For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:35:12 PM
Second Round HJK Helsinki HJK Helsinki 2:1 Red Star Belgrade Red Star
Second Round AIK AIK 3:2 AET NK Maribor NK Maribor
Second Round Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 3:0 Dundalk FC Dundalk FC
Second Round Rosenborg BK Rosenborg BK 2:0 BATE Borisov BATE Borisov
Second Round FC Copenhagen FC Copenhagen 1:0 The New Saints FC The New Saints
Matchday 3
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 2:4 SV Meppen SV Meppen
Matchday 3
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:0 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 3
1860 Munich TSV 1860 Munich 3:0 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 3
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 1:1 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 3
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 0:2 Hallescher FC Hallescher FC
Second Round Cukaricki FK Cukaricki 1:3 Molde FK Molde FK
First Round Real Estelí FC Real Estelí FC 2:1 Santa Tecla Santa Tecla
last 16 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 2:4 on pens Club Atlético River Plate River Plate
last 16 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 4:0 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
last 16 Olimpia Olimpia Asunción 1:1 LDU Quito LDU Quito
Matchday 1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 2:0 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 1 FK Oleksandria FK Oleksandria 1:3 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 1 Karpaty Karpaty Lviv 0:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 13 LehPa Lehmon Pallo-77 2:4 PAVE Iisalmi PAVE Iisalmi
First Round TSV Neu-Ulm TSV Neu-Ulm 2:1 Sportfreunde Dorfmerkingen Dorfmerkingen
First Round SV Zimmern II SV Zimmern II 3:6 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
First Round FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt 0:4 FV Ravensburg FV Ravensburg
First Round Leonb./Elt. SV Leonberg/​Eltingen 1:6 Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
First Round SV Leingarten SV Leingarten 0:2 FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
Matchday 2 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 3:0 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 2 Auersmacher SV Auersmacher 2:1 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 2 SF Köllerbach SF Köllerbach 4:1 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 2 VfL Primstal VfL Primstal 0:0 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 2 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 1:1 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 2 FC Homburg II FC 08 Homburg II 2:2 VfB Dillingen VfB Dillingen
Matchday 2 FV Eppelborn FV Eppelborn 3:0 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
Matchday 2 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 0:1 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Second Round Klub Kosova Klub Kosova 2:9 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Second Round SV Lurup SV Lurup 2:4 SV Lieth SV Lieth
Second Round Inter 2000 Inter 2000 3:2 HFC Falke HFC Falke
Second Round UH-Adler UH-Adler Hamburg 3:1 AET Blau-Weiß 96 Schenefeld BW Schenefeld
Second Round VfL Pinneberg VfL Pinneberg 0:4 SSV Rantzau SSV Rantzau
Second Round Heidgrabener SV Heidgrabener SV 0:2 TuS Osdorf TuS Osdorf
Second Round SV Eidelstedt SV Eidelstedt 0:5 Rahlstedter SC Rahlstedt
Second Round SV Börnsen SV Börnsen 5:1 Oststeinbeker SV Oststeinbek
Second Round FC Voran Ohe FC Voran Ohe 0:1 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Second Round GW Eimsbüttel Grün-Weiß Eimsbüttel 2:3 SC Teutonia 10 Altona SC Teutonia 10
Group Stage Venados FC Venados FC Yucatán 4:1 CF Atlante Atlante
group stage Santos Laguna Santos Laguna 1:1 Correcaminos de la UAT Correcaminos
group stage Club Tijuana Club Tijuana 2:0 Querétaro FC Querétaro FC
group stage Atlas Atlas Guadalajara 1:1 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 16 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 3:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 16 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 25 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 25 Tochigi SC Tochigi SC 0:0 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 25 Machida Zelvia Machida Zelvia 3:3 Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 25 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 25 FC Gifu FC Gifu 0:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 25 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0:4 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 25 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 5:2 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 25 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 1:4 Ehime FC Ehime FC
Matchday 25 FC Ryukyu FC Ryukyu 0:2 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 25 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:2 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 25 Yokohama FC Yokohama FC 4:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 15 Fram Reykjavík Fram Reykjavík 4:1 ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 15 Fjölnir Fjölnir Reykjavík 1:1 UMF Afturelding Afturelding
First Round Campbelltown City SC Campbelltown City SC 1:3 Melbourne City FC Melbourne City
First Round Maitland FC Maitland FC 0:2 Central Coast Mariners Central Coast
First Round C. Tigers FC Cooma Tigers FC 0:2 Hume City FC Hume City FC
First Round South Hobart FC South Hobart FC 0:3 Marconi Stallions Marconi Stallions
First Round St. George Saints St. George Saints 3:5 AET Sydney United Sydney United
Matchday 23 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 2:2 Jeju United FC Jeju Utd.
Matchday 23 Gangwon FC Gangwon FC 2:1 FC Pohang Steelers Pohang Steelers
Second Round JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 0:1 FC Helios Voru FC Helios Voru
Second Round Läänemaa JK Läänemaa JK Haapsalu 1:5 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 19 Toronto FC II Toronto FC II 1:4 Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 13 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 3:0 Paraná Clube Paraná
Matchday 13 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 1:1 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 13 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 0:2 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 13 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 0:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 13 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 1:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 13 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 4:2 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 13 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 13 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 2:2 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
last 16 Fluminense Fluminense Football Club 3:1 CA Peñarol Peñarol
last 16 Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 3:2 Zulia FC Zulia FC
intermediate stage Binh Duong Becamex Binh Duong FC 0:1 Ha Noi FC Ha Noi FC
Matchday 21 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 3:0 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 21 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 3:1 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 21 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 4:0 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 21 Sukhothai FC Sukhothai FC 3:1 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 21 Chonburi FC Chonburi FC 2:1 True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 21 Trat FC Trat FC 1:2 Port FC Port FC
Matchday 21 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 5:2 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 12 Syrianska FC Syrianska FC 1:1 Östers IF Östers IF
Matchday 15 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 3:0 Surkhon Termiz Surkhon
Matchday 15 AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 2:2 FK Andijon FK Andijon
Matchday 15 Bukhara FK Bukhara 0:0 Navbahor Namangan Navbahor
Matchday 15 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi 1:2 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Third Round TSV Grunbach TSV Grunbach 3:4 FC Nöttingen FC Nöttingen
Third Round SV Spielberg SV Spielberg 3:2 FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Second Round Ein. Walldürn Eintracht Walldürn 0:7 Türkspor Mosbach Türk. Mosbach
Third Round VfR Mannheim VfR Mannheim 5:3 on pens 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim
Matchday 2 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 0:2 Berliner AK 07 Berliner AK
Matchday 2 Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 0:0 FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
Matchday 2 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 0:1 BFC Dynamo BFC Dynamo
Matchday 2 G. Halberstadt Germania Halberstadt 2:2 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Matchday 2
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 2:2 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 2 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 3:0 BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
Matchday 2 Heider SV Heider SV 0:1 SV Werder Bremen II W. Bremen II
Matchday 2 Altona 93 Altona 93 1:2 VfB Lübeck VfB Lübeck
Matchday 2 SSV Jeddeloh SSV Jeddeloh 6:0 Hannover 96 II Hannover 96 II
Matchday 2 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 3:0 TSV Havelse TSV Havelse
Matchday 2 HSC Hannover Hannoverscher SC 0:1 SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
Matchday 1 Wolfurt FC Wolfurt 5:0 SC Austria Lustenau II A. Lustenau II
Matchday 5 Viktoria Kahl Viktoria Kahl 1:8 SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
Matchday 5 ATSV Erlangen ATSV Erlangen 2:1 TSV Großbardorf TSV Großbardorf
Matchday 5 DJK Gebenbach DJK Gebenbach 4:2 1.FC Sand 1.FC Sand
Matchday 5 ASV Cham ASV Cham 1:0 TSV Abtswind TSV Abtswind
Matchday 5 TSV Karlburg TSV Karlburg 2:0 DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
First Round SG Calden/Meim. SG Calden/Meimbressen 0:8 KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
First Round VfB Marburg VfB Marburg 2:4 AET FSV Fernwald FSV Fernwald
First Round SV Hattendorf SV Hattendorf 2:6 AET SC Waldgirmes SC Waldgirmes
First Round FC Ederbergland FC Ederbergland 2:3 SC Willingen SC Willingen
First Round FCA Gedern FC Alemannia Gedern 3:5 AET Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 12 BK-46 Bollklubben-46 2:2 FC Finnkurd FC Finnkurd
Matchday 13 Hangö IK Hangö IK 0:3 SexyPöxyt SexyPöxyt
Matchday 13 EsPa Etelä-Espoon Pallo 0:1 Atlantis FC Atlantis FC
Matchday 12 Koivukylän Koivukylän Palloseura 2:4 Pallokerho-35 PK-35
last 16 SD Aucas SD Aucas 5:4 on pens Guayaquil City FC Guayaquil City
last 16 CD Santa Rita CD Santa Rita 2:1 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Matchday 4 Madura United Madura United FC 0:1 PSS Sleman PSS Sleman