For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:25:13 PM
Matchday 5 AaB Reserves Aalborg BK Reserves 2:0 Lyngby BK Reserves LBK Reserves
Matchday 6 EFB Reserves Esbjerg fB Reserves 1:4 Odense Boldklub Reserves OB Reserves
Matchday 10 Viborg FF Res. Viborg FF Reserves 2:1 Vendsyssel FF Reserves Vendsyssel Res
Matchday 2 SIF Reserves Silkeborg IF Reserves 3:0 Hobro IK Reserves Hobro Reserves
Matchday 37
Lazio SS Lazio 3:3 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 29 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 0:2 Anzhi Makhachkala II Anzhi II
Matchday 29 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
Matchday 33 Ankaragücü U21 MKE Ankaragücü U21 1:1 Sivasspor U21 Sivasspor U21
Matchday 33 BB Erzurum U21 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U21 3:4 Fenerbahce SK U21 Fenerbahce U21
Matchday 33
Ankaragücü MKE Ankaragücü 3:1 Sivasspor Sivasspor
Matchday 33 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 0:1 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 10 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 3:2 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 35 Bröndby IF Bröndby IF 4:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 35 NK Rudes NK Rudes 0:1 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 8 VPS Vaasan Palloseura 0:1 Rovaniemen Palloseura RoPS
Matchday 8 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 1:1 Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 8 Ilves Ilves Tampere 0:0 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 8 FC Lahti FC Lahti 3:0 HJK Helsinki HJK Helsinki
Matchday 4 FC KTP FC KTP 2:2 FF Jaro FF Jaro
Matchday 3 SJK II SJK Seinäjoki II 3:1 SC Kufu-98 SC Kufu-98
Third Round Kymin Kymin Palloilijat 6:2 Ruokolahden Palloseura Ruokolahden
Matchday 5 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 5 Ceará SC Ceará Sporting Club 2:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Semi-Finals Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 0:0 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 12 NY Red Bulls New York Red Bulls 1:0 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 12 FC Dallas FC Dallas 1:1 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 12 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 0:1 Colorado Rapids Colorado
Matchday 16 Riverside Coras Riverside Coras 0:2 ASC San Diego ASC San Diego
Matchday 1 Al-Hazm Al-Hazm 1:0 Al-Khaleej Khaleej
Matchday 5 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 3:2 Valur Reykjavík Valur
Matchday 5 Grindavík UMF Grindavík 1:0 Fylkir Reykjavík Fylkir
Matchday 5 KR Reykjavík KR Reykjavík 3:2 HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 11 Kansas City II Sporting Kansas City II 1:1 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 11 Union II Philadelphia Union II 0:3 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 14 Rustavi FC Rustavi 2:4 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 14 Saburtalo FC Saburtalo 2:0 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Group Stage Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 4:0 Changwon FC Changwon FC
Group Stage Gangneung City Gangneung City 3:1 Mokpo City Mokpo City
Matchday 12 Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:3 Busan IPark Busan IPark
Matchday 12 Gwangju FC Gwangju FC 3:1 Seoul E-Land Seoul E-Land
Group Stage Persepolis Persepolis FC 2:0 Al Sadd Sports Club Al Sadd
Group Stage Al Duhail Al Duhail Sports Club 2:2 Al-Hilal Riyadh Hilal
Group Stage Al-Ain FC Al-Ain FC 1:2 Esteghlal FC Esteghlal FC
Group Stage Ahli Al-Ahli Jeddah 2:1 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Matchday 13 Nacional Club Nacional 1:0 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 22 Sol de América Club Sol de América 0:1 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
Matchday 14 Universitario Universitario de Deportes 2:4 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 12 Bray Wanderers Bray Wanderers 2:1 Galway United FC Galway United
Matchday 25 UCD University College Dublin 0:1 Cork City FC Cork City
Matchday 25 Dundalk FC Dundalk FC 2:1 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 25 Finn Harps Finn Harps 0:3 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 13 Audax Italiano Audax Italiano 3:1 CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 39 Albacete Albacete Balompié 0:1 Granada CF Granada CF
Matchday 24 Torpedo Vlad. Torpedo Vladimir 3:0 Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk
Matchday 24 Chertanovo 2 Chertanovo 2 Moskau 1:2 Luki-Energia Velikie Luki Energia V. Luki
Matchday 24 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 0:0 Pskov-747 Pskov-747
Matchday 36 Petrolul Petrolul Ploiesti 1:0 ACS Poli Timisoara Poli Timisoara
Matchday 9 Molde FK Molde FK 5:1 Viking Stavanger Viking FK
Matchday 6 Odds BK II Odds BK II 0:1 Asane Fotball Asane Fotball
Matchday 25 Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 3:3 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
Matchday 10 Norrköping IFK Norrköping 2:0 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 10 Östersund Östersunds FK 1:3 Örebro SK Örebro SK
Matchday 10 IFK Göteborg IFK Göteborg 0:0 Hammarby IF Hammarby
Matchday 10 AIK AIK 2:0 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 9 Brommapojkarna IF Brommapojkarna 0:2 Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 9 Brage IK Brage 1:0 Syrianska FC Syrianska FC
Matchday 37 B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 0:1 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 37 H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 4:1 Hapoel Katamon Jerusalem Hapoel Katamon
Matchday 37 H. Ramat Gan Hapoel Ramat Gan 1:1 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
Matchday 37 Hapoel Afula Hapoel Afula 2:3 Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
Semi-Finals Cobán Imperial Cobán Imperial 0:1 CD Malacateco Malacateco
Matchday 14 Técnico U. Técnico Universitario 0:3 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Matchday 14 CD Olmedo CD Olmedo 1:1 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
Matchday 27 Glacis United Glacis United 0:2 Lynx FC Lynx FC
Matchday 34 Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 2:2 FC Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
Matchday 30 Shirak II FC Shirak Gyumri II 1:0 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 30 Ararat II FC Ararat Yerevan II 2:3 FC Yerevan FC Yerevan
Matchday 18 FC Pyunik-2 U18 FC Pyunik-2 U18 1:1 FC Ararat-Armenia U18 Ararat-Arm. U18
Matchday 18 FC Pyunik U18 FC Pyunik Erewan U18 1:1 Team Armenia U16 Armenien U16
Matchday 21 Akwa United Akwa United 2:2 Abia Warriors FC Abia Warriors
Matchday 21 Bendel Ins. Bendel Insurance 1:0 Sunshine Stars Sunshine Stars
Matchday 21 Kanemi Warriors El-Kanemi Warriors 0:1 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
Matchday 21 Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 1:0 Rivers United FC Rivers United
Matchday 21 Enyimba Aba Enyimba Aba 2:0 Niger Tornadoes Niger Tornad.
Matchday 21 Gombe United Gombe United FC 1:0 FC Heartland FC Heartland
Matchday 21 Kano Pillars Kano Pillars 3:0 Delta Force FC Delta Force
Matchday 21 Kwara United Kwara United FC 2:1 Remo Stars FC Remo Stars FC
Matchday 21 Lobi Stars Lobi Stars FC 2:1 Wikki Tourists Wikki Tourists
Matchday 21 MFM FC MFM FC 2:1 Katsina United FC Katsina Utd.
Matchday 21 Nasarawa United Nasarawa United 2:2 Go Round FC Go Round FC
Matchday 21 Plateau United Plateau United FC 2:0 Yobe Desert Stars FC Desert Stars
Matchday 29 Chievo U19 Chievo Primavera 1:1 Udinese Primavera Udinese U19
Matchday 1 PSM Makassar PSM Makassar 1:0 Semen Padang FC Semen Padang
Matchday 1 Barito Putera PS Barito Putera 1:1 Persija Jakarta Persija Jakarta
Group Stage Atl. Nacional Atlético Nacional 1:3 Deportivo Cali Deportivo Cali
Group Stage Junior FC Junior FC 1:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
Semi-Finals León Club León FC 0:1 CF América América
Semi-Finals Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 3:4 on pens VfB Stuttgart U19 Stuttgart U19
Semi-Finals B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 2:0 FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
England U18 England U18 1:0 Russia U18 Russia U18
Croatia U18 Croatia U18 0:2 Spain U18 Spain U18