For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:49:24 PM
Group Stage Honduras U20 Honduras U20 0:5 New Zealand U20 New Zealand U20
Group Stage Qatar U20 Qatar U20 0:4 Nigeria U20 Nigeria U20
Group Stage Uruguay U20 Uruguay U20 3:1 Norway U20 Norway U20
Group Stage Ukraine U20 Ukraine U20 2:1 United States U20 USA U20
relegation round
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 1:2 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 2 Troyes ES Troyes AC 1:2 AET RC Lens Lens
Matchday 38 SC Amiens SC Amiens 2:1 EA Guingamp Guingamp
Matchday 38 SCO Angers SCO Angers 1:1 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 38 SM Caen SM Caen 0:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 38 Dijon FCO Dijon 2:1 FC Toulouse Toulouse
Matchday 38 Marseille Olympique Marseille 1:0 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 38 FC Nantes FC Nantes 0:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 38 OGC Nice OGC Nice 2:0 AS Monaco Monaco
Matchday 38 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 2:3 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 38 Reims Stade Reims 3:1 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 38 Stade Rennais Stade Rennais FC 3:1 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 34 Basaksehir U21 Istanbul Basaksehir FK U21 1:2 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21
Matchday 34 Besiktas U21 Besiktas JK U21 2:2 Kasimpasa U21 Kasimpasa U21
Matchday 34 Sivasspor U21 Sivasspor U21 0:3 Galatasaray SK U21 Galatasaray U21
Matchday 34 C. Rizespor U21 Caykur Rizespor U21 2:3 Trabzonspor U21 Trabzonspor U21
Matchday 34 Y. Malatya U21 Yeni Malatyaspor U21 1:1 Bursaspor U21 Bursaspor U21
Matchday 34 Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:1 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 34 Besiktas Besiktas JK 3:2 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 34 Sivasspor Sivasspor 4:3 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 34 C. Rizespor Caykur Rizespor 2:3 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 4 Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 3:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 11 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 1:1 AIK AIK
Matchday 36 NK Istra NK Istra 1961 2:0 NK Rudes NK Rudes
Matchday 9 KuPS Kuopion Palloseura 1:0 Ilves Tampere Ilves
Matchday 5 Toivalan Toivalan Urheilijat 0:2 Kings SC Kings SC
Matchday 5 Warkaus JK Warkaus JK 3:1 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
Matchday 36 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 3:1 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 36 CSKA Sofia CSKA Sofia 1:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 36 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 4:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 10 MSK Zilina MSK Zilina 4:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 10 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 5:0 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 10 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:1 SKF Sered SKF Sered
Matchday 10 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 1:0 FK Senica FK Senica
Matchday 10 Spartak Trnava Spartak Trnava 0:0 AS Trencin AS Trencin
Matchday 10 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:0 FC Nitra FC Nitra
Matchday 30 Husumer SV Husumer SV 9:0 VfR Horst VfR Horst
Matchday 27 Schott Jena SV Schott Jena 1:3 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 34 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 0:4 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 28 Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 1:1 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 30 Pr. Münster II Preußen Münster II 1:0 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 34 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege 2:1 SC Willingen SC Willingen
Matchday 34 FC Hanau 93 FC Hanau 93 2:0 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 33 SCC Berlin SC Charlottenburg 2:1 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 30 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 3:2 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 30 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 8:2 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 29 H. Friesoythe Hansa Friesoythe 0:3 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 34 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 5:2 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
Matchday 29 Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 1:4 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 33 Königshardt SF Königshardt 4:4 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
Matchday 2 Khaleej Al-Khaleej 2:3 on pens Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 4 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 2:0 Thór Akureyri Thór
Matchday 4 Grótta ÍF Grótta 2:3 Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 31 Zrinjski U17 HSK Zrinjski Mostar U17 1:3  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 31 Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 1:2 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 9 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 1:1 FK Gomel Gomel
Matchday 9 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:0 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 9 BATE Borisov BATE Borisov 3:0 FK Slutsk FK Slutsk
Quarter-Finals Zamora Zamora FC 2:1 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 15 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 3:3 FC Rustavi Rustavi
Matchday 15 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2:1 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 15 FC Dila FC Dila Gori 1:1 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 13 Incheon Utd. Incheon United FC 1:2 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Matchday 9 Toronto FC II Toronto FC II 1:0 FC Tucson FC Tucson
Matchday 28 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 1:1 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 28 FC Liefering FC Liefering 1:2 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 28 SV Horn SV Horn 0:4 SC Wiener Neustadt Wiener Neustadt
Matchday 28 SKU Amstetten SKU Amstetten 2:3 SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 28 Young Violets Young Violets Austria Wien 2:1 FC Wacker Innsbruck II FC Wacker II
Matchday 28 SV Lafnitz SV Lafnitz 1:0 Floridsdorfer AC FAC
Second Round Wanderers Montevideo Wanderers 0:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
Second Round Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 2:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
Second Round Independiente Independiente del Valle 5:0 CD Universidad Católica CDUC
Second Round Fluminense Fluminense Football Club 4:1 Atlético Nacional Atl. Nacional
Second Round Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 1:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 12 Kalev Kalev Tallinn 0:3 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 12 Kuressaare FC Kuressaare 1:0 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 15 Club UTC UTC Cajamarca 3:2 Real Garcilaso Garcilaso
Matchday 14 Bray Wanderers Bray Wanderers 2:1 Wexford FC Wexford FC
Matchday 14 Drogheda United Drogheda United FC 3:0 Galway United FC Galway United
Matchday 14 Limerick FC Limerick FC 1:0 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 14 Shelbourne Shelbourne FC 1:0 Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
Matchday 15 Terengganu FC Terengganu FC 1:0 Selangor FA Selangor FA
Matchday 18 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 1:2 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 18 Derry City Derry City 4:0 Finn Harps Finn Harps
Matchday 18 Dundalk FC Dundalk FC 1:0 St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 18 Waterford FC Waterford FC 1:0 University College Dublin UCD
Matchday 18 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:0 Cork City FC Cork City
Matchday 12 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 0:0 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 40 Málaga CF Málaga CF 3:1 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 29 Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 5:1 Biolog Novokubansk Biolog
Matchday 29 Druzhba Maikop Druzhba Maikop 2:0 Angusht Nazran Angusht Nazran
Matchday 29 Stavropol Dinamo Stavropol 0:4 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
Matchday 29 Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 1:1 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 29 Spartak V. Spartak Vladikavkaz 0:2 Volgar Astrakhan Volgar
Matchday 29 Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 0:0 Urozhay Krasnodar Urozhay
Matchday 29 V. Ponedelnik Viktor Ponedelnik Football Akademia 0:3 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
Matchday 37 Ac. Clinceni Academica Clinceni 2:1 SCM FC Arges SCM FC Arges
Matchday 27 Ostrava U19 FC Banik Ostrava U19 5:3 SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
Matchday 26 Velke Mezirici FC Velke Mezirici 2:1 FC Hlucin FC Hlucin
Matchday 26 Jiskra Rymarov TJ Jiskra Rymarov 5:0 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
Matchday 26 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 5:1 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
Matchday 32 Hutnik Krakow Hutnik Krakow 2:2 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
Matchday 32 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 1:2 Chelmianka Chelm Chelmianka
Matchday 30 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 4:3 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
Final Erokspor Esenler Erokspor 1:2 Van Spor FK Van Spor FK
Final Y. Corumspor Yeni Corumspor 5:3 on pens Serik Belediyespor Serik Belediye
Matchday 28 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 2:1 SV Allerheiligen Allerheiligen
Matchday 28 Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 4:1 Union Gurten Gurten
Matchday 28 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 3:3 SC Weiz SC Weiz
Matchday 28 Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 6:1 FC Wels FC Wels
Matchday 28 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 2:1 VST Völkermarkt Völkermarkt
Matchday 28 Lendorf FC Lendorf 0:4 Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
Matchday 28 Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 2:0 WSC Hertha Wels Hertha Wels
Matchday 28 Wiener Linien Team Wiener Linien 1:4 FC Mauerwerk Mauerwerk
Matchday 28 Rapid Wien II SK Rapid Wien II 2:2 FC Stadlau FC Stadlau
Matchday 28 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 3:0 SV Mattersburg II Mattersburg II
Matchday 28 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See 0:0 SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 28 SV Schwechat SV Schwechat 2:2 Wiener Sport-Club Wiener SC
Matchday 28 Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 5:1 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
Matchday 28 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 2:0 FCM Traiskirchen Traiskirchen
Matchday 28 Bischofshofen SK Bischofshofen 0:3 FC Kufstein FC Kufstein
Matchday 28 Schwaz SC Schwaz 1:1 SV Wörgl SV Wörgl
Matchday 7 Avarta Avarta 2:1 Skovshoved IF Skovshoved
Matchday 26 FC Fribourg FC Fribourg 0:1 BSC Young Boys U21 BSC YB U21
Matchday 34 Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 4:2 SGV Freiberg SGV Freiberg
Matchday 34 SV Schermbeck SV Schermbeck 1:0 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
Matchday 34 Westfalia Herne SC Westfalia Herne 3:1 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
Matchday 30 MFK Skalica MFK Skalica 1:0 FK Dubnica nad Vahom Dubnica
Matchday 27 Kilb SCU Kilb 3:1 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 27 Scheiblingkir. USV Scheiblingkirchen-Warth 3:6 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 27 Zwettl SC Zwettl 4:3 SC Ortmann SC Ortmann
Matchday 27 Rohrbach/G. USC Rohrbach/Gölsen 1:2 UFC St. Peter/Au St. Peter/Au
Matchday 27 Stripfing SV Stripfing 2:0 ASV Spratzern Spratzern
Matchday 28 Oberwart SV Oberwart 1:2 SC Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn
Matchday 28 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 1:4 ASK Kohfidisch Kohfidisch
Matchday 28 St. Margarethen SV St. Margarethen 2:0 ASV Draßburg Draßburg
Matchday 28 Siegendorf ASV Siegendorf 2:1 SV Stegersbach Stegersbach
Matchday 28 Marchtrenk SC Marchtrenk 0:1 Union Weißkirchen Weißkirchen
Matchday 28 Micheldorf SV Grün-Weiß Micheldorf 0:2 SPG Pregarten SPG Pregarten
Matchday 28 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 1:1 Union Edelweiß Linz Edelweiß
Matchday 28 Grieskirchen SV Grieskirchen 3:2 Union Perg Union Perg
Matchday 28 SV Wallern SV Wallern 1:3 SV Ried II SV Ried II
Final RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 1:2 VfB Stuttgart U19 Stuttgart U19
Matchday 27 Lebring SV Lebring 1:1 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 27 Pöllau TSV Pöllau 2:3 USV Mettersdorf Mettersdorf
Matchday 27 Bruck/Mur SC Bruck/Mur 0:3 ASK Voitsberg Voitsberg
Matchday 26 Union Lind SV Union Lind 1:3 SV Spittal Spittal
Matchday 26 SV Feldkirchen SV Feldkirchen 0:0 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
Matchday 26 KAC 1909 Klagenfurter AC 1909 0:1 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg
Matchday 26 SV Innsbruck SV Innsbruck 4:0 Union Innsbruck Union Innsbruck
Matchday 26 Imst SC Imst 1:2 SC Kundl Kundl
Matchday 26 SV Zams SV Zams 2:0 SV Kematen Kematen
Matchday 30 Nenzing FC Nenzing 3:2 Dornbirner SV Dornbirner SV
Matchday 27 Kuchl SV Kuchl 3:0 ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein
Matchday 27 Eugendorf USC Eugendorf 3:1 TSV Neumarkt Neumarkt
Matchday 23 FC Willisau FC Willisau 1:2 FC Altdorf FC Altdorf
Matchday 4 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 1:0 Sudet Kouvola Sudet
Matchday 4 FC Jazz FC Jazz Juniorit 0:1 Käpylän Pallo Käpylän
Matchday 4 IF Gnistan IF Gnistan 2:0 Tampere United Tampere United
Matchday 4 Salon Pallo Salon Palloilijat 1:2 Kaarinan Pojat KaaPo
Matchday 4 OLS Oulun Luistinseura 2:2 JS Hercules JS Hercules
Matchday 5 NuPS Nummelan Palloseura 0:1 Bollklubben-46 BK-46
Matchday 5 Ekenäs IF II Ekenäs IF II 3:0 Hangö IK Hangö IK
Matchday 5 HPS Helsingin Palloseura 1:3 Atlantis FC Atlantis FC
Matchday 5 LPS Laajasalon Palloseura 11:0 Club Latino Espanol Latino Espanol
Third Place Play-Off AC Libertas AC Libertas 1:3 SP Tre Fiori Tre Fiori
Matchday 11 Binh Duong Becamex Binh Duong FC 0:2 Than Quang Ninh FC Than Quang Ninh
Matchday 11 Nam Dinh FC Nam Dinh FC 2:0 Ha Noi FC Ha Noi FC
Matchday 11 Thanh Hoa Thanh Hoa FC 2:1 Sai Gon FC Sai Gon FC
Matchday 11 The Cong The Cong FC 2:0 Hai Phong FC Hai Phong FC
Matchday 21 FC Hound Dogs FC Hound Dogs 0:6 FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
Matchday 35 Alashkert Alashkert Yerevan 1:1 FC Urartu Yerevan FC Urartu
Matchday 35 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 2:0 FC Noah Erewan FC Noah
Matchday 28 Hirschstetten SV Hirschstetten 0:6 First Vienna FC Vienna
Matchday 23 Wieselburg SC Wieselburg 0:0 SV Würmla Würmla
Matchday 23 Schrems ASV Schrems 3:0 SC Melk Melk
Matchday 23 Sieghartsk. SV Sieghartskirchen 1:3 SC Herzogenburg Herzogenburg
Matchday 23 Mannersdorf ASK Mannersdorf 5:0 ASK Bad Vöslau Bad Vöslau
Matchday 23 Stockerau SV Stockerau 0:1 SVG Guntramsdorf Guntramsdorf
Matchday 23 FC Mistelbach FC Mistelbach 3:2 SC Wolkersdorf Wolkersdorf
Matchday 23 Eggendorf ASK Eggendorf 3:0 ASV Vösendorf Vösendorf
Matchday 23 Brunn/Geb. SC Brunn/Gebirge 1:0 SV Sierndorf Sierndorf
Matchday 12 Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 2:2 JK Tabasalu JK Tabasalu
Matchday 12 FC Helios Voru FC Helios Voru 1:3 FC Nomme United Nomme United
Matchday 12 Keila JK Keila JK 2:1 Pohja-Tallinna JK Volta JK Volta
Matchday 2 Barito Putera PS Barito Putera 0:1 Madura United FC Madura United
Matchday 2 PSM Makassar PSM Makassar 4:0 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 11 CQ Dangdai Lif. Chongqing Dangdai Lifan 0:0 Henan Jianye HN Jianye
Matchday 11 MZ Hakka Meizhou Hakka 2:2 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
Semi-Finals Sepahan Sepahan FC 0:1 AET Persepolis FC Persepolis
final Tigres UANL Tigres UANL 1:0 Club León FC León
Relegation decider US Hostert US Hostert 2:0 Swift Hesperange Hesperange
final FC Utrecht FC Utrecht 1:1 Vitesse Arnhem Vitesse
Russia U18 Russia U18 1:0 Ukraine U18 Ukraine U18
England U18 England U18 3:4 on pens Spain U18 Spain U18
Matchday 30 SSV Rantzau SSV Rantzau 2:4 Harburger TB Harburger TB
Matchday 30 HSV III Hamburger SV III 3:1 FC Union Tornesch Union Tornesch