For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:52:58 AM
Second Round Pyunik Erevan FC Pyunik Erewan 2:1 FK Jablonec FK Jablonec
Second Round Ventspils FK Ventspils 4:0 Gzira United FC Gzira Utd
Second Round FK Qabala FK Qabala 0:2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Second Round FK Partizani FK Partizani 0:1 Sheriff Tiraspol Sheriff
Second Round AEK Larnaca AEK Larnaca 3:0 Levski Sofia Levski Sofia
Second Round FC Utrecht FC Utrecht 1:1 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Second Round Chikhura Chikhura Sachkhere 1:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
Second Round Honvéd Budapest Honvéd FC 0:0 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Second Round Arsenal Tula Arsenal Tula 0:1 Neftchi Baku Neftchi Baku
Second Round Haugesund FK Haugesund 2:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
Second Round Lechia Gdansk Lechia Gdansk 2:1 Bröndby IF Bröndby IF
Second Round Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 2:2 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Second Round FC Flora FC Flora Tallinn 1:2 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Second Round Molde FK Molde FK 0:0 FK Cukaricki Cukaricki
Second Round Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 1:1 Ordabasy Shymkent Ordabasy
Second Round Alashkert Alashkert Yerevan 0:3 FCSB FCSB
Second Round Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 2:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
Second Round H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 2:0 Kairat Almaty Kairat Almaty
Second Round CSKA Sofia CSKA Sofia 1:0 NK Osijek NK Osijek
Second Round Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 2:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Second Round Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 0:1 FK Partizan Belgrade Partizan
Second Round Piast Gliwice Piast Gliwice 3:2 Riga FC Riga
Second Round Norrköping IFK Norrköping 2:0 FK Liepaja Liepaja
Second Round Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:0 FC Vaduz FC Vaduz
Second Round
FC Luzern FC Luzern 1:0 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Second Round Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:2 Atromitos Athen Atromitos Athen
Second Round KAA Gent KAA Gent 6:3 FC Viitorul FC Viitorul
Second Round AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0:0 BK Häcken Häcken
Second Round Aris Saloniki Aris Thessaloniki 0:0 AEL Limassol AEL Limassol
Second Round Jeunesse Esch Jeunesse Esch 0:1 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Second Round NK Domzale NK Domzale 2:2 Malmö FF Malmö FF
Second Round B. Podgorica Buducnost Podgorica 1:3 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Second Round Rangers Rangers FC 2:0 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Second Round R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 3:1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Second Round
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:0 Crusaders FC Crusaders
Second Round Valur Valur Reykjavík 1:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Second Round Espanyol RCD Espanyol Barcelona 4:0 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Second Round Legia Warszawa Legia Warszawa 1:0 Kuopion Palloseura KuPS
Second Round Torino Torino FC 3:0 Debreceni VSC Debrecen
Second Round Shamrock Rovers Shamrock Rovers 2:1 Apollon Limassol Apol. Limassol
Matchday 3 Dinamo M II Dinamo Moscow II 0:1 Ural Ekaterinburg II Ural II
last 16 Nacional Club Nacional 0:1 Sport Club Internacional Internacional
last 16 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 0:0 Club Cerro Porteño Cerro Porteño
last 16 CS Emelec CS Emelec 2:0 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
last 16 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 0:1 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Matchday 12 AC Barca AC Barca 6:3 Kurkimäen Kisa Kurkimäen
Matchday 1 VfB Dillingen VfB Dillingen 4:1 FV Eppelborn FV Eppelborn
Quarter-Finals Houston Houston Dynamo 6:7 on pens CF América América
Quarter-Finals Salt Lake Real Salt Lake City 0:1 Tigres UANL Tigres UANL
Matchday 14 Afturelding UMF Afturelding 1:0 Keflavík ÍF Keflavík ÍF
Matchday 14 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 0:0 Thróttur Reykjavík Thróttur
Matchday 14 Haukar Haukar Hafnarfjördur 2:1 Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Matchday 14 Njardvik UMF Njardvik 0:2 Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 21 ATL UTD 2 Atlanta United 2 2:2 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 21 Tulsa FC Tulsa 1:3 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 21 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 4:1 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Matchday 21 Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:2 New Mexico United New Mexico Utd.
Second Round Jalgpallihaigla JK Jalgpallihaigla 2:7 FC Tarvastu/JK Torva Tarvastu/Torva
Matchday 18 Orlando B Orlando City B 1:4 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
last 16 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 0:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 21 Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 2:2 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 2 Anzhi Anzhi Makhachkala 1:1 Inter Cherkessk I. Cherkessk
Matchday 2 Saturn Saturn Ramenskoe 1:1 FK Khimki 2 Khimki 2
Matchday 17 Halmstad Halmstads BK 2:2 IF Brommapojkarna Brommapojkarna
3rd round Ottawa Fury Ottawa Fury FC 2:2 HFX Wanderers FC HFX Wanderers
3rd round Montreal Impact Montreal Impact 1:0 York9 FC York9 FC
3rd round Vancouver Vancouver Whitecaps FC 1:2 Cavalry FC Cavalry FC
Matchday 13 Jakobstads BK Jakobstads Bollklubb 1:2 Kajaanin Haka Kajaanin Haka
Matchday 11 FC HooGee FC HooGee 0:1 Malmin Ponnistajat Ponnistajat
Matchday 4 FSV RW Prenzlau FSV Rot-Weiß Prenzlau 4:2 Schweriner SC Schweriner SC
Matchday 4 1.FSV Schwerin 1.FSV Schwerin 3:2 TSV 1860 Stralsund TSV Stralsund
Matchday 4 Rostocker FC Rostocker FC 1895 2:0 SV Hafen Rostock SV Hafen Rostock
Matchday 4 Vorwärts N. ASG Vorwärts Neubrandenburg 5:1 FC Tollense Neubrandenburg FC Tollense
last 16 Dep. Cuenca Deportivo Cuenca 3:4 on pens Independiente Juniors Ind. Jrs.
Matchday 2 Santos FC Santos de Guápiles FC 0:2 Guadalupe FC Guadalupe FC
Matchday 2 Saprissa Deportivo Saprissa 3:0 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
Matchday 2 AD San Carlos AD San Carlos 1:2 La U Universitarios La U
Matchday 2 Limón FC Limón FC 1:2 LD Alajuelense LD Alajuelense
Matchday 2 Herediano CS Herediano 3:0 Municipal Grecia Grecia
Matchday 9 Tabasalu U19 JK Tabasalu U19 2:2 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
Matchday 24 Bashund. Kings Bashundhara Kings 1:1 Mohammedan SC (Dhaka) Mohammedan