For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:33:45 PM
Matchday 1 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 1:1 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Matchday 1 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 1:2 Hamm United FC Hamm Utd.
Matchday 1
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 1
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 1
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:3 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 2
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 2
Preußen Münster Preußen Münster 2:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 2
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 3:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 2
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:3 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 2
Unterhaching SpVgg Unterhaching 5:4 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 2
Hallescher FC Hallescher FC 1:0 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 2
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 0:0 SV Meppen SV Meppen
Matchday 3 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 0:0 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 3 Orenburg II FK Orenburg II 0:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 3 Ufa FK Ufa 2:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 3 Tambov FK Tambov 2:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 3 Krasnodar FK Krasnodar 3:0 FC Sochi Sochi
Matchday 1
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:3 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 1
WSG Tirol WSG Tirol 3:1 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 3 Gaz Metan Gaz Metan Medias 1:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 3 CFR Cluj CFR Cluj 1:0 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 2
FC Basel FC Basel 1893 1:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 2
Servette FC Servette FC 0:0 FC Sion FC Sion
Matchday 1 Cercle Brugge Cercle Brugge 0:2 Standard Liège Standard Liège
Matchday 1 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 0:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 1 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 0:2 KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 1 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 1:3 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 3 FC Zlin FC FASTAV Zlin 2:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 3 1.FK Pribram 1.FK Pribram 3:2 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 3 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:2 MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 3 AC Horsens AC Horsens 0:2 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 17 Falkenberg Falkenbergs FF 2:0 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 17 Sirius IK Sirius 0:2 AIK AIK
Matchday 17 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 1:6 Hammarby IF Hammarby
Matchday 2 FK TSC FK TSC Backa Topola 5:1 FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 2 Macva FK Macva Sabac 2:2 FK Indjija Indjija
Matchday 2 Radnik FK Radnik Surdulica 4:0 FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 2 Proleter FK Proleter Novi Sad 2:2 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 2 Red Star Red Star Belgrade 2:0 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 2 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 0:3 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 2 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 0:1 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 17 FC Honka FC Honka 1:2 Ilves Tampere Ilves
Matchday 17 HJK Helsinki HJK Helsinki 1:1 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 12 LehPa Lehmon Pallo-77 1:1 FC Jyväskylä Blackbird FCJ Blackbird
Matchday 2 Cracovia Kraków Cracovia Kraków 1:2 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 2 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 0:1 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 3 Cherno More Cherno More Varna 1:1 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 3 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 3:1 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 3 NK Triglav NK Triglav Kranj 3:2 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 2 FC Nitra FC Nitra 0:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 2 AS Trencin AS Trencin 1:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 2 SKF Sered SKF Sered 2:1 FK Senica FK Senica
Matchday 2 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:0 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 4 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 3:1 FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 4 SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 0:0 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 4 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 4:1 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 4 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 2:1 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 4 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 6:3 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 4 TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 4:1 SV Friesen SV Friesen
Matchday 4 Frohnlach VfL Frohnlach 1:4 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 4 FT Schweinfurt FT Schweinfurt 2:2 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
Matchday 4 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 1:0 TG Höchberg TG Höchberg
Matchday 4 TuS Röllbach TuS Röllbach 3:0 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 4 FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 2:3 FC Coburg FC Coburg
Matchday 4 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 2:0 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
Matchday 4 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 2:4 Kickers Selb Kickers Selb
Matchday 4 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 0:0 SV Schwaig SV Schwaig
Matchday 1 SC Willingen SC Willingen 3:1 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 1 SSV Sand SSV Sand 3:2 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
Matchday 1 Türkgücü KS Türkgücü Kassel 0:3 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 1 Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 8:0 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 1 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 0:0 FC 08 Homburg II FC Homburg II
Matchday 1 Quierschied SpVgg Quierschied 3:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 1 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 0:2 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 1 RSV Weyer RSV Weyer 1:4 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
Round of 16 SV Atlas SV Atlas Delmenhorst 10:11 on pens SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
Matchday 12 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 8 Sport Victoria Sport Victoria 2:1 Cultural Santa Rosa Santa Rosa PNP
Matchday 2 Morelia Monarcas Morelia 0:1 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 2 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 3:3 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 21 NYCFC New York City FC 3:1 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 21 Los Angeles FC Los Angeles FC 4:3 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 3 Rionegro Águila Rionegro Águilas 0:2 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 3 Envigado Envigado FC 4:1 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 20 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 3:1 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 18 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 3:0 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 18 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 3:1 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 18 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:1 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 18 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:2 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 18 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:1 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 18 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 5:1 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 18 Gainare Tottori Gainare Tottori 3:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 17 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 2:1 Suzuka Unlimited Suzuka Unltd.
Matchday 17 FC Osaka FC Osaka 0:0 Veertien Mie Veertien Mie
Matchday 17 Sony Sendai Sony Sendai 2:2 Matsue City Matsue City
Matchday 17 Nara Club Nara Club 1:1 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 17 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 1:1 Honda Lock Honda Lock
Matchday 24 Tochigi SC Tochigi SC 1:2 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 24 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:3 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 24 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1:2 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 24 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 3:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 24 Omiya Ardija Omiya Ardija 1:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 24 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 1:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 24 Albirex Niigata Albirex Niigata 4:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 24 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:1 FC Gifu FC Gifu
Matchday 24 Ehime FC Ehime FC 0:2 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 24 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1:1 Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 24 Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:2 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 14 Magni ÍF Magni Grenivík 1:3 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 2 Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 3:0 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 2 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 1:4 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
Matchday 2 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 1:0 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 2 Velez U17 FK Velez Mostar U17 2:2 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
Matchday 2 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 3:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 2 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:2 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 2 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 1:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 2 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 2:2 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 1 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 0:2 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 1 Monagas SC Monagas SC 2:2 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Second Round FK Klezk FK Klezk 2:7 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Second Round Volna Pinsk Volna Pinsk 1:3 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Second Round Dzershinsk Arsenal Dzershinsk 0:6 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Second Round Rukh Rukh Brest 0:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
Second Round FK Smorgon FK Smorgon 1:4 FK Gomel Gomel
Second Round Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel 3:0 FK Gorodeya Gorodeya
Second Round FK NFK FK NFK 1:3 AET Slavia Mozyr Slavia
Matchday 21 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 2:0 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 21 Hartford Hartford Athletic 2:4 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Second Round FC Wolves FC Tallinna Wolves 5:1 FC Vastseliina FC Vastseliina
Second Round Kuressaare FC Kuressaare 12:1 JK Kernu Kadakas JK Kernu
Matchday 1 NK Krka NK Krka 2:2 FC Koper FC Koper
Matchday 1 NK Krsko NK Krsko 3:3 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 1 NK Rogaska NK Rogaska 0:1 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 1 NK Fuzinar NK Fuzinar 2:1 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 1 NK Dekani NK Dekani 3:1 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 1 ND Gorica ND Gorica 4:1 ND Beltinci Beltinci
Matchday 1 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 3:1 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 18 North Texas SC North Texas Soccer Club 0:4 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 21 Ansan Greeners Ansan Greeners FC 2:0 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 21 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 0:1 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 21 Gwangju FC Gwangju FC 2:0 Suwon FC Suwon FC
Matchday 12 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 1:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 12 América-MG América Futebol Clube (MG) 0:1 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 12 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 2:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 12 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 0:2 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 12 Paraná Paraná Clube 0:1 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 12 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 1:1 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 12 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 1:0 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 12 EC Vitória Esporte Clube Vitória 2:1 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Group Stage East Fife East Fife FC 8:7 on pens Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Group Stage Stenhousemuir Stenhousemuir FC 2:0 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Group Stage Brechin City Brechin City FC 5:3 on pens Montrose FC Montrose
Group Stage Forfar Athletic Forfar Athletic FC 2:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
Group Stage Arbroath Arbroath FC 2:3 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Group Stage Cove Rangers Cove Rangers FC 3:0 Raith Rovers FC Raith Rovers
Group Stage Morton Greenock Morton FC 7:6 on pens Queen of the South FC Queen o. t. S.
Group Stage Motherwell FC Motherwell FC 4:0 Annan Athletic FC Annan Athletic
Group Stage Airdrieonians Airdrieonians FC 2:3 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Group Stage Ayr United Ayr United FC 7:8 on pens Stranraer FC Stranraer
Group Stage Livingston FC Livingston FC 5:0 Berwick Rangers FC Berwick Rangers
Group Stage Albion Rovers Albion Rovers FC 2:1 Edinburgh City FC Edinburgh City
Group Stage Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 4:0 East Kilbride FC East Kilbride
Final
Ajax Ajax Amsterdam 2:0 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 21 FC Elva FC Elva 2:0 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
Matchday 21 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 4:2 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
First Round Covilhã SC Covilhã 3:1 on pens Varzim SC Varzim
First Round Coimbra Académica Coimbra 5:4 on pens SC Farense Farense
Second Round Spartak V. Spartak Vladikavkaz 2:2 on pens Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 3 Peñarol CA Peñarol 2:0 Danubio FC Danubio FC
Matchday 3 River Plate Atletico River Plate Montevideo 2:1 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 3 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:2 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 21 FC Maardu Maardu Linnameeskond 1:3 JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 18 Shan Utd. Shan United FC 1:1 Southern Myanmar FC S. Myanmar FC
Matchday 18 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 3:1 Zwekapin United FC Zwekapin Utd.
Matchday 18 Magwe FC Magwe FC 1:0 FC Chinland FC Chinland
Matchday 20 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 0:2 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 20 Suphanburi FC Suphanburi FC 1:0 Trat FC Trat FC
Matchday 20 Samut Prakan C. Samut Prakan City 1:4 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 20 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 2:1 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 27 St. Patricks St. Patricks Athletic 0:1 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 27 Sligo Rovers Sligo Rovers 1:1 Bohemian Football Club Dublin Bohemians
Matchday 20 Home Utd. Home United FC 1:0 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 20 Hougang Utd. Hougang United FC 2:4 Tampines Rovers FC Tampines Rovers
Matchday 13 JDFS Alberts JDFS Alberts Riga 4:1 Rezeknes FA Rezeknes FA
Matchday 13 Grobinas Grobinas SC 3:1 FC New Project New Project
Matchday 13 Balvu SC Balvu Sporta Centrs 1:2 FK Auda Kekava FK Auda
Matchday 13 Dinamo Riga Dinamo Riga/Staicele 0:3 SK Super Nova Super Nova
Matchday 13 Tukums FK Tukums 2000 5:0 FK Smiltene/BJSS Smiltene
Matchday 15 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 2:2 Universidad Concepción UdeConce
Matchday 15 Española Unión Española 1:3 CD Cobresal Cobresal
Matchday 15 CD Palestino CD Palestino 1:1 Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 1 FC Le Mans FC Le Mans 1:2 RC Lens Lens
Matchday 1 Balkany Zoria Balkany Zoria 0:1 Rukh Lviv Rukh Lviv
Matchday 1 Cherkashchyna Cherkashchyna 1:3 Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 1 Avanhard K. Avanhard Kramatorsk 3:2 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 1 Ahrobiznes V. Ahrobiznes Volochysk 2:2 Kremin Kremenchuk Kremin
Matchday 1 Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 3:3 MFK Metalurh Zaporizhyaa MFK Metalurh
Matchday 1 Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport Horishni Plavni 1:3 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 1 FK Minaj FK Minaj 0:3 PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk Prykarpattia
Matchday 1 Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 1:0 FK Inhulets Petrove FK Inhulets
Matchday 2 FC Aarau FC Aarau 4:1 SC Kriens SC Kriens
Matchday 2
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 3:0 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 2 Chrudim MFK Chrudim 1:3 SK Lisen SK Lisen
Matchday 2 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 0:1 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 2 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 3:0 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 1 Fremad Amager BK Fremad Amager 2:2 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 13 Baerum SK Baerum SK 5:5 Oppsal IF Fotball Oppsal Fotball
Matchday 13 Florö SK Florö SK 2:0 Fram Larvik Fram Larvik
Matchday 13 Odds BK II Odds BK II 1:2 Kjelsas IL Kjelsas IL
Matchday 13 Asane Fotball Asane Fotball 3:1 Alta IF Alta IF
Matchday 13 FK Senja FK Senja 1:1 Sotra SK Sotra SK
Matchday 17 Trelleborg Trelleborgs FF 1:0 IK Frej Frej
Matchday 17 Norrby Norrby IF 3:1 Östers IF Östers IF
Matchday 17 Brage IK Brage 1:2 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 17 GAIS GAIS Göteborg 0:1 Syrianska FC Syrianska FC
Matchday 17 Jönköping Jönköpings Södra IF 1:1 Degerfors IF Degerfors
Matchday 16 FC Haka FC Haka 6:2 Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 16 FF Jaro FF Jaro 1:2 Turun Palloseura TPS
Matchday 16 MYPA Myllykosken Pallo -47 0:2 AC Oulu AC Oulu
Matchday 16 AC Kajaani AC Kajaani 3:0 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 16 MuSa Musan Salama 2:1 FC KTP FC KTP
Matchday 1 Miedz Legnica Miedz Legnica 0:0 Odra Opole Odra Opole
Matchday 1 Radomiak Radomiak Radom 2:1 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 1 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 1 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:0 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 1 GKS Belchatow GKS Belchatow 3:0 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
Matchday 1 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:1 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Matchday 1 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 20 Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 4:0 FK Aktobe Aktobe
Matchday 20 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 2:0 Shakhter Karaganda Shakhter K.
Matchday 14 Surkhon Surkhon Termiz 1:3 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
Matchday 14 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 4:2 Dinamo Samarqand Dinamo
Matchday 14 FK Andijon FK Andijon 2:0 FK Bukhara Bukhara
Matchday 14 Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 2:1 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Second Round TSV Reichenbach TSV 05 Reichenbach 3:1 FC Östringen FC Östringen
Matchday 1 Gornik Polk. Gornik Polkowice 1:2 Blekitni Stargard Blekitni
Matchday 1 Elana Torun Elana Torun 2:1 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Matchday 1 Stal Rzeszow Stal Rzeszow 3:2 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
Matchday 1 Garbarnia Garbarnia Krakow 0:1 Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 1 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 1:3 Resovia Rzeszów Resovia
Matchday 1 Legionovia Legionovia Legionowo 2:0 Skra Czestochowa Skra Czesto.
Matchday 1 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 1:2 Widzew Lodz Widzew Lodz
Matchday 4 Valour FC Valour FC 1:1 Cavalry FC Cavalry FC
Matchday 4 York9 FC York9 FC 6:2 HFX Wanderers FC HFX Wanderers
Matchday 1 Hamburger SV II Hamburger SV II 5:1 Heider SV Heider SV
Matchday 1 VfB Lübeck VfB Lübeck 3:1 SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh
Matchday 1
W. Bremen II SV Werder Bremen II 1:0 Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
Matchday 1 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 0:1 Holstein Kiel II Holst. Kiel II
Matchday 1 Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 2:0 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 1 Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 1:3 Germania Halberstadt G. Halberstadt
Matchday 1 VfB Auerbach VfB Auerbach 0:1 SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
Matchday 1
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 3:1 VSG Altglienicke Altglienicke
Matchday 1 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 0:0 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 1 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 1:0 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Matchday 1 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 0:1 VfB Homberg VfB Homberg
Matchday 1
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 0:1 1.FC Köln II 1.FC Köln II
Matchday 1 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 1:3 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 1 SC Verl SC Verl 0:2 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
Matchday 1 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:1 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 4 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 5:0 VfR Garching VfR Garching
Matchday 4 Türkgücü Münch. Türkgücü München 4:2 FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 4 Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 4:2 FC Augsburg II FC Augsburg II
Matchday 4 FV Illertissen FV Illertissen 5:3 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Matchday 4 W. Burghausen SV Wacker Burghausen 3:0 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 4 Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 4:1 SV Schalding-Heining SV Schalding
Matchday 4 Aubstadt TSV Aubstadt 4:1 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Matchday 1 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 1:2 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 1 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 1:4 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 1 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 3:0 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 1 FC 08 Homburg FC 08 Homburg 1:2 FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Matchday 1 SV Elversberg SV 07 Elversberg 7:1 FC Gießen FC Gießen
Matchday 1 Bahlinger SC Bahlinger SC 2:0 SC Freiburg II SC Freiburg II
Matchday 1 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 2:1 TSG Balingen TSG Balingen
Matchday 1 Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 0:1 USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
Matchday 1 SV Ried II SV Ried II 0:0 Union Gurten Gurten
Matchday 1 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 1:1 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 1 Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 1:1 SC Röthis Röthis
Matchday 1 Hohenems VfB Hohenems 1:2 SC Rheindorf Altach Juniors Altach Juniors
Matchday 1 Lauterach FC Lauterach 1:4 Dornbirner SV Dornbirner SV
Matchday 1
A. Salzburg SV Austria Salzburg 3:0 TSV St. Johann St. Johann
Matchday 1 Seekirchen SV Seekirchen 3:1 SV Kuchl Kuchl
Matchday 1 Wals-Grünau SV Wals-Grünau 1:4 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 1 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 4:3 KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
Matchday 1 SC Waldgirmes SC Waldgirmes 1:1 FC Hanau 93 FC Hanau 93
Matchday 4 TSV Landsberg TSV Landsberg 2:0 SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
Matchday 4 FC Ismaning FC Ismaning 2:3 SV Kirchanschöring Kirchansch.
Matchday 4 1865 Dachau TSV 1865 Dachau 0:3 TSV 1860 München II 1860 München II
Matchday 4 SV Donaustauf SV Donaustauf 2:2 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
Matchday 4 Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 1:1 FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 4 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 5:2 Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
Matchday 4 FC Pipinsried FC Pipinsried 4:3 TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
Matchday 4 TSV Nördlingen TSV Nördlingen 4:4 SV Pullach SV Pullach
Matchday 1 Schott Mainz TSV Schott Mainz 1:3 SV 07 Elversberg II Elversberg II
Matchday 1 SV Röchling SV Röchling Völklingen 2:2 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
Matchday 1 Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 3:0 TuS Mechtersheim Mechtersheim
Matchday 1 SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 1:1 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 1 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:2 FV Engers 07 FV Engers 07
Matchday 4 Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 3:2 Würzburger FV Würzburger FV
Matchday 4 DJK Don Bosco DJK Don Bosco Bamberg 0:3 SV Seligenporten Seligenporten
Matchday 4 TSV Karlburg TSV Karlburg 1:0 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 4 TSV Abtswind TSV Abtswind 2:1 DJK Gebenbach DJK Gebenbach
Matchday 4 TSV Großbardorf TSV Großbardorf 4:1 ASV Cham ASV Cham
Matchday 4 1.FC Sand 1.FC Sand 0:1 SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
Matchday 2 Bardejov NFL Partizan Bardejov 1:2 FC Petrzalka FC Petrzalka
Matchday 2 Puchov MSK Puchov 1:2 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
Matchday 1 Racing Club Racing Club 0:0 Club Atlético Unión CA Unión
Matchday 1 CA Colón Club Atlético Colón 0:1 Club Atlético Patronato CA Patronato
Matchday 1 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 3:2 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 1 Lanús Club Atlético Lanús 1:1 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Second Round Belgrano Club Atlético Belgrano 0:1 Real Pilar Fútbol Club Real Pilar FC
First Round SSC Juno Burg SSC Juno Burg 2:1 FV Breidenbach FV Breidenbach
Matchday 1 ATUS Ferlach ATUS Ferlach 3:3 Klagenfurter AC 1909 KAC 1909
Matchday 1 St. Michael/Bl. ASKÖ St. Michael/Bleiburg 1:0 FC Lendorf Lendorf
Matchday 1 St. Jakob SV St. Jakob im Rosental 6:1 SK Treibach Treibach
Matchday 1 Kraig SV Kraig 2:0 ASKÖ Köttmannsdorf Köttmannsdorf
Matchday 1 Maria Saal SK Maria Saal 3:0 SV Feldkirchen SV Feldkirchen
Matchday 1 Andelsbuch FC Andelsbuch 2:1 SV Ludesch Ludesch
Matchday 1 Alberschwende FC Alberschwende 2:0 SC Göfis SC Göfis
Matchday 1 FC Egg FC Egg 3:1 FC Blau-Weiß Feldkirch Feldkirch
Matchday 1 Schruns FC Schruns 3:2 FC Hard FC Hard
Matchday 13 Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 0:2 PEPO Lappeenranta PEPO
Matchday 13 FC Viikingit FC Viikingit 3:1 Sudet Kouvola Sudet
Matchday 13 Vantaan Vantaan Jalkapalloseura 0:1 Järvenpään Palloseura JäPS
Matchday 13 Salon Pallo Salon Palloilijat 2:2 Espoon Palloseura Espoon Pallos.
Matchday 13 FC Espoo FC Espoo 2:1 Kaarinan Pojat KaaPo
Matchday 16 Phil. Air Force Philippine Air Force FC 3:2 Global Cebu FC Global Cebu FC
Matchday 16 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 5:0 Mendiola FC 1991 Mendiola FC
Matchday 13 Pallo-Kerho 37 Pallo-Kerho 37 0:2 FC Vaajakoski FC Vaajakoski
Matchday 13 OLS Oulun Luistinseura 0:0 Vaasa IFK Vaasa IFK
Matchday 13 RoPS II Rovaniemen Palloseura II 5:1 JS Hercules JS Hercules
Matchday 13 SC Kufu-98 SC Kufu-98 1:1 SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 12 PK-35 Pallokerho-35 3:0 Tuusulan Palloseura Tuusulan
Matchday 19 Guayaquil City Guayaquil City FC 1:0 LDU Quito LDU Quito
Matchday 19 SD Aucas SD Aucas 4:2 Delfín SC Delfín SC
Matchday 23 Spartaks Spartaks Jurmala 1:2 FK Jelgava Jelgava
Matchday 16 HB Tórshavn HB Tórshavn 3:0 TB Tvöroyri TB Tvöroyri
Matchday 16 Skála IF Skála IF 2:1 ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur
Matchday 16 AB Argir AB Argir 1:1 EB/Streymur EB/Streymur
Matchday 10 TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 6:0 Maardu Linnameeskond U17 Maardu U17
Matchday 10 Harju JK U17 Harju JK Laagri U17 0:1 Kalev Tallinn U17 Kalev U17
Matchday 10 Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 2:2 Levadia Tallinn U17 Levadia U17
Matchday 4 Memmingen II FC Memmingen II 0:3 TSV Gilching-Argelsried TSV Gilching-A.
Matchday 4 TuS Geretsried TuS Geretsried 0:3 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen
Matchday 4 SpV Kaufbeuren SpVgg Kaufbeuren 1:4 FC Kempten FC Kempten
Matchday 4 FC Gundelfingen FC Gundelfingen 4:0 FV Illertissen II Illertissen II
Matchday 4 VfR Neuburg/Donau VfR Neuburg/Donau 2:4 1.FC Garmisch-Partenkirchen Garmisch
Matchday 21 Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 1:4 FC Nomme United Nomme United
Matchday 21 Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 5:2 Keila JK Keila JK
Matchday 11 PSS Sleman PSS Sleman 2:2 PS Barito Putera Barito Putera
Matchday 11 Madura United Madura United FC 5:1 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 20 HB CFFC Hebei China Fortune 3:0 Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 20 DL Yifang Dalian Yifang 1:0 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Matchday 20 HN Jianye Henan Jianye 1:0 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Matchday 20 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 5:3 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 19 XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 2:2 Nantong Zhiyun NT Zhiyun
Matchday 19 GZ Hengfeng Guizhou Hengfeng 1:0 Guangdong Southern Tigers GD Sou. Tigers
Matchday 19 HLJ Lava Spring Heilongjiang Lava Spring 1:0 Qingdao Huanghai QD Huanghai
Matchday 19 SH Shenxin Shanghai Shenxin 0:2 Shijiazhuang Ever Bright SJZ Ever Bright
Matchday 19 MZ Hakka Meizhou Hakka 0:0 Sichuan Longfor SC Longfor
Matchday 19 IM Zhongyou Inner Mongolia Zhongyou 1:3 Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 19 BJ BSU Beijing BSU 3:1 Liaoning FC Liaoning FC
Matchday 21 YB Beiguo Yanbian Beiguo 3:1 Jiangsu Yancheng Dingli JS Yancheng
Matchday 21 QD Red Lions Qingdao Red Lions 0:2 Dalian Chanjoy DL Chanjoy
Matchday 21 JL Baijia Jilin Baijia 0:2 Taizhou Yuanda TZ Yuanda
Matchday 21 SX Metropolis Shanxi Metropolis 0:0 Inner Mongolia Caoshangfei IM Caoshangfei
Matchday 21 XA D. Chongde Xi'an Daxing Chongde 0:2 Yinchuan Helanshan YC Helanshan
Matchday 21 BIT Beijing BIT 2:3 Shenyang Urban SY Urban
Matchday 21 BD Yingli ETS Baoding Yingli ETS 0:2 Qingdao Jonoon QD Jonoon
Matchday 21 ZB Cuju Zibo Cuju 2:0 Hebei Olle Elite HB Olle Elite
Matchday 21 LS UCI Lhasa UCI 3:0 Hunan Billows HN Billows
Matchday 21 GX Baoyun Guangxi Baoyun 2:1 Yunnan Kunlu YN Kunlu
Matchday 21 SZ Pengcheng Shenzhen Pengcheng 0:0 Jiangxi Liansheng JX Liansheng
Matchday 21 HB Chufeng Heli Hubei Chufeng Heli 1:1 Zhejiang Yiteng ZJ Yiteng
Matchday 21 HZ Wu-Yue Q. Hangzhou Wu-Yue Qiantang 1:1 Wuhan Three Towns WH Three Towns
Matchday 21 NJ Shaye Nanjing Shaye 0:2 Kunshan FC KS FC
Matchday 21 CD Better City Chengdu Better City 5:1 Fujian Tianxin FJ Tianxin
Final Portugal U19 Portugal U19 0:2 Spain U19 Spain U19
Matchday 1 Klub Kosova Klub Kosova 4:0 Rahlstedter SC Rahlstedt
Matchday 1 Düneberger SV Düneberger SV 0:2 FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye
Matchday 1 HSV Barmbek II HSV Barmbek-Uhlenhorst II 3:4 SSV Rantzau SSV Rantzau
Matchday 1 SC Nienstedten SC Nienstedten 3:7 FK Nikola Tesla Hamburg FK Nikola Tesla
Quarter-Finals Oldenburger SV Oldenburger SV 2:3 AET TSB Flensburg TSB Flensburg