For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:08:54 AM
First Round Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 3:3 FC Shkupi FC Shkupi
First Round Ordabasy Ordabasy Shymkent 1:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
First Round Ventspils FK Ventspils 3:0 KF Teuta KF Teuta
First Round Alashkert Alashkert Yerevan 3:1 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
First Round AEK Larnaca AEK Larnaca 1:0 FC Petrocub Hîncești Petrocub
First Round JK Trans Narva JK Trans Narva 0:2 Buducnost Podgorica B. Podgorica
First Round KF Laçi KF Laçi 1:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
First Round FK Sabail FK Sabail 2:3 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
First Round FC Flora FC Flora Tallinn 2:0 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
First Round KuPS Kuopion Palloseura 2:0 FK Vitebsk Vitebsk
First Round Balzan FC Balzan FC 3:4 NK Domzale NK Domzale
First Round Ruzomberok MFK Ruzomberok 0:2 Levski Sofia Levski Sofia
First Round Riteriai FK Riteriai 1:1 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
First Round Liepaja FK Liepaja 1:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
First Round Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 0:2 Apollon Limassol Apol. Limassol
First Round Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
First Round Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 1:0 Hibernians FC Hibernians FC
First Round CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 0:3 Neftchi Baku Neftchi Baku
First Round Akad. Pandev Akademija Pandev 0:3 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
First Round Molde FK Molde FK 7:1 KR Reykjavík KR Reykjavík
First Round Bröndby IF Bröndby IF 4:1 FC Inter Turku FC Inter
First Round Crusaders Crusaders FC 2:0 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
First Round Debrecen Debreceni VSC 3:0 FK Kukësi FK Kukësi
First Round Maccabi Haifa Maccabi Haifa 2:0 NS Mura NS Mura
First Round SK Brann SK Brann 2:2 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
First Round Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 6:0 UE Engordany UE Engordany
First Round Malmö FF Malmö FF 7:0 Ballymena United Ballymena
First Round CS Fola Esch CS Fola Esch 1:2 Chikhura Sachkhere Chikhura
First Round NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:3 FK RFS RFS
First Round Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 1:2 Kilmarnock FC Kilmarnock FC
First Round Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:1 Cracovia Kraków Cracovia Kraków
First Round Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 1:5 MOL Fehérvár FC Fehérvár
First Round FCSB FCSB 2:0 FC Milsami Orhei Milsami Orhei
First Round Cukaricki FK Cukaricki 3:0 FC Urartu Yerevan FC Urartu
First Round Europa FC Europa FC 0:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
First Round Aberdeen FC Aberdeen FC 2:1 Rovaniemen Palloseura RoPS
First Round St. Patricks St. Patricks Athletic 0:2 IFK Norrköping Norrköping
First Round Cliftonville Cliftonville FC 0:1 FK Haugesund Haugesund
First Round Cork City Cork City FC 0:2 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
First Round Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:2 Kairat Almaty Kairat Almaty
First Round Honvéd Budapest Honvéd FC 3:1 Zalgiris Vilnius Zalgiris
First Round Stjarnan Stjarnan Gardabaer 2:1 FCI Levadia FCI Levadia
First Round Breidablik Breidablik Kópavogur 0:0 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 1 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 1:0 Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 11 AC Barca AC Barca 2:4 Warkaus JK Warkaus JK
Quarter-Finals Orlando City SC Orlando City SC 6:5 on pens New York City FC NYCFC
Quarter-Finals Atlanta United Atlanta United FC 2:0 Saint Louis FC St. Louis FC
Quarter-Finals Minnesota Utd. Minnesota United FC 6:1 New Mexico United New Mexico Utd.
Quarter-Finals Los Angeles FC Los Angeles FC 0:1 Portland Timbers Timbers
Matchday 11 Fram Reykjavík Fram Reykjavík 2:1 Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 11 Afturelding UMF Afturelding 1:1 Thróttur Reykjavík Thróttur
Matchday 11 Haukar Haukar Hafnarfjördur 2:2 ÍF Grótta Grótta
Matchday 11 Fjölnir Fjölnir Reykjavík 1:1 Keflavík ÍF Keflavík ÍF
Matchday 11 Magni ÍF Magni Grenivík 1:1 Thór Akureyri Thór
Matchday 11 Njardvik UMF Njardvik 3:0 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Matchday 19 Bethlehem Steel Bethlehem Steel FC 3:4 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
Matchday 16 Orlando B Orlando City B 1:1 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
3rd round HFX Wanderers HFX Wanderers FC 2:3 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
3rd round York9 FC York9 FC 2:2 Montreal Impact Montreal Impact
3rd round Cavalry FC Cavalry FC 0:0 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 1 FV Illertissen FV Illertissen 2:0 FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 1 Würzburger FV Würzburger FV 0:1 SV Seligenporten Seligenporten
Matchday 12 JIPPO JIPPO Joensuu 3:0 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
last 16 Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 1:0 CD Santa Rita CD Santa Rita
Quarter-Finals Ivory Coast Ivory Coast 4:5 on pens Algeria Algeria
Quarter-Finals Madagascar Madagascar 0:3 Tunisia Tunisia
Matchday 8 Persela Persela Lamongan 3:0 Kalteng Putra FC Kalteng Putra
Matchday 17 TJ Teda Tianjin Teda 0:3 Guangzhou Evergrande Taobao GZ Evergrande
Matchday 21 Brothers Union Brothers Union 2:1 NoFeL Sporting Club NoFeL SC
Matchday 21 BJMC Team BJMC 0:1 Muktijoddha Sangsad KS Muktijoddha
Matchday 21 Abahani Ltd. Abahani Limited Dhaka 1:0 Sheikh Russel KC Sheikh Russel
A. Samoa American Samoa 1:1 Tuvalu Tuvalu
Solomon Islands Solomon Islands 0:3 Tahiti Tahiti