For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:53:51 AM
Semi-Finals Netherlands Netherlands 3:1 AET England England
Matchday 30 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 3:5 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
Group Stage VfB Hilden II VfB 03 Hilden II 2:2 TuB Bocholt TuB Bocholt
Group Stage SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 2:1 TSV 05 Ronsdorf TSV Ronsdorf
Matchday 15 Montreal Impact Montreal Impact 2:1 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 6 Njardvik UMF Njardvik 0:1 Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Semi-Finals Stade Gabèsien Stade Gabèsien 1:2 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Semi-Finals CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 5:3 on pens Esperance Tunis Esperance
Matchday 14 Kansas City II Sporting Kansas City II 2:3 Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 14 New Mexico Utd. New Mexico United 1:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 1 Tromsdalen Tromsdalen UIL 1:3 FK Jerv FK Jerv
Matchday 3 Nardo FK Nardo FK 3:2 Bryne FK Bryne FK
Matchday 3 Fredrikstad Fredrikstad FK 2:2 FK Vidar Vidar
Matchday 33 Pogon II Pogon Szczecin II 1:1 Swit Szczecin Swit Szczecin
Second Round HFX Wanderers HFX Wanderers FC 2:1 Valour FC Valour FC
Second Round York9 FC York9 FC 3:1 FC Edmonton FC Edmonton
Matchday 30 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 3:0 Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
Matchday 25 SV Donau SV Donau 2:3 ASK Elektra ASK Elektra
Matchday 29 KAC 1909 Klagenfurter AC 1909 2:1 SV Feldkirchen SV Feldkirchen
Matchday 29 Spittal SV Spittal 2:1 ASKÖ Köttmannsdorf Köttmannsdorf
Matchday 29 Kematen SV Kematen 4:1 SV Innsbruck SV Innsbruck
Matchday 7 FC HooGee FC HooGee 1:1 Club Latino Espanol Latino Espanol
Qualifying Round Mongolia Mongolia 2:0 Brunei Darussalam Brunei
Qualifying Round Macau Macau 1:0 Sri Lanka Sri Lanka
Qualifying Round Laos Laos 0:1 Bangladesh Bangladesh
Qualifying Round Cambodia Cambodia 2:0 Pakistan Pakistan
Qualifying Round Bhutan Bhutan 1:0 Guam Guam
Matchday 33 FC Yerevan FC Yerevan 0:0 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 12 Lindome GIF Lindome GIF 1:3 Tvååkers IF Tvååkers IF
Matchday 30 FAC II Floridsdorfer AC II 2:2 Hellas Kagran Hellas Kagran
Matchday 30 Red Star SC Red Star Penzing 0:2 1. Simmeringer SC Simmering
Matchday 30 A11 - R.Oberlaa FC Austria 11 - Rapid Oberlaa 1:2 Gersthofer SV Gersthof
Matchday 25 Stockerau SV Stockerau 0:2 SC Wolkersdorf Wolkersdorf
Matchday 2 Kano Pillars Kano Pillars 2:0 Enyimba Aba Enyimba Aba
Matchday 2 Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 2:1 Lobi Stars FC Lobi Stars
Matchday 2 Akwa United Akwa United 2:1 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
First Round Torino U19 Torino Primavera 2:2 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Group Stage Atl. Nacional Atlético Nacional 2:3 Junior FC Junior FC
Group Stage Deportivo Cali Deportivo Cali 1:2 Deportes Tolima Deportes Tolima
group stage Faroe U21 Faroe Islands U21 1:3 Kazakhstan U21 Kazakhstan U21
Group Stage Andorra U21 Andorra U21 0:4 Kosovo U21 Kosovo U21
Group Stage Liechtenst. U21 Liechtenstein U21 1:0 Azerbaijan U21 Azerbaijan U21
Nepal Nepal 1:1 Chinese Taipei (Taiwan) C. Taipei
Moldova U18 Moldova U18 2:1 India U19 India U19
USA United States 0:1 Jamaica Jamaica
Paraguay Paraguay 1:1 Honduras Honduras
Brazil Brazil 2:0 Qatar Qatar
Mexico Mexico 3:1 Venezuela Venezuela
Peru Peru 1:0 Costa Rica Costa Rica
Austria U16 Austria U16 1:0 Spain U16 Spain U16
Macedonia U21 North Macedonia U21 1:0 Finland U21 Finland U21
Latvia U19 Latvia U19 5:1 Lithuania U19 Lithuania U19
Estonia U19 Estonia U19 0:2 Finland U18 Finland U18
Russia U18 Russia U18 3:0 Bulgaria U18 Bulgaria U18
Czech Rep U19 Czech Republic U19 3:1 Bosnia and Herzegovina U19 Bosnia U19
China U22 China U22 4:1 Bahrain U23 Bahrain U23
Iran Iran 5:0 Syria Syria
Austria U20 Austria U20 3:4 Switzerland U20 Switzerland U20
Slovakia U21 Slovakia U21 6:0 Armenia U21 Armenia U21
Greece U21 Greece U21 3:0 Georgia U21 Georgia U21
Ireland U21 Republic of Ireland U21 0:0 Mexico U22 Mexico U22