For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:43:27 PM
3rd round Spartak Moscow Spartak Moscow 2:1 FC Thun FC Thun
3rd round HJK Helsinki HJK Helsinki 2:2 Riga FC Riga
3rd round Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 1:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
3rd round BATE Borisov BATE Borisov 0:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
3rd round Suduva Suduva Marijampole 2:1 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
3rd round AIK AIK 1:1 Sheriff Tiraspol Sheriff
3rd round Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 2:1 Neftchi Baku Neftchi Baku
3rd round Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:0 Malmö FF Malmö FF
3rd round Zorya Luhansk Zorya Luhansk 1:0 CSKA Sofia CSKA Sofia
3rd round Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 0:1 FCSB FCSB
3rd round Apol. Limassol Apollon Limassol 3:1 Austria Vienna Austria Vienna
3rd round Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:0 FK Partizan Belgrade Partizan
3rd round Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 1:1 Torino FC Torino
3rd round Trabzonspor Trabzonspor 2:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
3rd round The New Saints The New Saints FC 0:4 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
3rd round H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 3:1 IFK Norrköping Norrköping
3rd round Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 2:1 AET Royal Antwerp FC Royal Antwerp
3rd round Valletta Valletta FC 0:4 FC Astana FC Astana
3rd round AEK Athens AEK Athens 1:1 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
3rd round
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:0 FC Vaduz FC Vaduz
3rd round KAA Gent KAA Gent 3:0 AEK Larnaca AEK Larnaca
3rd round
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0:0 FK Haugesund Haugesund
3rd round AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4:0 FK Mariupol FK Mariupol
3rd round Aris Saloniki Aris Thessaloniki 3:1 AET Molde FK Molde FK
3rd round R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 1:0 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
3rd round
Wolves Wolverhampton Wanderers 4:0 FC Pyunik Erewan Pyunik Erevan
3rd round Braga SC Braga 3:1 Bröndby IF Bröndby IF
3rd round Aberdeen FC Aberdeen FC 0:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
3rd round Rangers Rangers FC 3:1 FC Midtjylland FC Midtjylland
3rd round Espanyol RCD Espanyol Barcelona 3:0 FC Luzern FC Luzern
Matchday 6 Orenburg II FK Orenburg II 2:1 FK Sochi II FK Sochi II
Matchday 11 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 0:2 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 15 Kurkimäen Kurkimäen Kisa 1:5 FC Jyväskylä Blackbird FCJ Blackbird
Matchday 3 Schwebenried DJK Schwebenried 1:0 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Second Round SV Seedorf SV Seedorf 0:2 VfL Nagold VfL Nagold
Matchday 2 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 4:1 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
First Round Bruchmühlen TuS Bruchmühlen 5:7 on pens SC Rot-Weiß Maaslingen RW Maaslingen
First Round RW Westönnen RW Westönnen 4:5 on pens SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
First Round VfL Holsen VfL Holsen 5:1 SC Roland Beckum SC Roland
Matchday 24 Orlando City SC Orlando City SC 1:0 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 24 Minnesota Utd. Minnesota United FC 1:0 Colorado Rapids Colorado
Matchday 24 Salt Lake Real Salt Lake City 3:0 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 24 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 2:0 FC Dallas FC Dallas
Matchday 24 Timbers Portland Timbers 3:2 Chicago Fire Chicago Fire
Final Atlanta United Atlanta United FC 3:2 CF América América
Matchday 17 Fram Reykjavík Fram Reykjavík 2:0 UMF Njardvik Njardvik
Matchday 4 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 1:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 1 US Biskra US Biskra 1:0 Paradou AC Paradou AC
Matchday 1 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 0:0 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 1 NC Magra NC Magra 1:0 ASO Chlef ASO Chlef
Matchday 1 USM Alger USM Alger 2:1 ES Sétif ES Sétif
Matchday 1 JS Saoura JS Saoura 1:0 CS Constantine CS Constantine
Matchday 1 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 1:1 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 24 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 1:2 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 24 Loudoun United Loudoun United FC 1:2 Charleston Battery Charleston
Matchday 24 FC Elva FC Elva 3:2 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 24 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 4:1 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
Matchday 24 TJK Legion Tallinn JK Legion 6:2 Tartu JK Welco JK Welco
Semi-Finals Víkingur Víkingur Reykjavík 3:1 Breidablik Kópavogur Breidablik
Matchday 5 Ararat Moskau Ararat Moskau 1:0 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
Matchday 5 FK Ryazan FK Ryazan 1:1 Metallurg Lipetsk M. Lipetsk
Matchday 5 Kazanka Lokomotiv-Kazanka Moskow 1:2 Pskov-747 Pskov-747
Matchday 1 Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 1:0 SL Benfica U23 Benfica U23
Matchday 1 Marítimo U23 CS Marítimo U23 2:1 Vitória de Setúbal FC U23 Vitória FC U23
Matchday 19 FC Haka FC Haka 3:1 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 3 Pogon II Pogon Szczecin II 2:1 Górnik Konin Górnik Konin
Matchday 3 Nielba Nielba Wagrowiec 0:1 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
Matchday 3 Grom N.S. Grom Nowy Staw 3:0 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
Matchday 3 Chemik Police Chemik Police 1:0 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
Matchday 3 Kotwica Kotwica Kolobrzeg 0:2 KP Starogard Gdanski KP Starogard
Matchday 3 Sokol Kleczew Sokol Kleczew 2:0 Unia Janikowo Unia Janikowo
Matchday 3 Radunia Stezyca Radunia Stezyca 0:0 Swit Szczecin Swit Szczecin
Matchday 3 Jarota Jarocin Jarota Jarocin 3:3 KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
Matchday 2 Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 1:4 Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
Matchday 2 NKP Podhale Podhale Nowy Targ 1:0 KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
Matchday 2 Chelmianka Chelmianka Chelm 1:1 Motor Lublin Motor Lublin
Matchday 2 Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 2:1 Stal Krasnik Stal Krasnik
Matchday 2 Avia Swidnik Avia Swidnik 1:0 Hetman Zamosc Hetman Zamosc
Matchday 2 Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 0:0 Wisloka Debica Wisloka Debica
Matchday 2 Podlasie B.P. Podlasie Biala Podlaska 0:2 Hutnik Krakow Hutnik Krakow
Matchday 2 Wisla Sand. Wisla Sandomierz 1:2 Korona Kielce II Korona Kielce II
Matchday 2 Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 1:0 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
Semi-Finals Toronto FC Toronto FC 3:0 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Semi-Finals Cavalry FC Cavalry FC 0:1 Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 6 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 2:0 TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 4 Gurten Union Gurten 4:1 Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
Matchday 5 Reichenau SVG Reichenau 6:3 FC Wacker Innsbruck II FC Wacker II
Matchday 4 Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 3:2 Rot-Weiß Rankweil Rankweil
Third Round FC Lustadt FC Lustadt 0:1 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 1 Gaflenz SV Gaflenz 1:0 ASK Kottingbrunn Kottingbrunn
Matchday 2 Kematen SV Kematen 3:2 SK Ebbs Ebbs
Matchday 2 Mils SC Mils 2:2 Völser SV Völs
Matchday 2 SK St. Johann SK St. Johann 1:0 FC Volders FC Volders
Matchday 4 FC Hard FC Hard 5:1 FC Nenzing Nenzing
Matchday 4 SC Göfis SC Göfis 1:1 FC Bizau Bizau
Matchday 4 Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch 1:3 FC Höchst Höchst
Matchday 4 Admira Dornbirn SC Admira Dornbirn 0:7 FC Egg FC Egg
Matchday 3 Neumarkt TSV Neumarkt 3:1 FC Zell am See Zell am See
Matchday 3 Eugendorf USC Eugendorf 4:2 SC Golling Golling
Matchday 3 Hallwang SV Hallwang 1968 1:3 SV Bürmoos Bürmoos
Matchday 3 Bergheim FC Bergheim 1:1 UFC Altenmarkt Altenmarkt
Matchday 15 NuPS Nummelan Palloseura 2:1 Atlantis FC Atlantis FC
Matchday 15 Töölön Taisto Töölön Taisto 3:1 Helsinki IFK II HIFK II
Matchday 6 AD San Carlos AD San Carlos 2:2 Santos de Guápiles FC Santos FC
Matchday 6 Herediano CS Herediano 3:2 Limón FC Limón FC
Matchday 6 Saprissa Deportivo Saprissa 4:0 ADR Jicaral ADR Jicaral
Matchday 6 Grecia Municipal Grecia 1:3 LD Alajuelense LD Alajuelense
Matchday 6 La U La U Universitarios 2:2 Guadalupe FC Guadalupe FC
Matchday 3 Glacis United Glacis United 0:9 FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
Matchday 3 St. Michael USK St. Michael 3:1 SC Pfarrwerfen Pfarrwerfen
Matchday 3 Plainfeld USV Plainfeld 7:1 SV Anthering Anthering
Matchday 3 Henndorf Union Henndorf 1:1 USV 1960 Berndorf Berndorf
Matchday 24 JK Tabasalu JK Tabasalu 4:1 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
Matchday 14 Arema FC Arema FC 4:0 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 14 PSS Sleman PSS Sleman 1:1 Persela Lamongan Persela
Matchday 14 TR-KABO TIRA-Persikabo 1:2 Bali United FC Bali United
Matchday 22 DL Yifang Dalian Yifang 0:2 Beijing Sinobo Guoan BJ Sinobo Guoan
Matchday 22 TJ Tianhai Tianjin Tianhai 2:2 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
Matchday 22 GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 1:1 Chongqing Dangdai Lifan CQ Dangdai Lif.
Matchday 22 WH Zall Wuhan Zall 2:1 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
Bosnia U17 Bosnia and Herzegovina U17 1:1 Albania U17 Albania U17
Dominican Rep. Dominican Republic 0:0 Guatemala Guatemala
Tahiti U19 Tahiti U19 2:1 Papua New Guinea U19 PNG U19
N.Caledonia U19 New Caledonia U19 3:1 Vanuatu U19 Vanuatu U19