For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 10:23:25 PM
First Round FK Partizani FK Partizani 0:0 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
First Round BATE Borisov BATE Borisov 1:1 Piast Gliwice Piast Gliwice
First Round Sheriff Sheriff Tiraspol 0:3 FC Saburtalo Saburtalo
First Round Ferencváros Ferencvárosi TC 2:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
First Round Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
First Round Dundalk FC Dundalk FC 0:0 Riga FC Riga
First Round Linfield Linfield FC 0:2 Rosenborg BK Rosenborg BK
First Round Valur Valur Reykjavík 0:3 NK Maribor NK Maribor
First Round Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0:0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Matchday 10 Odds BK Odds BK 2:1 Stabæk Fotball Stabæk
Matchday 11 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi 0:5 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
Matchday 11 SC Riverball SC Riverball 0:2 Toivalan Urheilijat Toivalan
Matchday 20 Daegu FC Daegu FC 1:4 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
Matchday 20 Incheon Utd. Incheon United FC 2:3 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Matchday 20 Jeju Utd. Jeju United FC 4:2 FC Seoul FC Seoul
Matchday 20 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 1:0 Seongnam FC Seongnam FC
Matchday 16 Lansing Ignite Lansing Ignite FC 3:2 Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 9 EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:1 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 9 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 2:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
last 16 Royal Pari Royal Pari Fútbol Club 1:2 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
last 16 Caracas FC Caracas FC 0:0 Independiente del Valle Independiente
Matchday 20 Perak TBG Perak TBG FC 3:2 Selangor FA Selangor FA
Matchday 20 Kuala Lumpur FA Kuala Lumpur FA 0:2 FELDA United FC FELDA United
Matchday 17 Hougang Utd. Hougang United FC 0:1 Garena Young Lions Young Lions
Second Round Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0:2 Hosei University Hosei Univ.
Second Round Yokohama FC Yokohama FC 2:1 Sendai University Sendai Uni
Second Round Cerezo Osaka Cerezo Osaka 3:1 AET Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
Matchday 15 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 1:0 Degerfors IF Degerfors
Matchday 11 Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC 2:1 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo
last 16 CD América CD América de Quito 0:2 CS Emelec CS Emelec
Matchday 20 Paide U21 Paide Linnameeskond U21 1:1 FC Nomme United Nomme United
Quarter-Finals Senegal Senegal 1:0 Benin Benin
Quarter-Finals Nigeria Nigeria 2:1 South Africa South Africa
Matchday 8 Persipura Persipura Jayapura 1:1 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 8 Persija Jakarta Persija Jakarta 1:1 Persib Bandung Persib Bandung
Matchday 8 Borneo FC Borneo FC 2:0 PSIS Semarang PSIS
Matchday 17 BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 4:1 Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 20 CD Better City Chengdu Better City 1:0 Wuhan Three Towns WH Three Towns
Matchday 21 Chittagong Aba. Chittagong Abahani 1:1 Saif Sporting Club Limited Saif Sporting
Matchday 21 Sheikh Jamal Sheikh Jamal Dhanmondi 2:1 Mohammedan SC (Dhaka) Mohammedan
Solomon Islands Solomon Islands 0:2 New Caledonia New Caledonia
New Zealand U23 New Zealand U23 5:1 Samoa Samoa
Papua N. Guinea Papua New Guinea 2:0 Vanuatu Vanuatu
Tajikistan Tajikistan 2:0 Syria Syria
Round of 16 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 0:2 SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
Round of 16 ASV Dersau ASV Dersau 3:5 on pens SV Todesfelde SV Todesfelde