For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:34:20 PM
3rd round Krasnodar FK Krasnodar 0:1 FC Porto FC Porto
3rd round Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 0:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
3rd round
FC Basel FC Basel 1893 1:2 LASK LASK
3rd round CFR Cluj CFR Cluj 1:1 Celtic FC Celtic
3rd round NK Maribor NK Maribor 1:3 Rosenborg BK Rosenborg BK
3rd round Slo. Bratislava Slovan Bratislava 1:0 Dundalk FC Dundalk FC
First Round Santa Tecla Santa Tecla 1:0 Real Estelí FC Real Estelí FC
Matchday 2 DYuSSh CSKA DYuSSh CSKA Moskau 0:0 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
Matchday 2 Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Akademia 0:3 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
Matchday 2 DYuSSh Strogino DYuSSh Strogino Moskau 2:4 Akademia Dinamo Moscow Akademia Dinamo
Matchday 2 Akademia FCSM Akademia Spartak Moscow 2:1 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
Matchday 2 Saturn-Master Saturn-Master Egorjevsk 2:0 Akademia Rubin Kazan Akademia Rubin
Matchday 2 Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 3:0 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
Matchday 2 Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 0:0 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf
Matchday 2 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 2:3 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Matchday 2 Gettorfer SC Gettorfer SC 0:5 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
Matchday 2 TSV Kronshagen TSV Kronshagen 4:0 TSV Altenholz TSV Altenholz
Matchday 2 TSV Rantrum TSV Rantrum 3:2 TuS Collegia Jübek Collegia Jübek
Matchday 2 TSV Rantrum TSV Rantrum 1:1 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 2 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 6:2 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
Matchday 1 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 0:1 Hilalspor Berlin Hilalspor
Matchday 3 SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 3:0 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
Matchday 3 SG Johannesberg SG Johannesberg 4:1 Melsunger FV Melsunger FV
Matchday 3 Sandershausen TSG Sandershausen 2:2 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 3 Hünfelder SV Hünfelder SV 2:0 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 3 FC Körle FC Körle 1:3 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 3 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 1:1 SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
Matchday 3 OSC Vellmar OSC Vellmar 2:3 SSV Sand SSV Sand
Matchday 3 SG Ehrenberg SG Ehrenberg 2:1 SG Bad Soden SG Bad Soden
First Round TSV Köngen TSV Köngen 1:2 AET SC Stammheim SC Stammheim
Matchday 2 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 2:1 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
Matchday 2 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 0:4 SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 2 SG Neustrand SG Neustrand 0:6 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 2 SVT Neumünster SVT Neumünster 4:1 VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 2 SV Eichede II SV Eichede II 1:4 Breitenfelder SV Breitenfelde
First Round SV Dringenberg SV Dringenberg 1:5 Sportfreunde Lotte SF Lotte
First Round SuS Kaiserau SuS Kaiserau 0:6 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
First Round SV Hamminkeln Hamminkelner SV 0:2 VfB Homberg VfB Homberg
First Round RW Essen Rot-Weiss Essen 5:0 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
Second Round Hausbruch-N. Hausbruch-Neugrabener TS 0:3 TSV Sasel TSV Sasel
Third Round 1.FC Quickborn 1.FC Quickborn 1:3 SSV Rantzau SSV Rantzau
Semi-Finals Orlando City SC Orlando City SC 0:2 Atlanta United FC Atlanta United
group stage Zacatepec Club Atlético Zacatepec 3:2 Atlas Guadalajara Atlas
group stage Min. Zacatecas Mineros de Zacatecas 2:0 Querétaro FC Querétaro FC
Group Stage Morelia Monarcas Morelia 1:0 Puebla FC Puebla FC
Group Stage FC Juárez FC Juárez 1:1 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 4 Atl. Nacional Atlético Nacional 4:1 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 15 Breidablik Breidablik Kópavogur 4:0 KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 15 Stjarnan Stjarnan Gardabaer 2:1 Víkingur Reykjavík Víkingur
Matchday 15 Valur Valur Reykjavík 1:0 Fylkir Reykjavík Fylkir
First Round Melbourne Knights Melbourne Knights 2:5 Adelaide United Adelaide United
First Round Brisbane Strikers FC Brisbane Strikers FC 6:4 on pens Wellington Phoenix Wellington P.
First Round Melbourne Melbourne Victory 2:3 on pens Newcastle United Jets Newcastle
First Round Sydney FC Sydney FC 0:2 Brisbane Roar Brisbane Roar
First Round Perth Glory Perth Glory 1:2 AET Western Sydney Wanderers Western Sydney
Qualifying Round Blekitni Blekitni Stargard 3:0 Rozwój Katowice Rozwój Katowice
Qualifying Round Skra Czesto. Skra Czestochowa 1:2 Ruch Chorzow Ruch Chorzow
Qualifying Round Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 3:2 Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
Matchday 23 St. Louis FC Saint Louis FC 0:0 Memphis 901 FC Memphis 901 FC
First Round Nachod-Destne FK Nachod-Destne 0:5 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Second Round Anija JK Anija JK 2:1 Märjamaa Kompanii Märjamaa
Second Round FC Igiliikur Maarjamäe FC Igiliikur 1:7 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Second Round FC Lelle FC Lelle 0:1 JK Tabasalu JK Tabasalu
Second Round FC Elva FC Elva 7:0 Viimsi Lovid Viimsi Lovid
Matchday 15 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 0:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 15 América-MG América Futebol Clube (MG) 4:3 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Quarter-Finals Independiente Club Atlético Independiente 2:1 Independiente del Valle Independiente
First Round Hamilton A. Re. Hamilton Academical FC Reserves 4:0 BSC Glasgow BSC Glasgow
First Round Motherwell FC Reserves Motherwell FC Reserves 1:0 The Spartans FC Spartans
intermediate stage Ha Noi FC Ha Noi FC 1:0 Becamex Binh Duong FC Binh Duong
First Round Rønne IK Rønne IK 0:2 B1908 Amager B1908 Amager
First Round Hatting-Torsted Hatting-Torsted Fodbold 0:5 FC Fredericia FC Fredericia
First Round Avedöre IF Avedöre IF 0:1 Slagelse B&I Slagelse
First Round FC Rudersdal FC Rudersdal 0:5 Hilleröd Fodbold Hilleröd F
First Round Ringköbing IF Ringköbing IF 0:1 VSK Aarhus VSK Aarhus
First Round Dalum IF Dalum IF 0:3 Kolding IF Kolding IF
First Round Odense KS Odense KS 1:2 FC Sydvest 05 FC Sydvest
First Round Frederiksberg Frederiksberg Boldklub 3:2 AET Kopenhagen KFUM Kopenhagen KFUM
First Round Holbaek B&I Holbaek B&I 1:2 Nyköbing FC Nyköbing FC
First Round Krarup/Espe Krarup/Espe Fodbold 2:3 Varde IF Varde IF
First Round Allesö GF Allesö GF 0:6 Vejle Boldklub Vejle BK
First Round Dronninglund IF Dronninglund IF 0:3 FC Djursland FC Djurs
First Round BK Skjold Boldklubben Skjold 0:1 BK Fremad Amager Fremad Amager
First Round Holstebro BK Holstebro Boldklub 3:0 Odder IGF Odder IGF
Final Akhisarspor Akhisarspor 0:1 Galatasaray SK Galatasaray
group stage Oldham Athletic Oldham Athletic 3:2 Liverpool FC U23 Liverpool U23
Matchday 13 Young Lions Garena Young Lions 1:1 Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 2 LZS Starowice LZS Starowice Dolne 0:0 Zaglebie Lubin II Lubin II
Round of 16 Langensteinbach SV Langensteinbach 2:3 FC Nöttingen FC Nöttingen
Round of 16 FV Reichenbuch FV Reichenbuch 0:3 ASC Neuenheim ASC Neuenheim
Round of 16 1.FC Mühlhausen 1.FC Mühlhausen 2:1 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Matchday 2 Balmazújváros Balmazújváros FC 1:2 Szeged-Csanád - GA Szeged
Matchday 2 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 0:1 Dorogi FC Dorog
Matchday 2 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 1:2 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 2 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 2:1 FC Ajka FC Ajka
Matchday 2 Haladás Szombathelyi Haladás 1:1 BFC Siófok BFC Siófok
Matchday 2 Budafoki MTE Budafoki MTE 3:0 Szolnoki MÁV FC Szolnok
Matchday 2 Csákvár Aqvital FC Csákvár 2:1 Vác FC Vác
Matchday 2 MTK Budapest MTK Budapest 1:1 Budaörsi SC Budaörs
Matchday 2 Vasas FC Vasas FC 5:2 Soroksár SC Soroksár
Matchday 2 ETO FC Győr ETO FC Győr 3:0 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
Matchday 2 Holst. Kiel II Holstein Kiel II 1:1 VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Matchday 2 LSK Hansa Lüneburger SK Hansa 1:1 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 2 FC Sion U21 FC Sion U21 2:1 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
Matchday 2 FC Bavois FC Bavois 1:1 FC Breitenrain FC Breitenrain
Matchday 2 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 0:2 Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
Matchday 2 SC Cham SC Cham 0:3 FC Black Stars Basel FC Black Stars
Matchday 2 FC Münsingen FC Münsingen 1:1 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 2 FC Köniz FC Köniz 0:3 AC Bellinzona AC Bellinzona
Matchday 2 SC Brühl SG SC Brühl SG 2:2 SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
Matchday 3 Reichenau SVG Reichenau 2:3 SV Wörgl SV Wörgl
Matchday 1 FC Langenthal FC Langenthal 0:3 FC Wohlen FC Wohlen
Matchday 2 Bremer SV Bremer SV 1:1 SC Borgfeld SC Borgfeld
Matchday 2 Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 3:0 SV Eichede SV Eichede
Matchday 2 VfB Lübeck II VfB Lübeck II 5:0 PSV Union Neumünster PSV Neumünster
Matchday 2 TSV Kropp TSV Kropp 1:3 Husumer SV Husumer SV
Matchday 2 SV Frisia 03 SV Frisia 03 Risum-Lindholm 2:2 TSB Flensburg TSB Flensburg
Matchday 2 Türkspor Kiel Inter Türkspor Kiel 3:6 Oldenburger SV Oldenburger SV
Matchday 2 TSV Bordesholm TSV Bordesholm 2:2 SV Todesfelde SV Todesfelde
Matchday 2 Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 2:0 Eutin 08 Eutin 08
Matchday 2 SC Weiche 08 II SC Weiche Flensburg 08 II 6:0 Eckernförder SV Eckernförder SV
First Round FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 1:5 Bahlinger SC Bahlinger SC
Matchday 2 Dellach/Gail SV Dellach/Gail 3:0 SV Spittal Spittal
Matchday 2 Treibach SK Treibach 0:2 ATUS Ferlach ATUS Ferlach
First Round SV Oberegg SV Oberegg 0:9 Türkgücü München Türkgücü Münch.
First Round TSV Wacker 50 TSV Wacker 50 Neutraubling 1:0 SV Donaustauf SV Donaustauf
First Round Kickers Selb Kickers Selb 1:3 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
First Round SV Mosbach SV Mosbach (Bay.) 3:5 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
First Round Rednitzhembach SV Rednitzhembach 2:4 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
First Round TSV Lohr TSV Lohr 1:4 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
First Round TV Wasserlos TV Wasserlos 4:1 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
First Round FC Penzberg 1.FC Penzberg 4:5 AET TSV Karlburg TSV Karlburg
First Round ATSV Erlangen ATSV Erlangen 0:3 TSV Großbardorf TSV Großbardorf
First Round 1865 Dachau TSV 1865 Dachau 2:0 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
First Round Kirchansch. SV Kirchanschöring 5:6 on pens TSV Kottern-St. Mang TSV Kottern
First Round SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing 2:3 DJK Gebenbach DJK Gebenbach
First Round SK Lauf SK Lauf 2:4 DJK Vilzing DJK Vilzing
First Round Würzburger FV Würzburger FV 0:3 TSV Aubstadt Aubstadt
First Round Danubius Waldk. SC Danubius Waldkraiburg 0:9 TSV Buchbach TSV Buchbach
First Round SSV Kasendorf SSV Kasendorf 1:0 DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
Matchday 14 BK-46 Bollklubben-46 0:3 Töölön Taisto Töölön Taisto
Matchday 1 FC Sevan FC Sevan 0:3 FC West Armenia West Armenia
Matchday 1 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 1:2 FC Van FC Van
Matchday 17 Eskilsminne Eskilsminne IF 0:1 Lunds BK Lunds BK
Matchday 11 Harju JK U17 Harju JK Laagri U17 2:1 JK Tabasalu U17 Tabasalu U17
Final Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0:4 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 13 Kalteng Putra Kalteng Putra FC 4:2 Arema FC Arema FC
Group Stage Real Kashmir Real Kashmir FC 1:0 Chennai City FC Chennai City
Finland U17 Finland U17 5:1 Iceland U17 Iceland U17
Denmark U17 Denmark U17 7:5 on pens Mexico U17 Mexico U17
Sweden U16 Sweden U16 3:2 Norway U16 Norway U16