urartu Erewan II 2:1 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 15 Naestved BK U19 Naestved Boldklub U19 0:3 Akademisk Boldklub U19 Akademisk U19
Matchday 20 Go Round FC Go Round FC 1:1 Plateau United FC Plateau United
Matchday 20 Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 1:2 FC Heartland FC Heartland
Matchday 20 Katsina Utd. Katsina United FC 3:1 Sunshine Stars Sunshine Stars
Matchday 20 Nasarawa United Nasarawa United 2:1 Gombe United FC Gombe United
Matchday 20 Remo Stars FC Remo Stars FC 0:0 Enyimba Aba Enyimba Aba
Matchday 20 Rivers United Rivers United FC 1:1 Lobi Stars FC Lobi Stars
Matchday 20 Wikki Tourists Wikki Tourists 2:1 Kwara United FC Kwara United
Matchday 20 Desert Stars Yobe Desert Stars FC 0:1 Kano Pillars Kano Pillars
Matchday 20 Delta Force Delta Force FC 2:1 Akwa United Akwa United
Matchday 5 Hungary U17 Hungary U17 6:5 on pens Belgium U17 Belgium U17
Semi-Finals Netherlands U17 Netherlands U17 1:0 Spain U17 Spain U17
Semi-Finals France U17 France U17 1:2 Italy U17 Italy U17
Matchday 1 PSIS PSIS Semarang 1:2 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Matchday 1 Bali United Bali United FC 2:1 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 1 Borneo FC Borneo FC 1:1 Bhayangkara FC Bhayangkara FC
Matchday 30 Esteghlal FC Esteghlal FC 2:1 Sepidrood Rasht FC Sepidrood
Matchday 30 Foolad Foolad FC 2:2 Tractor FC Tractor
Matchday 30 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 1:2 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 30 Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 2:2 Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
Matchday 30 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 2:0 Paykan FC Paykan FC
Matchday 30 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 0:1 Persepolis FC Persepolis
Matchday 30 Saipa FC Saipa FC 0:3 Sanat Naft FC Sanat Naft
Matchday 30 Sepahan Sepahan FC 2:0 Esteghlal Khuzestan Esteghlal Khz.
Group Stage Millonarios Millonarios FC 1:0 AD Union Magdalena Union Magdalena
Semi-Finals Monterrey CF Monterrey 1:0 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 9 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:1 KRC Genk KRC Genk
Matchday 9 Standard Liège Standard Liège 2:0 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 9 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 1:2 KAA Gent KAA Gent
Semi-Finals Portsmouth Portsmouth FC 0:0 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 15 Sheikh Jamal Sheikh Jamal Dhanmondi 1:1 Muktijoddha Sangsad KS Muktijoddha
Matchday 15 Saif Sporting Saif Sporting Club Limited 3:0 Team BJMC BJMC
Matchday 15 Sheikh Russel Sheikh Russel KC 3:1 Brothers Union Brothers Union
Matchday 15 Chittagong Aba. Chittagong Abahani 1:2 Rahmatganj MFS Rahmatganj
Hungary U18 Hungary U18 0:2 Switzerland U18 Switzerland U18
Switzerland U16 Switzerland U16 2:1 Georgia U16 Georgia U16
Bosnia U18 Bosnia and Herzegovina U18 1:1 Montenegro U18 Montenegro U18