For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 9:35:47 PM
3rd round PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:2 Ajax Amsterdam Ajax
3rd round APOEL Nicosia APOEL Nicosia 1:2 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
3rd round Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
3rd round Club Brugge Club Brugge KV 1:0 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
3rd round Red Star Red Star Belgrade 1:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
3rd round Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 1:2 FC Saburtalo Saburtalo
3rd round Riga Riga FC 1:1 HJK Helsinki HJK Helsinki
3rd round Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 1:2 Linfield FC Linfield
First Round FV Unterkochen FV 08 Unterkochen 0:4 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
Matchday 4 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 2:3 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 2 Lübecker SC Lübecker SC 99 4:1 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 4 TSV Grünwald TSV Grünwald 4:2 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 1 SV Rülzheim SV Rülzheim 1:1 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Second Round Hamm Utd. Hamm United FC 2:4 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Second Round FC Hamburg FC Hamburg 1:3 Hoisbütteler SV Hoisbütteler SV
Third Round RW Wilhelmsb. Rot-Weiß Wilhelmsburg 0:4 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Third Round SV Bergstedt SV Bergstedt 0:7 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Third Round Groß Borstel SV Groß Borstel 3:2 FC Roland Wedel Roland Wedel
Third Round SC Wentorf SC Wentorf 2:4 Concordia Hamburg Concordia
Third Round MSV Hamburg MSV Hamburg 0:2 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Third Round SV Blankenese SV Blankenese 1:4 SC Egenbüttel SC Egenbüttel
Third Round Alsterbrüder FC Alsterbrüder 0:5 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Third Round Mesopotamien SVS Mesopotamien Hamburg 0:3 SC Sternschanze SC Sternschanze
Third Round SC Eilbek SC Eilbek 0:5 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Third Round FC Eimsbüttel 1.FC Eimsbüttel 3:0 Rahlstedter SC Rahlstedt
Second Round FC Süderelbe FC Süderelbe 1:2 Altona 93 Altona 93
First Round SC Reken SC Reken 24/15 0:2 Preußen Münster Preußen Münster
First Round FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 2:8 Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
Matchday 13 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 3:3 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 15 Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur 1:0 ÍA Akranes ÍA Akranes
Matchday 15 KR Reykjavík KR Reykjavík 5:2 UMF Grindavík Grindavík
Second Round Viimsi JK Viimsi JK 2:0 Raplamaa JK Raplamaa JK
Second Round Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 2:3 Kalev Tallinn III Kalev III
Second Round Nomme United FC Nomme United 1:3 Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Second Round FCI Levadia FCI Levadia 7:0 FC Zenit Tallinn Zenit Tallinn
Second Round TJK Legion Tallinn JK Legion 0:7 JK Trans Narva JK Trans Narva
Second Round FC Puhkus FC Puhkus Mehhikos 0:6 Kohtla-Järve JK Järve II JK Järve II
Second Round Kristiine JK Kristiine JK 0:10 Paide Linnameeskond Paide
Second Round FC Elbato FC Elbato 0:3 Maardu Linnameeskond FC Maardu
Second Round FC Hell Hunt FC Hell Hunt 0:1 Kalev Tallinn Kalev
Qualifying Round Olimpia Elblag Olimpia Elblag 2:1 ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
Matchday 22 Rustavi FC Rustavi 1:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
First Round Fraserburgh Fraserburgh FC 2:3 Ross County FC Reserves Ross Cou. Res.
First Round Kelty Hearts Kelty Hearts FC 4:0 Kilmarnock FC Reserves Kilmarnock Res.
First Round Berwick Rangers Berwick Rangers FC 1:2 Rangers FC Reserves Rangers II
First Round St. Mirren FC Reserves St. Mirren FC Reserves 1:0 East Kilbride FC East Kilbride
First Round Queen's Park Queen's Park FC 5:6 on pens Celtic FC Reserves Celtic Reserves
First Round Hibernian FC Reserves Hibernian FC Reserves 3:4 Elgin City FC Elgin City
First Round Brora Rangers Brora Rangers FC 6:0 Aberdeen FC Reserves Aberdeen FC Reserves
First Round Livingston Res. Livingston FC Reserves 1:3 Formartine United FC Formartine
First Round Albion Rovers Albion Rovers FC 1:4 Heart of Midlothian FC Reserves Hearts FC II
First Round St. Johnst. Re. St. Johnstone FC Reserves 1:4 Cove Rangers FC Cove Rangers
last 16 Al Duhail Al Duhail Sports Club 1:1 Al Sadd Sports Club Al Sadd
last 16 Ahli Al-Ahli Jeddah 2:4 Al-Hilal Riyadh Hilal
First Round Marstal/Rise IF Marstal/Rise IF 5:3 AET Kolding Boldklub Kolding BK
First Round Saedding/G. IF Saedding/Guldager IF 1:6 Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
First Round Aarhus Fremad Aarhus Fremad 2:3 AET Brabrand IF Brabrand IF
First Round Vildbjerg SF Vildbjerg SF 2:3 AET Vejgaard B Vejgaard B
First Round FC Sunshine FC Sunshine 0:3 BK Frem BK Frem
First Round BK Union Boldklubben Union 1:0 Boldklubben af 1893 B93
First Round Herlev IF Herlev IF 4:1 Karlslunde IF Karlslunde IF
First Round Herstedoster IC Herstedoster IC 1:0 Taastrup FC Taastrup FC
First Round Eskildstrup BK Eskildstrup BK 0:12 Roskilde KFUM Roskilde KFUM
First Round Nörresundby FB Nörresundby FB 2:1 IF Lyseng IF Lyseng
First Round Haarby/Flemlöse Haarby/Flemlöse 1:2 Otterup B&IK Otterup B&IK
First Round FC Helsingör FC Helsingör 0:2 Akademisk Boldklub Akademisk BK
First Round BK Marienlyst Boldklubben Marienlyst 3:1 Hedensted IF Hedensted IF
First Round BK Chang BK Odense Chang 4:5 on pens FC Sönderborg FC Sönderborg
First Round Naestved FC 77 Naestved FC 77 0:8 Ledöje-Smörum Fodbold Ledoeje-Smoerum
First Round Sfb - Oure FA Svendborg fb - Oure FA 0:1 AET Middelfart Boldklub Middelfart
First Round Jaegersborg BK Jaegersborg BK 1:2 AET Hellerup IK Hellerup IK
First Round Jammerbugt FC Jammerbugt FC 1:2 AET Viborg FF Viborg FF
First Round Fuglebakken Fuglebakken KFUM 3:1 AET Vatanspor Vatanspor
First Round Reggina Reggina 1914 3:2 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
group stage Rotherham Rotherham United 0:2 Manchester United U23 Man Utd U23
group stage Swindon Town Swindon Town 2:3 Chelsea FC U23 Chelsea U23
Matchday 2 Fylde AFC Fylde 0:0 Chorley FC Chorley FC
Matchday 2 Barrow Barrow AFC 0:3 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 2 Bromley Bromley FC 3:1 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 2 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:1 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 2 Halifax Town FC Halifax Town 2:0 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 2 Dover Athletic Dover Athletic 1:2 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 2 Boreham Wood Boreham Wood FC 2:2 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 2 Notts County Notts County 1:1 Stockport County Stockport
Matchday 2 Yeovil Town Yeovil Town 1:0 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 2 Solihull Moors Solihull Moors 3:0 Torquay United FC Torquay United
Matchday 2 Woking FC Woking FC 0:1 Aldershot Town Aldershot Town
Matchday 2 Sutton Utd Sutton United 1:1 Barnet FC Barnet
Matchday 2 Knockbreda FC Knockbreda FC 0:2 Dundela FC Dundela FC
Matchday 2 Ards FC Ards FC 1:0 Harland & Wolff Welders HW Welders
Matchday 2 Newry City Newry City AFC 3:4 Loughgall FC Loughgall
Matchday 2 Portadown Portadown FC 5:0 Ballyclare Comrades FC Ballyclare
First Round Portsmouth Portsmouth FC 3:0 Birmingham City Birmingham
Matchday 2 Chita FK Chita 0:0 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Matchday 2 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 2:1 FK Novosibirsk Novosibirsk
Matchday 2 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 2:0 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Matchday 1 SCM FC Arges SCM FC Arges 1:2 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 18 Örgryte Örgryte IS 3:1 Halmstads BK Halmstad
Matchday 10 Örebro SK U21 Örebro SK U21 6:2 Västeras SK U21 Västeras SK U21
Matchday 3 FC Kufstein FC Kufstein 1:1 SC Imst Imst
Matchday 3 Hall SV Hall 0:3 FC Kitzbühel Kitzbühel
Matchday 3 Zirl FC Zirl 2:3 SC Schwaz Schwaz
Matchday 2 Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 0:2 BSC Hastedt BSC Hastedt
Matchday 2 Schwachhausen TuS Schwachhausen 6:2 Blumenthaler SV Blumenthaler SV
Matchday 2 FC Oberneuland FC Oberneuland 3:0 Brinkumer SV Brinkumer SV
Matchday 2 BTS Neustadt BTS Neustadt 1:3 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
Matchday 2 Habenhauser FV Habenhauser FV 4:5 SV Hemelingen SV Hemelingen
Matchday 2 SG Aumund-Veg. SG Aumund-Vegesack 6:0 ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
Matchday 2 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 0:2 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
Qualifying Round Signal FC Signal FC Bernex-Confignon 2:1 FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy
Matchday 2 SV Feldkirchen SV Feldkirchen 1:1 SV Kraig Kraig
First Round FC Künzing FC Künzing 0:6 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
First Round SV Schwarzhofen SV Schwarzhofen 0:6 SV Schalding-Heining SV Schalding
First Round TSV Mönchröden TSV Mönchröden 0:6 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
First Round SV Burgwallbach SV Burgwallbach 1:8 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
First Round SV Marzling SV Marzling 0:2 VfR Garching VfR Garching
First Round Täfertingen TSV Täfertingen 0:10 FC Memmingen FC Memmingen
First Round TGB Günzburg Türk Genclerbirligi Günzburg 0:8 FV Illertissen FV Illertissen
First Round DJK Utzenhofen DJK Utzenhofen 1:10 SpVgg Unterhaching Unterhaching
First Round FC Deisenhofen FC Deisenhofen 1:2 SV Heimstetten SV Heimstetten
First Round TSV Landsberg TSV Landsberg 7:5 SV Pullach SV Pullach
First Round Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 7:6 on pens FC Pipinsried FC Pipinsried
First Round SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 4:7 FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
First Round TV Aiglsbach TV Aiglsbach 2:1 VfB Eichstätt VfB Eichstätt
First Round Forstinning VfB Forstinning 0:1 TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
First Round 1.SC Feucht 1.SC Feucht 5:1 ASV Cham ASV Cham
Matchday 14 Ekenäs IF II Ekenäs IF II 3:3 Nummelan Palloseura NuPS
Matchday 20 CD Olmedo CD Olmedo 0:2 Técnico Universitario Técnico U.
Matchday 1 Urartu II FC Urartu Erewan II 7:0 FC Ani FC Ani
Matchday 1 Shirak II FC Shirak Gyumri II 1:3 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 10 JK Tarvas U19 Rakvere JK Tarvas U19 2:1 FC Helios Tartu/Jogeva SK Noorus 96 U19 Hel./Jogeva U19
Matchday 10 Trans Narva U19 JK Trans Narva U19 2:4 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19
Matchday 10 Tabasalu U19 JK Tabasalu U19 10:0 FC Flora Tallinn U19 FC Flora U19
final PSM Makassar PSM Makassar 2:0 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 13 PSIS PSIS Semarang 1:3 Persipura Jayapura Persipura
Matchday 22 IM Caoshangfei Inner Mongolia Caoshangfei 1:1 Jilin Baijia JL Baijia
Matchday 2 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 0:1 Baroka FC Baroka FC
Group Stage East Bengal FC Quess East Bengal FC 6:0 Jamshedpur FC B Jamshedpur FC B
Czech Rep U19 Czech Republic U19 3:1 Georgia U19 Georgia U19
Slovenia U18 Slovenia U18 1:3 Italy U18 Italy U18