For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:39:30 PM
Third Place Play-Off Italy U20 Italy U20 0:1 AET Ecuador U20 Ecuador U20
Matchday 8 Toivalan Toivalan Urheilijat 2:0 AC Barca AC Barca
Matchday 9 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 9 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 1:1 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 9 Goiás EC Goiás Esporte Clube 2:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 9 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 2:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 9 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:1 Fluminense Football Club Fluminense
Fourth Round Atlanta United Atlanta United FC 3:1 AET Charleston Battery Charleston
Matchday 15 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 1:1 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 15 Kashima Antlers Kashima Antlers 2:0 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 15 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 2:0 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 8 Fylkir Fylkir Reykjavík 4:3 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 8 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 2:2 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 8 Víkingur Víkingur Reykjavík 2:1 HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 14 Atlantas Atlantas Klaipeda 2:3 FK Riteriai Riteriai
Matchday 14 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 3:4 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 11 FK Minsk FK Minsk 2:1 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 11 Gorodeya FK Gorodeya 0:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 18 Rustavi FC Rustavi 2:1 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 18 Saburtalo FC Saburtalo 2:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 15 Kalev Kalev Tallinn 1:6 FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 15 Paide Paide Linnameeskond 6:0 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 17 Athlone Town Athlone Town AFC 2:2 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 17 Bray Wanderers Bray Wanderers 3:2 Longford Town FC Longford Town
Matchday 17 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 2:1 Galway United FC Galway United
Matchday 17 Shelbourne Shelbourne FC 2:1 Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 17 Wexford FC Wexford FC 0:0 Limerick FC Limerick FC
Matchday 16 PJ City Petaling Jaya City FC 0:1 Perak TBG FC Perak TBG
Matchday 16 FELDA United FELDA United FC 5:4 PKNS FC PKNS FC
Matchday 16 Kedah FA Kedah FA 0:0 Pahang FA Pahang FA
Matchday 16 PKNP FC PKNP FC 1:1 Johor Darul Ta'zim FC Johor DT
Matchday 21 St. Patricks St. Patricks Athletic 1:0 Finn Harps Finn Harps
Matchday 21 Sligo Rovers Sligo Rovers 1:1 Cork City FC Cork City
Matchday 21 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 2:1 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Matchday 29 MFK Vyskov MFK Vyskov 3:2 ČSK Uherský Brod Uhersky Brod
Matchday 9 TPS Turun Palloseura 1:2 Musan Salama MuSa
Matchday 32 Bron Radom Bron Radom 2:1 Huragan Morag Huragan Morag
Matchday 32 Pol. Warsaw Polonia Warsaw 3:3 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
Matchday 13 Syrianska FC Syrianska FC 2:1 Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 30 Gerasdorf SV Gerasdorf/Stammersdorf 1:1 WAF Brigittenau WAF Brigittenau
Matchday 30 SV Donau SV Donau 4:1 SK Slovan HAC Slovan HAC
Matchday 30 Lebring SV Lebring 2:1 SV Lafnitz II Lafnitz II
Matchday 30 Mettersdorf USV Mettersdorf 3:3 USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
Matchday 30 Gnas USV Gnas 4:1 ESV St. Michael ESV St. Michael
Matchday 30 Bad Radkersburg FC Bad Radkersburg 4:2 SC Bruck/Mur Bruck/Mur
Matchday 30 Liezen SC Liezen 2:1 SV Wildon Wildon
Matchday 30 Voitsberg ASK Voitsberg 3:0 SV Frauental Frauental
Matchday 30 Fürstenfeld SK Fürstenfeld 2:3 TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
Matchday 30 DSV Leoben Donawitzer SV Leoben 1:1 TSV Pöllau Pöllau
Matchday 30 St. Michael/Bl. ASKÖ St. Michael/Bleiburg 0:4 SK Treibach Treibach
Matchday 30 ATUS Ferlach ATUS Ferlach 3:4 ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd
Matchday 30 Union Lind SV Union Lind 2:2 Klagenfurter AC 1909 KAC 1909
Matchday 30 Köttmannsdorf ASKÖ Köttmannsdorf 1:1 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
Matchday 30 Wölfnitz ASKÖ Wölfnitz 1:6 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg
Matchday 30 TSU Matrei TSU Matrei 3:2 SV Spittal Spittal
Matchday 30 SV Feldkirchen SV Feldkirchen 1:1 SVG Bleiburg Bleiburg
Matchday 30 Natters FC Natters 4:1 SK St. Johann SK St. Johann
Matchday 30 Zirl FC Zirl 8:0 SV Zams SV Zams
Matchday 30 Kirchbichl SV Kirchbichl 7:2 Union Innsbruck Union Innsbruck
Matchday 30 Völs Völser SV 0:2 SV Kematen Kematen
Matchday 30 Imst SC Imst 5:1 SV Telfs Telfs
Matchday 30 SV Innsbruck SV Innsbruck 1:4 FC Volders FC Volders
Matchday 30 Tirol II WSG Tirol II 5:1 SC Kundl Kundl
Matchday 8 Kajaanin Haka Kajaanin Haka 1:2 FC Vaajakoski FC Vaajakoski
Matchday 8 Tikkurilan Palloseura Tikkurilan Palloseura 0:3 Pallokerho-35 PK-35
Matchday 8 Puistolan Puistolan Urheilijat 2:1 Club Latino Espanol Latino Espanol
Matchday 8 FC Futura FC Futura 2:0 FC Kuusysi FC Kuusysi
Matchday 8 Pallokerho Pallokerho Keski-Uusimaa 11:0 Hyvinkään PS Hyvinkään PS
Matchday 8 Nastolan Nopsa Nastolan Nopsa 0:0 Jokelan Kisa Jokelan Kisa
Matchday 8 FC Espoo II FC Espoo II 1:0 Nummelan Palloseura NuPS
Matchday 8 SexyPöxyt SexyPöxyt 0:1 Atlantis FC Atlantis FC
Matchday 13 Karlstad BK Karlstad BK 3:1 BK Forward BK Forward
Matchday 13 Linköping City FC Linköping City 3:2 IF Sylvia Sylvia
Matchday 13 Umeå FC Umeå FC 2:0 Bodens BK Boden
Matchday 26 Würmla SV Würmla 0:1 ASV Schrems Schrems
Matchday 26 Langenlois USV Langenlois 2:1 SC Wieselburg Wieselburg
Matchday 26 Herzogenburg SC Herzogenburg 1:3 ASK Ybbs Ybbs
Matchday 26 Amaliendorf SC Amaliendorf-Aalfang 0:4 USC Seitenstetten Seitenstetten
Matchday 26 Melk SC Melk 5:2 SC Weißenkirchen Weißenkirchen
Matchday 26 Sieghartsk. SV Sieghartskirchen 0:7 SV Haitzendorf Haitzendorf
Matchday 26 Eggenburg SK Eggenburg 2:1 SC Rabenstein Rabenstein
Matchday 26 Vösendorf ASV Vösendorf 5:0 SVG Guntramsdorf Guntramsdorf
Matchday 26 Korneuburg SC Korneuburg 0:4 ASK Mannersdorf Mannersdorf
Matchday 26 Wolkersdorf SC Wolkersdorf 1:2 TSU Obergänserndorf Obergänsernd.
Matchday 13 Skála IF Skála IF 0:2 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Final Atalanta U19 Atalanta Primavera 1:0 Inter Milan Primavera Inter U19
Matchday 13 BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 2:1 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
Matchday 13 CQ Dangdai Lif. Chongqing Dangdai Lifan 1:1 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Matchday 13 SIPG Shanghai SIPG 0:2 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 8 Nadi FA Nadi FA 1:2 Lautoka FC Lautoka FC
Russia U18 Russia U18 2:4 Turkey U18 Turkey U18
Russia U18 Russia U18 0:1 Argentina U17 Argentina U17