For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:53:38 AM
Round of 16 Uruguay U20 Uruguay U20 1:3 Ecuador U20 Ecuador U20
Round of 16 Ukraine U20 Ukraine U20 4:1 Panama U20 Panama U20
Round of 16 Senegal U20 Senegal U20 2:1 Nigeria U20 Nigeria U20
Matchday 7 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 7 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 4:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 7 Internacional Sport Club Internacional 2:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 14 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 1:2 New England Revolution Revolution
Matchday 18 A.S. LA A.S. Los Angeles 4:2 City of Angels FC City of Angels
Quarter-Finals Caracas FC Caracas FC 1:2 Zulia FC Zulia FC
Matchday 23 Esperance Esperance Tunis 4:0 JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 30 Harras Hodoud Harras El Hodoud 1:1 Zamalek SC Zamalek
Matchday 34 Petrojet Petrojet 0:0 Arab Contractors SC Arab Contr.
Matchday 34 Entag El Harby Entag El Harby 1:2 Wadi Degla FC Wadi Degla
Matchday 34 El Ittihad Ittihad Alexandria 3:1 Smouha SC Smouha
Quarter-Finals ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:0 Club Africain Tunis Club Africain
Matchday 14 JK Welco Tartu JK Welco 2:5 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 14 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 4:1 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 14 FC Elva FC Elva 3:2 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Matchday 16 Universitario Universitario de Deportes 2:1 UTC Cajamarca Club UTC
Matchday 4 Longford Town Longford Town FC 2:1 Galway United FC Galway United
Matchday 7 FC KTP FC KTP 3:1 Musan Salama MuSa
Matchday 11 Östers IF Östers IF 2:2 IK Brage Brage
Matchday 28 Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 1:0 SV Langenrohr Langenrohr
Matchday 6 Grankulla IFK Grankulla IFK 1:3 IF Gnistan IF Gnistan
Matchday 6 SC Kufu-98 SC Kufu-98 2:1 Gamlakarleby Bollklubb GBK
Matchday 7 FC Futura FC Futura 1:2 FC Viikingit II FC Viikingit II
Matchday 11 Nyköping Nyköpings BIS 1:3 BK Forward BK Forward
Matchday 24 Vösendorf ASV Vösendorf 1:1 SV Stockerau Stockerau
Matchday 14 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 2:4 FC Helios Voru FC Helios Voru
Matchday 14 JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 3:1 JK Tabasalu JK Tabasalu
Matchday 13 BIT Beijing BIT 0:3 Yinchuan Helanshan YC Helanshan
Group Stage Deportes Tolima Deportes Tolima 2:1 Atlético Nacional Atl. Nacional
Group Stage Junior FC Junior FC 2:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
relegation round NK Istra NK Istra 1961 2:0 HNK Sibenik HNK Sibenik
Vanuatu Vanuatu 2:0 Tahiti Tahiti
China U22 China U22 1:4 Republic of Ireland U21 Ireland U21
Ukraine U21 Ukraine U21 3:0 Cyprus U21 Cyprus U21
Bulgaria U21 Bulgaria U21 4:5 on pens Israel U21 Israel U21
Mexico U22 Mexico U22 2:0 Bahrain U23 Bahrain U23
France U21 France U21 3:0 Belgium U21 Belgium U21