For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:43:41 PM
Matchday 4 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 3:3 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 1
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 5:1 FC Augsburg FC Augsburg
Matchday 1
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 3:2 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 1
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2:1 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 1
Werder Bremen SV Werder Bremen 1:3 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 1
SC Freiburg SC Freiburg 3:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 1
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 0:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 3
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 2:1 FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 3
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 3:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 3
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 0:3 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 5
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 3:2 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 5
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 0:3 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 5
MSV Duisburg MSV Duisburg 3:1 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 5
1860 Munich TSV 1860 Munich 0:0 SV Meppen SV Meppen
Matchday 5
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 0:2 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 5
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 0:1 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 2
Norwich Norwich City 3:1 Newcastle United Newcastle
Matchday 2
Arsenal Arsenal FC 2:1 Burnley FC Burnley
Matchday 2
Southampton Southampton FC 1:2 Liverpool FC Liverpool
Matchday 2 Brighton Brighton & Hove Albion 1:1 West Ham United West Ham
Matchday 2 Aston Villa Aston Villa 1:2 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 2
Everton Everton FC 1:0 Watford FC Watford
Matchday 2
Man City Manchester City 2:2 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 1 Celta de Vigo Celta de Vigo 1:3 Real Madrid Real Madrid
Matchday 1
Valencia Valencia CF 1:1 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 1 RCD Mallorca RCD Mallorca 2:1 SD Eibar SD Eibar
Matchday 1 CD Leganés CD Leganés 0:1 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 1 Villarreal Villarreal CF 4:4 Granada CF Granada CF
Matchday 2 FC Nantes FC Nantes 0:0 Olympique Marseille Marseille
Matchday 2 FC Metz FC Metz 3:0 AS Monaco Monaco
Matchday 2 Toulouse FC Toulouse 1:0 FCO Dijon Dijon
Matchday 2 Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1:2 OGC Nice OGC Nice
Matchday 2 SC Amiens SC Amiens 1:0 LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 2 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:1 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 6 Dinamo M II Dinamo Moscow II 2:1 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 6 Ural II Ural Ekaterinburg II 2:2 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 6 Spartak II Spartak Moskow II 2:1 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 6 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 0:0 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 6 Ural Ural Yekaterinburg 1:3 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 6 Tambov FK Tambov 0:2 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 6 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 0:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 4
LASK LASK 1:1 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 4
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 5:0 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 4
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:6 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 6 Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 1:1 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 1 Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:0 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 1 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 3:3 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 1 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 2:1 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 1 Altinordu U19 Altinordu FK U19 4:0 Boluspor U19 Boluspor U19
Matchday 1 Kayserispor U19 Kayserispor U19 2:1 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
Matchday 1 Konyaspor U19 Konyaspor U19 0:0 MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
Matchday 1 Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 1:0 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 1 Göztepe U19 Göztepe U19 1:3 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
Matchday 1 Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 0:1 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 1 Kayserispor Kayserispor 0:1 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 1 Sivasspor Sivasspor 3:0 Besiktas JK Besiktas
Matchday 3
VVV-Venlo VVV-Venlo 1:4 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 3 ADO Den Haag ADO Den Haag 1:2 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 3 FC Emmen FC Emmen 2:0 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 2 Moreirense Moreirense FC 3:0 Gil Vicente FC Gil Vicente
Matchday 2 Belenenses SAD Belenenses SAD 0:2 SL Benfica Benfica
Matchday 2 FC Porto FC Porto 4:0 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 4 Vorskla Vorskla Poltava 1:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 4 Desna Desna Chernihiv 0:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 3 Lommel SK Lommel SK 0:3 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 3 KVC Westerlo KVC Westerlo 4:1 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 4 KV Kortrijk KV Kortrijk 4:2 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 4 KV Mechelen KV Mechelen 3:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 4 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 0:4 KRC Genk KRC Genk
Matchday 6 SFC Opava Slezsky FC Opava 0:3 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 6 Slovácko 1.FC Slovácko 2:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 6 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 3:2 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 18 Odds BK Odds BK 1:1 Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 20 Hammarby Hammarby IF 3:0 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 5 Indjija FK Indjija 2:1 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 5 Mladost FK Mladost Lucani 1:1 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Matchday 5 Spartak FK Spartak Subotica 2:3 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 5 Cukaricki FK Cukaricki 2:1 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 5 NK Varazdin NK Varazdin 1:1 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 5 NK Istra NK Istra 1961 2:3 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 5 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:1 Cracovia Kraków Cracovia Kraków
Matchday 5 Arka Gdynia Arka Gdynia 0:0 Lech Poznan Lech Poznan
Matchday 5 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 3:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 6 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 2:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 6 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:4 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 6 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 2:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 6 NK Celje NK Celje 2:1 NK Maribor NK Maribor
Matchday 3 F91 Dudelange F91 Dudelange 1:3 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 3 Debrecen Debreceni VSC 3:2 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 3 Ferencváros Ferencvárosi TC 1:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 3 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:0 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 3 Fehérvár MOL Fehérvár FC 5:1 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 3 Újpest FC Újpest FC 1:1 Paksi FC Paksi FC
Matchday 3 Honvéd Budapest Honvéd FC 1:3 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 5 SKF Sered SKF Sered 0:4 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 5 Spartak Trnava Spartak Trnava 1:2 AS Trencin AS Trencin
Matchday 5 FK Senica FK Senica 2:2 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 5 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 0:0 FK Pohronie FK Pohronie
Matchday 5 MSK Zilina MSK Zilina 3:0 FC Nitra FC Nitra
Matchday 5 OSC Vellmar OSC Vellmar 4:0 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
Matchday 5 Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 5:0 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 4 TSV Altenholz TSV Altenholz 1:2 Gettorfer SC Gettorfer SC
Matchday 4 Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 3:2 FC Reher/Puls FC Reher/Puls
Matchday 4 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 1:3 TSV Rantrum TSV Rantrum
Matchday 4 Hohenwestedt MTSV Hohenwestedt 3:2 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
Matchday 7 Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 0:1 Gettorfer SC Gettorfer SC
Matchday 7 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 2:2 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Matchday 7 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 1:1 TSV Rantrum TSV Rantrum
Matchday 2 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 2:2 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 2 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 2:2 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
Matchday 2 SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 4:0 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 2 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 1:1 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 1 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 0:0 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 1 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 4:0 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 1 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren 1:0 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 7 Kickers Selb Kickers Selb 5:0 FSV Stadeln FSV Stadeln
Matchday 7 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:1 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 7 SV Schwaig SV Schwaig 4:0 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 7 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 4:2 TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 2 Schott Jena SV Schott Jena 1:1 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
Matchday 2 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 0:1 Eintracht Sondershausen Sondershausen
Matchday 2 Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:1 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Matchday 2 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 2:1 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 2 E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 7:0 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 2 Anker Wismar FC Anker Wismar 7:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 2 SV Pastow SV Pastow 1:0 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
Matchday 2 Rostocker FC Rostocker FC 1895 5:3 Penzliner SV Penzliner SV
Matchday 2 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 9:2 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 2 Grimmener SV Grimmener SV 2:3 Güstrower SC 09 Güstrower SC
Matchday 4 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 4:1 Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 4 TSV Travemünde TSV Travemünde 3:1 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
Matchday 4 Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 2:2 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
Matchday 4 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 5:2 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
Matchday 7 ASV Dachau ASV Dachau 2:2 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 7 FC Töging FC Töging 0:1 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Matchday 7 1.FC Passau 1.FC Passau 1:0 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 7 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 2:3 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 7 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 3:3 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 1 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 1:1 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 1 Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 1:3 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
Matchday 1 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 4:0 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 1 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 1:2 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
Matchday 1 Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 3:3 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
Matchday 1 FSV Bernau FSV Bernau 1:2 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
Matchday 1 Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 2:2 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 2 Berlin United Berlin United 1:2 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 3 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 2:2 SV Morbach SV Morbach
Matchday 3 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 0:0 SG 2000 Mülheim-Kärlich Mülheim-Kärlich
Matchday 3 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 0:1 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 3 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 2:2 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 3 SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 0:3 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 1 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 0:2 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 1 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 1:2 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 1 Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 1:4 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
Matchday 1 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 2:2 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 1 BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 1:1 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 2 VfL Theesen VfL Theesen 3:3 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 5 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 4:1 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 5 SV Mettlach SV Mettlach 1:3 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 5 VfB Dillingen VfB Dillingen 3:1 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 2 Sindelfingen VfL Sindelfingen 2:1 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 2 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 3:2 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Matchday 2 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 6:2 TSV Berg TSV Berg
Matchday 2 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 0:3 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 2 SV Fellbach SV Fellbach 1:3 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
Matchday 2 TSG Tübingen TSG Tübingen 2:2 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 2 Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 3:0 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 3 Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld 4:0 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
Matchday 7 TG Höchberg TG Höchberg 1:1 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 7 FC Coburg FC Coburg 2:3 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
Matchday 7 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 4:1 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 7 SV Friesen SV Friesen 0:2 TuS Röllbach TuS Röllbach
Matchday 7 FT Schweinfurt FT Schweinfurt 1:5 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 7 Alem. Haibach Alemannia Haibach 4:0 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 3 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 3:0 TSV Barsinghausen Barsinghausen
Matchday 4 Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 2:2 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 4 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 1:3 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 4 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 4:1 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 3 SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 6:0 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 3 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 3:1 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 2 TSV Gellersen TSV Gellersen 2:3 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
Matchday 15 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 0:1 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 15 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 2:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 10 Cienciano Club Cienciano 3:1 Club Juan Aurich Juan Aurich
Matchday 5 Puebla FC Puebla FC 0:4 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 5 Atlas Atlas Guadalajara 1:3 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
Matchday 6 Patriotas Boyacá Patriotas FC 3:0 Envigado FC Envigado
Matchday 6 Millonarios Millonarios FC 3:2 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 23 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 0:8 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 23 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 23 FC Tokyo FC Tokyo 0:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 23 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 1:2 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 23 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2:3 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 23 Vissel Kobe Vissel Kobe 3:0 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 23 Oita Trinita Oita Trinita 0:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 28 Mito HollyHock Mito HollyHock 3:0 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 28 Tochigi SC Tochigi SC 0:0 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 28 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 0:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 28 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 2:1 FC Gifu FC Gifu
Matchday 28 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 1:2 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 28 Albirex Niigata Albirex Niigata 0:3 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 28 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 0:1 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 28 Kagoshima Utd. Kagoshima United 4:2 Ehime FC Ehime FC
Matchday 28 FC Ryukyu FC Ryukyu 1:3 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 17 Magni ÍF Magni Grenivík 3:1 UMF Afturelding Afturelding
Matchday 3 Venados FC Venados FC Yucatán 1:0 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 5 Velez Mostar FK Velez Mostar 1:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 5 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 2:2 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 5 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 2:2 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 5 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 0:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 5 Carabobo FC Carabobo FC 0:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 5 Portuguesa FC Portuguesa FC 0:0 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 5 Mineros Mineros de Guayana 3:0 Zamora FC Zamora
Matchday 5 Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 0:2 FK Velez Mostar U17 Velez U17
Matchday 5 Doboj U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 2:2 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
Matchday 5 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 3:0  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 5 Zrinjski U17 HSK Zrinjski Mostar U17 6:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 3 Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 8:1 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 18 FK Minsk FK Minsk 2:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 18 Slavia Slavia Mozyr 1:0 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
Matchday 2 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 0:2 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 2 NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 4:1 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
Matchday 2 FK Buducnost FK Buducnost Banovici 0:0 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 2 Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 1:2 FK Igman Konjic FK Igman
Matchday 2 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 2:1 NK Travnik Travnik
Matchday 2 HNK Orasje HNK Orasje 0:2 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
Matchday 20 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1:0 FK Riteriai Riteriai
Matchday 2 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 0:0 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
Matchday 2 Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 1:2 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 2 Slavija S. FK Slavija Sarajevo 0:0 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 2 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 3:1 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
Matchday 1 MC Oran MC Oran 3:1 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Round of 16 Ahly El Ahly Cairo 0:1 Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 24 ATL UTD 2 Atlanta United 2 2:1 Swope Park Rangers Swope Park
Matchday 24 Fresno Fresno FC 1:1 Real Monarchs SLC Real Monarchs
Matchday 24 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 4:2 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 24 Timbers 2 Portland Timbers 2 2:4 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 26 Gangwon FC Gangwon FC 1:3 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Matchday 26 Seongnam FC Seongnam FC 1:0 FC Seoul FC Seoul
Matchday 26 Daegu FC Daegu FC 1:0 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Quarter-Finals Cape Town City Cape Town City FC 0:2 Polokwane City FC Polokwane City
Quarter-Finals Orlando Pirates Orlando Pirates 0:1 Highlands Park FC Highlands Park
Quarter-Finals Sundowns Mamelodi Sundowns FC 3:1 Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Matchday 4 NK Radomlje NK Radomlje 4:0 ND Beltinci Beltinci
Matchday 4 NK Dravograd NK Dravograd 5:1 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 4 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 1:2 ND Gorica ND Gorica
Matchday 4 NK Dob NK Roltek Dob 1:1 NK Brda NK Brda
Matchday 4 NK Bilje Vitanest Bilje 3:3 NK Krka NK Krka
Matchday 4 NK Krsko NK Krsko 3:0 NK Dekani NK Dekani
Matchday 4 NK Rogaska NK Rogaska 2:1 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 24 Rustavi FC Rustavi 2:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 24 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 2:0 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 21 Orlando B Orlando City B 1:2 Lansing Ignite FC Lansing Ignite
Matchday 24 Gwangju FC Gwangju FC 1:1 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 24 Suwon FC Suwon FC 2:3 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
Matchday 3 Airdrieonians Airdrieonians FC 3:1 Clyde FC Clyde FC
Matchday 3 Falkirk FC Falkirk FC 2:1 Montrose FC Montrose
Matchday 3 Peterhead FC Peterhead FC 2:3 Dumbarton FC Dumbarton FC
Matchday 3 Stranraer Stranraer FC 3:2 Raith Rovers FC Raith Rovers
Matchday 16 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:1 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 16 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 0:2 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 16 São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 2:1 Paraná Clube Paraná
Matchday 16 Sport Recife Sport Club do Recife 3:0 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 1 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 1:1 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
Matchday 3 Brentford Brentford FC 1:1 Hull City Hull City
Matchday 3 Stoke City Stoke City 2:2 Derby County Derby
Matchday 3
Swansea Swansea City 3:2 Preston North End Preston NE
Matchday 3 Nottm Forest Nottingham Forest 3:0 Birmingham City Birmingham
Matchday 3 Wigan Wigan Athletic 0:2 Leeds United Leeds
Matchday 3 Millwall Millwall FC 1:0 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 3 Barnsley FC Barnsley FC 2:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 3 Blackburn Blackburn Rovers 1:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 3 Bristol City Bristol City 2:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 3 Luton Luton Town 1:2 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 3 Annan Athletic Annan Athletic FC 3:2 Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 3 Brechin City Brechin City FC 0:3 Queen's Park FC Queen's Park
Matchday 3 Cove Rangers Cove Rangers FC 3:2 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Matchday 3 Edinburgh City Edinburgh City FC 1:0 Stirling Albion FC Stirling
Matchday 3 Elgin City Elgin City FC 0:1 Stenhousemuir FC Stenhousemuir
First Preliminary Round Lothian Thistle Lothian Thistle Hutchison Vale FC 5:0 Wigtown & Bladnoch FC Wigtown
intermediate stage Auchinleck Auchinleck Talbot FC 6:1 Dundonald Bluebell JFC Dundonald Bluebell JFC
Round of 16 Celtic Celtic FC 2:1 AET Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Round of 16 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 1:2 Livingston FC Livingston FC
Round of 16 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 1:0 AET Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Round of 16 Partick Thistle Partick Thistle FC 3:2 AET Ross County FC Ross County
Round of 16 Hibernian FC Hibernian FC 5:3 on pens Greenock Morton FC Morton
First Round Red Star ZH FC Red Star Zürich 1:3 FC Wil 1900 FC Wil 1900
First Round SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 0:3 FC Winterthur FC Winterthur
First Round FC Wetzikon FC Wetzikon 1:3 Meyrin FC Meyrin FC
First Round FC Wohlen FC Wohlen 2:1 FC Wettswil-Bonstetten FC Wettswil
First Round Pully Football Pully Football 1:4 FC Basel 1893 FC Basel
First Round FC Seefeld ZH FC Seefeld Zürich 1:9 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
First Round FC Echallens FC Echallens Région 0:6 Servette FC Servette FC
First Round FC Black Stars FC Black Stars Basel 1:2 FC Zürich FC Zürich
First Round Altstätten FC Altstätten 1:3 FC Bassecourt FC Bassecourt
First Round FC Rothorn FC Rothorn 1:3 AET FC Sursee FC Sursee
First Round AC Taverne AC Taverne 1:4 SC Kriens SC Kriens
First Round FC Iliria FC Iliria Solothurn 1:6 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
First Round FC Allschwil FC Allschwil 1:10 FC Sion FC Sion
First Round FC Bulle FC Bulle 2:1 AET FC Chiasso FC Chiasso
First Round Perly-Certoux FC Perly-Certoux 0:5 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
First Round Saxon Sports FC Saxon Sports 2:4 FC Spiez FC Spiez
First Round FC Rotkreuz FC Rotkreuz 0:2 FC Freienbach FC Freienbach
First Round FC Muri FC Muri 2:3 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
First Round FC Gambarogno FC Gambarogno-Contone 0:5 AC Bellinzona AC Bellinzona
First Round FC Monthey FC Monthey 1:4 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
First Round Mutschellen FC Mutschellen 0:3 FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
Third Round Parma Parma Calcio 1913 3:1 Venezia FC Venezia
First Preliminary Round Hoogland VV Hoogland 1:3 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
First Preliminary Round DOVO VV DOVO Veenendaal 2:4 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
First Preliminary Round Ter Leede VV Ter Leede 1:4 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
First Preliminary Round SV Huizen SV Huizen 2:3 VV Goes VV Goes
First Preliminary Round Odin '59 Odin '59 Heemskerk 3:1 VV Gemert VV Gemert
First Preliminary Round Achilles Veen Achilles Veen 6:0 USV Hercules USV Hercules
First Preliminary Round DVS '33 DVS '33 Ermelo 1:1 HV & CV Quick Quick DH
First Preliminary Round VVOG VVOG Harderwijk 3:0 RKSV Minor RKSV Minor
First Preliminary Round Vroomshoopse B. Vroomshoopse Boys 0:4 EVV Echt EVV Echt
First Preliminary Round Barendrecht BVV Barendrecht 6:0 RKSV Wittenhorst Wittenhorst
First Preliminary Round VVSB VVSB Noordwijkerhout 2:4 Harkemase Boys Harkemase Boys
First Preliminary Round Gravenzande FC 's-Gravenzande 2:0 RKSV Heeze RKSV Heeze
First Preliminary Round FC Lisse FC Lisse 1:2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
First Preliminary Round VEV '67 VEV '67 0:3 Sportclub Silvolde SP Silvolde
First Preliminary Round Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:2 VV UNA Veldhoven VV UNA
First Preliminary Round Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:1 RKVV DEM RKVV DEM
First Preliminary Round SDO Bussum SDO Bussum 1:0 ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
First Preliminary Round Rohda Raalte Rohda Raalte 1:2 VV Duno Doorwerth VV Duno
First Preliminary Round Westlandia RKVV Westlandia 2:0 HSV De Zuidvogels Zuidvogels
First Preliminary Round Drachtster Boys VV Drachtster Boys 0:4 VV Dongen Dongen
First Preliminary Round VV Kloetinge VV Kloetinge 1:0 FC Lienden Lienden
First Preliminary Round Mierlo-Hout RKSV Mierlo-Hout 2:3 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
First Preliminary Round Groene Ster RKSV Groene Ster 5:0 VV Winsum Winsum
First Preliminary Round SV TOP SV TOP 2:6 HSV Hoek Hoek
First Preliminary Round HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 2:4 VV SteDoCo SteDoCo
First Preliminary Round Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 2:1 VV Sliedrecht VV Sliedrecht
Group Stage Pianese US Pianese 0:2 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 24 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 1:0 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 1 US Rumelange US Rumelange 2:3 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Matchday 1 Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 1:3 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 1 Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 0:1 Swift Hesperange Hesperange
Matchday 1 AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 3:0 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 1 CA Mitre Club Atlético Mitre 0:1 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
Matchday 1 Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:1 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 1 Atlanta Club Atlético Atlanta 4:1 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 1 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 0:0 Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
Matchday 1 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 2:0 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 1 Belgrano Club Atlético Belgrano 1:1 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 5 Danubio FC Danubio FC 1:2 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 5 Nacional Club Nacional 1:1 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 5 CA Fénix CA Fénix 0:1 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 5 Cerro Largo Cerro Largo FC 2:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 24 FC Maardu Maardu Linnameeskond 2:1 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 24 FCI Levadia FCI Levadia 3:2 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 3 Universitario Universitario de Deportes 0:0 Universidad San Martín de Porres USM Porres
Matchday 3 Pirata Pirata FC 0:2 CD Unión Comercio Unión Comercio
Matchday 3 Club UTC UTC Cajamarca 0:2 FBC Melgar FBC Melgar
Matchday 21 FC Dagon FC Dagon 5:3 Sagaing United Sagaing Utd.
Matchday 21 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 0:0 Yangon United FC Yangon Utd.
Matchday 24 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 1:0 True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 24 Buriram Utd. Buriram United 6:0 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 24 Chainat FC Chainat Hornbill FC 2:3 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 24 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 1:1 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 23 Warriors FC Warriors FC 1:3 Home United FC Home Utd.
Matchday 3 Sunderland Sunderland AFC 2:1 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 3 Coventry Coventry City 2:0 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 3 Shrewsbury Shrewsbury Town 0:0 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 3 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 5:0 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 3 Doncaster Doncaster Rovers 3:2 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 3 Blackpool Blackpool FC 2:1 Oxford United Oxford United
Matchday 3 Wycombe Wycombe Wanderers 3:2 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 3 Lincoln City Lincoln City 4:0 Southend United Southend United
Matchday 3 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:1 Accrington Stanley Accrington
Matchday 3 Burton Albion Burton Albion 0:1 Rotherham United Rotherham
Matchday 3 Peterborough Peterborough United 2:2 Ipswich Town Ipswich
Matchday 3 Bradford Bradford City 3:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 3 Carlisle United Carlisle United 0:2 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 3 Colchester Utd. Colchester United 1:2 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 3 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 1:0 Walsall FC Walsall
Matchday 3 Exeter City Exeter City 1:1 Swindon Town Swindon Town
Matchday 3 Forest Green Forest Green Rovers 1:0 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 3 Leyton Orient Leyton Orient 0:0 Stevenage FC Stevenage
Matchday 3 Morecambe FC Morecambe FC 0:0 Cheltenham Town Cheltenham Town
Matchday 3 Newport County Newport County 1:0 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 3 Northampt. Town Northampton Town 1:2 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 3 Salford Salford City 1:1 Port Vale FC Port Vale
Matchday 3 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:2 Crawley Town Crawley Town
Matchday 5 Aldershot Town Aldershot Town 1:1 FC Halifax Town Halifax Town
Matchday 5 Boreham Wood Boreham Wood FC 0:1 Sutton United Sutton Utd
Matchday 5 Barnet Barnet FC 2:2 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 5 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 4:2 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 5 Fylde AFC Fylde 1:4 Woking FC Woking FC
Matchday 5 Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:3 Bromley FC Bromley
Matchday 5 Maidenhead Utd. Maidenhead United 4:1 Chorley FC Chorley FC
Matchday 5 Dover Athletic Dover Athletic 1:2 Torquay United FC Torquay United
Matchday 5 Stockport Stockport County 2:0 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 5 Solihull Moors Solihull Moors 2:1 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 5 Barrow Barrow AFC 1:0 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 3 Cliftonville Cliftonville FC 0:2 Crusaders FC Crusaders
Matchday 3 Dungannon Dungannon Swifts 3:1 Glentoran FC Glentoran
Matchday 3 Glenavon Glenavon FC 2:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Matchday 3 Institute FC Institute FC 0:2 Carrick Rangers Carrick Rangers
Matchday 3 Larne FC Larne FC 2:4 Ballymena United Ballymena
Matchday 3 Linfield Linfield FC 2:4 Coleraine FC Coleraine
Matchday 4 Ballinamallard Ballinamallard United 1:1 Ards FC Ards FC
Matchday 4 Dundela FC Dundela FC 1:1 Newry City AFC Newry City
Matchday 4 Knockbreda FC Knockbreda FC 0:5 Portadown FC Portadown
Matchday 16 FK Auda FK Auda Kekava 1:7 FK Tukums 2000 Tukums
Matchday 16 JDFS Alberts JDFS Alberts Riga 2:7 SK Super Nova Super Nova
Matchday 16 Rezeknes FA Rezeknes FA 10:0 FC New Project New Project